Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Cze 02, 2020 23:23 Zobacz posty bez odpowiedzi
Czy będzie kolejna katastrofa na WG
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
hodowca51

WysłanyWysłany: Pią Wrz 14, 2018 4:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor46 nie ma co z tym człowiekiem na temat hodowli i lotowania dyskutować.Po jego wpisach można wywnioskować że jest bardzo cienki w tych sprawach. Nie ma żadnych znaczących wyników a konkurować mu się zachciało i to jeszcze bardzo niegrzecznie i upierdliwie się zachowuje jak ta mucha, która cały czas przy człowieku lata i tylko bzzzzzz.Taki jest obraz Artura,Chciałby coś tutaj na tym forum reprezentować a wyszła wielka kicha i ośmieszenie.Nie reprezentuje nic sobą, ani swoimi gołębiami.Jeżeli byłby poważnym hodowcą nie wypisywał by brednie i to w stosunku do wszystkich i na wszystkie tematy. Krótko przedstawił by swoje wyniki oczywiście nie swojego dziadka i porównał,bo Ty już swoje przedstawiłeś. Więc moja diagnoza ten człowiek ma problem i to wielki z sobą,szuka tutaj zrozumienia a nikt poważnie go tu nie traktuje.Ale jeżeli coś z swym problemem nie zrobi to będzie cały czas w to brnął i kąsał ludzi do o koła.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
mirek2001

WysłanyWysłany: Pią Wrz 14, 2018 5:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ARTURO napisał:
arti1982arti napisał:
Bylem z zona l synami na finale mwg mazury 21 sztuk przylecialo na raz,za rok na pewno pojedziemy, po finale odbyla sie aukcjia golebi ze znanych hodowli.

To fajne przezycie, ale napisz Kolego czy z finału był gołab Kolegi Lorkowski Gregor?
Bo wiesz internet oszukuje, Arturo szkaluje - napisz szczerze był? czy nie ?
Będę wdzięczny.Bo nikt z go nie widział.
Ale jak pisałem wczesniej sezon cięzki.
Bo chwalić to się można.
A rzeczywistość jest inna.
Pozdrawiam
Arturo

ARTURO PROSTA ODPOWIEDZ JAK CHCESZ SIE DOWIEDZIEĆ ZADZWOŃ DO ORGANIZATORA WG NP. W CZERSKU Z DWA RAZY GOLĄB GREGORA ZROBIŁ DRUGI KONKURS .
SAM PRZEKONAŁEM SIE ZE TO O NICZYM NIE ŚWIADCZY FINAŁ KIERUJE SIE SWOIMI PRAWAMI , ALE KOL. LORKOWSKI MOŻE LICZYĆ NA SWOICH WYCHOWANKÓW . Z TEGO CO ROZMAWIALEM Z KOLEGAMI W NIEMCZECH MA DOBRY MATERIAŁ ROZPŁODOWO LOTOWY .

WysłanyWysłany: Pią Wrz 14, 2018 5:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jak na Niemcy to może i dobry , ale chyba z panami K. przegrywa bo oni w Dortmundzie lotuja i mają zawsze dużo czołowych konkursów. A na polskich wg jak narazie kol. Lorkowski słabiutko, jak na taką ilość golebi która dał na wg.
gregor46

WysłanyWysłany: Pią Wrz 14, 2018 6:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Siwy 7 , wiesz mi ja jestem spokojnym i zröwnowazonym czlowiekem , i doswidczonym Hodowco , ale twoje posty ido mi okropnie na nerwy , ja nie moge tego co ty piszesz , zostawic bez odpowiedzi , dlaczego sie tak zachowujesz , i piszesz nie prawde , co do Kulbackich , to oni lotujo w Hagen , nie w Dortmundzie , oni w Niemczech so nieznani , nie majo zadnych wyniköw , poza malym Oddzialem , twoja uwaga ze ja do tej pory na wg w Polsce ,nie wygralem , czy to nie jest wygrane , 1,2,2,3,8 konkurs , na 3 röznych wg , ps ja dalej czekam na info o twoich sukcesach , gdzie kiedy i jake ptaki = numery tych ptaköw . gregor
ARTURO

WysłanyWysłany: Pią Wrz 14, 2018 7:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor46 napisał:
Hallo Arturo , ta twoja odpowiedz , udowadnia ze do idioty naprawde maly krok , co ty piszesz co ja olalem nie wiem dlaczego , my nie wiemy nadal co ty zdobyles ?? , dlaczego nic nie piszesz na temat MWG Mazury , czy cie troche zatkalo , co do CZerska to lot nie za stodoly tylko z 360 km , na WG Warmia jeszcze dalej 416 km , ps wiesz ja naprawde na to licze , ze ty zameldujesz ptaki ,na MWG Mazury , tam mam juz 2 druzyny zameldowane , na WG Czersk , i na WG Warmia , tylko prosze nie Anonimowo , ja chce wiedziec z kim konkuruje , wiec do roboty te WG czekajo na wielkiego MISTRZA , ps , ja sie nie chwale , moje ptaki robio to za mnie , czego o tobie nie moge powiedziec . tz o twoich ptakach , ja nie jade na te loty z myslo ze wygram , kazdy kto bierze udzial w finale morze wygrac , i ja z tym nie mam problemu . dobry lot gregor

Tak z WG Mazury mnie zatkało- bo miałeś z finału 132 gołębia.
Liczyłem na wygraną.
Ale to loteria.
Odnosnie startu na naszych polskich gołębnikach to naprawdę nie jest łatwo.
Widzisz nie ma co publicznie się chwalić, dopóki piłka w grze- ja byłem kozakiem bo wiedziałem,że co po sezonie 2017 ugrałem.
Ale wiesz może i lepiej, że zrezygnowałeś z zakupów sklepów monopolowych, bo pózniej by wypisywali że jakieś pijaczyny jesteśmy.
hodowca51

WysłanyWysłany: Pią Wrz 14, 2018 7:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor46 ja Tobie nakreślę osobowość dwóch gości siwego7 i arturo. I wtedy zastanów czy nie szkoda twoich nerwów. Siwy7 marzyciel,wpadający w paranoję myśli że parując siwego z czarnym stworzy super szczep,który bez żadnych wyników czy też osiągnięć lotowo-rozpłodowych osiągną rozgłos ogólnoświatowy.To jest dopiero paranoja. Drugi nie osiągając nic chce dolepić się do wyników innych hodowców myśli że zdobędzie na tym forum aplauz innych użytkowników.Ale nie wyszło mu zostało to skwitowane tym by pokazał swoje wyniki tu i teraz na tym forum wtedy może konkurować z innymi. Więc zaczął kwestionować wyniki innych.Bo swoich wyników nie ma i nie będzie miał. Więc dla mnie jest to oszołomstwo.
mirek2001

WysłanyWysłany: Pią Wrz 14, 2018 11:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7 napisał:
Jak na Niemcy to może i dobry , ale chyba z panami K. przegrywa bo oni w Dortmundzie lotuja i mają zawsze dużo czołowych konkursów. A na polskich wg jak narazie kol. Lorkowski słabiutko, jak na taką ilość golebi która dał na wg.

żeby głupota miała skrzydła to jako gołębica by fruwała

WysłanyWysłany: Pią Wrz 14, 2018 12:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 napisał:
gregor46 ja Tobie nakreślę osobowość dwóch gości siwego7 i arturo. I wtedy zastanów czy nie szkoda twoich nerwów. Siwy7 marzyciel,wpadający w paranoję myśli że parując siwego z czarnym stworzy super szczep,który bez żadnych wyników czy też osiągnięć lotowo-rozpłodowych osiągną rozgłos ogólnoświatowy.To jest dopiero paranoja. Drugi nie osiągając nic chce dolepić się do wyników innych hodowców myśli że zdobędzie na tym forum aplauz innych użytkowników.Ale nie wyszło mu zostało to skwitowane tym by pokazał swoje wyniki tu i teraz na tym forum wtedy może konkurować z innymi. Więc zaczął kwestionować wyniki innych.Bo swoich wyników nie ma i nie będzie miał. Więc dla mnie jest to oszołomstwo.

A TRZECI PARANOIK KUPUJE ŚLEPCA I NIE POTRAFI ZGŁOSIĘ REKLAMACJI I ODEBRAĆ SWOJEGO RODOWODU OTO I CZĘŚĆ FORUM!!!!

CZŁOWIEKU DAJ SPOKÓJ TO NIE PIASKOWNICA CHOĆ PODPUSZCZANIE INNYCH DOBRZE CI WYCHODZI !!!!!

WysłanyWysłany: Pią Wrz 14, 2018 12:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo , Hodowca51 ja nie lubię się chwalić, bo temat mojego uczestnictwa na wg i wyników był tu już wiele razy walkowany.Uczestniczylem na wg , gdzie gołębie leciały z oddziałem piszącego tu kol Wiarusa. Mój golab był siódmy z finału. Tego golebia na akcji zakupił kolega co na drugi rok dał po nim golebia na wg Zakrzów i ten młody był czwarty z finalu. Co może potwierdzić organizator też kiedyś tu piszący Kazimierz411. Odkąd wpisowe wzrosło ze 100zł. do 500-600zl. nie daję bo mi zależy na sprawdzeniu gołębi na tle innych wspanialych hodowli golebi a nie na nagrodach.
hodowca51

WysłanyWysłany: Pią Wrz 14, 2018 12:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

"żeby głupota miała skrzydła to jako gołębica by fruwała"

Jak myślisz mirek2001 kto to napisał ,jeżeli się domyślasz to ja tylko od siebie dodam Twoja głupota już zaczęła fruwać, powodzenia w oblocie twojej głupoty.
ARTURO

WysłanyWysłany: Pią Wrz 14, 2018 15:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hodowca51 napisał:

Jak myślisz mirek2001 kto to napisał ,jeżeli się domyślasz to ja tylko od siebie dodam Twoja głupota już zaczęła fruwać, powodzenia w oblocie twojej głupoty.

Kończ faść wstydu oszczędz.
Masz paranoję urojoną i codziennie kogo innego masz za wroga.
Tak kiedyś pisałem pod postem bodajże Wiesia Puchalskiego- na forum przeżyliśmy różnych nawiedzonych to i łapacza 51 zniesiemy-ale gość jest nie do zarypania.
Ale jego szaleństwo jest niezastąpione.
hodowca51

WysłanyWysłany: Pią Wrz 14, 2018 16:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ARTURO napisał:
hodowca51 napisał:

Kończ faść wstydu oszczędz.
Masz paranoję urojoną i codziennie kogo innego masz za wroga.
Tak kiedyś pisałem pod postem bodajże Wiesia Puchalskiego- na forum przeżyliśmy różnych nawiedzonych to i łapacza 51 zniesiemy-ale gość jest nie do zarypania.
Ale jego szaleństwo jest niezastąpione.

To nie z wrogości a miłości do was,a po drugie mądralo pisze się Waść a nie Faść. Teraz ja zwracam Tobie uwagę na pisownie pamiętasz Waść.
siwy7

WysłanyWysłany: Pią Wrz 14, 2018 17:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol. Gregor46, co ty piszesz Panowie K. mają gołębie od Janssena , Meulemansa i De Klaka oryginały są filmy jak są np. u Janssena po gołębie a że może w innym oddziale lotuja ale chyba w tym samym okręgu bo jak piszesz od Ciebie do nich to 40km. Ich zna cały świat a o Tobie kto słyszał?
probert81

WysłanyWysłany: Pią Wrz 14, 2018 18:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Siwy7 aleś ty głupi jest że aż żal i nie wiem czy głupi to ty jesteś od urodzenia czy może ktoś ci za to płaci. Jak możesz porównywać kol Gregora do panów K z de ,sławni są ale chyba dzięki temu że tak obsmarowują naszych hodowców i ogólnie nie bardzo wyrażają się o nas,starszy jest jeszcze ok ale młodemu to bańkę zerwało.
wiarus

WysłanyWysłany: Pią Wrz 14, 2018 18:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7 napisał:
Hallo , Hodowca51 ja nie lubię się chwalić, bo temat mojego uczestnictwa na wg i wyników był tu już wiele razy walkowany.Uczestniczylem na wg , gdzie gołębie leciały z oddziałem piszącego tu kol Wiarusa. Mój golab był siódmy z finału. Tego golebia na akcji zakupił kolega co na drugi rok dał po nim golebia na wg Zakrzów i ten młody był czwarty z finalu. Co może potwierdzić organizator też kiedyś tu piszący Kazimierz411. Odkąd wpisowe wzrosło ze 100zł. do 500-600zl. nie daję bo mi zależy na sprawdzeniu gołębi na tle innych wspanialych hodowli golebi a nie na nagrodach.

Potwierdzam że gołąbek Kol.Siwego 7 był lotowany z moim oddziałem na WG.w wschód w 2011 roku i na 1012 wypuszczonych młodych ptaków z odległości 250 km zdobył 196 konkurs.Pozdrawiam
http://www.bialystok-pzhgp.pl/
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: