Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Gru 16, 2017 20:49 Zobacz posty bez odpowiedzi
Nieżetelny hodowca
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
kacyk

WysłanyWysłany: Pon Gru 04, 2017 22:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 piszesz że masz 67 lat ja mam ich kilka mniej i chciał bym zapytać na co liczy tak doświadczony hodowca jak ty kupując 6 letniego ptaka od handlarza ??? Wybacz ale pojąć nie mogę co tobą kierowało za te pieniądze kupił byś młodego jesiennego w czołowej hodowli pl a także za granicą (lub nie wiele więcej) .Pewnie mało się znam ale do rozpłodu kupuje tylko młode ptaki dlatego chętnie usłyszę czym kierują się ludzie bardziej doświadczeni .Co do rodowodu mnie by to nie zrobiło najmniejszej różnicy czy to oryginał czy ksero ale tylko dla tego że co się nie sprawdzi u mnie trafia pod jabłonkę nie mam w zwyczaju uszczęśliwiać innych selektami .To co ważne w rodowodzie jest takie samo na oryginale i na ksero ale szanuje twoje oburzenie kupiłeś z oryginałem chcesz oryginał. Wydaje mi się że w całej tej sprawie to ksero rodowodu to najmniejszy problem..... pozdrawiam
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
hodowca51

WysłanyWysłany: Wto Gru 05, 2017 0:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Chciałbym wszystkim wyjaśnić czym się kierowałem przy zakupie tej samicy,bo w życiu wszyscy czymś się kierujemy,a więc kierowałem się uczciwością że jeżeli zakupię na aukcji gołębia od hodowcy którego nazwisko w sporcie gołębiarskim jest dość znane, to otrzymam gołębia na jakiego się umówiliśmy,tj. ślepego ale z oryginałem rodowodu a nie kserokopią. Czy tak trudno nie którym zrozumieć na czym polega uczciwość. Nie ma znaczenia czy to jest stary czy ślepy gołąb na takiego się zgodziłem,ale miał być z oryginałem rodowodu za takiego zapłaciłem wywiązałem się z umowy druga strona nie.Hodowcy i to wszyscy jeżeli będziemy pozwalać na takie zachowanie przemilczając je.machając na nie ręką to namnoży się tych cwaniaków gdyż będą mieli nasze przyzwolenie i może to trafić na któregoś co radzi takim jak ja po co robisz aferę daj spokój rodowód mało ważny.A ja się pytam tym wszystkim uczciwość też jest mało ważna.Z mojej strony to już wszystko ,to co miałem do powiedzenia przelałem na tym forum.czy nie którzy zrozumieją to ich sprawa. każdy w życiu kieruje się swoimi zasadami.
UFO-99

WysłanyWysłany: Wto Gru 05, 2017 8:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mnie się wydaje,że w tym wszystkim nie chodzi o to ,,kto kogo ............,,. Ale o to,że tak jak śpiewał Wiesław Michnikowski ,,Słowo musi być święte .........,,.
groszki75-73

WysłanyWysłany: Wto Gru 05, 2017 9:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego hodowca51 mam pytanie czy jak dobrze rozumiem kartę własności również masz ksero?
hodowca51

WysłanyWysłany: Wto Gru 05, 2017 9:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tak dobrze rozumujesz ,karta własności gołębia także jest kserokopią .
groszki75-73

WysłanyWysłany: Wto Gru 05, 2017 9:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A więc masz wg mnie rację robiąc raban bo jakby nie było właścicielem nie jesteś. Dobrze wiedzieć o takich nieprzyjemnych sytuacjach,to dobra przestroga dla innych. Pozdrawiam
UFO-99

WysłanyWysłany: Wto Gru 05, 2017 11:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 - Mam pytanie. Czy Ty jesteś z Oddziału którego numer masz w swoim nicku?.
mirek2001

WysłanyWysłany: Wto Gru 05, 2017 11:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

MIAŁEM JUŻ NIE ZABIERAĆ GŁOSU W TEMACIE ALE PISZECIE TAKIE ZRECZY ŻE HO HO . JEST PROSTE DWA ROZWIĄZANIA TWOJEGO PROBLEMU
1 . ZROBIC SKRINA AUKCJI I ZABRAĆ DOWODY I ZGŁOŚIĆ SPRAWĘ POLICJI
ŻE ZOSTAŁEŚ OSZUKANY .I TO JEST NIEZŁA DROGA .ALBO
2 . WZIĄC TE PAPIERZYSKA JECHAĆ DO SOSNOWCA NA WYSTAWE I ODNALEŚĆ JEGOMOŚCIA WYCZEKAĆ MOMENT JAK BĘDZIE NAJWIĘCEJ MIAŁ KLIJENTÓW I WTEDY DAĆ MU POPALIĆ TAK ŻEBY ECHO POSZŁO PO SOSNOWCU .
SKROMNIE PRZYZNAM ŻE ZROBIŁ BYM TO DRUGIE !!!!

WysłanyWysłany: Wto Gru 05, 2017 17:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Koledzy dzisiaj uczciwość jest na wagę złota i nie można w zupełności polegać prze zakupie.Niedawno kupiłem na aukcji samiczkę wychowaną z wdowców od jednego miszcza oddziału.Przed wysyłką dzwonił po dwa razy ,jak chciałem zadzwonić po odbiorze gołąbka telefon milczał.Różnie bywa może czasu brak,jak się okazało gołąbek chory nie pobiera pokarmu ,ani wody.Gość nawet nie raczył odebrać telefonu.Na smsy także nie odpisywał .Taka jest więc dzisiaj uczciwość .
rawiczanin

WysłanyWysłany: Wto Gru 05, 2017 21:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ogladajac filmiki pana Pawelca wydaje sie on byc taki wiarygodny🙊,a tu takie rzeczy sie dzieją.
Przyznam ze nie dziwię sie kupującemu ze czuje się oszukany!!!,bo tak naprawde zostales kolego szczerze Oszukany przez sprzedającego!!!-Przykre to.
probert81

WysłanyWysłany: Sro Gru 06, 2017 6:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Na wystawie w Sosnowcu to pewnie będzie z ochroną bo jest kilku nie zadowolonych z zakupów i to nie tylko gołębi.
hodowca51

WysłanyWysłany: Sro Gru 06, 2017 7:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szanowni hodowcy postanowiłem z pompą odebrać to co mi się należy od Pana Pawelca.Więc odbędzie się to na Wystawie w Sosnowcu przy stoisku tego Pana,chyba że zrozumie swój błąd i naprawi szkodę jaką mi wyrządził.Dla przypomnienia zakupiłem gołębia do którego otrzymałem od Artura Pawelca zamiast oryginału karty własności gołębia i jego rodowodu kserokopie tych dokumentów.W którym dniu i o której godzinie to przekazanie odbędzie się przy stoisku Pana Artura Pawelca poinformuję w póżniejszym czasie na tymże forum,i wtedy będzie mógł filmować jakie jego stoisko ma zainteresowanie.Ale myślę że nie o takiej reklamie chyba mu będzie zależeć.Panie Arturze Pawelec teraz zwracam się do Pana ma Pan jeszcze wyjście z tej brzydkiej sytuacji jaką Pan sam stworzył Pozdrawiam Pana Do zobaczenia w Sosnowcu.
Chodowca442

WysłanyWysłany: Sro Gru 06, 2017 16:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 napisał:
Szanowni hodowcy postanowiłem z pompą odebrać to co mi się należy od Pana Pawelca.Więc odbędzie się to na Wystawie w Sosnowcu przy stoisku tego Pana,chyba że zrozumie swój błąd i naprawi szkodę jaką mi wyrządził.Dla przypomnienia zakupiłem gołębia do którego otrzymałem od Artura Pawelca zamiast oryginału karty własności gołębia i jego rodowodu kserokopie tych dokumentów.W którym dniu i o której godzinie to przekazanie odbędzie się przy stoisku Pana Artura Pawelca poinformuję w póżniejszym czasie na tymże forum,i wtedy będzie mógł filmować jakie jego stoisko ma zainteresowanie.Ale myślę że nie o takiej reklamie chyba mu będzie zależeć.Panie Arturze Pawelec teraz zwracam się do Pana ma Pan jeszcze wyjście z tej brzydkiej sytuacji jaką Pan sam stworzył Pozdrawiam Pana Do zobaczenia w Sosnowcu.

Oby tylko nie było jak w ty powiedzeniu że " z wielkiej chmury mały deszcz"......
hodowca51

WysłanyWysłany: Czw Gru 07, 2017 6:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panu Arturowi Pawelec wczoraj chyba puściły nerwy zaczął mnie bombardować sms .Ja osobiście nie należę do ludzi których można szybko przestraszyć i to jeszcze bredniami. Upublicznię kilka z nich pisownia w tych sms oryginalna. ,, Ewentualnie sie spotkamy w sadzie i to niebawem teraz bedziesz musial stawic czola wyzwaniu i po co ci to bylo a adwokat kosztuje jestem u ciebie z rodowodem jutro i w obecnosci swiadkow ci go przekaze bo tak trzeba z takimi robic a puzniej pujde na policje o oszczerstwa pod moim adresem. następny sms - Bardzo dobrze ze czekasz więc bede tylko o kturej jestes bo chce byc z swiadkami bo puzniej bede zezngwac w sadzie. Następny sms - Jak wyjasnisz sytuacje na filmiku to ok jutro jestem u ciebie. Panowie hodowcy i to jest ten co się zwie hodowcą Pan Pawelec,zamiast przerwać tą dyskusję wysłać to co mi się należy on brnie dalej nie tylko że mnie oszukał sam się do tego w sms przyznał że odda mi rodowód,to jeszcze mnie zastrasza,sądami świadkami ,filmikami straszy. Jeżeli okazał się co do mojej osoby oszustem to mam prawo to upublicznić i tak długo będę to robić aż zrozumie swój błąd i go naprawi. To wobec mnie okazał się nie fer,a nie ja wobec niego. Jedno mnie zastanawia jak mogą zacni i znani hodowcy wchodzić z nim w interesy. Ten Pan zarzuca mi oszczerstwa ,widać że nie rozumie znaczenia tego słowa odsyłam go do słownika wyrazów polskich,ja opisuję stan faktyczny,oparty na prawdzie który dotknął mnie osobiście.

Ostatnio zmieniony przez hodowca51 dnia Czw Gru 07, 2017 7:58, w całości zmieniany 2 razy
probert81

WysłanyWysłany: Czw Gru 07, 2017 6:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Przejdź się na policję i zgłoś tą sytuację to nic nie kosztuje a będziesz miał zaklepane dowody. A na takie zachowanie jest paragraf,przemyśl to hodowca51.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: