Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Lis 12, 2019 6:42 Zobacz posty bez odpowiedzi
Nieżetelny hodowca
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
ARTURO

WysłanyWysłany: Czw Sie 23, 2018 20:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 napisał:
ARTURO napisał:
mariusz24113 napisał:
Arturo-jakis Ty dowcipny.

DOW---CIPNE--To sa proszki--- raczej dopochwowe.
Jak dla Ciebie Kolego 4X mistrz -dla przypomnienia Bracia sa nikim, to nie dziwie się,że pod moim postem tez mnie będziesz olewał. bo ja ani razu na pudle w GMP nie stałem.
Ale wiesz co.... mam swój honor...

Arturo to jest próbka Twojej inteligencji na tym forum,i Ty twierdzisz ze nie szukasz wrogów na tym forum.Tych wpisów w takiej lub podobnej formie jest więcej. Zachowujesz się jak ten przysłowiowy wioskowy głupek. Tak z serca Tobie powiem że bardzo i to bardzo mi Ciebie żal .Więc piszę tutaj szczerze że już nie będę się wytrząsał nad Tobą poprostu po tym wszystkim nie mam sumienia. Widzę że samo życie Ciebie poniewiera więc ja już do tego nie będę się dołączać. Więc żegnam kolegę.

Człowieku nie wiesz o czym piszesz i głupotę popierasz.
Czy wiesz o kim tu była mowa?
Bo znowu teoria spiskowa wg Ciebie.
Bo ja jestem pewien, że ww bracia byli 4 krotnymi mistrzami Polski w 2017 roku.
I naprawdę sie nie ośmieszaj.
Ale takich nawiedzonych spiskowców było o wiele więcej, ale nietety zostałeś sam.
Ale jak odwalisz taki wynik jak Baranowscy to pierwszy podążę z gratulacjami.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
ARTURO

WysłanyWysłany: Sob Sie 25, 2018 20:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ARTURO napisał:
hodowca51 napisał:
ARTURO napisał:
mariusz24113 napisał:
Arturo-jakis Ty dowcipny.

DOW---CIPNE--To sa proszki--- raczej dopochwowe.
Jak dla Ciebie Kolego 4X mistrz -dla przypomnienia Bracia sa nikim, to nie dziwie się,że pod moim postem tez mnie będziesz olewał. bo ja ani razu na pudle w GMP nie stałem.
Ale wiesz co.... mam swój honor...

Arturo to jest próbka Twojej inteligencji na tym forum,i Ty twierdzisz ze nie szukasz wrogów na tym forum.Tych wpisów w takiej lub podobnej formie jest więcej. Zachowujesz się jak ten przysłowiowy wioskowy głupek. Tak z serca Tobie powiem że bardzo i to bardzo mi Ciebie żal .Więc piszę tutaj szczerze że już nie będę się wytrząsał nad Tobą poprostu po tym wszystkim nie mam sumienia. Widzę że samo życie Ciebie poniewiera więc ja już do tego nie będę się dołączać. Więc żegnam kolegę.

Człowieku nie wiesz o czym piszesz i głupotę popierasz.
Czy wiesz o kim tu była mowa?
Bo znowu teoria spiskowa wg Ciebie.
Bo ja jestem pewien, że ww bracia byli 4 krotnymi mistrzami Polski w 2017 roku.
I naprawdę sie nie ośmieszaj.
Ale takich nawiedzonych spiskowców było o wiele więcej, ale nietety zostałeś sam.
Ale jak odwalisz taki wynik jak Baranowscy to pierwszy podążę z gratulacjami.

ŁAPACZ 51 Odezwij się- co trudniejszy temat?
spokojny24

WysłanyWysłany: Sob Sie 25, 2018 20:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Arturo Hodowca 51 odpuścił a ty nadal kąsasz i zaczepiasz Ty chyba lubisz zadymy i wyzwiska Nie chciałbym być niegrzeczny ale to chyba twój żywioł Zacznij pisać o sprawach hodowlanych chyba że te tematy są dla ciebie za trudne Wystarczy jeden wpis popierający twoją partyzantkę i zaraz budzisz się ze snu Pozdrawiam

Panie Admin Już chyba czas najwyższy zamknąć tą piaskownicę Pozdrawiam
ARTURO

WysłanyWysłany: Nie Sie 26, 2018 8:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

spokojny24 napisał:
Arturo Hodowca 51 odpuścił a ty nadal kąsasz i zaczepiasz Ty chyba lubisz zadymy i wyzwiska Nie chciałbym być niegrzeczny ale to chyba twój żywioł Zacznij pisać o sprawach hodowlanych chyba że te tematy są dla ciebie za trudne Wystarczy jeden wpis popierający twoją partyzantkę i zaraz budzisz się ze snu Pozdrawiam

Panie Admin Już chyba czas najwyższy zamknąć tą piaskownicę Pozdrawiam

Kolego on nie odpuścił tylko sam się zapędził w kozi róg,
A piaskownicę jak najbardziej moder powinien przewietrzyć.
Zresztą kiedy już sugerowałem, że zakładaja zdublowane konta i sie fajnie bawią.
To była cisza, tylko Arturo był bee, bo o tym pisał,
siwy7

WysłanyWysłany: Nie Sie 26, 2018 12:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Spokojny24 , Arturo widzę że z was tacy ludzie co to sam nie zezre i drugiemu nie da. Niepodoba się nie zaglądać i nie komentować, jest nowe forum tam pisać i tyle w temacie. Typowi golebiarze , gdyby mieli jedno życzenie od złotej rybki , to byłoby to aby koledze wszystkie gołębie zginęły na najbliższym locie.
spokojny24

WysłanyWysłany: Nie Sie 26, 2018 15:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7 napisał:
Spokojny24 , Arturo widzę że z was tacy ludzie co to sam nie zezre i drugiemu nie da. Niepodoba się nie zaglądać i nie komentować, jest nowe forum tam pisać i tyle w temacie. Typowi golebiarze , gdyby mieli jedno życzenie od złotej rybki , to byłoby to aby koledze wszystkie gołębie zginęły na najbliższym locie.

Oj siwy siwy nieszczęśliwy człowieku może pozwolisz że sam będę decydował gdzie mam pisać To że ty jesteś gołębiarzem i w dużej mierze ograniczonym pajacem to kto tu zagląda dawno to zauważył i nie musisz tego podkreślać w każdym swoim wpisie I zważ co piszesz bo niedługo możesz nie mieć już gdzie pisać
siwy7

WysłanyWysłany: Nie Sie 26, 2018 18:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Oj spokojny24 to chyba są już groźby karalne od 2 lat do 8 i to w pierdlu a nie w zawieszeniu. Twoich glupot to nikt nie bierze na powaznie.
spokojny24

WysłanyWysłany: Nie Sie 26, 2018 20:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7
Wysłany: Nie Sie 26, 2018 18:33
Temat postu:
Oj spokojny24 to chyba są już groźby karalne od 2 lat do 8 i to w pierdlu a nie w zawieszeniu. Moich glupot to nikt nie bierze na powaznie.

Powiedz czy ten twój post nie powinien tak wyglądać jak powyżej

I o czym ty piszesz jakie groźby karalne Ty nawet z zrozumieniem czytać nie umiesz biedny nieszczęśliwy człowieku
Chodowca442

WysłanyWysłany: Nie Sie 26, 2018 20:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Oj siwy chcesz klapsa w poślady.
Czemu z HODOWCAMI szukasz tutaj zwady.
Przechwałki siwego wszyscy tutaj znają.
A gołębie jego mole jeno mają.
Aniś nie hodowca ani nie lotujesz.
Do Porządnych Ludzi ozorem pyskujesz.
Pokaż żeś jest chłop a nie kalesony.
Zacznij cwaniakować w domciu do swej żony.
A nie gdy w piwnicy w ciszy i w ciemności.
Zaglądasz na Forum i obrażarz Gości.
Oj gdybyś tak w chacie ozorkiem rozmiatał.
Pewno byś ze szmatką po lamperiach latał.
A może ty jeszcze sam i tak samotny.
Że żółć cię zalewa i żeś jest markotny.
Przeproś tu Kolegów przyznaj się do winy.
Zacznij się przytulać do Żony, Dziewczyny.
Moja rada taka byś słowa wyważał.
Porządnych Hodowców tutaj nie obrażał.
wiarus

WysłanyWysłany: Pon Sie 27, 2018 4:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Koledzy spróbujcie zrozumieć niezrzeszonego Kolegę. Sześć lat na bezrobociu odciska piętno.Swoją drogą jestem ciekaw ,czy ten dość znany szczep W777 leci nocą.?
siwy7

WysłanyWysłany: Pon Sie 27, 2018 13:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tak kol. Wiarus szczep W.W777 leci nocą ale jest jedno ale trzeba te gołębie zaopatrzyć w dobrej jakości noktowizory.
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Pon Sie 27, 2018 17:48
PostTemat postu : ZŁOTA RYBKA NIE.......PRZEWIDZIAŁA PRZEBIEGŁOŚĆI
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy.......po co się dąsać,udowadniać bezpardonowo swoje racje jak można się uśmiechnąć i przejść do weselszego tematu naszych ulubieńców......siwy 7 przypomniałeś mi kawałek o złotej rybce..........Złapał rybak złotą rybkę,a ta go poprosiła by ją wypuścił a spełni jego 3 życzenia.Rybak to uczynił.Wtedy wypłynęła i powiedziała.Ty jesteś wraz z żoną bardzo złymi ludzmi,a sąsiad to wspaniały,uczynny i dobry człowiek,więc jak ty dostaniesz jedną rzecz to sąsiad dwie,więc dobrze pomyśl.Przyszedł do domu i mówi żonie,a ta natychmiast wracaj nad morze i proś o piękną willę.Poszedł.Rybka wypłynęła i przyrzekła willę.Rano się budzą i nie dowierzają własnym oczom.Leżą w cudownej komnacie.Pobiegli do okna,i ....zgroza u sąsiada dwie wille.Po pewnym czasie baba mówi idz i poproś o służbę i samochody,bo nie damy rady tego wszystkiego obrobić.Rybka też to spełniła,i złość była okrutna,bo u sąsiada wszystko było podwójne.Rybak widząc to popłakał się i rzekł do baby....teraz ja poproszę rybkę,a nie ty.Myślał 5 lat i w końcu poszedł nad morze.....Złota rybko spraw bym zgubił jedno jajko,to sąsiad..........Pozdrawiam serdecznie życząc Szanownym Kolegom moc wspaniałych wrażeń i cudownych powrotów bez strat młodzików.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
ARTURO

WysłanyWysłany: Wto Sie 28, 2018 19:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Koledzy spróbujcie zrozumieć niezrzeszonego Kolegę. Sześć lat na bezrobociu odciska piętno.Swoją drogą jestem ciekaw ,czy ten dość znany szczep W777 leci nocą.?

On ma u mnie krótką dyspensę, ale Kolego co z zrzeszonymi hodowcami?????
Oczywiście gwiazdy forum w roli głównej ?
Ja nie jestem w stanie sponsorować tyle pampersów.
kslom

WysłanyWysłany: Sro Sie 29, 2018 7:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Na początek zjedz snickersa....a później rozpisz się w sprawie bardziej nam bliższej...czyli hodowli gołębia pocztowego!!!!

WysłanyWysłany: Sro Sie 29, 2018 8:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kslom napisał:
Na początek zjedz snickersa....a później rozpisz się w sprawie bardziej nam bliższej...czyli hodowli gołębia pocztowego!!!!

Popieram jest to trafne spostrzeżenie , Zauważyłem że co nie którzy bardzo bardzo mało wypowiadają się na temat hodowli, lub tematów pochodnych ale za to są bardzo aktywni. Wpisy są ich w każdym temacie jaki się pojawi na tym forum ,takie omnibusy.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: