Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Paź 20, 2017 18:09 Zobacz posty bez odpowiedzi
Prezes Oddziału Stąporków
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Nero

WysłanyWysłany: Nie Mar 19, 2017 17:47
PostTemat postu : Prezes Oddziału Stąporków
Odpowiedz z cytatem

Do prokuratury w Końskich wpłynęło pismo przeciwko prezesowi oddziału Stąporków Waldemarowi P. Waldemar P jest oskarżony o przywłaszczenie sobie pieniędzy oddziałowych, wypisywanie faktur na firmę swoją i swego syna Jarosława P. za paliwo z samochodu oddziału Stąporków są to bardzo duże kwoty. O tym incydencie zostały powiadomione także Władze Okręgu Kielce, z tego co mi wiadomo tam mu się upiecze ponieważ Waldemar P. jest Przewodniczącym Komisji Dyscyplinaryjnej . Przygotowane jest kolejne pismo do Prokuratury za przywłaszczenie przez Waldemara P. pieniędzy za prace Komisji Lotowej i Zegarowej z sekcji Staporków. Mam nadzieje,że przeczyta to ktoś z Zarządu Głównego i nie pozwoli na okradanie członków oddziału Stąporków przez własnego prezesa.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
kslom

WysłanyWysłany: Nie Mar 19, 2017 17:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No to mamy kolejny cyrk!!!! Była Jelenia Góra, Bydgoszcz a teraz Kielce. Oskarżenia padły a jaka jest prawda to już nie dowiemy się.
Mam kilka pytań do autora.....
1 Od kiedy to wpłyniecie pisma jest oskarżeniem??? Coś tu nie tak.
2. Co ma piernik do wiatraka? Czyli co ma pełnienie funkcji w związku do pisma tzw donosu obywatelskiego.
A teraz hit....czy w Oddziele Stąporków komisje : lotowa i zegarowa pracuje za pieniądze?? Bo jeśli tak jest to rozwiązać ten oddział w cholerę!!!!

WysłanyWysłany: Nie Mar 19, 2017 18:09
PostTemat postu : Stąporków
Odpowiedz z cytatem

Każda sekcja ma przeznaczone pieniądze za prace na sekcji . u nas dwie pozostałe sekcje dostają na ten cel kasę ,Tylko ta na której jest Waldemar P . nie ma nic.a pełnienie funkcji ,to chodziło mi o to on jest Przewodniczącym Komisji Dyscyplinaryjnej w Okręgu (znajomości)
wiarus

WysłanyWysłany: Nie Mar 19, 2017 18:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

. PRZEPISY KOŃCOWE

§l
1. Związek jest organizacją sportową, zaś nagrody przyznawane we współzawodnictwie lotowym i wystawowym, podlegają ogólnym przepisom finansowym.
2. Członkiem Związku może być osoba fizyczna i osoba prawna.
3. Związek opiera swą działalność na społecznej pracy członków.
4. Związek może prowadzić działalność gospodarczą z zastrzeżeniem, że dochód z działalności gospodarczej służy wyłącznie działalności statutowej i nie może być przeznaczony do podziału między członków Związku.
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Nie Mar 19, 2017 19:56
PostTemat postu : PRZYKRE SPRAWY
Odpowiedz z cytatem

Szanowny Kolego Nero ( nie wiem czy wiesz Kolego,ale pod nazwą Nero był wybitny lotnik wielkiego hodowcy belgijskiego Jozefa Van Den Broucke) Kolega o którym piszesz nie piastuje funkcji Przew.Kom.Dyscyplinarnej,i bądz uprzejmy to sprawdzić,bo jeżeli tego nie wiesz to........Pozdrawiam.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski
wiarus

WysłanyWysłany: Nie Mar 19, 2017 21:01
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dla mnie wszystko to dziwne .Odział nie ma osobowości prawnej,co jedyne jednostka pomocnicza i to okręg może skierować do prokuratury,płatne komisje,to wszystko się kupy nie trzyma .Paragraf 6 ,7
http://www.pzhgp.pl/dane/regulamin_komisji_rewizyjnej.pdf
kslom

WysłanyWysłany: Nie Mar 19, 2017 21:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Dla mnie wszystko to dziwne .Odział nie ma osobowości prawnej,co jedyne jednostka pomocnicza i to okręg może skierować do prokuratury,płatne komisje,to wszystko się kupy nie trzyma .Paragraf 6 ,7
http://www.pzhgp.pl/dane/regulamin_komisji_rewizyjnej.pdf

Nie tylko Okręg Kolego....każdy może zrobić tzw donos obywatelski:))
A reszta to ....bez komentarza.

WysłanyWysłany: Nie Mar 19, 2017 21:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Czas się chyba pakować i wypieprzać po tylu,tylu latach z tego związku. To co się teraz dzieje to przypomina dom wariatów. Czy ja z własnej nieprzymuszonej woli i za własne pieniądze muszę w tym ,,cyrku,, uczestniczyć?. Pozdrawiam wszystkich podobnie myślących jak ja.
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Nie Mar 19, 2017 22:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szanowny Kolega UFO-99 napisał m/n.................Czas się chyba pakować i wypieprzać po tylu,tylu latach z tego związku.........Przyjacielu,o tych słowach zapomnij,i nie dopuszczaj nigdy takich myśli do siebie.Pomyśl,ile Ty już lat jesteś w PZHGP,ile wzruszeń,cudownych przeżyć,radości i uciechy doznałeś od gołębi,i to byś chciał porzućić.Nie przejmuj się pasożytami, złodziejami,czy oszustami lotowymi,bo każdy z nich w naszym środowisku Hodowców niezmywalną,świecącą farbą ma napis na piersiach i plecach OSZUST,i z tym napisem dożywotnio będzie chodził,a rzucając nasz sport zwariujesz,i tęsknota za gołębiami po tylu latach szybko Ciebie zabije.Więc szykuj armie lotników,bo sezon już za pasem.Pozdrawiam serdecznie Ciebie Przyjacielu i Twoich Domowników.Z szacunkiem i powazaniem Wiechu z Ostrowa,
kslom

WysłanyWysłany: Pon Mar 20, 2017 7:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nero napisał:
kolego Wiesławie masz racje .Waldemar P.pełni funkcje PRZEWODNICZĄCY OKRĘGOWEJ KOMISJI REWIZYJNEJ. Sory mój błąd ,ale istotą sprawy jest to że okrada swój oddział i ludzi którzy go wybrali.A wiesz ,że po ujawnieniu tych faktów zrezygnował ze swojej funkcji Sekretarz oddziału i Prezes ds. gospodarczych ,żeby nie być powiązanym z tą sytuacją .Coś w tym jest

A może Sekretarz i Gospodarczy maja dosyć ciągłych donosów, ujadania? Mają za cel tylko święty spokój i już nigdy ale to nigdy nie wejdą do żadnych zarządów. Zastanowiłeś się nad taką ewentualnością?

WysłanyWysłany: Pon Mar 20, 2017 8:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mam pytanie ile jest wart człowiek który jest 30 lat prezesem jest wybierany jednogłośnie a ile ten człowiek ktory pod pseudonimem się ukrywa i obczernia innych w podły i chamski sposób
kslom

WysłanyWysłany: Pon Mar 20, 2017 8:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Krisz napisał:
mam pytanie ile jest wart człowiek który jest 30 lat prezesem jest wybierany jednogłośnie a ile ten człowiek ktory pod pseudonimem się ukrywa i obczernia innych w podły i chamski sposób

Pierwszego nazwał bym "bezcenny" albo ostatni Mohikanin.
Drugi, otrzymuje określenie "menda".

WysłanyWysłany: Pon Mar 20, 2017 9:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panowie hodowcy co się porobiło z tym naszym związkiem ?? brak słów!!!!
zbych57

WysłanyWysłany: Pon Mar 20, 2017 11:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie dziwię się postawie Kol,,Ksolm i Wiarus;; Oni będą bronić pseudo działaczy do upadłego,, ponieważ sami pełnią odpowiedzialne funkcje w Okręgach.. Nie mogę odnieść się do tej sprawy bo jej nie znam, ale Panowie uwierzcie ;;złodziejstwo i bezprawie szerzy się w związku na niespotykaną skalę!! A wszystko dla tego że złodzieje są powiązani układami i są nie - tykalni;;
Mag

WysłanyWysłany: Pon Mar 20, 2017 11:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

O jest i specjalista od donosów-donosiciel czyli pospolity kapuś w naszym związku żle kończy
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: