Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Cze 02, 2020 22:54 Zobacz posty bez odpowiedzi
Czy będzie kolejna katastrofa na WG
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
hodowca51

WysłanyWysłany: Nie Wrz 16, 2018 19:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Słuchaj mądralo jeżeli jesteś takim ekspertem od hodowli i lotowania nimi,to czemu nie było ciebie na żadnym WG. Wtedy byś pokazał jakie osiągnięcia miały by twoje gołębie.Najpierw w d..e wchodziłeś gregorowi46 co powiesz że nie chwaliłeś się swoimi osiągnięciami na WG w 2017 co nie proponowałeś mu przesłać na e-maila dyplomu. Jak Ciebie olał i zaproponował byś podał swoje wyniki tu na forum nie gdzieś poza forum to zmieniłeś od razu front.Arturo wspaniały internet nie zapomina można zawsze wrócić to twoich ciekawych wywodów.Jesteś kłamca i intrygant.I to wszystko w tym temacie.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
hodowca51

WysłanyWysłany: Nie Wrz 16, 2018 20:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ARTURO KŁAMCO I INTRYGANCIE KOGO TO JEST.

Kolego Gregor nie daj sie prowokować, po finale każdego WG mam nadzieję, że coś ciekawego ugrasz.
Kiedyś prosiłem o email. Jak z tych gołąbków ugrasz coś lepiej niz ja w ubiegłym roku, to za każda jedną lepszą pozycje stawiam flachę.
Tylko publicznie napisze tyle wysyłam Ci na email dyplomy z pewnego WG i jest to do Twojej wiadomości.
Bo na forum publicznie nie ma co sie podniecać.
Ściskam kciuki bo naprawdę sezon ciężki.[/quote]

TO DLA PRZYPOMNIENIA
A MOŻE PRZYPOMNIEĆ TOBIE POZOSTAŁE.
ARTURO

WysłanyWysłany: Nie Wrz 16, 2018 20:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 napisał:
ARTURO KŁAMCO I INTRYGANCIE KOGO TO JEST.

Kolego Gregor nie daj sie prowokować, po finale każdego WG mam nadzieję, że coś ciekawego ugrasz.
Kiedyś prosiłem o email. Jak z tych gołąbków ugrasz coś lepiej niz ja w ubiegłym roku, to za każda jedną lepszą pozycje stawiam flachę.
Tylko publicznie napisze tyle wysyłam Ci na email dyplomy z pewnego WG i jest to do Twojej wiadomości.
Bo na forum publicznie nie ma co sie podniecać.
Ściskam kciuki bo naprawdę sezon ciężki.

TO DLA PRZYPOMNIENIA
A MOŻE PRZYPOMNIEĆ TOBIE POZOSTAŁE.[/quote]

Tak to sa moje słowa ktore pisalem do gREGORA.
Czy coś złego napisałem do niego?
A po jaki ,, ty się łapacz wpieprzasz.
Jak kiedyś jak twierdzisz nieuczciwy handlarz Cię oszukał, to przynajmniej kolejnemu nie psuj biznesu.
Nikt adwokata nie potrzebuje, wez leki, umyj się i idz spać.
I co rano nie zapomnij odpalic kompa i ARTURO cos napisać.
A może zrób to nocą,
PRZYPOMNIJ MI POZOSTAŁE WPISY, RÓWNIEŻ TE W KTÓRYCH MNIE WYZYWALES.
Tylko oszczędz to ludziom i wyslij na pw.-jak wiesz jak to się robi.
Bo wiesz chodzi o to, że nikt Twojej głupoty czytał nie będzie, po raz kolejny.
Ale widze, że beret ma zryty coraz gorzej.
AHA I NAPISZ DO MODERA, ŻEBY CI PRZYPOMNIAŁ WPISY, KTÓRE PISAŁEŚ CHYBA W AMOKU, BO ZOSTAŁY USUNIETE
hodowca51

WysłanyWysłany: Pon Wrz 17, 2018 5:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor46 napisał:
Hallo Arturo , Kol Hodowca 51 , ma calkowicie Prawde , on nie jest moim adwokatem , ja go osobiscie nie znam , z tego co on pisze uwazam go za objektywnego uczestnika tego Forum , co o tobie nie moge powiedziec , ty jestes niepowarzny , gdzie lerzy problem ?? podaj twoje wyniki na danych WG , podaj numery tych Asöw , i wtedy poröwnamy , co do wg Czersk , tam bylo 262 ptaköw meldowanych , po 10 lotach treningowych i 3 3 lotach konkursowych , jest ok . 120 ptaköw na final , ps jesli uwarzasz ze tam tak prosto cos wygrac , to prosze cie , zamelduj druzyne na 2019 , i wtedy bedziemy mieli mozliwosc do poröwnania . dobry lot gregor

DLA PRZYPOMNIENIA ARTURO. Prosty przekaz od gregora46 ,i gdzie on się chwalił prosty przekaz o sytuacji na WG ,on tam był jego gołębie latały.Wiedział i to wyrażnie zaznaczył że będzie ciężko w finale coś wygrać,to ty Artura z siwym7 chwaliliście się jakie jesteście kozaki tylko zapomnieliście że nie ten WG i w tym roku żadnego gołębia nie mieliście. To co za porównania.Ty jesteś jak to kiepska baletnica co jej w tańcu nawet rąbek majtek przeszkadzał. Nawet nie pasuje tobie o jakiej porze ja odpalam kompa itd.Wiesz dlaczego tobie odpowiadam,bo nie lubię głupoty jaką tu oferujesz,a muszę stwierdzić że przerosłeś wszystkich pokroju siwego7.
groszki75-73

WysłanyWysłany: Pon Wrz 17, 2018 13:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor46 napisał:
Hallo Siwy 7 , wiesz mi ja jestem spokojnym i zröwnowazonym czlowiekem , i doswidczonym Hodowco , ale twoje posty ido mi okropnie na nerwy , ja nie moge tego co ty piszesz , zostawic bez odpowiedzi , dlaczego sie tak zachowujesz , i piszesz nie prawde , co do Kulbackich , to oni lotujo w Hagen , nie w Dortmundzie , oni w Niemczech so nieznani , nie majo zadnych wyniköw , poza malym Oddzialem , twoja uwaga ze ja do tej pory na wg w Polsce ,nie wygralem , czy to nie jest wygrane , 1,2,2,3,8 konkurs , na 3 röznych wg , ps ja dalej czekam na info o twoich sukcesach , gdzie kiedy i jake ptaki = numery tych ptaköw . gregor

Kolego Gregor zerknij w wolnej chwili na pw
ARTURO

WysłanyWysłany: Sro Wrz 19, 2018 19:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

groszki75-73 napisał:
gregor46 napisał:
Hallo Siwy 7 , wiesz mi ja jestem spokojnym i zröwnowazonym czlowiekem , i doswidczonym Hodowco , ale twoje posty ido mi okropnie na nerwy , ja nie moge tego co ty piszesz , zostawic bez odpowiedzi , dlaczego sie tak zachowujesz , i piszesz nie prawde , co do Kulbackich , to oni lotujo w Hagen , nie w Dortmundzie , oni w Niemczech so nieznani , nie majo zadnych wyniköw , poza malym Oddzialem , twoja uwaga ze ja do tej pory na wg w Polsce ,nie wygralem , czy to nie jest wygrane , 1,2,2,3,8 konkurs , na 3 röznych wg , ps ja dalej czekam na info o twoich sukcesach , gdzie kiedy i jake ptaki = numery tych ptaköw . gregor

Kolego Gregor zerknij w wolnej chwili na pw

Kolego nie przeszkadzaj Koledze, bo liczy kasę ze sprzedanych gołębi.
Na WG poszło jak poszło, ale kasa musi sie zgadzać.
hodowca51

WysłanyWysłany: Czw Wrz 20, 2018 5:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Arturo trzeba było dać gołębie na WG zrobić lepsze wyniki i teraz ty byś siedział w kącie gołębnika i liczył kasę. A tak żal dupę ściska i tylko brednie pozwala wypisywać. I jak tutaj można twoją osobę poważnie traktować.
mirek2001

WysłanyWysłany: Czw Wrz 20, 2018 8:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7 napisał:
Hallo Gregor46 , Ty jeszcze nie wiesz jak będzie złe, a po tych twoich pióro nie zostanie. To nie Niemcy loty bezstresowe ze nawet pawik zrobi konkurs.

I CO SIWY kozaczyłeś ,kozaczyłeś ...... można liczyć kasiorkę i mieć nadzieje że jeszcze wpadnie bo przecież nie wszystkie pieniądze bo jeszcze sprzedaż lotników z WG a to nie mała kasa bo gołębie w gołębniku . Tak płakałeś że pióro nie zostanie po Gregora ptakach ...... teraz wiesz ich klase i gdzie udać się z kasiorą na zakupy....... a szczep 777 w du.... wsadz . a do Gregora ,, Mistrzu przez duże m ''
takiś kozak oj siwiutki

ZŁAPAŁ KOZAK TATARZYNA A TATARZYN ZA ŁĘB TRZYMA HA HA HA

WysłanyWysłany: Czw Wrz 20, 2018 10:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mirek2001 bądz obiektywny nie tylko siwy7 kozaczył.A jednoczyło ich to że obaj nie mieli gołębi na WG a najwięcej mieli do powiedzenia.Ale jak to się mówi "Głupich nie sieją sami się rodzą"
mirek2001

WysłanyWysłany: Czw Wrz 20, 2018 12:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 napisał:
Mirek2001 bądz obiektywny nie tylko siwy7 kozaczył.A jednoczyło ich to że obaj nie mieli gołębi na WG a najwięcej mieli do powiedzenia.Ale jak to się mówi "Głupich nie sieją sami się rodzą"

KO0LEGO ..... to twoja wojenka nie wciągaj mnie w nią proszę Arturo jest moim Kolego z forum i tak go traktuje ,choć nie zawsze się zgadzam z jego poglądami tak jak i z Twoimi . Pozdrawiam Mirek

WysłanyWysłany: Czw Wrz 20, 2018 12:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
hodowca51 napisał:

KO0LEGO ..... to twoja wojenka nie wciągaj mnie w nią proszę Arturo jest moim Kolego z forum i tak go traktuje ,choć nie zawsze się zgadzam z jego poglądami tak jak i z Twoimi . Pozdrawiam Mirek

Przepraszam Ciebie bardzo ale nie miałem i nie chcę wciągać Twojej osoby w żadne wojenki. Ale pozwól że Tobie podziękuję że to Ty wymieniłeś Arturo,ja zwracałem się do Ciebie nie podając o kogo konkretnie z imienia chodzi.Więc jeszcze raz dziękuję coś w tym musi być że tak bezbłędnie go wskazałeś. Pozdrawiam i dziękuję za szczerość.Wszyscy jesteśmy jeżeli tak możemy powiedzieć kolegami.Łączy nas nie tylko forum,ale też hodowla gołębi.
ARTURO

WysłanyWysłany: Czw Wrz 20, 2018 17:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 napisał:
mirek2001 napisał:
hodowca51 napisał:

Przepraszam Ciebie bardzo ale nie miałem i nie chcę wciągać Twojej osoby w żadne wojenki. Ale pozwól że Tobie podziękuję że to Ty wymieniłeś Arturo,ja zwracałem się do Ciebie nie podając o kogo konkretnie z imienia chodzi.Więc jeszcze raz dziękuję coś w tym musi być że tak bezbłędnie go wskazałeś. Pozdrawiam i dziękuję za szczerość.Wszyscy jesteśmy jeżeli tak możemy powiedzieć kolegami.Łączy nas nie tylko forum,ale też hodowla gołębi.

Kolego zawsze powtarzałem, że jestem osoba asertywną.
Lubie pomagac innym nie tylko hodowcom, ale nie zawsze jest to dobrze odbierane.
Jeżeli chcesz pokazać klasę, nie gburstwo to wkrótce bedzie do tego okazja.
Decyzja należy do Kolegi.
PAN CZY CHAM?
Podejrzewam że jestem młodszy, i załatwmy sprawę honorowo raz na zawsze, bo dużo mozna zyskać.
To takie polsko- niemieckie pojednanie?
Możemy spotkać się na wystawie, walne na blat swoje dyplomy z WG zamnknę gebę niedowiarkom,
hodowca51

WysłanyWysłany: Czw Wrz 20, 2018 19:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Arturo ,a teraz tak poważnie.Mówisz o klasie,więc jeżeli masz w sobie jakąś klase to przestań z tymi pierdołami.Co ty za partner dla mnie nie obrażaj mojej inteligencji.Ta zabawa już mnie nie bawi.Żegnam
ARTURO

WysłanyWysłany: Czw Wrz 20, 2018 20:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 napisał:
Arturo ,a teraz tak poważnie.Mówisz o klasie,więc jeżeli masz w sobie jakąś klase to przestań z tymi pierdołami.Co ty za partner dla mnie nie obrażaj mojej inteligencji.Ta zabawa już mnie nie bawi.Żegnam

I już widze postęp- ale jak długo?
Mam nadzieję, że bedzie ok.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: