Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Maj 25, 2020 1:08 Zobacz posty bez odpowiedzi
Czy będzie kolejna katastrofa na WG
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
ARTURO

WysłanyWysłany: Sob Sie 25, 2018 17:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor46 napisał:
Hallo Siwy 7 , do ciebie nic nie dociera , wiesz ja przypuszczam , ze ty robisz sobie jaja tu na forum , nie wiedzac co ty piszesz , czytaj uwarznie i rossondnie co napisal kol Spokojny , i w czesci kol Ass , ty naprawde jestes przekonany , ze te 3 loty naMWG Mazury , byly z wiatrem , jesli tak myslisz , ty i kol Ass , to dlaczego nie wasze orginalne polskie , tylko belgijske , niemiecke , zajmujo do tej pory czolowe miejsca w punktacji As i w punktacji Druzynowej ????, jesli na takich lotach i papier leci , to wasz papier , jest gorszej jakosci , nie martf sie o piura moich ptaköw , mam jeszcze 22 ptaki na WG w Polsce , wiec mam nadzieje ze kilka piurek przetrwa do konca . ps jeszcze raz ja juz kilkakrotnie prosilem o podanie twoich wyniköw , albo hodowcöw ktörzy robi wyniki twoim sczepem 777 , to jest sprawa ktöra mnie interesuje , ale ty nie masz odpowiedzi na te pytania , i piszesz dalej brednie . dobry lot gregor

Kolego Gregor nie daj sie prowokować, po finale każdego WG mam nadzieję, że coś ciekawego ugrasz.
Kiedyś prosiłem o email. Jak z tych gołąbków ugrasz coś lepiej niz ja w ubiegłym roku, to za każda jedną lepszą pozycje stawiam flachę.
Tylko publicznie napisze tyle wysyłam Ci na email dyplomy z pewnego WG i jest to do Twojej wiadomości.
Bo na forum publicznie nie ma co sie podniecać.
Ściskam kciuki bo naprawdę sezon ciężki.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
ARTURO

WysłanyWysłany: Sob Sie 25, 2018 18:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ARTURO napisał:
gregor46 napisał:
Hallo Siwy 7 , do ciebie nic nie dociera , wiesz ja przypuszczam , ze ty robisz sobie jaja tu na forum , nie wiedzac co ty piszesz , czytaj uwarznie i rossondnie co napisal kol Spokojny , i w czesci kol Ass , ty naprawde jestes przekonany , ze te 3 loty naMWG Mazury , byly z wiatrem , jesli tak myslisz , ty i kol Ass , to dlaczego nie wasze orginalne polskie , tylko belgijske , niemiecke , zajmujo do tej pory czolowe miejsca w punktacji As i w punktacji Druzynowej ????, jesli na takich lotach i papier leci , to wasz papier , jest gorszej jakosci , nie martf sie o piura moich ptaköw , mam jeszcze 22 ptaki na WG w Polsce , wiec mam nadzieje ze kilka piurek przetrwa do konca . ps jeszcze raz ja juz kilkakrotnie prosilem o podanie twoich wyniköw , albo hodowcöw ktörzy robi wyniki twoim sczepem 777 , to jest sprawa ktöra mnie interesuje , ale ty nie masz odpowiedzi na te pytania , i piszesz dalej brednie . dobry lot gregor

Oczywiście po finale. Zapomniałem też o drużynie.
Także mam nadzieję, że Kolegę zdopingowałem no i chciałbym dodać,że nie jest to dowcip z mojej strony- publicznie na forum to Kolega moze ogłosić jak to wszystko wyszło.

Kolego Gregor nie daj sie prowokować, po finale każdego WG mam nadzieję, że coś ciekawego ugrasz.
Kiedyś prosiłem o email. Jak z tych gołąbków ugrasz coś lepiej niz ja w ubiegłym roku, to za każda jedną lepszą pozycje stawiam flachę.
Tylko publicznie napisze tyle wysyłam Ci na email dyplomy z pewnego WG i jest to do Twojej wiadomości.
Bo na forum publicznie nie ma co sie podniecać.
Ściskam kciuki bo naprawdę sezon ciężki.
gregor46

WysłanyWysłany: Sro Wrz 05, 2018 9:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo . Kol Arturo , ja nie mam problemu z odpowiedzio na twojo propozycje , ale ty musisz pierw podac twoje wyniki na WG , na jakich ?? nrumery tych ptaköw ktöre wygrywaly ??, i nie na PW , tylko tu na otwartym Forum , zeby kazdy Hodowca mögl sprawdzic twoje dane , ja do tej pory robie na 3 röznych WG , 1 , 2, 3 konkurs , mam najleprzo druzyne na WG Czersk , na MWG Mazury mam po 4 lotach , 12 najleprzego Lotnika AS , na 1225 ptaköw , jesli masz lepiej to czapka z glowy , dlatego prosze o twoje wyniki , aby poröwnac . ps prosze dajcie sobie spoköj z tymy natretnymi wpisamy , zapalcie sobie Fajke Pokoju , i bedzie dobrze , ja bym sie osobiscie cieszyl , jak byscie pisali o waszych lotach , jake straty ile konkursöw itd .
kslom

WysłanyWysłany: Sro Wrz 05, 2018 12:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor46 napisał:
Hallo . Kol Arturo , ja nie mam problemu z odpowiedzio na twojo propozycje , ale ty musisz pierw podac twoje wyniki na WG , na jakich ?? nrumery tych ptaköw ktöre wygrywaly ??, i nie na PW , tylko tu na otwartym Forum , zeby kazdy Hodowca mögl sprawdzic twoje dane , ja do tej pory robie na 3 röznych WG , 1 , 2, 3 konkurs , mam najleprzo druzyne na WG Czersk , na MWG Mazury mam po 4 lotach , 12 najleprzego Lotnika AS , na 1225 ptaköw , jesli masz lepiej to czapka z glowy , dlatego prosze o twoje wyniki , aby poröwnac . ps prosze dajcie sobie spoköj z tymy natretnymi wpisamy , zapalcie sobie Fajke Pokoju , i bedzie dobrze , ja bym sie osobiscie cieszyl , jak byscie pisali o waszych lotach , jake straty ile konkursöw itd .

Pobudzając Nas do inicjatywy dotyczącej pisania o lotach jako pierwszy postaram sie przybliżyć sezon gołębi młodych na moim gołębniku.
Oddział, a ja wraz z nim, odbył 3 loty konkursowe. Przy czym na ten moment mamy wyniki z pierwszych dwóch. Ogólnie można powiedzieć że mamy loty udane. Lecimy w kierunku płn-zach.
Na pierwszy lot oddział koszował blisko 6 tys gołębi. Zdobyłem w tym locie 32 konkursy na 59 gołębi koszowanych. Konkurs trwał (u mnie 10 min). Straciłem 2 ptaki.
Na drugi lot poszło 5167 gołębi. Zdobyłem 30 konkursów na 56 koszowanych. Brak 2 gołębi. Czas trwania podobny
Po dwóch lotach w zależności od klasyfikacji jestem w ścisłej czołówce.
Na poziomie sekcji prowadzę.
Trzeci lot konkursowy z odległości ok 200 km okazał się bardziej wymagający. Diametralnie zmieniła sie kolejność przy przylocie. Punktowały ptaki bardziej na loty pod wiatr. Nie ma na teraz jeszcze wyników ale brakuje mi 8 ptaków. Dwa z nich leciały po trzeci konkurs ale niestety nie dały rady.
Kolejny lot zapowiada się również pod wiatr i może być ciekawie.
Ptaki ogólnie wyglądają na zdrowe i tak chyba sie zachowują ale mam coraz większe problemy z utrzymaniem ich kondycji. Tydzień w tydzień coraz bardziej się pierzą. Połowa ma już łyse głowy. Z porannymi treningami tez jest coraz trudniej przez mgły.
To tak w skrócie o mojej hodowli. Chce tutaj podziękować Koledze Leszkowi, Jurkowi za materiał jaki mi odstąpili. Ptaki dają radę a ja wraz z nimi.

WysłanyWysłany: Sro Wrz 05, 2018 18:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kslom napisał:
gregor46 napisał:

Pobudzając Nas do inicjatywy dotyczącej pisania o lotach jako pierwszy postaram sie przybliżyć sezon gołębi młodych na moim gołębniku.
Oddział, a ja wraz z nim, odbył 3 loty konkursowe. Przy czym na ten moment mamy wyniki z pierwszych dwóch. Ogólnie można powiedzieć że mamy loty udane. Lecimy w kierunku płn-zach.
Na pierwszy lot oddział koszował blisko 6 tys gołębi. Zdobyłem w tym locie 32 konkursy na 59 gołębi koszowanych. Konkurs trwał (u mnie 10 min). Straciłem 2 ptaki.
Na drugi lot poszło 5167 gołębi. Zdobyłem 30 konkursów na 56 koszowanych. Brak 2 gołębi. Czas trwania podobny
Po dwóch lotach w zależności od klasyfikacji jestem w ścisłej czołówce.
Na poziomie sekcji prowadzę.
Trzeci lot konkursowy z odległości ok 200 km okazał się bardziej wymagający. Diametralnie zmieniła sie kolejność przy przylocie. Punktowały ptaki bardziej na loty pod wiatr. Nie ma na teraz jeszcze wyników ale brakuje mi 8 ptaków. Dwa z nich leciały po trzeci konkurs ale niestety nie dały rady.
Kolejny lot zapowiada się również pod wiatr i może być ciekawie.
Ptaki ogólnie wyglądają na zdrowe i tak chyba sie zachowują ale mam coraz większe problemy z utrzymaniem ich kondycji. Tydzień w tydzień coraz bardziej się pierzą. Połowa ma już łyse głowy. Z porannymi treningami tez jest coraz trudniej przez mgły.
To tak w skrócie o mojej hodowli. Chce tutaj podziękować Koledze Leszkowi, Jurkowi za materiał jaki mi odstąpili. Ptaki dają radę a ja wraz z nimi.

Uczciwie i szczerze muszę Ci pogratulować.
U mnie w lotach młodych raczej klapa, jak i dla oddziału.
Ale cóż walczymy dalej,
hodowca51

WysłanyWysłany: Sro Wrz 05, 2018 19:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Coś ARTURO nie odnosisz się do postu gregora46 a może zostałeś ośmieszony i głupio ciągnąć ten temat. Ten facet ma klasę i w hodowli i tu na forum , co nie można powiedzieć tego o Tobie. Zachciało się prywatnej korespondencji, pokazywania dyplomów a tu dupa facet konkretny tu i teraz pokaż swoje osiągnięcia. No i ARTUROWI uszy opadły , NO i bez komentarza.
ARTURO

WysłanyWysłany: Sro Wrz 05, 2018 19:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 napisał:
Coś ARTURO nie odnosisz się do postu gregora46 a może zostałeś ośmieszony i głupio ciągnąć ten temat. Ten facet ma klasę i w hodowli i tu na forum , co nie można powiedzieć tego o Tobie. Zachciało się prywatnej korespondencji, pokazywania dyplomów a tu dupa facet konkretny tu i teraz pokaż swoje osiągnięcia. No i ARTUROWI uszy opadły , NO i bez komentarza.

Z niczego sie nie wycofuje to ja zaproponowałem ten dil.
I narazie kibicuje Koledze Gregorowi.
A błazna to wiesz kto z siebie zrobił to po co wodę mącisz?
Napisałem jasno i tego oczekuje od innych.
A może Ty mądralo masz lepsze osiągnięcia jak wyzywanie innych i nieudane zakupy i miałczenie na forum?
Pochwal się chetnie poczytamy.
Ja czuję, że Ty się doigrasz, jak bedziesz takie madrości dalej głosił.
hodowca51

WysłanyWysłany: Sro Wrz 05, 2018 20:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor46 napisał:

ARTURO,przeczytaj to uważnie i najważniejsze z rozumieniem,jeżeli potrafisz.To było skierowane do Ciebie nie do mnie. Przecież to Ty chwaliłeś się na tym forum swoimi osiągnięciami na WG oraz dyplomami. Gregor46 powiedział do Ciebie sprawdzam nie do mnie. Zostałeś ośmieszony i tylko głupiec brnie w to dalej. Zaskoczył bym ciebie ,ale ja jak coś robię lub mam jakieś osiągnięcia to dla siebie nie czuję wewnętrznej potrzeby by się tym odnosić przed takim palantem jak Ty.Jeżeli Ciebie to bawi ciągnij dalej.Dalej chcesz się ośmieszać Twoja sprawa.
ARTURO

WysłanyWysłany: Sro Wrz 05, 2018 20:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 napisał:
gregor46 napisał:

ARTURO,przeczytaj to uważnie i najważniejsze z rozumieniem,jeżeli potrafisz.To było skierowane do Ciebie nie do mnie. Przecież to Ty chwaliłeś się na tym forum swoimi osiągnięciami na WG oraz dyplomami. Gregor46 powiedział do Ciebie sprawdzam nie do mnie. Zostałeś ośmieszony i tylko głupiec brnie w to dalej. Zaskoczył bym ciebie ,ale ja jak coś robię lub mam jakieś osiągnięcia to dla siebie nie czuję wewnętrznej potrzeby by się tym odnosić przed takim palantem jak Ty.Jeżeli Ciebie to bawi ciągnij dalej.Dalej chcesz się ośmieszać Twoja sprawa.

Nie wcinaj sie między wódke a zakąskę.
Sprawdzać to mogłeś oko i rodowód, a nie siać zamęt.
Sam szukasz dymu to będziesz go miał.
I nikt tu adwokata nie potrzebuje.
Zapewniam Cie kupiłem sporo gołębi na aukcjach- efekty różne, ale publicznie nikomu nie robię wymówek i nikogo nie oczerniłem i tego nie zrobię.
Zreszta znam porządnych hodowców, gdzie gołebie z wysokiej półki i kasie, zostały wyautowane bez echa i sam tak robię. I WIDZISZ TYM SIĘ RÓZNIMY.
hodowca51

WysłanyWysłany: Sro Wrz 05, 2018 21:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Najgorsze jest to że ty nic nadal nie rozumiałeś,a wyciąganie już zapomnianych i przestarzałych argumentów to jak zabawa w piaskownicy dzieciaku.Bo wszystko robisz by tak Ciebie nazywać. W tym momencie jesteś żałosny.Wiesz jaką ja mam zasadę taką że byle kto nie jest mnie wstanie obrazić.
ARTURO

WysłanyWysłany: Pią Wrz 07, 2018 19:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 napisał:
Najgorsze jest to że ty nic nadal nie rozumiałeś,a wyciąganie już zapomnianych i przestarzałych argumentów to jak zabawa w piaskownicy dzieciaku.Bo wszystko robisz by tak Ciebie nazywać. W tym momencie jesteś żałosny.Wiesz jaką ja mam zasadę taką że byle kto nie jest mnie wstanie obrazić.

I zapomniałeś dodać, że jak Ci ktoś pluje w twarz to mówisz, że deszcz pada.
To tak krótko- bo prowadzimy z makaroniarzami 1-0, ale nie wiem czy dla Ciebie cos to znaczy?
Walnij sobie czarne oko- i bedzie spoko????
Chodzi mi o browar nie o gołębia,
probert81

WysłanyWysłany: Pią Wrz 07, 2018 22:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Arturo co tam żona na chałupy wyszła i dopadłeś do klawiatury.
Prezentujesz sobą bardzo niski poziom co można wyczytać z twoich chamskich postów, wypocznij chłopie a rano kawa szpachelka i idź posprzątaj u gołębi a po skończonej pracy walnij fotkę i pokaż nam ja ci pięknie poszło.
ARTURO

WysłanyWysłany: Sob Wrz 08, 2018 18:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor46 napisał:

Kolego Gregor po finale WG Mazury, gdybys podjał rekawice to niestety musiałbys wykupić jakiś sklep monopolowy.
Ale łatwo nie jest gratuluję uczestnictwa, no i powodzenia na innych WG.
Może w przyszłym roku nasze drogi się zejda na jakimś WG.
I wtedy nie bedzie marudzenia tylko powalczymy i przezyjemy adrenalinę.
Napisze uczciwie zawodnik jestes dobry- tylko masz cienkich kibiców.
Niektórych nieudaczników z forum, którym cały czas Arturo dokucza.
Ale cóż, niektórzy podobno sa zrzeszeni.
arti1982arti

WysłanyWysłany: Sob Wrz 08, 2018 19:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Byłem dziś na finale wg Mazury,było na co patrzeć,super atmosfera, dużo znanych hodowców.
gregor46

WysłanyWysłany: Sob Wrz 08, 2018 19:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Arturo , dlaczego tak negatywnie , odnosisz sie do moich wyniköw , moje so znane twoje do tej pory jeszcze nie , wiec z tym sklepem monopolowym , to narazie nie . ja jestem bardzo zadowolony z tego WG , zaczelem 9 ptakami , na lot finalowy mam 4 ptaki , z czego 2 robio konkurs , mam 20 najleprzego lotnika AS z 5 konkursamy , wiec jest ok , möj 6 ptak jest leprzy od 607 innych , ps dzisiaj na Wg czersk robie 2 konkurs , w oddziele z ostatniego lotu z 261 km , robie 1 konkurs , mam najleprzego lotnika w oddziele 5/5 konk . wiec moze i ty mozesz sie czyms pochwalic , co do rywalizacji na WG to ja juz dzisiaj sie z tego ciesze . dobry lot gregor
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: