Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Gru 15, 2017 21:32 Zobacz posty bez odpowiedzi
Powstanie Oddziału ZAGŁĘBIE
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
pzhgp1979

WysłanyWysłany: Nie Lis 19, 2017 10:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol.Skajler 45% z 25 to dla mnie ok.11 więc 17 z 25 to 70% więc nie dało 30% i dolicz sobie jeszcze 6 którzy nie konstantują ale nie oto chodzi nie chcecie to nie przystępujcie do tego oddziału tylko przestań wypowiadać się w tym temacie na tym i na sąsiednim forum jeżeli to ciebie nie dotyczy zacznij lepiej myśleć z kim na przyszły rok pojedziecie bo z oddziałem Radzionków podobno nie i dobrze by było żebyście to swoim kolegom z oddziału uświadomili dzisiaj na zebraniu.A co do twoich wyliczeń to podsumujmy 53+34+17+ 7 z Mysłowic +3 nowych w Mierzęcicach + ok.20 z Sarnowa =134 a i podobno 5 z Będzina to i tak dużo więcej niż 40.Pozdrawiam.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Skajler

WysłanyWysłany: Nie Lis 19, 2017 13:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

edit:

kolego, skoro dla Ciebie 104 z 171 (jak sam ładnie wyliczyłeś) to nie jest 40% ubytek to nic na to nie poradzę...

a zabierać głosu w tym temacie wcale nie chcę, tylko wielokrotnie zostałem do tego wywołany bo skoro to Wasz cyrk jak ktoś wcześniej napisał, to po co był/jest poruszany temat braku chęci przynależności Będzina?

na temat transportu odpowiedzi udzieliłem w pierwszej części przedostatniego zdania poprzedniego wpisu

na tym kończę tą dyskusję, życząc Wam zupełnie szczerze wszystkiego dobrego
pzhgp1979

WysłanyWysłany: Wto Lis 21, 2017 19:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol.Skajler panie P.W zakończmy to głupie pisanie, nie chcecie to nie przychodżcie fakt jest taki że oddział Zagłębie powstał i cel pewnych ludzi którzy włożyli w to bardzo dużo pracy został osiągnięty ja uważam temat za zamkniety a tobie jak chce się jeszcze pisać to proponuję założyć własny temat np.oddział B... i sobie pisać z tymi co będą mieć coś do napisania w tym temacie.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: