Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Gru 12, 2017 10:23 Zobacz posty bez odpowiedzi
Opłata za wstęp na wystawę Okręgową
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
CałaPrawda

WysłanyWysłany: Nie Gru 03, 2017 19:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panowie w tej sprawie nie chodzi o 10 czy 20 zł, w tej sprawie jest ważne podejście zarządów do statutu i regulaminów, a tym samym traktowanie z godnością szarego zwykłego członka!

Jeszcze raz podkreślam opłata jest możliwa jednak tylko jako darowizna, natomiast wymuszanie od kolegów, członków zapłaty za wstęp (bo cię nie wpuszczą bez) to zwykłe świństwo i nie ma nic wspólnego z koleżeństwem i szacunkiem!

Pozdrawiam
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Szpak65

WysłanyWysłany: Nie Gru 03, 2017 19:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Powiedz mi ty zwykły szary członku w jaki sposób uczestniczysz w życie tej społeczności zwanej dalej pzhgp . Jeszcze nie spotkałem się aby twój wpis wzbudzał pozytywne emocje . O wszystko masz pretensje wstawiasz nam fragmenty z regulaminu a może pochwalisz się swoją działalnością w sekcji , oddziele . Co za twoją przyczyną zostało zrobione lub polepszone i w ilu przedsięwzięciach takich jak wystawa brałeś czynny udział społecznie z myślą o kimś a nie o sobie . Naprawdę podczas sezonu lotowego co wkładanie mam do czynienie z takimi społecznikami jak ty kolego więc chociaż oszczędź nam tego tu na forum .
kslom

WysłanyWysłany: Nie Gru 03, 2017 19:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ostanie dwa dni spędziłem na wystawach. W sobotę odwiedziłem Szubin gdzie odbywała się wystawa Okręgu Bydgoszcz natomiast dzisiaj byłem w Brodnicy na wystawie Okręgu Toruń.
Wrażenia super. Miła atmosfera, dyskusja z Kolegami z innych oddziałów, wymiana poglądów.Na obie wystawy wstęp wolny....
Dziękuje Koledze Tomkowi zwanym Sołtysem:)) z Szubina za miłe przyjecie.

WysłanyWysłany: Nie Gru 03, 2017 20:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

w samo sedno kolego szpak... to jest osobnik ktoremu zawsze wszystko nie pasuje zna sie to z zycia :D
zbigniew781

WysłanyWysłany: Nie Gru 03, 2017 20:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Przeważnie od takich maruderów się słyszy my płacimy składki to nam się należy lub powinno przysługiwać . Na kilku dziesięciu chłopa należących do tego stowarzyszenia kilku pracuję i udziela się społecznie na rzecz związku a reszta by chciała wymagać i być nie zadowolonym ze wszystkiego ,[takie smerfy marudy] a nawet podejrzewają o korzyści z takiej działalności a mogli by choć z jeden raz zawinąć rękawy i pomóc w jakimś przygotowaniu lub pracy wtedy by zobaczyli jakie są profity z takiej działalności MARUDY
mirek2001

WysłanyWysłany: Nie Gru 03, 2017 21:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

WIECIE CO KOLEDZY CHYBA WIEM DLACZEGO CAŁA PRAWDA JEST NIE CAŁA ....
WŁAŚNIE PRZECZYTAŁEM DOKŁADNIE KOMUNIKAT WYSTAWOWY I COOOOO ?
A NO 10 XII 2017 O GODZINIE 16 NAGRODZENI MISTRZOWIE I ZARZĄD IDĄ NA UROCZYSTY OBIAD ;) I NIE PŁACĄ ZA NIEGO I KANAPEK TEŻ NIKOMU NIE KAZANO PRZYNOSIĆ .......
WSTYD CAŁA PRAWDA WSTYD DLA TWOJEJ SEKCJI,TWOJEGO ODDZIAŁU I NASZEGO OKRĘGU
NA CELE WYSYAWOWE SĄ ZBIERANE GROSZE ( 2 ZŁ )OD HODOWCY KOLEGA C. P . TAK SIE REGULAMINEM PODPIERA I ZASTAWIA MAM PYTANIE DO CIEBIE KOLEGO BYLO ZBIERANE PO 10 ZŁ NA 25 LECIE OKRĘGU NA MSZY BYŁEŚ I UROCZYSTOŚCI ?.CZY TYLKO WYŻEKAĆ POTRAFISZ ? MASZ TYLKO PRZYWILEJE...CZY I OBOWIĄZKI JAK SZBKO PO ZDANIU GOLEBI DO KABINY UCIEKASZ CZY W INNYCH INCJATYWACH BIRZESZ UDZIAŁ ? TO TAK JAK PISZE KOLEGA SZPAK !!!

OCZYWIŚCIE O OBIEDZIE PROSZE MÓJ WPIS POTRAKTOWAC Z PRZYMRÓŻENIEM OKA ,ALE TAK JAK PISZECIE CZY KOLEGA SZPAK ,CZY WIESŁAW A CO JA BĄDE WYMIENIAŁ ŁATWIEJ BĘDZIE NAPISAĆ TYLKO CAŁEJ PRAWDZIE PRZESZKADZAJĄ OPŁATY :))

WysłanyWysłany: Nie Gru 03, 2017 23:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Koledzy: mirek2001, zbigniew781, Szpak65, jakie to ma znaczenie czy jestem aktywny w naszym związku czy nie, wobec tematu opłat niesłusznie pobieranych. Szanowani Panowie zapewne z zarządów? to, że wy się udzielacie w związku i jesteście aktywnymi organizatorami różnych inicjatyw to chwała wam za to! Jednak to nie znaczy że macie prawo łamać Statut i pobierać opłaty, wprost przeciwnie powinniście stać na straży naszego prawa "statutu", A wy ciągle uważacie, że pobieranie przymusowych opłat jest ok, odpowiem krótko nie jest ok, mówicie że to tylko 10 zł to po co wam to 10 zł nie pobierajcie i będzie wszystko poprawnie!

To nie hodowca jest chciwy bo nie chce zapłacić, to człowiek który wymyślił tę opłatę jest chciwy i powinien się wstydzić!

A to co Ja robię dla związku hmmm, Mam nadzieję że chociażby ten temat który założyłem naprowadzi na poprawne działanie nie jeden zarząd i zniknie proceder wyłudzania pieniędzy od członków PZHGP przy wejściu na wystawy!

Pozdrawiam.

Ostatnio zmieniony przez CałaPrawda dnia Pon Gru 04, 2017 7:00, w całości zmieniany 1 raz
Szpak65

WysłanyWysłany: Pon Gru 04, 2017 5:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wół minister

Kiedy wół był ministrem i rządził rozsądnie,
Szły, prawda, rzeczy z wolna, ale szły porządnie.
Jednostajność na koniec monarchę znudziła;
Dał miejsce woła małpie lew, bo go bawiła
Dwór był kontent, kontenci poddani — z początku;
Ustała wkrótce radość — nie było porządku.
Pan się śmiał, śmiał minister, płakał lud ubogi.
Kiedy więc coraz większe nastawały trwogi,
Zrzucono z miejsca małpę. Żeby złemu radził
Wzięto lisa: ten pana i poddanych zdradził.
Nie osiedział się zdrajca i ten, który bawił:
Znowu wół był ministrem i wszystko naprawił.

Ciekawe jak będzie wyglądał nasz związek kiedy już zabraknie tych wołów.
Strasznie ci kol współczuje że się tak napracowałeś i tyle czasu i trudu poświęciłeś aby nas maluczkich oświecić chwała ci o zbawca .
Proszę cię uważaj przy chodzeniu abyś w coś nie uderzył bo tak zapatrzony
jesteś w czubek swego nosa , Ci co pracują w komisjach wkładaniowych
,zegarowych to zwykłe obiboki przy tobie o zbawco . Czekam na następny temat który znowu będzie wywarzał otwarte drzwi .
Zamiast pisać te pierdoły tu na forum zacznij działać udowodnij ze można
coś zrobić dla innych wtedy twoje słowa będą miały jakąś wartość , a tak to jak ktoś mądrze powiedział " mowa trawa .
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Pon Gru 04, 2017 7:52
PostTemat postu : POBIERANIE OPŁAT
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy.......Szanowny Kolego Szpak 65......na nic Twoje pisanie i przekonywanie o słuszności.Gość jest uparty jak ten w wierszu,i UWAŻAM.ŻE NIGDY NIE MIAŁ ŻADNEJ FUNKCJI, i nie ma mocnych by Go od tego odciągnąć.Wystarczy takich dwóch,trzech w oddziale i granda na każdym koszowaniu,czy zebraniu gotowa.Jednak zarządy mają swoje prawa i można gościa uciszyć,że nie będzie robił zadym.Każdy z nas ma swoje wady i przywary,jednak chcąc kogoś zjechać,trzeba się zawsze zastanowić,czy dla swojej sekcji,oddziału,czy okręgu zrobiłem więcej od tego co mam po nim pojechać.Jeżeli więcej,to mogę mu zwrócić uwagę w sposób grzeczny,taktowny,by nie hamować jego inwencji twórczych,a jeżeli mniej,lub nic nigdy nie zrobiłem ( niestety ale takich też mamy ) to morda w kubeł,i cisza na sali.Każdy komitet wystawy sporo się napracuje,by ta impreza miała przysłowiowe ręce i nogi,i niestety ale to bardzo przykre,że niewielu umie tym Kolegom serdecznie podziękować.Ja umiem w każdej sytuacji powiedzieć dziękuję,choć nawet tu na forum za to o ironio obrywam.By nowego tygodnia nie rozpoczynać w sporze,i w braku wesołośći napiszę coś dla uśmiechu.
PRAWDA
Prawda bowiem bywa taka,
że dla wzroku to niegodne.
kiedy samiec z samcem w krzakach
razem opuszczają spodnie.
A następnie czynią razem
coś takiego,co to samo
robi sobie pod kołderką
Szanowany Tatuś z Mamą.
W zimny i śnieżny poranek pozdrawiam serdecznie.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
CałaPrawda

WysłanyWysłany: Pon Gru 04, 2017 8:45
PostTemat postu : Re: POBIERANIE OPŁAT
Odpowiedz z cytatem

wieslaw.puchalski napisał:
Szanowni Koledzy.......Szanowny Kolego Szpak 65......na nic Twoje pisanie i przekonywanie o słuszności.Gość jest uparty jak ten w wierszu,i UWAŻAM.ŻE NIGDY NIE MIAŁ ŻADNEJ FUNKCJI, i nie ma mocnych by Go od tego odciągnąć.Wystarczy takich dwóch,trzech w oddziale i granda na każdym koszowaniu,czy zebraniu gotowa.Jednak zarządy mają swoje prawa i można gościa uciszyć,że nie będzie robił zadym.Każdy z nas ma swoje wady i przywary,jednak chcąc kogoś zjechać,trzeba się zawsze zastanowić,czy dla swojej sekcji,oddziału,czy okręgu zrobiłem więcej od tego co mam po nim pojechać.Jeżeli więcej,to mogę mu zwrócić uwagę w sposób grzeczny,taktowny,by nie hamować jego inwencji twórczych,a jeżeli mniej,lub nic nigdy nie zrobiłem ( niestety ale takich też mamy ) to morda w kubeł,i cisza na sali.Każdy komitet wystawy sporo się napracuje,by ta impreza miała przysłowiowe ręce i nogi,i niestety ale to bardzo przykre,że niewielu umie tym Kolegom serdecznie podziękować.Ja umiem w każdej sytuacji powiedzieć dziękuję,choć nawet tu na forum za to o ironio obrywam.By nowego tygodnia nie rozpoczynać w sporze,i w braku wesołośći napiszę coś dla uśmiechu.
PRAWDA
Prawda bowiem bywa taka,
że dla wzroku to niegodne.
kiedy samiec z samcem w krzakach
razem opuszczają spodnie.
A następnie czynią razem
coś takiego,co to samo
robi sobie pod kołderką
Szanowany Tatuś z Mamą.
W zimny i śnieżny poranek pozdrawiam serdecznie.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.

Po pierwsze słuszność jest po stronie działania zgodnie z naszym prawem!

To czy ktoś jest w zarządzie nie oznacza że może robić co chce, tylko dla tego , że jest w zarządzie. Kolego insynuujesz, iż skoro nie posiadam funkcji to nie mogę wiedzieć na czym polega działanie zarządu. Na pewno nie polega na łamaniu praw członków, a skoro tak lamentujecie, że organizujecie wystawy i z tego powodu należny wam się kasa to tylko o was świadczy, gdyż nie robicie tego bezinteresownie a dla kasy!

Tak myślałem, że Cała Prawda was zaboli, ale uderz w stół a nożyce się odezwą.

Pozdrawiam.
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Pon Gru 04, 2017 9:18
Odpowiedz z cytatem

Ha ha ha i znowu Szanowny Kolega CałaPrawda napisał m/n

organizujecie wystawy i z tego powodu należny wam się kasa to tylko o was świadczy, gdyż nie robicie tego bezinteresownie a dla kasy!

Pozdrawiam.

Po ty wpisie zrozumiałem,że nie możesz być związkowym kolegą,bo jesteś namarznięty,wiatrem podszyty albo zwyczajnie podpizgły.Masz racje.Od 1976 roku staram się w miarę działać w naszej organizacji,zawsze jako sekretarz i rzeczywiście dorobiłem się na związku majątku.Mam skromną emeryturę.skromną hodowlę ukochanych ptaków,wyniki nieciekawe,ale mnie cieszące i podarowany przez Kolegę rower,a viziona sprezentował mi serdeczny Kolega z Kanady,więc stul pysk o jakimkolwiek majątku co wyciągamy ze związku.Żłodziejem to rób siebie,a nie tych co serce poświęcają dla związku,i wielokrotnie do tego interesu bezinteresownie dokładają.Może się tu przedstawisz wystawowy dusigroszu.Nie pozdrawiam,bo zadymiarzy żegna się szybko,zdecydowanie,ozięble i na zawsze.Z szacunkiem i poważaniem dla pozostałych Kolegów Internautów Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
CałaPrawda

WysłanyWysłany: Pon Gru 04, 2017 9:28
Odpowiedz z cytatem

wieslaw.puchalski napisał:
Ha ha ha i znowu Szanowny Kolega CałaPrawda napisał m/n

organizujecie wystawy i z tego powodu należny wam się kasa to tylko o was świadczy, gdyż nie robicie tego bezinteresownie a dla kasy!

Pozdrawiam.

Po ty wpisie zrozumiałem,że nie możesz być związkowym kolegą,bo jesteś namarznięty,wiatrem podszyty albo zwyczajnie podpizgły.Masz racje.Od 1976 roku staram się w miarę działać w naszej organizacji,zawsze jako sekretarz i rzeczywiście dorobiłem się na związku majątku.Mam skromną emeryturę.skromną hodowlę ukochanych ptaków,wyniki nieciekawe,ale mnie cieszące i podarowany przez Kolegę rower,a viziona sprezentował mi serdeczny Kolega z Kanady,więc stul pysk o jakimkolwiek majątku co wyciągamy ze związku.Żłodziejem to rób siebie,a nie tych co serce poświęcają dla związku,i wielokrotnie do tego interesu bezinteresownie dokładają.Może się tu przedstawisz wystawowy dusigroszu.Nie pozdrawiam,bo zadymiarzy żegna się szybko,zdecydowanie,ozięble i na zawsze.Z szacunkiem i poważaniem dla pozostałych Kolegów Internautów Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.

OOO wyszła pełna kultura z Pana Wiesława, mam stulić pysk hmmm, jednak tego nie zrobię,

Cytuję kolegę:

"Jednak zarządy mają swoje prawa i można gościa uciszyć,że nie będzie robił zadym."

Szanowny Wiesławie wielu już kolegów uciszyłeś?

Strach się bać kolega Wiesiu to "gangster", ucisza kolegów którzy nie zgadzają się z błędnym dzianiem zarządu.

Oj Panie Wiesiu, zawiodłem się na Panu.

Ostatnio zmieniony przez CałaPrawda dnia Pon Gru 04, 2017 11:10, w całości zmieniany 1 raz
Szpak65

WysłanyWysłany: Pon Gru 04, 2017 9:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Chłopcze myślałem że ty jesteś niekoleżeński a ty jesteś po prostu g...i . O branie jakiej kasy ty mnie oskarżasz . Ty nawet nie zdajesz sobie sprawy ile razy ci ludzie co starają się coś zrobić wykładają ze swojej kieszeni . Ty pewnie za złotówkę dał byś sobie ogolić pewną część ciała bez mrugnięcia okiem . Złapałeś się tych wystaw jak pijany płota a nie widzisz ile pracy kosztuje codzienne funkcjonowanie oddziału jak jest dobrze to nikt nie zauważy ale nie daj bóg trafi się cięższy lot to zlinczować . Przez takich jak ty ludziom się odechciewa czegokolwiek . Mówię to z własnego doświadczenia najłatwiej przyjechać szybko zakoszować i w nogi przecież reszta się zrobi sama tak samo przy rozpisywaniu zegara z tego co wiem to tam kolegi aktywność sięga zera a nie daj już boże aby komuś pomóc rozpisać tradycyjny to przecież robota na całe popołudnie lepiej jechać szybko do domu i narzekać na forum dlaczego wyniki są tak późno. Żegnam bo z kimś kto bez dowodów posądza innych o branie nielegalnie pieniędzy bez żadnych dowodów dyskusja zbędna aby nie powiedzieć mocniej .

Ostatnio zmieniony przez Szpak65 dnia Pon Gru 04, 2017 10:01, w całości zmieniany 1 raz
RyszardTosnowiec

WysłanyWysłany: Pon Gru 04, 2017 9:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ludzie opamiętajcie się w nienawiści do bliźniego swego .

Na pół litra to zawsze znajdziecie a skromny grosz na bilet za trud pracy organizatorów to już nie !

Skamlecie jak zgłodniałe psy , że Wam się coś należy - tak tylko 2m kw. pod lasem.

Praca organizatora nie jest lekka , ale zaszczytna , gdy ktoś podziękuje to raduję a tutaj tylko jęczenie , że ktoś się dor0bi .

Popatrzcie na filmik jak to robią Czesi , wstęp gratis , ale jest tombola z nagrodami po 10 KC za los - cały zyski na Sekcję !

Filmik https://www.youtube.com/watch?v=5gmqKM1BtV4&list=PLC7ABB5DE1226C641

WysłanyWysłany: Pon Gru 04, 2017 9:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pobierając opłatę za wstęp na wystawę należy rozliczyć się z fiskusem , mając to na uwadze zrezygnowaliśmy z opłat , w to miejsce przeszliśmy z kwestą po nadzianych oficjelach lokalnych i była dokładka do pięknych pucharow.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: