Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Gru 13, 2017 18:45 Zobacz posty bez odpowiedzi
Vizion nowy program 4.9
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
grześ

WysłanyWysłany: Sro Lis 22, 2017 16:18
PostTemat postu : Vizion nowy program 4.9
Odpowiedz z cytatem

Witam.Panowie czy ktoś co wie na taki temat że od nowego sezonu lotowego kto posiada zegar VIZION to będzie musiał mieć wgrany nowy program 4.9 a inne stare programy typu [3.4 czy 4.8] nie będzie można na nich lotować? Dziś się takich rzeczy dowiedziałem od przedstawiciela Polmarku.Pozdrawiam.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
lotnikmax

WysłanyWysłany: Sro Lis 22, 2017 18:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

PZHGP dopuścił te oprogramowania do użytkowania, i raczej polmark nie może nakazać do ich zmiany
bogdan1111

WysłanyWysłany: Sro Lis 22, 2017 18:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nic o tym nie wiadomo żeby miały być nowe oprogramowania w Vizionach coś takiego powinni przekazać z wyprzedzeniem a narazie cisza nikt nic nie wie na ten temat ? Pozdrawiam
lotnikmax

WysłanyWysłany: Sro Lis 22, 2017 18:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

zapewne chodzi o to że by zablokować wszystkie zamienniki i że by tylko na oryginalnych obrączkach elektronicznych Vizion V10 lotować
mario1111

WysłanyWysłany: Sro Lis 22, 2017 21:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Na v4,8 już tylko oryginały - o 4,9 nie słyszałem.
jasiek4526

WysłanyWysłany: Czw Lis 23, 2017 10:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

z tego co mi wiadomo zegar vizion 500 nie przyjmuje nowego programu za mało pamięci czy coś
lotnikmax

WysłanyWysłany: Czw Lis 23, 2017 14:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Rozmawiałem z przedstawicielem, od nowego roku vizion wprowadza nowe oprogramowanie 1.9, 2.9 - do ESK 500 i 4.9 do vip. Bedą działać tylko oryginalne obrączki elektroniczne V10 zakupione po 2015roku, wszystkie zakupione przed 2015r bedą przekodowywać na własny koszt
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Czw Lis 23, 2017 15:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szanowny Kolega lotnikmax napisał........... Rozmawiałem z przedstawicielem, od nowego roku vizion wprowadza nowe oprogramowanie 1.9, 2.9 - do ESK 500 i 4.9 do vip. Bedą działać tylko oryginalne obrączki elektroniczne V10 zakupione po 2015roku, I TO JEST PRAWDZIWE Z SERCEM PODEJŚCIE DO HODOWCÓW.....WIĘC POWOLI PRZECZYTAJMY DALEJ............wszystkie zakupione przed 2015r będą przekodowywać na własny koszt.BRAWO.WIĘC MOŻNA TYLKO SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ,CO CZYNIĘ.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
grześ

WysłanyWysłany: Czw Lis 23, 2017 15:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

lotnikmax napisał:
Rozmawiałem z przedstawicielem, od nowego roku vizion wprowadza nowe oprogramowanie 1.9, 2.9 - do ESK 500 i 4.9 do vip. Bedą działać tylko oryginalne obrączki elektroniczne V10 zakupione po 2015roku, wszystkie zakupione przed 2015r bedą przekodowywać na własny koszt
Witam.Dokładnie ja to samo usłyszałem.Tylko że starsze tipesy nie będą przekodowywane na koszt właściciela tylko za darmo w POLMARKU.Rozmawiałem dziś z Panią z Polmarku i powiedziała że jak się do nich wyśle to za darmo to zrobią.Pozdrawiam.
prezes097

WysłanyWysłany: Czw Lis 23, 2017 19:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam po co od razu wpadać w panikę(Pan Wiesław)z całym szacunkiem .Wczoraj rozmawiałem z panią i oprócz tego że mam zebrać SYSTEMY i podesłać obrączki o kosztach jako by trzeba zapłacić za przekodowanie pani nie mówiła a pytałem kilka razy.Pozdrawiam
grześ

WysłanyWysłany: Pią Lis 24, 2017 16:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam.Panowie może i na dobrze to dla wszystkich wyjdzie.Skończy się łapanie,strzelanie do gołębi powracających z lotu.Bo nie ma co się oszukiwać,jak hodowcy by nie kupowali używanych tipesów od łapaczy to i taki łapacz zaniecha swą praktykę bo i po co.Zupy z nich nie na gotuje.Pozdrawiam.
arti1982arti

WysłanyWysłany: Pią Lis 24, 2017 16:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dobrze że kupiłem Bricona.
leszek0250

WysłanyWysłany: Pią Lis 24, 2017 17:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ciekawe czy zmiana jest obligatoryjna - skoro przepisy się nie zmieniły.
No chyba , że stary soft ma jakiś luki...
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
jasiek4526

WysłanyWysłany: Pią Lis 24, 2017 18:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

leszek0250 nie wiem czy obligatoryjna czy nie martwić powinni się handlarze "chińczykami" i o ile handel chińczykami nie wiele mnie obchodzi to rozkodowywanie kradzionych taurisów s2 po to by chodziły w starych softach viziona już obchodzi mnie bardziej i mocno mnie wkur....wia takie łajzy które się tym zajmują za 1zł od sztuki powinny być usuwane ze związku i zapoznane z prokuratorem .
sowi-lot

WysłanyWysłany: Pią Lis 24, 2017 23:36
PostTemat postu : nowe oprogramowanie
Odpowiedz z cytatem

Czas idzie do przodu i Vizion to dostrzegł wprowadzając kolejne modyfikacje programów. Głównie do zegarów będzie wprowadzona możliwość odczytywania z systemu przez każdego zainteresowanego hodowcę średniej prędkości lotu. Hodowca wklepie do systemu współrzędne miejsca startu i już na giełdzie w trakcie trwającego jeszcze konkursu będzie mógł odczytać prędkość z jaką leciały gołębie a w trakcie robienia zegarów będzie wiadomo bez pomocy obliczeniowca który gołąb wygrał dany lot. Wyniki z lotu można będzie skonfrontować z tymi które obliczy rachmistrz. Ot i jednym będzie trochę trudniej a drugim trochę łatwiej. Powinno być wprowadzonych jeszcze kilka ułatwień i uporządkowań chociażby nazewnictwa barw czy symboliki dotyczącej obrączek rodowych. :idea:
www.vizion-esk.pl
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: