Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Czw Gru 14, 2017 2:42 Zobacz posty bez odpowiedzi
Nieżetelny hodowca
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
hodowca51

WysłanyWysłany: Pią Gru 01, 2017 13:17
PostTemat postu : Nieżetelny hodowca
Odpowiedz z cytatem

kupiłem na aukcji AleGołębie.pl od Pana Artura Pawelca dwa oryginały Scherens & Vangramberen Piękne zdjęcia gołębi dołączone zdjęcia oryginalnych rodowodów gołębi. Wszystko pięknie żadnych uwag w dodatkowych opisach odnośnie gołębi.aukcję wygrałem ,gołębie zakupione.
No i telefon od Pana Pawelca że bardzo przeprasza ale samiczka ma wybite oko.Właśnie dzisiaj to zauważył jak wszedł do gołębnika.zachwalał bardzo tą samiczkę opuści w cenie ,ale zapewniał że będę zadowolony .Zgodziłęm się że opuści połowę ceny to będzie ok. No i już na drugi dzień kurier dostarczył gołębie, i co się okazał że wybite oko miała już dawno ,stara kontuzja już dawno zaleczona więc już tu kłamał,ale nie to jest ważne razem z gołębiami dostarczone były rodowody do samca oryginał samiczka miała ksero rodowodu. Dzwoniłem do P.Pawelca pisałem sms, ale echo struga przygłupa.
To jest tak jakby ktoś kupił samochód z ksero dowodem rejestracyjnym .Dla mnie P.Pawelec jest nieuczciwy kombinator. W internecie robił filmiki o Kulbackich jacy to są oni oszuści,co ja mogę powiedzieć o Panu Arturze Pawelcu,chyba to samo co on o Kulbackich.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
hamajuma

WysłanyWysłany: Pią Gru 01, 2017 16:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja tylko raz miałem do czynienia z Arturem P.,... i już wiem wszystko na temat jego uczciwości. Mnie wykiwał tylko raz (pierwszy i ostatni), ale inni niech się mają na baczności.
hodowca51

WysłanyWysłany: Pią Gru 01, 2017 17:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Właśnie dlatego odważyłem się podjąć ten temat gdyż wielu pseudo-hodowców myśli że handlując przez internet można oszukiwać, a dla mnie takim jest Pan Pawelec. Bo jak można inaczej interpretować jego postępowanie,wysłać do zakupionego gołębia ksero jego rodowodu i uważać że nic się nie stało. Tym bardziej jest to dziwne i podejrzane że jest to samica oryginał Scherens & Vangramberen i do niej przysłał mi ksero rodowodu. byłoby to normalne gdyby zostawił sobie ksero rodowodu,a oryginał przesłał z gołębie.Proszę mi to wytłumaczyć. Tym bardziej że na aukcji zdjęcie rodowodu było oryginału.
ARTURO

WysłanyWysłany: Pią Gru 01, 2017 18:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 napisał:
Właśnie dlatego odważyłem się podjąć ten temat gdyż wielu pseudo-hodowców myśli że handlując przez internet można oszukiwać, a dla mnie takim jest Pan Pawelec. Bo jak można inaczej interpretować jego postępowanie,wysłać do zakupionego gołębia ksero jego rodowodu i uważać że nic się nie stało. Tym bardziej jest to dziwne i podejrzane że jest to samica oryginał Scherens & Vangramberen i do niej przysłał mi ksero rodowodu. byłoby to normalne gdyby zostawił sobie ksero rodowodu,a oryginał przesłał z gołębie.Proszę mi to wytłumaczyć. Tym bardziej że na aukcji zdjęcie rodowodu było oryginału.

Kolego nie to, że Ci nie wierzę ale -
https://sjp.pwn.pl/sjp/nierzetelny;2489721.html
RZETELNY TO TAK SIĘ PISZE.
Dałeś się w konia zrobić i szukasz kumpli na forum.
Napiszę Ci uczciwie- rozegraj to jak mężczyzna- a nie kalesony,
Masz telefon do Tego Pana to sobie sprawę wyjaśnij.
A z tym okiem to oczywiście przypomina mi się dowcip/
Dziennikarze pojechali zobaczyć góralskie wesele.
Oczywiście, alkohol, mordobicie- wracają poobijani- a stary Baca mówi- oj panocki to wesele to słabe- w tamtym roku to było weselisko- Pan Młody zabity- Panna Młoda bez oka.
mariusz24113

WysłanyWysłany: Pią Gru 01, 2017 18:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Arturo-jakis Ty dowcipny.
zbyszek663993442

WysłanyWysłany: Pią Gru 01, 2017 18:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol.Arturo co widzisz w tym złego że kol.hodowca51 ujawnia,nagłaśnia takie sprawy ? Piszesz żeby kolega próbował się skontaktować z A.P. a nie szukał kumpli na forum ,więc przeczytaj uważnie ze zrozumieniem poprzedni post w którym pisze że kolega próbował kontaktu ale bez skutku.Nawiasem ciekawe jak Ty byś się czuł gdyby ktoś tobie przesłał xero rodowodu i gołębia z kontuzją i unikał kontaktu w celu wyjaśnienia sprawy. Takie sprawy trzeba nagłaśniać żeby przestrzec następnych potencjalnych nabywców i żeby każdy nieuczciwy sprzedawca dwa razy się zastanowił zanim znowu kogoś wykiwa .
ARTURO

WysłanyWysłany: Pią Gru 01, 2017 19:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mariusz24113 napisał:
Arturo-jakis Ty dowcipny.

DOW---CIPNE--To sa proszki--- raczej dopochwowe.
Jak dla Ciebie Kolego 4X mistrz -dla przypomnienia Bracia sa nikim, to nie dziwie się,że pod moim postem tez mnie będziesz olewał. bo ja ani razu na pudle w GMP nie stałem.
Ale wiesz co.... mam swój honor...
hodowca51

WysłanyWysłany: Pią Gru 01, 2017 19:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Arturo dziękuję ślicznie za zwrócenie mi uwagi na pisownie,mam 67lat i już dawno skończyłem edukację i zdarzają się pomyłki.Więc tacy ludzie jak Ty są potrzebni choćby dlatego by zwracać uwagę na pisownie po co kaleczyć naszą pisownie. Teraz druga sprawa chyba też się ze mną zgodzisz ,forum jest dla wszystkich,mogą wyrażać swoją opinie i Ci bardzo inteligentni jak Ty i tacy głupcy jak ja. I co Arturo chyba zgodzisz się ze mną. Co do samiczki żeby nie było żadnego zakłamania na zakup kontuzjowanej samiczki wyraziłem po zmianie ceny zgodę.Ale oszukany czuję się z powodu rodowodu.A wyraziłem to na tym forum dla przestrogi może to i Tobie Arturo się kiedyś przydać.
zen0171

WysłanyWysłany: Pią Gru 01, 2017 19:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hodowca51, dobrze ze piszesz o swoim przypadku gdyż przed nieuczciwymi handlarzami należy przestrzegać. Uwagami ARTURO, poza ortograficznymi, się nie przejmuj. Może byłeś trochę naiwny nie sprawdzając wcześniej kim jest AP i jaka jest jego wiarygodność.
Koledzy jeśli nas oszukano to nie bojmy się o tym opowiedzieć bo to może być przestroga dla innych.

Ostatnio zmieniony przez zen0171 dnia Pią Gru 01, 2017 19:42, w całości zmieniany 1 raz
zbigniew781

WysłanyWysłany: Pią Gru 01, 2017 19:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dobrze że piszesz o tym zajściu na pewno inni z tego skorzystają, ciekawi mnie tylko czy ten serwis aukcyjny jest zarejestrowany. Najlepszym rozwiązaniem była by wizyta u rzecznika spraw konsumenckich DL
ARTURO

WysłanyWysłany: Pią Gru 01, 2017 19:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 napisał:
Arturo dziękuję ślicznie za zwrócenie mi uwagi na pisownie,mam 67lat i już dawno skończyłem edukację i zdarzają się pomyłki.Więc tacy ludzie jak Ty są potrzebni choćby dlatego by zwracać uwagę na pisownie po co kaleczyć naszą pisownie. Teraz druga sprawa chyba też się ze mną zgodzisz ,forum jest dla wszystkich,mogą wyrażać swoją opinie i Ci bardzo inteligentni jak Ty i tacy głupcy jak ja. I co Arturo chyba zgodzisz się ze mną. Co do samiczki żeby nie było żadnego zakłamania na zakup kontuzjowanej samiczki wyraziłem po zmianie ceny zgodę.Ale oszukany czuję się z powodu rodowodu.A wyraziłem to na tym forum dla przestrogi może to i Tobie Arturo się kiedyś przydać.

Kolego ja nie zwracam nikomu uwagi i dokładnie to podkreślam w poście.
Odnosnie wieku to jakby zdrowie pozwoliło to byśmy procentowo i honorowo obgadali tematy.
Tak na poważnie Kolego jak założyłeś ten szkalujący post miałeś tylko 1 temat.Pomyslałem kolejny niezadowolony z zycia i forum.
Uczciwie zadzwoń do AP on odbierze, może teraz nagrywa - nawet losowanie mistrzostw w Rosji.
Nie to że jestem czyimś adwokatem, ale po ludzku podsuwam rozwiązanie.

Pozdrawiam
Arturo
jastrzab

WysłanyWysłany: Pią Gru 01, 2017 20:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie kolego hodowco i mlodzi hodowcy wezmcie do serca chcecie kupić dobrego golabka nigdy nie kupujcie u handlarzy i nagminnie reklamujacych się badziewiem rosolowym
hodowca51

WysłanyWysłany: Pią Gru 01, 2017 21:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Uczciwie i polubownie chciałem to załatwić,dwa razy dzwoniłem przedstawiając co jest na rzeczy Pan Artur Pawelec coś tam pokrętnie tłumaczył,zwalając winę na osobę która ponoć miała od niego zlecenie na wysyłkę , że ponoć nie mogła poszukać oryginału i wysłała kserokopie rodowodu. Miał wyjaśnić sprawę i w ciągu godziny oddzwonić i cisza żadnego telefonu.Wysłałem sms by mieć podkładkę że jeżeli nie otrzymam oryginalnego rodowodu będę zmuszony zwrócić samiczkę i także żadnej odpowiedzi.Więc chyba nikt nie może mi zarzucić że nie próbowałem w kulturalny sposób to załatwić. Tylko jeżeli Pan Pawelec nie ma w sobie za grosz uczciwości nic z tego nie wyjdzie.Więc dlatego na tym forum gdzie swoje poglądy wymieniają hodowcy przedstawiłem swój problem. Przypadek dość dziwny zakupiłem oryginała Scherens & Vangramberen od Pana Pawelca i mam go w gołębniku a oryginalny rodowód tego gołębia ma Artur Pawelec i przygłupa rżnie a ja zostałem z kserokopią rodowodu.
mariusz24113

WysłanyWysłany: Pią Gru 01, 2017 22:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Arturo-kompletnie nie zrozumialem co chcesz przez swoj ostatni niezbyt taktowny post przekazac.Nie przypominam sobie bym kogos ...,,olewal''.
tomi26

WysłanyWysłany: Sob Gru 02, 2017 4:06
PostTemat postu : njerzetelny hodowca
Odpowiedz z cytatem

Oby młode z tej samicy ci się sprawdziły,to czort z papierami,takie jest moje zdanie.pozdrawiam.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: