Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Czw Gru 14, 2017 13:21 Zobacz posty bez odpowiedzi
WG w Europie - informacja Maziarz
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Arkadiusz_Maziarz

WysłanyWysłany: Wto Lis 21, 2017 8:58
PostTemat postu : WG w Europie - informacja Maziarz
Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich, zapraszam serdecznie do zasubskrybowania naszego kanału na You Tube https://www.youtube.com/channel/UCLzDzkVNNFaD0xLJMBjVamw, na którym będe już od przyszłęgo czwartku systematycznie zamieszczał wiele ciekawych informacji, przede wszystkim o wspólnych gołębnikach które obsługuję. Wielu hodowców dzwoniło z prośbą o rozszerzenie zagadnienia gdyż na ostatnim filmie opowiedziałem pokrótce o wszystkich WG i trochę sie to zlało. Dlatego też postanowiłem żeby wszystko było jasno klarowne przejrzyste zrobić cykl przedstawień wszystkich WG, każdy na osobnym filmie. Będę omawiać warunki pogodowe, transport, koszty, regulaminy, odległości lotów, jakie gołebie dają sobie najlepiej radę itp itd. Myślę ze to będzie bardzo przystępna forma. Zapraszam do zasubskrybowania tutaj. Co jakiś czas( na każde 100 subskrybcji) dla subskrybujących kanał właściciele WG oraz ja postanowiliśmy wymyślać różne konkursy np. gratisowy udział w WG jakiegoś gołąbka lub gadżety gołąbek z hodowli itp itd. Dlatego warto nas śledzić. Cały czas na bieżąco będe przedstawiał aktualną sytuację na wspólnych gołębnikach już od przedstawienia regulaminów aż po lot finałowy, aukcje aż do końca edycji. Wyniki ciekawostki wszystko zostanie podane "na tacy". Wszystko w formie informacji, bez reklam hodowców gołębi itp itd. Serdecznie zapraszam! Arek Maziarz
ps. Najlepiej byłoby żeby każdy subskrybujący wysłał mi meila na info@maziarz-pigeons.pl wtedy znam wszystkich subskrybujących bo nie każdą subskrybcję widać jeśli ma się tylko konto na gmail np. Wśród znanych subsrybentów będzie losowanie gratisowych ptaków.

https://www.youtube.com/channel/UCLzDzkVNNFaD0xLJMBjVamw

Ostatnio zmieniony przez Arkadiusz_Maziarz dnia Wto Lis 28, 2017 15:53, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
mario1111

WysłanyWysłany: Wto Lis 21, 2017 20:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Arek NAJPIERW STWÓRZ KANAŁ i potem zapraszaj - a nie odwrotnie.
Arkadiusz_Maziarz

WysłanyWysłany: Wto Lis 21, 2017 21:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kanał jest stworzony :) Pierwszy filmik o WG pojawił się, teraz już systematycznie jedziemy z tematem w czwartek już pierwszy WG do raportu ;)
mario1111

WysłanyWysłany: Wto Lis 21, 2017 21:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

To dlaczego - kanał nie istnieje (tak mi się wyświetla) ???
Arkadiusz_Maziarz

WysłanyWysłany: Wto Lis 21, 2017 21:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

błąd w linku jest chyba,

tutaj jest ok:

https://www.youtube.com/channel/UCLzDzkVNNFaD0xLJMBjVamw
mario1111

WysłanyWysłany: Sro Lis 22, 2017 5:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ok. Pozdrawiam.
Bryan

WysłanyWysłany: Czw Lis 23, 2017 16:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Śmieszy mnie jak jak słucham kolego ze ktoś w.Niemczech. Mówi ze osoba 30. W. Oddziale Niemieckim byłaby tu wszędzie mistrzem to nierealne najlepsze co było w Niemczech jest teraz w Polsce przez Polaków wykupione mój znajomy który tam mieszka wyczyścił ok.120. Wybitnych hodowli po śmierci najlepszych hodowców Niemieckich jest jeszcze kilkanaście dobrych hodowli w Niemczech ale to się kończy bo nie ma następców a młodzi w Niemczech nie interesują się golebiami
gregor46

WysłanyWysłany: Czw Lis 23, 2017 17:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hallo bryan , wiesz mnie smieszy twöj wpis , wjednym masz racje , ze 30 u nas , jest leprzy jak uwas 1 , tak nie jest .ale wszystko inne to brednie , co polacy tu wykupili to 80% odpady , ktöre nam so nie potrzebne , nikt nie jest w stanie sprzedawac , bardzo dobre ptaki , ich jest stosunkowo niewiele , jesli möwisz ze u nas niema juz dobrych hodowcöw , to popatrz na aukcje , dlaczego ptaki DV so bardzo chentnie kupowane . ps nawet na olimpiadach wystawiacie nasze ptaki , wynik robio w polsce ale pochodzo od tych slabych Niemcöw . dobry lot gregor. ps Wg w polsce i za granico , to dobra sprawa , mierzo sie tam ptaki ktöre pochodzo po najleprzych ptakach danego hodowcy wiec wysoki poziom , i tam mozna poröwnywac poziom danych ptaköw .
kkscy

WysłanyWysłany: Czw Lis 23, 2017 17:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

.......poziom danych gołębi można porównać na wg ? Kolego gregor46 pozim gołębi to porównuj w silnym ,dużym odziele gdzie gołębie NIE lecą do jednego gołębnika a nie na wg .kolego to jakie masz te gołębie ?? Chyba ze słabym poziomem bo na żadnym wg nie Miałeś super lotnika:)
gregor46

WysłanyWysłany: Czw Lis 23, 2017 17:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hallo kolego KKSCY , widze ze jestes slabo poinformowany , dla informacji 2016 rok Derby-Mallorca ( hiszpania ) , 2 najleprzy lotnik , 2 miejsce lot finalowy , tam spotyka sie czolöwka hodowcöw z europy zachodniej , 2017 ten sam WG , 4 najleprzy lotnik , po 4 lotach , 39 miejsce lot finalowy , WG czersk 2017 , 1 miejsce , 2 lot , 8 miejsce lot finalowy , wiec chyba nie najgorzej , wlasnie na takich lotach ,mozna poröwnywac , jeden golebnik , jeden punkt przylotu , jednakowa karma +dodatki , , nie ma rozrzutu hodowcöw jak w oddzialach , niejednokrotnie 30- 40 km , jak mozna tu möwic o röwnych szansach . .ps ja to nie pisze dla reklamy , tylko aby takim jak ty udowodnic ze piszesz glupoty .. dobry lot gregor
kkscy

WysłanyWysłany: Czw Lis 23, 2017 18:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A dla mnie to ty piszesz kolego głupoty .ja na temat wg wyraziłem swoje zdanie a ty masz swoje.dla mnie wg to porażka,ludzie otwierają te wg dla kasy i to wszystko.

Co do lotników jeżeli się pomyliłem to PRZEPRASZAM .pozdrawiam
gregor46

WysłanyWysłany: Czw Lis 23, 2017 18:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hallo KKSCY , ty sie nie pomylyles , ty pisales to bez sprawdzenia wyniköw , .tz tylko aby cos napisac , jeszcz raz , WG to dlaczego tyle hodowcöw daje tam ptaki ?? , na przyszly rok , rösza znowu kozakowo ,ipowstaje nowy WG -Mazury , jesli nie byloby zainteresowania , to powinno byc coraz mniej , a jest odwrotnie . organizator musi zarobic , on pracuje z tym stadem 5 miesiecy , kupuje karme +dodatki , szczepi ptaki , wywozi na loty . itd , no ale spora suma jest przeznaczona na nagrody , nawet Mercedesy , dobry lot gregor. ps i to wszystko w jednej konkurecji .
kkscy

WysłanyWysłany: Czw Lis 23, 2017 19:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tak to prawda napisałem to bez sprawdzenia wyników dlatego Cię przeprosiłem bo powiem ci szczerze ,że nawet nie interesowało mnie to .

Niech tak pozostanie Ty przy swoim ja przy swoim zdaniu i będzie najlepiej.pozdrawiam
Bryan

WysłanyWysłany: Czw Lis 23, 2017 19:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Napisałem wyraźnie nie chodzi o.to ze nie ma.w.Niemczech dobrych hodowców są ale nie w takiej skali juz jak kiedyś. Powtórzę jeszcze raz znam gościa który wyczyścił ok 120. Golebnikow od najlepszych z najlepszych hodowców Niemieckich sam kupiłem 30. Szt w zeszłym roku są to golebie w większości lotowane z.super wynikami w Niemczech żadne odpady takich gołębi są jednostki nawet Niemczech juz
tedy

WysłanyWysłany: Czw Lis 23, 2017 19:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor46 ile tych hodowców tam daje, podpowiedz ileż to ich jest. W większości to Ci którym nie bardzo wychodzi i potrzebują lansu bo wynik hodowca robi w Oddziale i tylko tu się sprawdza.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: