Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Gru 12, 2017 10:09 Zobacz posty bez odpowiedzi
Mała prośba dotycząca forum.
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
barkley

WysłanyWysłany: Nie Wrz 09, 2007 19:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Zmienianie tego na co ja odpowiedzialem zmienia cala moja wypowiedz , ale coz skoro sadzisz ze to bylo dobre to ja odpowiem ze zadkie , a na wet gorzej :) stare odcinki w plenerze z zabami buhahahaha. Zadkie to bylo janeczek oj zadkie nawet sprawy chyba sobie nie zdajesz jak bardzo :). Staraj sie staraj , jestes na razie w powijakach ale nie od razu Rzym zbudowano :P heh.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
janek12

WysłanyWysłany: Nie Wrz 09, 2007 20:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No co ty twój post zabrzmiał strasznie jak coś zmieniłem to nie po to żeby cię obrazić to tylko wolność słowa i demokracja

Ostatnio zmieniony przez janek12 dnia Wto Wrz 11, 2007 17:40, w całości zmieniany 6 razy
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Dzym

WysłanyWysłany: Nie Wrz 09, 2007 21:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

po co posty nabijacie ?

co do działu Zaginione/Przybłąkane/Zaopiekowałem się możliwe, że powstanie w nowym sezonie lotowym.

Ps. czasami warto czytac PW :)
Ps2. Proszę o skończenie dyskusji nie na temat, bo naprawde będę kasował te posty. ( jak już chcecie to Panowie przenieście się na GG lub piszcie do siebie namiętne prywatne wiadomości :) )

Pozdrawiam

WysłanyWysłany: Czw Paź 04, 2007 21:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A już było tak spokojnie................I znowu jakiś psychol:(((
barkley

WysłanyWysłany: Pią Paź 05, 2007 7:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Naucz sie pisowni , to chyba jakis niedorozwoj :)
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
sylwek

WysłanyWysłany: Pią Paź 05, 2007 7:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

barkley przecież wiadomo kto to jest...

WysłanyWysłany: Pią Paź 05, 2007 7:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ktoś już pisał w dwóch kolorach : niebiesko-czerwonym . Może się mylę ale kto wie czy nie jest to ten sam?
sylwek

WysłanyWysłany: Pią Paź 05, 2007 7:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

na sto procent ten sam

WysłanyWysłany: Pią Paź 05, 2007 9:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

szkop jakis ? Dobrze kojarze ?
Dzym

WysłanyWysłany: Pią Paź 05, 2007 9:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

od rana kasuje te posty. Jest to albo bot albo cos na podobe ale napewno laczy sie przez serwer w Amsterdamia i z innym IP. Poczekamy zobaczymy z iloma serwerami sie polaczy i co bedzie eklejal.

Ps. nie wiem czy ktos wchodzil na te linki czy nie ale nie radze odwierdzac tych stron.

WysłanyWysłany: Sro Paź 17, 2007 17:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szkoda kolego Dzym, ze nie wywalasz tych postow ktore obrazaja uczucia religijne innych ludzi - " nie rydzykuj...." moze jest ktos kogo takie powiedzenie obraza - za to chetnie wywalasz posto ktore wedlug Ciebie i tylko Ciebie nie sa wlasciwe a nie zawieraja slow nieobyczajnych, nie obrazaja pogladow innych ludzi lecz tylko wyrazaja opinie autora. Warto to miec na uwadze - chyba po to istnieje dzial na kazdy temat z akcentem na to kazdy.
Pozdrawiam
123

WysłanyWysłany: Sro Paź 17, 2007 19:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Popieram
Dzym

WysłanyWysłany: Sro Paź 17, 2007 20:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

jesli sie nie myle to zwrot " nie rydzykuj itd " był w podpisie autora a tam zmieniac nic nie moge ( jak bym miał kasowac to musiałbym wykasować 100% postów autora ). Hmm jak dla mnie to było raczej zabawne i mobilizujace zeby isc na wybory. Ps. nie wywalem postów od tak. wywalam tylko te ktore sie powtarzaja, maja wulgaryzmy albo poprostu sa o "dupie maryny".

WysłanyWysłany: Czw Paź 18, 2007 13:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jakie uczucia religijne?To ty wierzysz w Rydzyka?To jakaś nowa religia?
Bo według mnie to on z naszą religią (rzymsko-katolicką) niewiele ma wspólnego.Nawet hierarchów kościoła ma Rydzyk gdzieś, oni swoje a on swoje.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GGTlen Powrót do góry
krzych048

WysłanyWysłany: Czw Paź 18, 2007 14:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Popieram wypowiedz kol.marka050.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Skocz do: