Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Lip 16, 2019 0:41 Zobacz posty bez odpowiedzi
Ciekawy wynik w kategorii A na 2018r???
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
viceversa1994

WysłanyWysłany: Czw Cze 14, 2018 20:02
PostTemat postu : Ciekawy wynik w kategorii A na 2018r???
Odpowiedz z cytatem

Koledzy słyszeliście o fantastycznym wyniku P.Oleksiaka na sezon 2018 ?
Na obecną chwilę wynik oscyluję się w 18 coef . Jak to możliwe zaczynając sezon około 170 gołębiami ? Proszę zwrócić uwagę na listy właściwe ptaki odbijane są prawie co lot w TOP 10 czy jesteście w takie cuda uwierzyć? Bo Ja osobiście NIE to jest wręcz śmieszne !!!! Jak się koledzy do tego odniesiecie ?
ps. A pózniej się dziwimy dlaczego Polskie ptaki na zachodzie są ch... Warte i mamy co Roku Pełno "OLIMPIJCZYKÓW ".
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Pią Cze 15, 2018 6:58
PostTemat postu : NIE DO WIARY
Odpowiedz z cytatem

Szanowny Kolego zapytam,czy to zabicie byka uderzeniem pięści jest możliwe,jak również pozbawienie go rogu..... https://www.youtube.com/watch?v=brHuxeV029E Nie do wiary,a jednak prawda,więc nie bronię Pana Oleksiaka,bo z Nim nigdy nie rozmawiałem,ale wiem,że jest znakomitym Hodowcą i mogę tylko pogratulować tak fantastycznego wyniku.Pozdrawiam serdecznie i zyczę wszystkim o wiele lepszej drugiej połówki sezonu.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
tedy

WysłanyWysłany: Pią Cze 15, 2018 9:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

po pierwsze, masz wątpliwości? zadzwoń i jedź na lot do Zbyszka Oleksiaka na pewno Cię przyjmie i wtedy nam napiszesz co zauważyłeś. W tej chwili jesteś tylko tropicielem sensacji jakich wielu w naszym związku. Po drugie, jeśli nie rozumiesz dlaczego nasze gołębie na zachodzie się nie sprzedają to znaczy że nic nie rozumiesz. Na zachodzie nie znają języka jakim się posługujemy w Polsce ani nie są detektywami aby śledzić karierę hodowców Polskich. Kto potrafi zadbać o dobry PR specjalnych kłopotów ze sprzedażą mieć nie powinien o ile zrobi wyjątkowy wynik.

pozdrawiam DL
viceversa1994

WysłanyWysłany: Pią Cze 15, 2018 11:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tede co ty wgl człowieku piszesz ??
Uwierz ze znam ten język lepiej niż Ty :)
Napisz do mnie na priv chętnie Ci to szybko wytłumaczę bo z taką logika jak Ty masz w naszym społeczeństwie jest dużo więcej ludzi którzy żyją dalej tym ze my Polacy mamy wszystko najlepsze i jesteśmy najlepsi a wszystko by się zmieniło jeśli byłyby wspólne starty tkzw narodowki! !!
Co mi z gołębia ktory jest olimpijczykiem który siada mi 5x w top 5 w danym oddziale w którym konkurencja jest żenująca? ?
Przy locie na wspólnym starcie uwierz mi zrobić taki park ma bardzo małe szanse na to by by 5 X w top 100 ???
To jest twoja filozofia ??
wkic

WysłanyWysłany: Pią Cze 15, 2018 15:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Super szczescie dopisuje.
tedy

WysłanyWysłany: Pią Cze 15, 2018 18:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kod:
Uwierz ze znam ten język lepiej niż Ty :)

czy ja w którymkolwiek miejscu to kwestionowałem?

Kod:
Napisz do mnie na priv chętnie Ci to szybko wytłumaczę bo z taką logika jak Ty

a czy ja gdziekolwiek napisałem że my Polacy mamy wszystko najlepsze? ale jeżeli już mamy to należy wzorem tych którzy uważają się za lepszych chwalić się swoim.

Kod:
5x w top 5 w danym oddziale w którym konkurencja jest żenująca?

a w których to oddziałach ta konkurencja żenująca nie jest? może masz jakichs uniwersalny miernik do mierzenia siły lotowej oddziału to może go zgłosisz do ZG aby popracował nad nowym kryterium MP

Kod:
Przy locie na wspólnym starcie uwierz mi zrobić taki park ma bardzo małe szanse

przy lotach na wspólnym starcie jest tyle zmiennych że trudno tu jest ot tak o wszystkich mówić. Z reguły występuje większa zmienność w wynikach ale jak wygląda wspólny start oddziału z górnego śląska a jak oddziału ze wschodu? Ameryki nie odkryłeś bo żadne mistrzostwo nigdy sprawiedliwe nie będzie tak to już po prostu jest bo Polska jest za duża na jednakową pogodę i jednakowe zagęszczenie oddziału więc takie bulwersacje jak ta Twoja będą co rusz co nie zmienia faktu że Mistrz zostaje mistrzem i co? mam umniejszać jego sukces? po prostu taki mamy klimat.

pozdrawiam DL
viceversa1994

WysłanyWysłany: Pią Cze 15, 2018 19:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tede no cement :)
Pozdrawiam
lucek1987

WysłanyWysłany: Pon Cze 18, 2018 20:41
PostTemat postu : wynik
Odpowiedz z cytatem

Jest w Polsce lepszy wynik , tak po drodze po co pisac o pierdolach kiedy sezon lotowy trwa i draznic hodowcow ze ten juz ma mistrza to jakas chorob
teraz kibic...

WysłanyWysłany: Czw Cze 21, 2018 6:48
PostTemat postu : Będzie bardzo nisko....
Odpowiedz z cytatem

Witam po wojażach i wypoczynku wakacyjnym wracam naFforum.Pózno wieczorem przeczytałem wpis kol.viceversa1994 i postanowiłem wstępnie to sprawdzić może coś pominąłem ale wstępnie 2 najlepsze gołębie(jeżeli to są nr.obrączek) w kat.A konk. mają coeff=10,97? nie znalazłem kolejnych 2 gołębi z kompletem który daje "kosmiczny"wynik 18 coeff ??? może coś przeoczyłem ale dzisiaj jeszcze raz sprawdzę.Taki wynik najłatwiej "wylatać" w kat B 2 najlepsze gołębie w kat B mają coeff. 10,51 innych z kompletem dającym coeff 18 nie znalazłem ? tak to kolego wstępnie wygląda dziwię się że sam tego nie zweryfikowałeś z ldostępnych na stronie oddz.Myszków list kon.to trochę czasochłonne ale do zrobienia policz te coeff. i napisz na Forum co tobie wyszło ?.pozdrawiam "Dobry Lot"Kolego myślę że kol.Pałka z oddz.Kwisa będzie mistrzem Polski w kat.A wynik będzie bardzo niski ale nie są podane nr.obrączek ani ich coeff będzie nisko zerknij na listy oddz.Kwisa jeszcze raz pozdrawiam.
viceversa1994

WysłanyWysłany: Pon Cze 25, 2018 20:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Myślę kolego ze się nie pomyliłem tylko tak jest :) radze tobie dobrze obejrzeć listy ..a co do Pana Pałki na pwino wynik będzie super ale z tego co mi wiadomo nie na mistrzostwo :)
kompi140

WysłanyWysłany: Sro Cze 27, 2018 6:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Może i na chwilę obecną nie na mistrzostwo ale loty do A i B się jeszcze nie skończyły.......😃
hod.wroclaw

WysłanyWysłany: Sro Cze 27, 2018 12:32
PostTemat postu : Re: NIE DO WIARY
Odpowiedz z cytatem

wieslaw.puchalski napisał:
Szanowny Kolego zapytam,czy to zabicie byka uderzeniem pięści jest możliwe,jak również pozbawienie go rogu..... https://www.youtube.com/watch?v=brHuxeV029E Nie do wiary,a jednak prawda,więc nie bronię Pana Oleksiaka,bo z Nim nigdy nie rozmawiałem,ale wiem,że jest znakomitym Hodowcą i mogę tylko pogratulować tak fantastycznego wyniku.Pozdrawiam serdecznie i zyczę wszystkim o wiele lepszej drugiej połówki sezonu.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
TAK JAK ZBYSZEK PRACOWAL Z GOLEBIAMI TAKI ZRIBIL WYNIK PROSTE! GRATULUJE
teraz kibic...

WysłanyWysłany: Sro Cze 27, 2018 12:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam kol.vicewersa1994 ja to wyliczałem z dostępnych list konk. na str.oddz.Myszków to proste wypisz wszystkie pierwsze czołowe gołębie z coeff. z 8 lotów z kat A i wyjdą te najlepsze i zobaczysz czy to będzie coeff ok.18 ? mi tak nie wyszło może coś przeoczyłem a może to wyliczone z innych dostępnych list których ja nie widziałem a może są ???policz po swojemu to nie wiele czasu zajmuje chętnie zobaczę twoje wyliczenia ? pozdrawiam "Dobry Lot".
hod.wroclaw

WysłanyWysłany: Czw Cze 28, 2018 8:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jezeli ktos pracuje z golebiami juz od stycznia a inni hodowcy to jest 95% w danym odziale od kwietnia? czy marca to o taki wynik nie jest trudno ...zaklad to jedyny wynik w tej kategorji czyli A, w kat C czy M juz nie bedzie zadnego wyniku zaklad cos za cos !!! DLATEGO NIE MA CO ZAZDROSCIC ZBYSZKOWI NASTAWIL SIE NA TAKA KAT I TYLE.
teraz kibic...

WysłanyWysłany: Czw Cze 28, 2018 9:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam kol.hod.wroclaw chyba zle zrozumiałeś moje wpisy pojęcie zazdrości jest mi bardzo obce,ja wiem co to jest praca z gołebiami ale nie od stycznia tylko 365 dni w roku + ogromne poświęcenie hodowli oczywiście kosztem rodziny i życia prywatnego (osobistego).Już kiedyś pisałem na forum że takich hodowców pracujących z gołębiami 365 dni w roku w/g mnie jest w PZHGP ok.3-4 % ? może ktoś się obrazi ale to moje prywatne zdanie "siedzę"w gołębiach ponad 55 lat tak to widzę to smutne ale chyba prawdziwe ?.Wielu "hodowców" gołębie ma a nie hoduje,wielu daje na loty a nie lotuje tak to wygląda.A Pan Zbyszek to nie lada "szpec"dając dużo ponad 100 na lot w szpicy "bije"te same gołębie o to wielkie osiągnięcie i wielki stopień trudności ? ale wynik coeff.18 z groszem trudny do wykręcenia-zobaczymy jak będzie.Super lecą też kol.Baranowscy z Łochowa będzie wielki wynik jak w sezonie 2017 wystarczy zerknąć na dostępne listy konk. na stronie oddz.Łochów.pozdrawiam "Dobry Lot".
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: