Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Lis 18, 2017 16:03 Zobacz posty bez odpowiedzi
Szacunek i Uznanie dla naszych Mistrzów po sezonie 2017
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
KUBUŚ3613

WysłanyWysłany: Nie Lis 12, 2017 2:11
PostTemat postu : Szacunek i Uznanie dla naszych Mistrzów po sezonie 2017
Odpowiedz z cytatem

Sekcje, Oddziały w tym okresie organizują ,lub już odbyły się uroczyste zebrania zakończenia sezonu lotowego 2017. Jak Koledzy spędzają koleżeńsko ten czas. Wielu potrafi docenić osiągnięcia swoich Mistrzów
w swoich sekcjach czy oddziałach organizując uroczyste zebrania.
Choć członkowie zarządów starają się jak mogą umilić ten czas organizacyjnie to uważam że nieobecność członków na takim spotkaniu jest brakiem szacunku dla swoich kolegów. Uzasadnię iż uważam że należy się szczególny szacunek i uznanie tym Kolegom z naszej strony za osiągnięcia i brak nas na takim uroczystym spotkaniu to zniewaga dla nich. Umiejmy się bawić i cieszyć sukcesem innych którym należy chylić czoła i pogratulować sukcesu.
Motywujmy się nawzajem, niech nas raz na cały sezon stać na ten gest koleżeńskości i bierzmy udział w tych zebraniach. Wielu uznaje fakt nie zdobyłem tytułów to nie mam po co iść na takie zebranie. I w tym tkwi sedno sprawy. Szanujmy naszych Mistrzów i dla nich się spotkajmy,uściśnijmy dłonie pogratulujmy ,niech nas łączy koleżeńskość w tych miłych chwilach.
Dobry Lot
Józef K.[/b]
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
ABCandrzej

WysłanyWysłany: Nie Lis 12, 2017 5:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mam podobne zdanie do kolegi Kubusia. Zakończenie sezonu i rozdanie nagród to bardzo ważne wydarzenie i podsumowanie sezonu. Uznanie dla mistrzów jest symbolem uznania dla pracy którą trzeba wykonać, aby osiągnąć sukces. Jest też motywacją do podnoszenia jakości hodowli, doskonalenia metod prowadzenia stada. Często podczas tych spotkań dochodzi do wymiany doświadczeń. Kiedy po raz pierwszy byłem na zakończeniu sezonu i zobaczyłem piękne puchary czekające na mistrzów, to powiedziałem sobie w duchu: w przyszłym roku chociaż jeden pucharek musi być dla ciebie. Dotarło do mnie, że tylko dobry materiał hodowlany i systematyczna praca oparta na gruntownej wiedzy może być drogą do sukcesu. W czasie uroczystej kolacji otrzymałem od kilku mistrzów zapewnienie, że odstąpią mi dobre lotniki do rozpłodu. W następnym tygodniu odwiedziłem ich hodowle i nabyłem lotniki które wylatały w ciągu roku od 8 do 11 konkursów. I tak rozpocząłem hodowlę, która do dnia dzisiejszego co roku przynosi mniejsze lub większe sukcesy i pozwala odbierać nagrody w postaci pucharów. Wszystkim życzę dużo radości i życzliwości w gronie hodowców i nie tylko. Nagrody za solidną pracę hodowlaną czekają na każdego. Nie tylko w formie pucharków ale też w formie wewnętrznej satysfakcji i radości z obcowanie z naszymi przyjaciółmi. Dobry lot.
zbigniew781

WysłanyWysłany: Nie Lis 12, 2017 14:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z wami koledzy , kto nie idzie na takie zebrania jest zazdrośnikiem, nie potrafi żyć z innymi, ciągle mu nie wygoda a co najważniejsze nie ma nawet wyobrażenia ile koledzy wkładają pracy żeby to wszystko zorganizować. D.L,
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: