Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Gru 11, 2017 15:09 Zobacz posty bez odpowiedzi
Robert i Paweł Baranowscy
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
arti1982arti

WysłanyWysłany: Pią Lis 24, 2017 16:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Super hodowla
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
mariusz24113

WysłanyWysłany: Pią Lis 24, 2017 17:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Cynik-dowodow na co? Nikt nie mowi o zlamaniu regulaminow,a jedynie zasady Fair play.Dowod-filmik z przylotu mlodych ,ktory nakrecili -kontra lista z tego lotu.Cala sprawa byla poruszana na forum Dobry Lot.
W przyszlym roku o ile nikt tego przepisu nie zmieni-to inni dominatorzy w swoich oddzialach ,moga tez sie do tego posunac.
cynik

WysłanyWysłany: Pią Lis 24, 2017 18:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dla mnie wiarygodnym żródłem przepisów jest Statut i związane z nim Regulaminy, a nie jakiekolwiek fora. Przestrzegania ich pilnują właściwe Komisje, które - zapewniam Cię-często nawiedzają tą posesję. Na końcu są Komisje Weryfikacyjne. Jeżeli tyle kontroli nie stwierdza łamania przepisów, to ja nie mam wątpliwości. A filmik przekonał mnie do tego, że jest tam tak dużo bardzo dobrych gołębi, że można sobie przebierać!
Czego i Tobie życzę!
ARTURO

WysłanyWysłany: Pią Lis 24, 2017 18:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

viceversa1994 napisał:
Koledzy jak najbardziej wynik niesamowity ! Ale być 4x1 mistrzem Polski ? Ciężka sprawa chyba że się ma taką konkurencję jak Państwo Baranowscy ze sekcje zabierają regularnie co lot po 2,3,5% w konkursie . Oczywiście to nie wina mistrzów natomiast logiczna rzeczą jest to ,ze kiedy lotuje się na mega poziomie w danym oddziale jest rzeczą mało realna wylatac tyle mistrzostw. Czemu takie cuda nie zdarzają się w BE ? Reasumując jeżeli poziom lotowania nie podniesie się w oddziale Lochów to już dziś można śmiało stwierdzić że za rok będzie powtórka .

Pozdrawiam

Kolego założyłeś temat pytając jak to możliwe itd.
Teraz piszesz niesamowite.
Na Kolegów Pawła i Roberta co roku wylewacie wiadro pomyj- a teraz doszukujecie się teorii spiskowych.
Napiszę tak jako założycielowi tego postu.Najpierw poczytaj regulaminy, a później pisz.
Tu ujawnia się obraz nieudacznika, i nie wiem jak to nazwać.
Ja natomiast składam SZCZERE GRATULACJE DLA BRACI, bo uczciwie na to zasłużyli.
I jak widzę to jako pierwszy pogratulował Wiesiu Puchalski, oraz Mario 1111.
Ale jak to mawia znane przysłowie: Wartość człowieka poznasz po ilości jego wrogów.
LES

WysłanyWysłany: Pią Lis 24, 2017 19:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

arturo a niewiesz czasami jak się zakończył ich słynny żarcik
mirek2001

WysłanyWysłany: Pią Lis 24, 2017 20:01
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Koledzy dajcie już spokój bo chłopaki wypieków dostają . Tak jak pisze Arturo , dodał bym jeszcze chroń mnie Panie Boże od fałszywych przyjaciół bo z wrogami to sobie sam poradzę !!!!!
a sprawa chyba rozeszła się po kościach . Czasami najpierw robisz potem myślisz ,żart był ..... może trochę głupi

WysłanyWysłany: Pią Lis 24, 2017 20:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Trzeba dodać koledzy, że w oddziale łochów jest przymus lotowania na zegar, kilka Głów jakiś czas temu głowila się co tu zrobić żeby sobie polepszyć i wymyślili. Na ostatni lot wkładli 19 sztuk, a po tym filmiku to poszły wszystkiego (wiec sami nie stosują się do......) kolejna sprawa to tak przeglądam wyniki i brakuje wyników Bartuśia z pierwszego lotu, a były- wytłumaczcie czy wolno tak robić!
ARTURO

WysłanyWysłany: Pią Lis 24, 2017 20:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

LES napisał:
arturo a niewiesz czasami jak się zakończył ich słynny żarcik

Kolego zapytaj Kolegę Wiesia Kurka.
A tak na marginesie to Pani od polskiego uczyła nas wszystkich, że imiona, inicjały,zwroty do kogoś piszemy z DUŻYCH LITER.
Bo słowa arturo i ich- to w tym wydaniu wyglądają jak napisy na dropsach.
Nie to żebym był upierdliwy ,ale szacun dla każdego obowiązuje.
Pozdrawiam
ARTURO
cynik

WysłanyWysłany: Pią Lis 24, 2017 20:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Janku78!
Nie ma przymusu lotowania na zegar.
Na ostatni lot włożyli 17 a nie 19 szt, z tego zdobyli 16 konk.
Może i Tobie kiedyś tak się uda! DL.
mariusz24113

WysłanyWysłany: Pią Lis 24, 2017 21:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Cynik skoro wlozyli kilkanascie golebi ,dlaczego na filmiku przylatuje killadziesiat-badz powazny i obiektywny.Widzisz ten filmik niestety zdradzil jak to nazwales ,,strategie'' i patent na MP.
teraz kibic...

WysłanyWysłany: Pią Lis 24, 2017 22:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam Panowie kiedy rozmawiam z hodowcami z całej Polski o wyczynach naszych mistrzów to pada zaraz argument że lecą w słabym oddziale u nas by takich wyników nie wylatali ?.Ja na takie argumenty odpowiadam tak że o tobie mówią tak samo i człowiek nie bardzo wie co odpowiedzieć.Obserwując dziesiątki lat wyczyny lotowe naszych mistrzów widać jak na dłoni że bardzo trudno wylatać dobry wynik w oddz.o dużym zagęszczeniu gołębników takim przykładem jest okr.Katowice zwłaszcza w kat A i B gdzie w jednym czasie nadlatuje tysiące gołębi wbicie pierwszych np.8-10 czy 20 szt na liście graniczy z cudem jest niespotykane.A jak wygląda w innych oddziałach o dużych rozpiętościach gołębników i niewielkiej konkurencji lotowej,tam w tych nielicznych dobrych hodowlach widzimy dominacje pierwszej strony listy wbija sie po 20-30 i więcej pierwszych gołębi.Nikomu nie ujmując na pewno Mistrzom Baranowskim łatwiej wylatać sukcesy w oddz.Łochów niż hodowca w oddz.np.Myslowice,Radzionków,Gliwice itd takie są moje przemyślenia i wnioski pewnie Panowie macie inne ale po to mamy Forum aby dyskutować merytorycznie i rzeczowo się spierać.pozdrawiam "Dobry Lot".
ARTURO

WysłanyWysłany: Pią Lis 24, 2017 22:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mariusz24113 napisał:
Cynik skoro wlozyli kilkanascie golebi ,dlaczego na filmiku przylatuje killadziesiat-badz powazny i obiektywny.Widzisz ten filmik niestety zdradzil jak to nazwales ,,strategie'' i patent na MP.

Kolego zależy który filmik oglądałeś?
Przypomina mi sie fajny dowcip z tak dociekliwymi ludźmi.

Do agencji towarzyskiej przyszedł facet. Zamówił panienkę i spędził z nią fantastyczną noc. Rano idzie do szefowej uregulować należność.
- Ile się należy? - pyta.
- Nic. Był pan świetny!
- Co? Cała noc z rewelacyjną dziewczyną i nic nie płacę?
- Nic. Proszę, to jeszcze dla pana - szefowa podaje mu 200 złotych.
Faceta zamurowało. Nie dosyć, że poużywał w najlepsze, to jeszcze dostał dwie stówy. Tego samego dnia opowiedział o wszystkim koledze, wiec on też postanowił odwiedzić agencję. Też spędził fantastyczną noc z panienką, rano idzie do szefowej i pyta:
- Ile się należy?
- Nic, był pan świetny - mówi szefowa i wręcza mu 50 złotych.
- Dziękuję - mówi facet - Nie dosyć, że było fajnie, to jeszcze dostaję kasę.
- Ale wie pani, co? Mam pytanie. Dlaczego dostałem 50 złotych, a mój kolega wczoraj dostał 200?
- Wczoraj wszystko szło na satelitę, a dzisiaj tylko na kablówkę.
mariusz24113

WysłanyWysłany: Pią Lis 24, 2017 22:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Arturo-sorry ale ,dowcipem jest korespondencja,a juz szukanie patentow zeby byc w niej mistrzem to rzeczywiscie-smiech na sali. Filmik kiedy na lot poszlo kilkanascie golebi,a przylecialo kilkadziesiat-to tez niezly dowcip.Cala sprawa do odszukania na forum Dobry Lot i ostatnim filmie nagranym z przylotu mlodych-kontra lista oddzialowa u omawianym Mistrzow Polski.Dobranoc.
Janek78

WysłanyWysłany: Sob Lis 25, 2017 4:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

[quote="cynik"]Janku78!
Nie ma przymusu lotowania na zegar.
Na ostatni lot włożyli 17 a nie 19 szt, z tego zdobyli 16 konk.
Może i Tobie kiedyś tak się uda! DL

Akurat kolego w tym oddziele mają taki swój prywatny forwatk i lotujemy na zegar, wiem ze to nie zgodne ze statusem, ale wszyscy wiemy o co chodzi. Ja trzymam dla siebie, nie dla kasy, bo tylko to dla większości się liczy.
lukasz_n

WysłanyWysłany: Sob Lis 25, 2017 8:54
PostTemat postu : Robert i Paweł Baranowscy
Odpowiedz z cytatem

Zazdrosc dupe sciska i tyle
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: