Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Gru 11, 2018 2:37 Zobacz posty bez odpowiedzi
Organizator WG Koziegłówki
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
hodowca51

WysłanyWysłany: Sro Maj 23, 2018 5:21
PostTemat postu : Organizator WG Koziegłówki
Odpowiedz z cytatem

http://alegolebie.pl/aukcje/auctions/view/1293 Wracam do starego tematu jak świat, uczciwości pewnej grupy hodowców.Zakupiłem od tego organizatora Pana Artura Pawelca na jego aukcji w internecie czarną samice.Miała być z oryginałami dokumentów pochodzenia, do dziś nie otrzymałem tych papierów. Nie istotne jest czy są one coś warte czy nie liczy się fakt,że zakupiłem samice z papierami a otrzymałem bez. Wielki organizator mianujący się dużą uczciwością, a połakomił się na taką błahostkę, no ale zaczyna się zawsze od drobnych rzeczy.Panie Arturze Pawelec życzę szczęścia Panu wraz z przywłaszczoną moja własnością
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
ARTURO

WysłanyWysłany: Pią Maj 25, 2018 20:31
PostTemat postu : Re: Organizator WG Koziegłówki
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 napisał:
http://alegolebie.pl/aukcje/auctions/view/1293 Wracam do starego tematu jak świat, uczciwości pewnej grupy hodowców.Zakupiłem od tego organizatora Pana Artura Pawelca na jego aukcji w internecie czarną samice.Miała być z oryginałami dokumentów pochodzenia, do dziś nie otrzymałem tych papierów. Nie istotne jest czy są one coś warte czy nie liczy się fakt,że zakupiłem samice z papierami a otrzymałem bez. Wielki organizator mianujący się dużą uczciwością, a połakomił się na taką błahostkę, no ale zaczyna się zawsze od drobnych rzeczy.Panie Arturze Pawelec życzę szczęścia Panu wraz z przywłaszczoną moja własnością
iedy

Kolego odpuść sobie ten temat, bo od dzisiaj to sobie możesz biedy napykać.
Od dzisiaj to niewiadomo czy sam się możesz przedstawiać a co dopiero wymieniać i czyjeś nazwisko, i jeszcze oczerniać.
Moder już powinen ten temat usunąć. Zresztą RODO do tego zobowiąuje
hodowca51

WysłanyWysłany: Sob Maj 26, 2018 7:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ARTURO, a Ty to ekspert od RODO nie z tą inteligencją,w jakim miejscu ja go oczerniam,proszę wskaż to miejsce. Sprawa jest przejrzysta ja kupiłem on oszukał. I nie pieprz kolego farmazonów,trzeba się na czymś znać by zabierać głos. RODO nie jest po to by teraz złodzieje , czy też oszuści ścigali ofiary. Puknij się w główkę i wstrzymaj się od głupich rad. Ty możesz się bać przedstawiać ja nie, ty możesz bać się nawet własnego cienia ja nie i to jest ta różnica między nami. I koniec tematu. Ktoś może mieć inteligencję wrodzoną lub nabytą Ty nie masz żadnej.
mario1111

WysłanyWysłany: Sob Maj 26, 2018 11:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 napisał:
ARTURO, a Ty to ekspert od RODO nie z tą inteligencją,w jakim miejscu ja go oczerniam,proszę wskaż to miejsce. Sprawa jest przejrzysta ja kupiłem on oszukał. I nie pieprz kolego farmazonów,trzeba się na czymś znać by zabierać głos. RODO nie jest po to by teraz złodzieje , czy też oszuści ścigali ofiary. Puknij się w główkę i wstrzymaj się od głupich rad. Ty możesz się bać przedstawiać ja nie, ty możesz bać się nawet własnego cienia ja nie i to jest ta różnica między nami. I koniec tematu. Ktoś może mieć inteligencję wrodzoną lub nabytą Ty nie masz żadnej.

BRAWO TY !!!
ARTURO

WysłanyWysłany: Sob Maj 26, 2018 18:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 napisał:

A wiesz czym się rózni pustak od cegły?
kapiszon

WysłanyWysłany: Sob Maj 26, 2018 21:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ARTURO napisał:

A wiesz czym się rózni pustak od cegły?

A szafa od kabiny w toalecie ?
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu