Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Gru 13, 2017 18:35 Zobacz posty bez odpowiedzi
Nieżetelny hodowca
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Chodowca442

WysłanyWysłany: Czw Gru 07, 2017 10:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czemu ale mam dziwne odczucie że to ŚCIEMA.
Takie moje zdanie...:)
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
kslom

WysłanyWysłany: Czw Gru 07, 2017 11:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szanowny Kolego hodowca51
Z tego całego ambarasu jedno jest pocieszające, to Kolego jest Twoją zasługą, że na dzień 07.12.2017 godz 12.19 post zobaczyło i przeczytało już/albo 8543 a wątków zostało zapisanych 45.
Mogę przypuszczać, ze nauka nie pójdzie w 99,99999% w las!!!!

WysłanyWysłany: Czw Gru 07, 2017 22:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hodowco51, niewątpliwie jesteś zastraszany, a to jest karalne. Przekonała się niedawno o tym pewna znana blond-celebrytka.
hodowca51

WysłanyWysłany: Pią Gru 08, 2017 1:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Chodowca442 napisał:
Nie wiem czemu ale mam dziwne odczucie że to ŚCIEMA.
Takie moje zdanie...:)

I na czym ta ściema miałaby polegać,że dałem się Arturowi Pawelec oszukać .
ABCandrzej

WysłanyWysłany: Pią Gru 08, 2017 6:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

W tego rodzaju sprawach podstawowa sprawa to skierować oficjalne pismo do sprzedającego z określeniem warunków złamania umowy i terminem załatwienia roszczenia. Jeśli sprzedający nie spełni naszych oczekiwań mamy dokument, który może być podstawą do skierowania sprawy na drogę sądową. Wszystkim życzę jak najmniej problemów przy transakcjach finansowych. Dobry lot i dużo spokoju w ten przedświąteczny czas. Pozdrawiam.
zen0171

WysłanyWysłany: Pią Gru 08, 2017 14:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dobrze ze ostrzegasz nas i piszesz jakim człowiekiem jest Artur Pawelec. Każdy powinien zastanowić się poważnie zanim kupi golebie lub produkty u niego lub zdecyduje się na uczestnictwo w WG Kozieglówki
Panie Arturze Pawelec może zabierze Pan głos w dyskusji i się wytłumaczy ze swego postępowania!?!?
hodowca51

WysłanyWysłany: Nie Gru 10, 2017 12:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Arturze Pawelec czekamy wszyscy na dalszą część Pana filmiku krążącego na You Tube ,,PARADA OSZUSTÓW" ale teraz w roli głównej proszę obsadzić samego siebie w roli oszusta który nie wywiązuje się z umowy.Pana rozumowanie jest takie, wszyscy których Pan oszukał to oszuści którzy Pana oczerniają,jedyny prawy człowiek to Pan. Więc postaram się Pana z tego błędu wyprowadzić i tak długo będę tą sprawę nagłaśniał aż zrozumie Pan swój błąd.Już nawet na You Tube jest filmik gdzie są wszystkie wpisy z tej sprawy.A jeżeli uważa Pan że są to oszczerstwa z mojej strony masz pan prawo wstąpić na drogę sądowa,wszelkie okoliczności z tej sprawy są po mojej stronie.Panie Pawelec przestrzegałem Pana że w internecie nic nie ginie
aukcja na której zakupiłem opisanego gołębia też istnieje.można wyklikać
BE-12-1509105 i gotowe tylko że w tym wszystkim kupujący ma gołębia,a Pan nadal do niego kartę wraz z rodowodem i nie chce Pan przesłać do właściciela gołębia.Może Pan nie rozumie ale każdy zakup na aukcjach to umowa wiążąca
i trzeba się z niej w całości wywiązać Panie ARTURZE PAWELEC.
PawełD

WysłanyWysłany: Nie Gru 10, 2017 19:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja powiem tak, że dla ,,triumfu zła potrzeba tylko, by dobrzy ludzie nic nie robili"
więc róbmy wszystko, by to zło nie triumfowało. Gonić łajdaków i oszustów, a jeżeli mienimy się normalnym społeczeństwem, to na każdym kroku dajmy wyraz potępienia haniebnym czynom pseudo-hodowców i różnych cwaniaków.
zen0171

WysłanyWysłany: Nie Gru 10, 2017 19:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Widziałem wczoraj na Wystawie Okręgowej w Kielcach Pana Artura Pawelca, który sprzedawał gołębie w czym pomagał mu Jos Evers. Ciekaw jestem czy sprzedawał z orginalnymi kartami i rodowodami. Nie wykazałem zainteresowania jego stoiskiem więc nie wiem, choć jestem naiwny i z zasady wierzę ludzią, pewien ich pokrój, chciałoby się powtórzyć za klasykiem sort, budzi moją podejrzliwość i omijam ich szerokim łukiem.
Ciekaw jestem jak zakończy się sprawa hodowcy51. Jeśli poda dzień i godzinę kiedy zglosi się do Artura Pawelca na wystawie ogólnopolskiej w Sosnowcu po kartę chętnie zobaczę jak rozwinie się akcja.
hodowca51

WysłanyWysłany: Pon Gru 11, 2017 10:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Widać że już tą sprawą zainteresowali się bardzo dobrzy znajomi Pana Pawelca wręcz przyjaciele,bo Pan Pawelec tak bardzo przychylnie o nich się wyrażał że nawet w dowód wdzięczności dla nich nakręcił o nich filmik,no i teraz oni znależli okazję by się mu zrewanżować.Z mojej strony to mogę im tylko podziękować.
https://www.youtube.com/watch?v=zQuNKj1Zq-c
borsuk100

WysłanyWysłany: Pon Gru 11, 2017 11:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja mam takie pytanie ... czy z panami Kulbackimi i panem Pawelcem jest wszystko wporządku ? Oglądam te ich filmiki nie raz i doszłem do wniosku że wizyta u specjalisty by im wszystkim sie przydała.... .
hodowca51

WysłanyWysłany: Wto Gru 12, 2017 10:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jedno mnie zastanawia co na to hodowcy z Radomska,przecież pan Pawelec gdzieś lotuje,do jakiegoś związku należy.Za takie zachowania tego pana powinni wyobcować z swojego kręgu. Powinni dać mu jasno do zrozumienia że takie zachowania nie popierają,Chyba że za jego nierzetelność,wręcz oszustwo jest w tamtych kręgach okrzyknięty bohaterem.Przecież Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych czymś się kieruje odnośnie do swoich członków.A jednym z nich jest rzetelność i uczciwość członków PZHGP. Dla mnie pan Pawelec przynosi wstyd tej organizacji.Choć muszę szczerze przyznać że dla mnie pan Artur Pawelec To wyjątek,w swoim dość długim życiu spotkałem wielu wspaniałych hodowców.Ale jeżeli nawet jest to jednostkowy przypadek to nie jest on do zaakceptowania.Panowie hodowcy oczyszczajmy swój związek a będzie nam się lepiej lotować. Matacze i oszuści powinni być napiętnowani,by byłaby dla nich przestrogą takie postępowanie.Pan Pawelec jest nie tylko dla mnie oszustem, ale także tchórzem bo jego metodą na zamknięcie komuś ust jest telefonowanie z wyzwiskami o gnidzie i straszenie sądem,policją itd. Jestem do pana usług ,panie Arturze Pawelec,ułatwi mi pan wiele spraw pozywając mnie do sądu.Jest tylko jedno wyjście załatwić tą sprawę z honorem,nie wymagam przeprosin z pana strony ,ale coś co do to tego mam prawo i jestem właścicielem.
borsuk100

WysłanyWysłany: Wto Gru 12, 2017 10:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=s4lHaN9hSzs hodowca 51 tu masz odpowiedz . Ja jestem z Rzeszowa ale z tego co mi znajomi mówili ten pan spotyka sie z prezami Oddziałów i Okręgów i nawija im makaron na uszy . Tu na filmiku jest z prezesami PZHGP !
zbych57

WysłanyWysłany: Wto Gru 12, 2017 13:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś może mi to wytłumaczyć!!! Jak to jest prezes okręgu Biała Podlaska;; członek zarządu głownego stowarzyszenia PZHGP--------- Zakłada konkurencyjne stowarzyszenie.pełni w nim funkcję przewod;;kom rewizyjnej!! i nikt z władz PZHGP----nie reaguje??? Ktoś tu na forum napisał,że nie można być jednocześnie w MOSADZIE I CBA;;; Okazuje się że można!!! Najgorsze jest to że jak ktoś napisze gorzką prawdę o władzach związku to jest szykanowany ,a tu proszę.ewidentne działanie przeciw PZHGP i nic!!
borsuk100

WysłanyWysłany: Wto Gru 12, 2017 20:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

To z panem Pawelcem na tym filmiku jest nawet członek zarządu głównego. No to już jaja sobie ktoś robi. I kto im kupi ten ich album. Ich wszystkich tylko kasa interesuje. Tylko kasa się liczy. Nawet na albumach chcą kasy nakłuć...
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: