Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Lis 13, 2018 0:14 Zobacz posty bez odpowiedzi
Pan Przekręt z Radomska
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
hodowca51

WysłanyWysłany: Sro Sty 24, 2018 9:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

http://alegolebie.pl/aukcje/auctions/view/1293
Szanowni hodowcy tu nie chodzi w tym sporze,czy ktoś ma na gołębniku gołębie od pana Pawelca,czy jesteście z nich zadowoleni.chwała wam że wam się udało i nie macie tych kłopotów co ja.Ja zakupiłem gołębia nie w bramie,nie na targu od złodziei.Ja zakupiłem gołębia na legalnej aukcji gołębi pocztowych znanego z nazwiska hodowcy.Ja dotrzymałem warunków umowy obowiązujących na tej aukcji chciałbym i domagam się by ten pan o nazwisku Artur Pawelec też tej umowy dotrzymał.Proszę spojrzeć i zobaczyć czy ten pan w opisie na tej aukcji napisał coś na temat gołębia,czy też jego dokumentów. Proszę zobaczyć kto wylicytował tego gołębia hodowca51,więc gołąb należy do mnie wraz z jego dokumentami. Więc nie interesuje mnie czy ktoś jest zadowolony z Pana Pawelca,ja nie gdyż do mojej osoby okazał się nierzetelny walczę o prawdę i o zwrot dokumentów do tego gołębia.Nie wiem czym jest tak zaślepiony pan Pawelec że nie widzi cały czas że to on najwięcej traci na tym konflikcie.Panie Pawelec licznik bije i coraz więcej ludzi dowiaduje się o pana nierzetelności,i jeszcze się wielu dowie.trzeba było się przed wystawieniem na aukcji tego gołębia zastanowić czy taka przewałka panu będzie się opłacać,czy też nie. Zakup został sfinalizowany ja domagam się co moje i pan nie proponuj mi zwrotu gołębia,to ja proponuję panu zwrot dokumentów do gołębia za wyciszenie sprawy przez mnie na tym forum i nie tylko.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
tedy

WysłanyWysłany: Sro Sty 24, 2018 10:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kod:
"Papier nie lata " - jak usłyszałem na zachodzie

jak czytam takie stwierdzenia to tak się zastanawiam kto wypisuje takie rzeczy i to na forum PZHGP. Edukacja ma jednak jeszcze wiele rzeczy do nadrobienia. Tak dla porównania napiszę że Książka pojazdu przecież nie jeździ ale każdy samochód posiadać ją musi. Sytuacja Hodowcy51 jest dokładnie taka sama jak gdyby kupił samochód na Allegro, zapłacił za niego i do domu został mu dostarczony samochód ze skserowaną książką pojazdu, a sprzedający stwierdził że przecież książka pojazdu nie jeździ więc w czym problem? samochód Pan dostał. Problemem jest rzetelność w dotrzymaniu umowy i tylko tyle. Czy Hodowca51 chce coś ponadto?

pozdrawiam DL
xyz

WysłanyWysłany: Sro Sty 24, 2018 15:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

"zgodnie z informacjami abym nie wypowiadał się w tym temacie usuwam treść mojego postu"

Ostatnio zmieniony przez xyz dnia Czw Sty 25, 2018 20:34, w całości zmieniany 1 raz
tedy

WysłanyWysłany: Sro Sty 24, 2018 16:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

podczas moich corocznych podróży na ten tak zwany zachód, to począwszy od Niemiec a skończywszy na Francji po drodze mijając Belgię i Holandię nigdzie z ust żadnego hodowcy czy to topowego czy też starego dziadeczka jakiego ostatnio miałem przyjemność odwiedzić, nie słyszałem tego co tu przytoczyłeś na temat rodowodów. Nie spotkałem hodowcy który nie wystawiałby rodowodu i nie miała tu znaczenia cena za jaką trzeba było zapłacić za gołębia. Jak poważnie podchodzą oni do tego zagadnienia świadczył dla mnie sposób w jaki tenże dziadeczek wystawiał rodowody, dziadeczek miał powycinane z kartonów tekturki na których wyrysował pola w które wpisał pochodzenie. Bardzo poważnie do tego podchodził i to mi się bardzo podobało. I tak wyglądają moje doświadczenia z hodowcami z krajów na zachód od Odry którzy jakoby twierdzą że rodowód jest niepotrzebny tylko jakos sami mają zakupione wszystkie gołębie z rodowodami. Generalnie jak komuś pasuje to zawsze może przecież rodowodem sobie 4 litery podetrzeć i wykorzystać go w ten sposób efektywnie.

pozdrawiam DL
ireneusz-74

WysłanyWysłany: Sro Sty 24, 2018 16:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

tedy Święte słowa
NAMYSŁÓW

WysłanyWysłany: Czw Sty 25, 2018 0:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 a może po prostu tego rodowodu oryginalnego Pan Pawelec nie ma.Na filmie, którym wymachiwał rodowodem tak naprawdę to nie wiadomo jaki to rodowód był......Być może też kopia.....[color=red][/color]
hodowca51

WysłanyWysłany: Czw Sty 25, 2018 8:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tak zaczynam się w tym utwierdzać. Ale to daje potwierdzenie jaka rzetelnością i uczciwością kierował się pan Artur Pawelec. Tylko człowiek pozbawiony choć odrobiny honoru może nadal iść w zaparte i mnie obarczać tym konfliktem. Musi być ten pan bardzo emocjonalnie rozchwiany jeżeli wypisuje raz po raz pewne bzdury i nie chcąc przerwać tego konfliktu. Z mojej strony to będę co jakiś czas przypominał na tym forum sylwetkę Artura Pawelca By jak najwięcej hodowców którzy robią czy też będą robić interesy z panem Pawelcem wiedzieli co za człowiek stoi na przeciw nim.Człowiek pozbawiony podstawowych wartości jaką jest uczciwość,prawdomówność,który dla nawet drobnego zarobku nie cofnie przed niczym.Myślę że takie postępowanie to początek upadku jego imperium stworzonego na Krzywdzie być może innych. Co to może być za człowiek jeżeli własna sekcja nie chce go mieć w swoich szeregach.Szacun wielki dla tej sekcji.
lewy12345

WysłanyWysłany: Czw Sty 25, 2018 8:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca 51 jestem z Tobą ! Teraz pan Pawelec będzie reklamował jakieś stowarzyszenie . Uczciwość w naszych hobby powinna być na pierwszym miejscu jak się robi takie interesy.
https://www.youtube.com/watch?v=s4lHaN9hSzs

swój swojego znajdzie i będzie wspierał i reklamował .

https://www.youtube.com/watch?v=s4lHaN9hSzs

Ostatnio zmieniony przez lewy12345 dnia Czw Sty 25, 2018 9:08, w całości zmieniany 1 raz
kslom

WysłanyWysłany: Czw Sty 25, 2018 9:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

xyz napisał:
tedy napisał:
Kod:
"Papier nie lata " - jak usłyszałem na zachodzie

jak czytam takie stwierdzenia to tak się zastanawiam kto wypisuje takie rzeczy i to na forum PZHGP. Edukacja ma jednak jeszcze wiele rzeczy do nadrobienia. Tak dla porównania napiszę że Książka pojazdu przecież nie jeździ ale każdy samochód posiadać ją musi. Sytuacja Hodowcy51 jest dokładnie taka sama jak gdyby kupił samochód na Allegro, zapłacił za niego i do domu został mu dostarczony samochód ze skserowaną książką pojazdu, a sprzedający stwierdził że przecież książka pojazdu nie jeździ więc w czym problem? samochód Pan dostał. Problemem jest rzetelność w dotrzymaniu umowy i tylko tyle. Czy Hodowca51 chce coś ponadto?

pozdrawiam DL
Przyznam że ja wypisuje takie rzeczy i się tego nie wstydzę . Karta własności jest najważniejsza i tak też stwierdziłem rodowód to tylko kartka papieru która wszystko przyjmie. Wiarygodność weryfikujesz podczas sezonu lotowego. Ponaddto spotkałem się z tymi "śmiesznymi radami u hodowców z zachodniej granicy " i jestem im wdzięczny za to. Wszystko się tyczy wzajemnego zaufania i uczciwości a wracając do branży motoryzacyjnej możesz kupić auto z ksiązką serwisową dopiętą na tip top a jednak żeczywistość będzie brutalna...Co do sprawy Hodowcy jeśli byś się wczytał negowałem postępowanie AP.

Kolego, bardzo ciekawa myśl..."możesz kupić auto z ksiązką serwisową dopiętą na tip top a jednak żeczywistość będzie brutalna..."
Nie rozumiesz ze KOLEGA HODOWCA 51 chcę właśnie taką książkę pojazdu bo za nią normalnie zapłacił!!!!

Ten Kolega nie ma pretensji o zapisy w książce, nie ma pretensji do stanu a chce tylko oryginalną książkę. Czy naprawdę tak trudno to zrozumieć?

WysłanyWysłany: Czw Sty 25, 2018 18:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

"zgodnie z informacjami abym nie wypowiadał się w tym temacie usuwam treść mojego postu"

Ostatnio zmieniony przez xyz dnia Czw Sty 25, 2018 20:33, w całości zmieniany 1 raz
kslom

WysłanyWysłany: Czw Sty 25, 2018 20:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ty nadal nie rozumiesz

WysłanyWysłany: Czw Sty 25, 2018 20:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szanowny kolego xyz,poruszasz sprawy nie związane z tematem jaki jest tutaj przez mnie przedstawiony. Setno tego tematu jest uczciwość pewnego Pana znanego z nazwisko jako Artur Pawelec,który nie wywiązał się z umowy. tematem natomiast nie jest czy rodowody są coś warte czy nie.O tym niech decydują ci co takie gołębie z rodowodami zakupują.O wartości lotowych tych gołębi także myślę że za bardzo nie powinneś się wypowiadać. Bo jakbyś negował wybitnych hodowców którzy sprzedają swoje gołębie z rodowodami.Wiesz kolego do czego potrzebne są rodowody tylko do tego by nabywca danego gołębia wiedział coś o pochodzeniu nabytego gołębia o ich rodzicach,dziadkach ich osiągnięciach. Mało kto kupuje gołębie z wybitnych hodowli z rodowodami ,by póżniej nimi lotować. Lotuje się potomstwem takich gołębi.Więc nie pisz że ktoś takimi ptakami lotuje. A co póżniej takie potomstwo pokaże to już sprawa tych hodowców ich radość,lub smutek.Więc proszę nie zacierał właściwego tematu swoimi wywodami na temat zdolności lotowej gołębi z rodowodami czy też bez bo to nie ten temat.
mirek2001

WysłanyWysłany: Czw Sty 25, 2018 20:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Hodowca 51 a ty sobie zdajesz sprawę że zgodnie z prawem to nie możesz lotowac tym ptakiem bo nie ma rodowodu ;) oczywiście żartem to pisze bo nic nie usprawiedliwia nieuczciwości ludzkiej !!!

hodowca51

WysłanyWysłany: Czw Sty 25, 2018 20:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 gorzej ja nie mam nawet karty własności tego gołębia chyba że sobie wytnę z tego skserowanego rodowodu bardzo kiepskiej jakości.
mirek2001

WysłanyWysłany: Czw Sty 25, 2018 20:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

WITAM . WIEM ,PISALIŚMY . JUZ TYLE PADŁO TU RAD ŻE NA KILKA AUKCJI I KILKU SPRZEDAWCÓW WYSTARCZY . PPOWIEM JESZCZE RAZ NIE ODDAWAJ GOŁEBIA BO TO TWÓJ JEDYNY DOWÓD NA TEGO JEGOMOŚCIA I SKRIN AUKCJI . PISAŁ ŻE NA WG MASZ PO DRODZE ,JAKA TWOJA DROGA TAKA I JEGO PRZEJEŻDZA MOZE ODDAĆ CI TO ZA CO ZAPŁACIŁEŚ . TY ZA PRZESYŁKĘ JUŻ RAZ PŁACIŁEŚ . WIESZ JA TEŻ KUPIŁEM TERAZ Z WG I TEZ NIC MI NIE PRZYSŁAŁ WŁAŚCICEL WG BIESZCZADY . MYŚLE ŻE TO JAKAS CHOLERA W POWIETRZU TAK DZIAŁA NA TYCH PSEUDO BIZNESMENÓW .POZDRAWIAM I SPOKOJNIEJSZYCH ZAKUPOW ŻYCZE

Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: