Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Czw Gru 14, 2017 13:22 Zobacz posty bez odpowiedzi
Cuda w okregu kalisz
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Kazimierz 411

WysłanyWysłany: Wto Kwi 25, 2017 16:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Regulamin Lotowo-Zegarowy
8. Punkty Wkładań i Odbioru Zegarów na loty konkursowe w Oddziale ustala Zarząd Oddziału przy zachowaniu poniższych zasad:
- w oddziałach dopuszcza się utworzenie punktów wkładania gołębi na terytorium swojej działalności lub za zgodą sąsiedniego Oddziału na jego terytorium pod warunkiem, że oba Oddziały funkcjonują w ramach tego samego Okręgu. Na terytorium innego Oddziału pod warunkiem, że oba Oddziały funkcjonują w ramach tego samego Okręgu bez jego zgody może zostać powołany punkt wkładań w przypadku, gdy na tym terytorium posiada swoje gołębniki ponad 20 hodowców tego Oddziału i stan taki trwa nieprzerwanie ponad 3 lata. Punkt wkładań może funkcjonować, gdy na nim będzie wkładało, nastawiało i otwierało zegary minimum 10 hodowców i 100 sztuk gołębi. Tandem liczy się jak jeden hodowca. W przypadku, gdy dwóch lub więcej hodowców do konstantowania gołębi wykorzystuje jeden wspólny system ESK, który posiada program umożliwiający wydrukowanie dla każdego z nich oddzielnej listy wkładaniowej i zegarowej, a także każdy z nich złożył oddzielny spis gołębi i dokonał stosownych opłat, to każdy dla potrzeb wyliczenia ilości zegarów na punkcie wkałdań liczy się osobno.
- jeżeli na punkcie wkładania na danym locie nie będzie spełniony wymóg 10 hodowców, 10 zegarów i 100 gołębi, to lot ten zalicza się, pod warunkiem, że koszuje gołębie minimum 6 Hodowców,a punkt wkładań zostaje automatycznie zlikwidowany do końca danego sezonu lotowego.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Tadeusz140

WysłanyWysłany: Sro Kwi 26, 2017 7:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Adrianku twoj post usunieto bo nadal plujesz jadem nie opuscil cie razem z odejsciem zimy a teraz do tematu.Adrianku zrozum ja nie jestem przeciwny powolaniu waszego oddzialu tylko zrobcie to zgodnie z regulaminami i statutem PZHGP.Pisalem ze robicie to niezgodnie z regulaminami i mialem racje teraz znowu robicie nastepne zeczy nizgodnie z przepisami PZHGP.Dziwie sie tylko prezesowi okregu ze pozwala na to wszystko.Pismo z Zarzdu Glownego odnosnie powolania waszego oddzialu wyjasnia wszstko i prezes okregu lamiacy regulaminy i statut PZHGP z czalym zarzadem powoluje z tych ludzi kuratora WSTYD jestem ciekaw i wiem ze nie tylko ja jak to sie skonczy .Widzisz Adrianku gdybym pisal nieprawde to skretarz okregu nie pozostawil by na mojej osobie suchej nitki tak by mi sie od niego dotalo ale wiezmi ze trudno raz byc aniolkiem a raz diabolkiem. Informacje z zebran okregu wyplywaja coraz szybciej widac ze niektorzy czlonkowie zrozumieli ze to zmierza w zlym kierunku.
Adrian 1

WysłanyWysłany: Sro Kwi 26, 2017 12:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

KOLEGO peksa ja jestes w oddziale Sycosko Ostrzeszowskim to wes od pierwszego lotu zrób porządek zeby kilometrów niedopisywali bo to człąkowie placą a ktos ma ztego kożyści
Tadeusz140

WysłanyWysłany: Sro Kwi 26, 2017 13:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Adrian 1pytanie opisz o jaka stuacje chodz to posraram sie odpowiedziec .Drugie o ile pamietam to przez ostatnie 4 lub 5 lat po walnym pewne osoby slaly pisma do okregu jak to sie zle dzieje w oddziale sycowsko ostrzeszowskim mieli chyba trzy kontrole komisji rewizyjnej i wszystko bylo ok .Adrianek na wszystko trzeba miec dowod ze tak bylo chyba widziales te niby dopisane km.ale jak bys sie przedstawil z PRAWDZIWEGO NAZWISKA to by moglo wiele wyjasnic to bym ci jeszcze cos ciekawego napisal .
Adrian 1

WysłanyWysłany: Sro Kwi 26, 2017 13:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Irek był i prezesem i skarbnikiem przez pewien czas a kontrola kontrolom zobaczymy co wyjdzie po tej kontroli.Przedstawiac sie niebedę bo tak sie nieznamy a w sycowie jak wymieniom 2 osoby to i wprzyszlosci beda mieli zkim leciec bo narazie lecą sami i gadaja ze nikt niechce znimi leciec tylko reszte oddziałow potrafi sie dogadac tylko 0418 nie to zkim jest cos nietak
Adrian 1

WysłanyWysłany: Sro Kwi 26, 2017 13:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Aco do kilometrow Ja niemusze miec dowodów bo jestem kierowcom i wiem ilejest przykladowo doHanoweru i spowrotem a naokolo nikt niejezdzi tylko ze zate dodatkowe km płaca hodowcy a co niekturych nawet nasklatke niestac a ktos sie znich smieje ze oni są tylko do płacenia to mie wkurza i takich w zarządzie oddziału powinieno się usuwac .Proponuje po lotowac w sycowie to się przekonasz
Tadeusz140

WysłanyWysłany: Sro Kwi 26, 2017 17:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Adrianku odpowiem na 1 pytanie ale to jest moje zdanie mysle ze na czas wyboru nowego skarbnika moze pelnic obowiazki nie myl z funkcja skarbnika do czasu wyboru nowego skarbnika ale to jest tylko moje zdanie bo regulamin nie przewiduje takiej sytuacji o ile sie nie myle a o dokladna odpowiedz napisz do Prezydium Zarzadu Glownego napewna dostaniesz odpowiedz na nurtujace cie pytanie .Odnosnie km.mysle ze strzelasz z za winkla i na dodatek slepakami nieprzedstawiajac sie mysle ze masz cos do ukrycia .A odnosnie skarbnika to ja moge napisac prawdzwa chistorie i tobie zadac pytanie czy bylo to zgodne z regulaminami i statutem PZHGP. Odnosnie lotowania z oddzialem Sycowsko Ostrzeszowskim jak bylem lotowym nie bylo problemu bylo rozegrane mistrzostwo z wspolnych startow przeciwko temu byl tylko lotowy okregu mowiac na zebraniu rejonu po co to komu potrzebne.
Adrian 1

WysłanyWysłany: Czw Kwi 27, 2017 15:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Peksa ty masz swoje zdanie ja mam swoje zdanie ale fakt jest jeden z kepna odeszłes sam jako jedyny a z sycowa odeszło 80 hodowców to widzisz wktórym oddziale bylo gorzej .A teras zobaczymy gdzie będziesz na listach mam nadzieje ze lotujesz i pokarzesz swój poziom lotowania .A co do lotowego okregu ja osobiscie oceniam bardzo dobrze ale kazdy morze miec inne zdanie .Udanych lotów zobaczymy jak lotujesz pokaz klase lotowania w nowym oddziale pz
Tadeusz140

WysłanyWysłany: Pią Kwi 28, 2017 8:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Adrianku ja wiem kim jestes odnosnie mojego odejscia to nie tylko ja bo przyszli hodowcy z innego oddzialu i wystarczyl 1rok zeby sie zorientowac jak jest w kepnie i tez odoszli .Odnosnie lotowania to bede lotowal na mlode a jak to zobaczymy .A jesli ty oceniasz prace lotowego dobrze to przeczytaj jeszcze raz pismo z Zarzadu Glownego odnosnie powolania oddzialu Ostrzeszow ,ale kazdy moze miec swoje zadanie jesli popierasz ludzi ktorzy lamia statut i regulaminy to tylko swiadczy o tobie kim jestes ja tego nie popieram.Teraz napisze ci plany zarzadu okregu obiecali tym 80 ze powolaja im oddzial tylko nie powiedzieli ze niezgodnie z regulaminem nastepnie wine zwalono namnie i zarzad sycowsko ostrzeszowski dalej brac w swoich klamstwach obiecuja ze jak wstapia znowu do kepna to na jesien beda mieli oddzial ,ale jesli na koniec 2016 w kepnie nie bylo 160 hodowcow to nic z tego ,teraz powolano punkty wkladan lamiac regulamin lotowo zegarowy punkt 8 nastepnie wymyslili sobie jak zalegalizowac te punty to wymyslili sobie ze powolaja kuratora i kurator zezwoli na koszowanie w ostrzeszowie na terenie innego oddzialu .Widzisz oddzial sycowsko ostrzeszowski nie otrzymal zadnego pisma z okregu ze maja zwolac walne ani pisma odnosnie kuratora gdyz sekretarz okregu zapomnial adresu korespondencyjnego i prawdopodobnie zamknieto poczte w Ostrowie bo lotowy sam rozwozi pisma.Adrianku od kazdego pisma przysluguje odwolanie tylko pismo takie musi byc wyslane a z tego co wiem zadne pismo nie wplynelo na adres korespondencyjny oddzialu sycowsko ostrzeszowskiego ale zarzad okregu niewie gdzie sa adresy to im podpowiem na stronie Zarzadu Glownego .Jesli zrozumiesz ze zboczyles na bledna droge razem z zarzadem okregu kalisz to zapraszamna kawe.Panie Prezesie Okregu Kalisz powolujac kuratora z osoby ktora razem z caly zarzadem dopuscila sie lamania statutu i regulaminow PZHGP przynosi cie wstyd calemu okregowi jak rowniesz calemu POLSKIEMU ZWIAZKOWI HODOWCOW GOLEBI POCZTOWYCH jestem tylko ciekaw i nie nie tylko ja gdyz otrzymoje telefony z pytaniami co sie w tym okregu dzieje jak dlugo bedziecie ciagnac ta szopke.
Tadeusz140

WysłanyWysłany: Pią Kwi 28, 2017 11:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Adrianku pada deszcz kukurydzy siac nie idzie to ci cos ciekawego napisze moim i tych co domnie dzwonia zdaniem jest to ze za te wybryki zarzadu okregu kalisz najbardziej by pasowal rozdzial Vl statutu paragraf 31 punkty 9 i 10 chyba sie zemna zgodzisz zapraszam na kawe olszowa ul. Marmurowa 9 to sobie pogadamy.
lotnik8921

WysłanyWysłany: Pią Kwi 28, 2017 17:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tadeusz 140 pisma tak jak piszesz dostarcza się pocztą listem poleconym ,jak również może dostarczyć goniec za potwierdzeniem. Tadeusz 140 o jakich hodowcach piszesz którzy przyszli z innego oddziału i odeszli.
k098

WysłanyWysłany: Pią Kwi 28, 2017 21:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tadeusz dobrze że ci się krowa nie cieli bo nie miał byś czasu nic napisać a uważam że na Ciebie by się więcej paragrafów znalazło
Tadeusz140

WysłanyWysłany: Sob Kwi 29, 2017 7:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Odpowie po kolei lotnik 8921 idac toim tokiem myslenia to goniecpowinien dostarczyc pod adres korespondencyjny a nie gubic po drodze pod innym adresem a co do odejscia to uwierz ze odeszedl a niektorzy nie oddali spisow bo lotowy zalatwil im mlode na 1 i ostatnim locie i stare na ostatnim.

K 098 powinienes wiedziec ze krowa kieruje sie prawami tak jak ja natura stworzyla jesli przyjdzie termin wycielenia to rolnik musi sie do tego dostosowac i niejednokrotnie pomoc przy porodzie .Odnosnie paragrafu namnie trodno powiedziec ale musial by miec pokrycie w prawdzie a nie z falszowany.K 098 jestes delegatem kepna na walne to pamietasz jaka szopke odstawil zarzad po przeczytaniu protokolu przewodniczacego komisji rewizyjnej a jesli nie to zapytaj sie bylego przewodniczacego masz do niego blisko.Ty dalej nic nie zrozumiales zobacz w temacie Krzysztof Kawaler byl czerwony tez bardzo sie czepial ALE po przeczytaniu pisma z Zarzadu Glownego zrozumial wszystko a szacun dla niego i ciebie tezxodsylam do przeczytania ale czytaj tak dlugo az zrozumiesz kto zawinil prezes okregu obiecal ze wklei pismo nie wkleil bo wie ze zrobili zle i dalej tak robia jestem ciekaw jak wyniki oddzialu kepno beda nieuznane jesli hodowcy z sekcji 1 beda koszowac w Ostrzeszowie lamiac regulamin lotowo zegarowy punkt 8 do kogo bedziesz mial pretensje .
czerwony1363

WysłanyWysłany: Sob Kwi 29, 2017 7:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Tadziu140, masz Pan racjie, trzeba sie trzymac regulaminow PZHGP, ja to zrozumiale, powie tylko jedno. Panscy oponeci ne maja racji i niech zerkna w regulamin PZHGP a zrozumia ze to nie folwark prywatny. Pozdrawiam
Tadeusz140

WysłanyWysłany: Sob Kwi 29, 2017 18:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Czerwony podoba mi sie twoj wpis sama prawda niewiem czy czytales pismo na stronie okregu kalisz odnosnie kuratora sprawdzilem wszystkie wypisane paragrafy porozmawialem z prezesem I Misiakiem i moim zdaniem to pismo mija sie z prawda ,ale uwarzam ze zarzad okregu piszac pismo szczelil gafe i mysle ze sie ze mna zgodzisz .W czwartej linijce od konca napisali. ( oraz dzialajac zgodnie z litera prawa ) a ja mysle ze powinno byc tak ORAZ DZIALAJA NIE ZGODNIE Z LITERA PRAWA .
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: