Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Paź 22, 2019 3:54 Zobacz posty bez odpowiedzi
Młode W.W777
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Chodowca442

WysłanyWysłany: Pią Lip 13, 2018 15:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7 napisał:
Kolego
Primo te twoje wierszyki są coraz nudniejsze.
Sequndo co może wiedzieć o gołębiach pocztowych ktoś kto myśli że Rzeszowskie to gołębie pocztowe?

Powodzenia Mistrzu inkognito.
Z mojej strony finito.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
hodowca51

WysłanyWysłany: Pią Lip 13, 2018 16:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7 żaden psychiatryk nie jest w stanie Tobie pomóc, Twój przypadek to ewenement na skale światową. Podziwiam,bo komuś udało się stworzyć super szczep i Ty jesteś tego przykładem.Takiego drugiego jak Ty nigdzie się nie znajdzie. I jeszcze jedno nie obrażaj hodowców bo dla nich jesteś zwykłym opstrzy murkiem.A co do rymówek chodowcy 442 to wolę je czytać jak twoje wypociny.
gregor46

WysłanyWysłany: Pią Lip 13, 2018 19:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Siwy 7 , dziekuje ci za ten typ , ale jesli wogöle , to Przemek xxx z Hagen , musial by umnie cos nabyc , aby byc mistrzem , on jest w niemczech nieznany , nie robi zadnych wyniköw w okregu i w niemczech , ja do niego mam 40 km , wiec nie daleko , ale nie zamierzam tam jechac , co do mistrza to ja juz kilka razy bylem mistrzem i to w 4 röznych oddzialach , jednoczesnie bylem 26 mistrzem Niemiec w rocznych , i 23 mistrzem Niemiec w mlodych , aktualnie jestem po 11 lotach , na 2 miejscu , u starych , u samic u rocznych , 2 mistrz generalny , mam najleprzo roczno lotniczke 11/11 konk , i wiele czolowych miejsc , wiec widzisz xxx ptaki , no i te slynne z tojego szczepu , mi so niepotrzebne , ps prosba do Moderatora , czy nie jest mozliwe take wpisy usöwac , kol . Siwy zachowuje sie nie jak normalny hodowca tylko jak pempek ( Pasorzyt ). dobry lot gregor
siwy7

WysłanyWysłany: Pią Lip 13, 2018 19:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hodowca 51" obszczymurkiem to jesteś Ty. Ty nie widziałeś gołębia pocztowego. A te ślepe i nez rodowodow to nie gołębie pocztowe.
siwy7

WysłanyWysłany: Pią Lip 13, 2018 19:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Gregor46 , o Przemku wszyscy słyszeli o Tobie nikt. Nabyj gołębie od mistrza , może zaczniesz być znany w Niemczech. I jeszcze jedno ile członków liczy Twój oddział?
gregor46

WysłanyWysłany: Pią Lip 13, 2018 19:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Siwy 7 , ja wiem z tobo nie ma sensu dyskutowac , ty naprawde robysz tylko zadyme , nie majac zadnego pojecia na temat , ale mimo tego , co ty i inni slyszeli o Przemku ( Handlarz ) , chyba nic o wynikach bo ich nie ma , co do mojej osoby to jestem znany w Niemczech , moje ptaki wygrywajo kategorie na wystawach w dortmundzie , moja samica byla w druzynie Niemiec na olimpiadzie w Brukseli , zdobyla srebrny medal , na WG w polsce i na Derby Mallorka moje ptaki robio czolowe nagrody , wiec chyba troche jestem znany , ale w poröwnaniu z tobo to jestem maluczki , ty z wlasnym szczepem , ktöry bije konkurecje w polsce , tego ja jeszcze nie mam . ps zapisz sie do PZHGP . dobry lot gregor
hodowca51

WysłanyWysłany: Sob Lip 14, 2018 7:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7 ,czy ty nie widzisz że nikt poważnie tutaj Ciebie nie traktuje,stajesz się tylko pośmiewiskiem na tym forum. Ty wraz z swoim szczepem to jakaś wielka pomyłka na tym forum. Chodzi takie brzydkie powiedzenie ,, napluj k....e w twarz powie że deszcz pada" Proszę człowieku nie rób nic by mogli tak o Tobie myśleć.
wiarus

WysłanyWysłany: Sob Lip 14, 2018 19:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Bardzo nie ładnie Kolego hodowca 51 .Używanie takich sloganów w stosunku do niezrzeszonego Kolegi źle świadczy o nas samych.Na dzień dzisiejszy nie ma żadnego aktu prawnego zabraniającego użycia słowa szczepu,tak więc każdy z Nas ma prawo nazywać swoje pupile szczepem lub rasą,także w 777.DL
siwy7

WysłanyWysłany: Sob Lip 14, 2018 19:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol. Wiarus , niestety muszę stwierdzić że 99% hodowców to nie elita intelektualna Polski. Taki golebiarz jak hodowca51 , nabywa ślepa samice starą ktora już mie niesie jajek i co go obchodzi rodowód, aby leszczom sprzedawać młode niby po tej samicy. Koledzy ja się nie chcę chwalić, ale u mnie na te parę golebi co trzeci to po olimpijczykach. Ale u mnie rodowody się nie liczą wystarczy że mam gołębia w rekach i wiem co on jest wart. I nie jestem handlarzem w tym roku sprzedałem cztery młode są u mistrza nad morzem. I zostało trzy sztuki , jak polecą nie wiem, ale napewno was powiadomie.
hodowca51

WysłanyWysłany: Sob Lip 14, 2018 20:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

oj,głupiutki,oj głupiutki jesteś siwy7, a najdziwniejsze jest że w swojej głupocie masz jeszcze zwolenników.Tu nie potrzeba być inteligentnym by poznać po wpisach siwego7 ze z tym człowiekiem dzieje się coś niedobrego.Dlaczego o tym piszę, bo bardzo nie lubię głupoty ludzkiej.
wiarus

WysłanyWysłany: Sob Lip 14, 2018 20:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mikołaj Rej napisał; "Nie ten jest mądry, kto wiele spraw umie, lecz kto złe od dobrego rozeznać rozumie."DL
wysokolot

WysłanyWysłany: Sro Wrz 26, 2018 19:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam. Dobrze napisane.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: