Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Gru 15, 2017 0:52 Zobacz posty bez odpowiedzi
Robert i Paweł Baranowscy
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
LES

WysłanyWysłany: Nie Lis 26, 2017 9:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Arturo no pewnie tu ich trzeba chwalić za dobry wynik
Ale o tym jak przekręcić setki kol hodowców na wg Mazowsze co cicho i tu właśnie jesteś ich adwokatem

Swoją hodowle umieją prowadzić na wysokim poziomie a na wg za grube pieniądze, polubili gołębie ze śmiesznych odległości

Żenada
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
3203

WysłanyWysłany: Nie Lis 26, 2017 10:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam Panowie wszyscy twierdzicie że oddział Łochów to słaby oddział. Ja z tą tezą by się nie zgodził, świadczą o tym wyniki oddziału Łochów na szczeblu okręgu Warszawa. Hodowcy z Łochowa uzyskali następujące lokaty w Okręgu:

kat A 1,5,7,9...
kat B 1,5...
kat C 1,5,7...
kat D 1,4,5,8...
kat Intermistrzostwo 1,4,6,9...
kat GMP 1,5,11...
kat Młode 1,2,6,7
3203

WysłanyWysłany: Nie Lis 26, 2017 10:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nadmienię, że te wyniki osiągnęło 7 różnych hodowców z oddziału Łochów. Każdy z tych wyników znalazł się w pierwszej 50 regiony 7.
mirek2001

WysłanyWysłany: Nie Lis 26, 2017 11:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Koledzy czy ktoś wie coś więcej o tym młodym hodowcy któremu Vice Mistrzostwa nie uznano , bo nic nie znalazłem na ten temat ?

WysłanyWysłany: Nie Lis 26, 2017 12:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

3203-jak wygladaly wspolne starty -rejon,okreg?Pozdrawiam
viceversa1994

WysłanyWysłany: Nie Lis 26, 2017 13:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dokladnie jak wygladaly wspolne starty bo tam sie weryfikuje jakosc hodowcy i ptakow ;
cynik

WysłanyWysłany: Nie Lis 26, 2017 13:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nic prostrzego jak wejść na stronę okręgu, tam są zakładki dla Rejonu i Oddziałów, to możesz sobie sprawdzić. Jedynie czego się nie dowiesz, to numery gołębi, ale chyba to Cię nie interesuje?
Możesz też przyjechać na wystawę okręgową 9-10 grudnia do Łochowa i osobiście porozmawiać z hodowcami na interesujące Cię tematy. Będzie z kim, bo jest nas dużo.
Możesz także w przyszłym sezonie przyjechać i sprawdzić punkty wkładań, czy wypuszczanie gołębi. Plany lotów też będą dostępne na stronie Okręgu.
Mam nadzieję, że Twoje zainteresowania będą bez szkody dla hodowli oraz Twoich wyników lotowych. Pozdr. DL!
mirek2001

WysłanyWysłany: Nie Lis 26, 2017 13:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

cynik napisał:
Nic prostrzego jak wejść na stronę okręgu, tam są zakładki dla Rejonu i Oddziałów, to możesz sobie sprawdzić. Jedynie czego się nie dowiesz, to numery gołębi, ale chyba to Cię nie interesuje?
Możesz też przyjechać na wystawę okręgową 9-10 grudnia do Łochowa i osobiście porozmawiać z hodowcami na interesujące Cię tematy. Będzie z kim, bo jest nas dużo.
Możesz także w przyszłym sezonie przyjechać i sprawdzić punkty wkładań, czy wypuszczanie gołębi. Plany lotów też będą dostępne na stronie Okręgu.
Mam nadzieję, że Twoje zainteresowania będą bez szkody dla hodowli oraz Twoich wyników lotowych. Pozdr. DL!

CYNIK- CZASAMI NIE JESTEŚ TAKI W ŻYCIU ? JA MAM PYTANIE DO CIEBIE BO TAK PISZESZ I PISZESZ WIESZ WSZYSTKO CO KTO I U KOGO ZA OBRONĘ CO NIE KTÓRYCH TO GOTÓWKE BIERZESZ CZY MŁODE . A JEŚLI CHODZI O WYNIKI MARIUSZA TO BYŁO MOŻNA JE OBEJRZEĆ PRZY OKAZJI JEDNEGO Z TEMATÓW

WysłanyWysłany: Nie Lis 26, 2017 14:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001

Pisanie dużymi literami na forum jest krzyczeniem na kogoś, a Ty nie masz podstaw, aby na mnie krzyczeć. Tak, że trochę grzeczniej.
Po drugie piszę i wiem ,co piszę, bo znam temat lepiej od chociażby Ciebie. Co za to biorę i od kogo, to Tobie nic do tego!
Po trzecie nie interesują mnie wyniki innych, każdy ma takie, jak sobie zapracuje i nic mi do tego. Mogę co najwyżej pogratulować!
Po czwarte dlaczego interesuje Cię moje życie? Chcesz je zmienić? Może lepiej będzie, jak zajmiesz się swoim?
3203

WysłanyWysłany: Nie Lis 26, 2017 14:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

W końcowej klasyfikacji lotów rejonowych hodowcy z oddziału Łochów uplasowali się na następujących pozycjach

1,2,6,7...
mariusz24113

WysłanyWysłany: Nie Lis 26, 2017 14:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

3203 dzieki za odpowiedz.

Jezeli zas chodzi o temat glowny-to czas odpoczac,co niektorzy zbyt wiele emocji w to angazuja,nawet w pytania bez podtekstow.DL.
mirek2001

WysłanyWysłany: Nie Lis 26, 2017 15:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

CYNK TO SOBIE JESZCZE POKRZYCZE OSTATNI RAZ W TYM TEMACIE PRZEPOWIEDZIALEM BARANOWSKI MISTRZOSTWO NA JEDNYM Z TEMATÓW JUŻ W 2015 ROKU PO ROZSTANIU Z WG I TERAZ MYŚLĘ ŻE TEN ROK TO TYLKO PODKŁADKA POD OLIMPIADĘ PO WYNIKU NP MŁODYCH TAM SĄ INTERESUJACE nr 4041 4090. 4001.4002 TO PRZEMYŚLANE LOT I I GOŁĘBIE ROBIĄCE WYNIKI POD OLIMPIADĘ ZA ROK DOWIEMY SIĘ CZY MOGĘ ZACZĄĆ GRAĆ W LOTTO .CYNKU A JAK BYŚ NIEDOCZYTAL Z MAZOWSZA JESTEM MAM KILKU ZNAJOMYCH I SŁYSZY SIE TO I OWO ;)

Ostatnio zmieniony przez mirek2001 dnia Nie Lis 26, 2017 16:03, w całości zmieniany 1 raz

WysłanyWysłany: Nie Lis 26, 2017 15:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

LES napisał:
Arturo no pewnie tu ich trzeba chwalić za dobry wynik
Ale o tym jak przekręcić setki kol hodowców na wg Mazowsze co cicho i tu właśnie jesteś ich adwokatem

Swoją hodowle umieją prowadzić na wysokim poziomie a na wg za grube pieniądze, polubili gołębie ze śmiesznych odległości

Żenada

Kolego odnośnie WG to sprawy nie będę komentował, bo to dobrowolne uczestnictwo i tyle.
W tym roku tez kupę gołębi na WG nagubionych i naprawdę żal mi organizatorów, a także uczestników.
Przecież Kolega Janek Bocheńczak też poniósł klęskę i nikt go nie oskarża, nawet sam wykazał skruchę i nie wiadomo co miało wpływ na taką klęskę.
Sam pozytywnie oceniam działania naszych polskich WG.
A organizatorom którym coroku powierzam gołąbki, już dawno telefonicznie podziękowałem i rozliczyliśmy kasę/ nie czynię tego publicznie na forach internetowych.
I wierz mi Kolego finały czy to w ubiegłym roku, czy w tym nie były łatwe.
W 2016 roku na początku września upały, w tym roku ulewy.
Ale gołąbki i tak sobie radziły.
Montuj ekipę i wystawiaj Kolego asiory na jakieś WG.
Będę trzymał kciuki.
Pozdrawiam
Arturo
LES

WysłanyWysłany: Nie Lis 26, 2017 20:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kolega Janek myśle że wie jak mu ostatnio idzie w kamerę ciężko popatrzyć i przeprasza,
a na wg mazowsze coś takiego słyszałeś,
wstyd i żenada, i nawet nie umieli przeprosić, a teraz oczekują pochwał
chyba że będziemy dobre chwalić a trudne pod dywan zamiatać
poczytaj sobie o kolarstwie
porównaj sobie straty i odległości lotów na wg Mazowsze i na wg giewont
carlo

WysłanyWysłany: Wto Lis 28, 2017 16:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Życzę każdemu z obrońców takiego "żartu" najlepiej na własnych gołębnikach , na pewno będzie wesoło i smiesznie...
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: