Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Gru 16, 2017 20:46 Zobacz posty bez odpowiedzi
Sa wyniki MP i kategorie za 2017r.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
teraz kibic...

WysłanyWysłany: Sob Lis 25, 2017 14:26
PostTemat postu : Sa wyniki MP i kategorie za 2017r.
Odpowiedz z cytatem

Witam sa juz aktualne wyniki MP za 2017r GMP i kategorie wszystkim serdeczne gratulacje.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
teraz kibic...

WysłanyWysłany: Sob Lis 25, 2017 15:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam zmienił sie wynik w kat C kol.M.Rzepka na stronach regionu miał 27,47 coeff a "zrobiło" się 27,79 coeff ? Kol.Baranowscy na oficjalnych stronach regionu mieli 69,95 coeff a "zrobiło"się 35,58 coeff ? zastanawiam sie czy można podawać oficjalnie na stronach regionu co innego a do ZG wysyłać co innego ??? jak to rozumieć przecież te wyniki w okręgu i regionie są zatwierdzone i takie idą do ZG nie można ich zmienić w ostatniej chwili nawet jak byś poznał wyniki konkurencji z innych regionów jet tak czy nie ???.pozdrawiam "Dobry Lot".
Bogdan Cichosz

WysłanyWysłany: Sob Lis 25, 2017 15:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wyniki ogłoszone , młody kolega z mojego oddziału wynik w GMP młodych 955,72 drugi w Polsce ale odrzucony przez szanowna komisję bo nie było koloru gumek na pasku wydruku z benzinga CC . Czy warto więc zgłaszać wyniki ?
antoni1010

WysłanyWysłany: Sob Lis 25, 2017 15:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego teraz kibic. Bardzo proszę poczytaj regulaminy, bo powtarzanie głupoty jest męczące...
grześ

WysłanyWysłany: Sob Lis 25, 2017 15:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam.Brawo i duży ukłon dla kolegi z mojego oddziału i sekcji Pana Andrzeja Klimczaka [0173] za wywalczenie i bycie w 300 najlepszych w GMP w Polsce. Pozdrawiam.
zako81

WysłanyWysłany: Sob Lis 25, 2017 16:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gratulacje dla wszystkich!! a dla braci szacun!!!!
teraz kibic...

WysłanyWysłany: Sob Lis 25, 2017 16:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam kol.antoni1010 bardzo proszę oświeć mnie z tym regulaminem bo nie bardzo wiem o co ci chodzi i nie wiem do czego się odnieść ???
jasiek4526

WysłanyWysłany: Sob Lis 25, 2017 17:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Bogdan Cichosz kolego bardzo przykra i smutna sprawa ale regulamin jest równy dla wszystkich jeżeli ma być kolor gumek to ma być. Szczerze nie wiem nawet czy jest taki zapis ale pewnie jest bo kupił byś gumki z innego oddziału i produkował byś olimpijczyki.... Trzeba studiować regulamin by nie było tak nieprzyjemnych niespodzianek a wynik zaprawdę zacny na gumki.
wiarus

WysłanyWysłany: Sob Lis 25, 2017 18:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

teraz kibic... napisał:
Witam zmienił sie wynik w kat C kol.M.Rzepka na stronach regionu miał 27,47 coeff a "zrobiło" się 27,79 coeff ? Kol.Baranowscy na oficjalnych stronach regionu mieli 69,95 coeff a "zrobiło"się 35,58 coeff ? zastanawiam sie czy można podawać oficjalnie na stronach regionu co innego a do ZG wysyłać co innego ??? jak to rozumieć przecież te wyniki w okręgu i regionie są zatwierdzone i takie idą do ZG nie można ich zmienić w ostatniej chwili nawet jak byś poznał wyniki konkurencji z innych regionów jet tak czy nie ???.pozdrawiam "Dobry Lot".

Myślę że chodzi tu o uchwałę zgodnie z regulaminiem lotowo zegarowym rozdział VIII.punkt.3
3. Zasady wyliczania mistrzostwa Oddziału, Rejonu Lotowego, Okręgu i MP oraz serii z poszczególnych lotów określają Uchwały bądź regulaminy współzawodnictwa poszczególnych jednostek organizujących te współzawodnictwa.
ARTURO

WysłanyWysłany: Sob Lis 25, 2017 18:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

zako81 napisał:
gratulacje dla wszystkich!! a dla braci szacun!!!!

Wczoraj szukałeś sensacji< http://www.pzhgp.pl/forum/viewtopic.php?t=27189&postdays=0&postorder=asc&start=0

A dzisiaj piszesz szacun.
Za taki szacun to bym Cię olał ciepłym moczem.
Ciekawe co reszta gwiazdorów ma do powiedzenia- oczywiscie w sprawie oczernień i teorii spiskowych, bo na gratulacje to chyba Was nie stać.
sylwek59

WysłanyWysłany: Sob Lis 25, 2017 20:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ARTURO
Powiem tak... Po całej tej historii z wystawy i gołębiem Kurka wielu myśli o Baranowskich w trochę innych kategoriach, zresztą ja też. Nie ukrywam tego. Oczywiście nie podważam jakości hodowli i super wyniku jaki wykręcili, jednak ta KAT B mnie również zastanawia...! Skoro tak się dało więc pewnie jest to możliwe, jednak osobiście również do tej pory byłem przekonany, że wynik który jest zatwierdzony na weryfikacji przez Region w takiej samej postaci idzie do Zarządu Głównego gdzie również jest weryfikowany! Jeśli jednak inny wynik jest weryfikowany w Regionie, a inny w Zarządzie Głównym na szczeblu krajowym, to ja tego nie rozumiem...? Jak w takim razie ma się ten wynik - Mistrzostwo Polski do regionu i weryfikacji na poszczególnych szczeblach? Po prostu chciałbym aby ktoś mi to jak krowie na granicy krok po kroku wytłumaczył.
roxen

WysłanyWysłany: Sob Lis 25, 2017 22:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

to jest chore, w moim okręgu jest to niedopuszczalne, wyniki weryfikuje oddział, nastepnie okręg i już po tym fakcie nie ma możliwości żadnych zmian, i takowe idą dalej no ale w stołecznym okręgu jest "pefnie" inaczej (czyt. zdrowiej).
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Sob Lis 25, 2017 22:50
PostTemat postu : ODRZUCENIE
Odpowiedz z cytatem

Szanowny Kolego Bogdanie Cichosz.......uważam,ze nie wiedziałeś do końca wszystkiego co spowodowało odrzucenie tego super mistrzowskiego wyniku,więc tak..........na wszystkich lotach do M.P. gołębie obrączkowane są tym samym kompletem obrączek kontrolnych.Niektóre gołębie,w tym także gołębie seryjne mają przypisaną obrączkę gumową o tym samym numerze co lot,pomimo tego,że były konstatowane na każdym locie.Powyższe jest niezgodne z RLZ,Rozdział I PKT.14 ......... Na wydruku z zegara Benzing CC brak koloru oraz serii obrączek kontrolnych.Powyższe jest niezgodne z RLZ,załącznik Nr 3 pkt 8c. ........ Brak również zapisanego kodu zegara CC w protokóle co jest niezgodne z RLZ Rozdział VII pkt1f Jak widzisz Szanowny Kolego co w takiej sytuacji można było innego zrobić? Pozdrawiam serdecznie i współczuję Twoim Kolegom.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
teraz kibic...

WysłanyWysłany: Nie Lis 26, 2017 0:05
PostTemat postu : O co chodzi ???
Odpowiedz z cytatem

Witam kol.wiarus czytam to co napisałeś odnośnie regulaminu ale wytłumacz mi jak to jest wyniki są weryfikowane na szczeblu oddz,okręgu,regionu i takie są w danym terminie wysyłane do ZG po wysłaniu okręg czy region zamieszcza te same wysłane oficjalne wyniki na stronach internetowych my to czytamy uznając za ostateczne a następnie widzimy oficjalne wyniki MP podane na stronach PZHGP które są inne (nasze 2 przypadki p.Rzepka i p.Baranowscy) to ja pytam kto je zmienił i gdzie ? bo tego nie "kapuję"bardzo prosze o wyjaśnienie o co chodzi ???.Podobne zdziwienie w swoim poście przedstawił kol.roxen który napisał jak jet w ich oddziale, okręgu więc tym bardziej pytam o co chodzi ???.pozdrawiam "Dobry Lot".
wiarus

WysłanyWysłany: Nie Lis 26, 2017 5:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hodowca do MP może wystawić inny wynik jak do oddziału i okręgu ,który również jest weryfikowany i nie ma w tym nic złego ponieważ jak chce się pokazać w skali kraju wstawi inne ptaki w kategorii .Czyli listy rejonowe nie muszą być stanem faktycznym wyników MP.Czy jest to dobre? Zapewne zdania będą podzielone ,jednak taka możliwość istnieje.Pozdrawiam
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: