Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Nie Wrz 23, 2018 23:49 Zobacz posty bez odpowiedzi
PYTANIE
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
MATEUSZ 34

WysłanyWysłany: Pią Cze 09, 2017 9:25
PostTemat postu : PYTANIE
Odpowiedz z cytatem

KOLEDZY O CO CHODZI Z AFERA Z PANEM M.TRZASKA
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
zako81

WysłanyWysłany: Pią Cze 09, 2017 9:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A co wiesz może wyjasnij
MATEUSZ 34

WysłanyWysłany: Pią Cze 09, 2017 9:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego zak nie wiem dokładnie ja szanuje i podziwiam pana Marka ale jest cos nie tak odnosnie....nawet nie chce pisac o tym dlatego pytam moze ktos poważny udzieli informacji.,
gg760

WysłanyWysłany: Pią Cze 09, 2017 9:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego napisz dokładniej co masz na myśli
sylwek59

WysłanyWysłany: Pią Cze 09, 2017 10:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Marek Trzaska ma kontrę na wkładaniu i na przylocie. Wyników kontroli nie znam.
Piotrek0171

WysłanyWysłany: Pią Cze 09, 2017 10:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wyniki kontroli i protokół p. Marek Trzaska udostepnil na swoim facebooku. nie ma zadnej afery, jest tylko ludzka zawisc
bogdan111

WysłanyWysłany: Pią Cze 09, 2017 12:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

"Plotka wielokrotnie powtarzana staje się prawdą"Media mogą człowieka uzdrowić ale też uśmiercić.
bogdan1111

WysłanyWysłany: Pią Cze 09, 2017 19:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś dobrze lotuje gołębiami to zaraz ma wrogów jak nietoperze nie dowidzą nie dosłyszą a wszystkiego się czepiają ..
arti1982arti

WysłanyWysłany: Pią Cze 09, 2017 19:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Brawo bogdan1111,popieram twoją wypowiedz.
skladak

WysłanyWysłany: Pią Cze 09, 2017 20:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Cóż się tu dziwić. Aktualny Mistrz Polski i do tego w tym sezonie również ciśnie towarzystwo więc to było do przewidzenia. Myślę że nie się czym martwić. Kontrola i po kontroli bo raczej p. Marek nie ma nic do ukrycia.
kslom

WysłanyWysłany: Pią Cze 09, 2017 21:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

MATEUSZ 34 napisał:
Kolego zak nie wiem dokładnie ja szanuje i podziwiam pana Marka ale jest cos nie tak odnosnie....nawet nie chce pisac o tym dlatego pytam moze ktos poważny udzieli informacji.,

Brawo...jak nie masz nic sensownego do napisania to zamilcz na wieki!! Posługujesz sie półsłówkami, niedopowiedzeniami które czemu mają służyć??
Ludzie twojego poziomu , mało poważni, sieją ferment i rozsiewają ploty!!! Nie użyję mocniejszych słów bo już powinno być tobie chłopie po prostu głupio.
Pozdrawiam

WysłanyWysłany: Pią Cze 09, 2017 22:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Krzysiu masz 100% racji mało tego bijesz nawet podobne serie jak nasz kontrolowany mistrz pl . to jest 10-2-2 o ile Markowi nie wyszło na tym locie w brew temu co tu szczekają zazdrośnicy to niestety u ciebie takie bicie to norma ale w końcu nie ma się co dziwić nasz oddział jest "pioruńsko mocny" ha ha ha ,więcej nie napiszę bo mało mnie obchodzi gdzie dziś są mistrzowie forum PZHGP którzy jeszcze w lutym pisali jak by wszystkie rozumy zjedli .....zastanów się Krzysiu komu mógł byś jeszcze rad udzielać skoro bijesz pojedyncze ptaki w 200 oddziału przy zakoszowanych 2,100...........
moje pytanie Krzysiu masz odrobinę wstydu??????? czy mam pisać daLEJ O TWOICH "TEORIACH"??????
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Sob Cze 10, 2017 7:23
PostTemat postu : A..F..E..R..A
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy......Szanowny Kolego Mateusz 34......trudno przejsc obok takiego tematu,i w ogóle nie rozumiem po co Szanowny Kolego go założyłeś.Piszesz... afera...,której nie ma,a dalej... szanuję i podziwiam Pana Marka...Tego już wcale nie pojmuję.Co chcesz tym wpisem Szanowny Kolego osiągnąć.Zrobić zadymę....zupełnie niepotrzebnie.Ja osobiście bardzo się cieszę,że mamy tak znakomitego Hodowcę w naszym kraju i życzę Koledze Trzasce jak najlepszych wyników w lotach i nadal godne reprezentowanie naszej Ojczyzny na olimpiadach,bo na hodowle przeznacza sporo kasy,i bezcennego czasu,który urywa rodzinie,i nie wiem,czy te olimpijskie medale z najcenniejszego kruszcu osłodzą Mu wyrzeczenia,zazdrość i docinki których doświadcza.Uważam,że takich Hodowców należy chwalić,próbować ich naśladować,cenić ich opinie,i wypowiedzi,szanować,a nie rzucać pod nogi kłody i szukać taniej sensacji.Proszę Szanowny Kolego Mateuszu nie mieć do mnie urazy,a przyjąć moje serdeczne uwagi ze zrozumieniem.Pozdrawiam serdecznie i życzę pięknych wyników zbliżonych do osiągnięć Kolegi Trzaski.Z szacunkiem i poważaniem życząc radosnej soboty i niedzieli kreśli się Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
Mag

WysłanyWysłany: Sob Cze 10, 2017 13:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mateusz 34 napisz coś więcej
Tadeusz140

WysłanyWysłany: Nie Cze 11, 2017 10:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szanowny panie Wieslawie faktycznie trudno przejsc kolo takiego tematu spokojnie ,ale kontrole czolowych hodowcow sa po to aby zamknac usta wszystkim niedowiarkom ktorzy tylko podejrzewaja mistrzow ze kombinuja.A odnosnie zucania klod pod nogi co pana obuza to jak mozna nazwac postepowanie zarzadu okregu kalisz ktorego jest pan sekretarzem odnosnie oddzialu Sycowsko -Ostrzeszowskiego czy to nie jest zucanie klody a moze kilku samochodow tych klod pod nogi czlonkom tego oddzialu .Za wasza zgoda rozpadl sie oddzial bo obiecaliscie ze powolacie nowy niezgodnie z regulaminem, naslanie kuratora chory wymysl zarzadu okregu a na koniec zezwolenie na koszowanie sikcji nr.1 z kepna niezgodnie z regulaminem lotowo - zegarowym punkt 8 .
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: