Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Gru 12, 2017 15:55 Zobacz posty bez odpowiedzi
POCZTA POLSKA
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Kedlaw

WysłanyWysłany: Czw Kwi 20, 2017 20:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szanowny Kolego pismo nie jest ze średniowiecza tylko z ubiegłego roku.
Najprościej napisać do zarządu Poczty Polskiej z zapytaniem, jak ktoś wcześniej uczynił.
Każdy próbował coś Ci podpowiedzieć, jeśli to Ci nie wystarcza, musisz zacząć działać sam. Pozd. DL
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
mario1111

WysłanyWysłany: Czw Lis 02, 2017 22:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam!
Koledzy czy coś się zmieniło z wysyłkami?
luki88

WysłanyWysłany: Pią Lis 03, 2017 4:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nic się nie zmieniło niedawno byłem na 3 pocztach w bydgoszczy i wszyscy jeden tekst mają POCZTEX!. Jak ktoś prędzej napisał "nie dajcie się nabierać na ten pocztex" a co kolego mam stać przy okienku i kłócić się z babkami skoro i tak mi nie wyślą tego zwykłą paczką 24h. Każda z pracownic poczty tłumaczy się tym że "jak coś się stanie z paczką to one będą za to odpowiadać". Teraz jak chcę wysłać ptaki to dzwonię na ten nr 796584789 i za 35 zeta to firma która ma podpisaną umowę z tymi naciągaczami z poczty polskiej . pozdrawiam
mario1111

WysłanyWysłany: Wto Lis 14, 2017 20:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Aktualne ceny przedstawiają się następująco:

- wysyłka ptaków z pobraniem - 38 zł
- wysyłka ptaków bez pobrania - 35 zł

Zasady współpracy:

- W związku z dużą ilością zamówień bardzo prosimy o wysyłanie danych do wysyłek tylko na adres mailowy poznan@pew-ex.pl lub SMS na numer 796-584-789,

- Telefon odbierać będziemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Poza tymi godzinami możliwy będzie jedynie kontakt SMS-owy bądź mailowy.

Aby przesyłka mogła zostać zrealizowana bardzo prosimy o podanie następujących danych:

dane nadawcy (jednorazowo)
- imię i nazwisko
- dokładny adres (kod pocztowy, miejscowość, ulica wraz z numerem)
- numer telefonu
- nr rach. bankowego do przelewu

dane odbiorcy
- imię i nazwisko
- dokładny adres (kod pocztowy, miejscowość, ulica wraz z numerem)
- numer telefonu

a także:
- kwotę pobrania z wliczonymi kosztami przesyłki (np. 200 zł + 38 zł lub 238 zł)

Polecam pieniądze na koncie w ciągu 4 dni, bez wychodzenia z domu i stania w kolejkach.
Kedlaw

WysłanyWysłany: Wto Lis 14, 2017 21:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Panowie teraz przyszło mi do głowy, że ten problem z wysyłkami należy zgłosić do szanownego prezesa Kaczyńskiego. Opisać o nierównym traktowaniu klientów w Narodowej firmie jaką jest Poczta Polska.
Wszyscy wiemy, że pan prezes jest miłośnikiem zwierząt. Jak dodatkowo opiszemy ilu hodowców liczy nasz związek i ile może być z tego poparcia, na pewno zareaguje.
Komu bliżej do pis niech pisze :)
Pozd. DL
wiarus

WysłanyWysłany: Sro Lis 15, 2017 7:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kedlaw mamy już temat na DL ,,chory kraj "tak więc tam się możesz realizować politycznie choć czytać hadko jak to ujął Sienkiewicz.Tu jest forum związane z tematyką gołębia.Wracając do tematu u nas na poczcie wysyłałem niedawno jako pisklę ptactwa domowego,teraz powiedziano mi że sie przepisy zmieniły i tylko poczteks,chociaż kilka dni wcześniej odebrałem przesyłkę z opłatą 30 zł.Tak więc instytucja jakby ta sama przepisy różne,raczej powszechnie panujący bałagan.
mirek2001

WysłanyWysłany: Sro Lis 15, 2017 7:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

MOGĘ POTWIERDZIĆ SŁOWA PANA MARKA TEŻ OTRZYMAŁEM PRZESYŁKĘ TYLKO ZA 35 ZŁ Z NAPISEM PISKLĘTA PTACTWA DOMOWEGO . JAK CHCIAŁEW WYSŁAC POWIEDZINO MI Z (ZŁOŚCIĄ ) ŻE JEST NOWE PRZEPIS I TYLKO POCZTEX ALE PANI NA BLANKIECIE ZAZNACZYŁA PRZESYŁKA 24 H I MIAŁEM DOPISAĆ ZWIERZĘTA ,WIĘC PYTAM CZY POCZTA POD POZNANIEM TO OD NIEMCÓW WYSYŁA CZY CO ? TO MIE PANI UŚWIADOMILA ŻE W NIEMCZECH TO 40 ....ALE eurooo . TAK WIĘC JESTEŚMY SKAZAMI NA POCZTEX .
ALE JESLI JEST PRAWDĄ ŻE MOŻNA WYNEGOCJOWAĆ 35ZŁ ZA PRZESYŁKE TO MOŻE NZSZE WŁADZE BY COŚ W TYM TEMACIE ZROBIŁY WSZAK JEST NAS KOŁO 40.000 WIĘC JESTEŚMY SPORYM KONSUMĘTEM ,TYLKO W POJEDYNKĘ NIE ZNACZYMY NIC:(

WysłanyWysłany: Sro Lis 15, 2017 9:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nic się nie zmieniło oficjalnie jeżeli chodzi o wysyłkę piskląt ptactwa domowego poczta wygenerowała do pracowników okólnik by nie przyjmowali gołębi na tą przesyłkę.Jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach bo żaden pracownik poczty nie ma prawa zajrzeć do naszej paczki więc kiedy oświadczymy że w paczce są pisklęta to muszą to honorować choć wiem że bywa z tym różnie.
Stanisław

WysłanyWysłany: Sro Lis 15, 2017 11:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

W mojej miejscowości to oprócz tego,że tylko poczteksem inaczej nie przyjmie, trzeba specjalną paczkę.W kartonie nie przyjmie. Na innych pocztach w odległości 10-25 km poczteksem ale już w kartonach.Ostatnio wysłana za pobraniem w październiku o wadze 1.81 kg - 69.70 zł, czy to nie zdzierstwo?.
mario1111

WysłanyWysłany: Sro Lis 15, 2017 14:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Stanisław przeczytaj mój post po wyżej.
Mogę jeszcze dodać:
- paczka do 30 kg
- ostrożnie
- ubezpieczenie do 5000
- dojazd kuriera pod wskazany adres

Wystarczy zadzwonić, bądź wysłać e-maila.
Pozdrawiam.
jasiek4526

WysłanyWysłany: Sro Lis 15, 2017 15:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mario1111 dokładnie tak jak napisałeś żeby było śmieszniej ten kurier ma umowę z pocztexem i ptaki dostarczy Poczta a my bez umowy musimy płacić za pocztex razy 2
mirek2001

WysłanyWysłany: Sro Lis 15, 2017 16:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

JASIEK KOLEGO ALE TO TAK JAK JA PISZE W POJEDYNKĘ NIC NIE DAMY RADY . CO ZARADZIMY ?MOŻE JAKIES PISMO DO ZG ? TAK JAK PISZE NA 40000 NAS NIECH TYLKO CO 10 PRZESYLA TO ILU NAS JEST ?

WysłanyWysłany: Sro Lis 15, 2017 17:01
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam.Panowie dziś wysłałem gołąbka do Starej Łomży na Poczcie Polskiej za 42zł.Bez pobrania.Gotówkę dostałem wcześniej na konto.Waga ogólna paczki 650 gram.Też uważam że to drogo.Pozdrawiam.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: