Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Nie Mar 29, 2020 2:55 Zobacz posty bez odpowiedzi
Czy będzie kolejna katastrofa na WG
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
ARTURO

WysłanyWysłany: Pią Wrz 14, 2018 20:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
siwy7 napisał:
Hallo , Hodowca51 ja nie lubię się chwalić, bo temat mojego uczestnictwa na wg i wyników był tu już wiele razy walkowany.Uczestniczylem na wg , gdzie gołębie leciały z oddziałem piszącego tu kol Wiarusa. Mój golab był siódmy z finału. Tego golebia na akcji zakupił kolega co na drugi rok dał po nim golebia na wg Zakrzów i ten młody był czwarty z finalu. Co może potwierdzić organizator też kiedyś tu piszący Kazimierz411. Odkąd wpisowe wzrosło ze 100zł. do 500-600zl. nie daję bo mi zależy na sprawdzeniu gołębi na tle innych wspanialych hodowli golebi a nie na nagrodach.

Potwierdzam że gołąbek Kol.Siwego 7 był lotowany z moim oddziałem na WG.w wschód w 2011 roku i na 1012 wypuszczonych młodych ptaków z odległości 250 km zdobył 196 konkurs.Pozdrawiam
http://www.bialystok-pzhgp.pl/

Ale gość z poz. 6 to dopierdzielił.
Mała ilośc gołębi, dużo konkursów- poezja.
Takie hodowle to sie ceni, gość skromny nie chwali się i nie wyzywa jak coś nie pójdzie.
Takie hodowle to sie ceni.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
kslom

WysłanyWysłany: Sob Wrz 15, 2018 8:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7 napisał:
Hallo , Hodowca51 ja nie lubię się chwalić, bo temat mojego uczestnictwa na wg i wyników był tu już wiele razy walkowany.Uczestniczylem na wg , gdzie gołębie leciały z oddziałem piszącego tu kol Wiarusa. Mój golab był siódmy z finału. Tego golebia na akcji zakupił kolega co na drugi rok dał po nim golebia na wg Zakrzów i ten młody był czwarty z finalu. Co może potwierdzić organizator też kiedyś tu piszący Kazimierz411. Odkąd wpisowe wzrosło ze 100zł. do 500-600zl. nie daję bo mi zależy na sprawdzeniu gołębi na tle innych wspanialych hodowli golebi a nie na nagrodach.

No mistrzu....to który wreszcie był ten twój champion, 7 czy 196?
Odpowiesz , czy jak zwykle wycofasz się a później wyskoczysz jak Filip z konopi....

WysłanyWysłany: Sob Wrz 15, 2018 8:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Odpowiadam był siódmy z finalu , gołębie z wg leciały z oddzialem i dlatego ten 196 konkurs. To były trudne loty gołębie musialy myśleć nie jak teraz kupą w jeden punkt..
hodowca51

WysłanyWysłany: Sob Wrz 15, 2018 9:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tylko jest jedna sprawa w którym roku to było, bo jak dobrze odczytałem był to rok 2011 a mamy teraz 2018.Więc proste pytanie jakie osiągnięcia oczywiście udokumentowane maja Twoje gołębie siwy7. Nie żyj wspomnieniami,jedna jaskółka nie czyni wiosny. Całościowo jakie masz osiągnięcia od 2012r.- do 2018r. przykład miałem samicę w 2013r.zrobiła 1-konk. z maratonu 720km. na 4800goł. i to był jednorazowy wyskok już takich wyników nie robiła. na następnym sezonie z lotu nie wróciła i kaplica. a wynikami innymi nie mam co się chwalić bo są lepsi odemnie. I to jest cała prawda. I siwy7 co ze mnie za mistrz jednorazowego lotu,pozostał tylko dyplom i wspomnienia . więc siwy nie żyj wspomnieniami w sporcie gołębiarskim liczy się teraz aktualne wyniki,jednorazowy wynik nie czyni Ciebie mistrzem.
kslom

WysłanyWysłany: Sob Wrz 15, 2018 10:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7 napisał:
Odpowiadam był siódmy z finalu , gołębie z wg leciały z oddzialem i dlatego ten 196 konkurs. To były trudne loty gołębie musialy myśleć nie jak teraz kupą w jeden punkt..

Tak, faktycznie zgadza się.
Tylko czym się tu mistrzu chwalić....196 konkursem na 203 możliwe?????
O tym już zapomniałeś. Rzucasz na prawo i lewo....mój był 7....na WG daję aby sprawdzić jakość. Chłopie ogarnij sie! Czy nie szkoda tobie zainwestowanej stówy? Chłopie takie sprawdzenia mogłeś wykonać w swoim oddziele. Nie trzeba wielkich cudów.
Czy nie widzisz że do piet nie dorastasz Koledze Gregorowi!!!!

WysłanyWysłany: Sob Wrz 15, 2018 11:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kslom , kolejny finał za nami gołąb kol. Gregor46 daleko , bez punków, a miał cztery w finale , trzech jak na razie brak choć jest już około 80szt. a wszystich było 120szt. A więc znów nic nie ugral w żadnej punktacji. A zapomnialbym kol. Gregor będzie sprzedawał swoje gołębie przelotowane. Nic więc dziwnego że tak nie lubi panów K. ( konkurencja ).
ARTURO

WysłanyWysłany: Sob Wrz 15, 2018 11:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kslom napisał:
siwy7 napisał:

Tak, faktycznie zgadza się.
Tylko czym się tu mistrzu chwalić....196 konkursem na 203 możliwe?????
O tym już zapomniałeś. Rzucasz na prawo i lewo....mój był 7....na WG daję aby sprawdzić jakość. Chłopie ogarnij sie! Czy nie szkoda tobie zainwestowanej stówy? Chłopie takie sprawdzenia mogłeś wykonać w swoim oddziele. Nie trzeba wielkich cudów.
Czy nie widzisz że do piet nie dorastasz Koledze Gregorowi!!!!

Kolega Gregor obstawił w tym roku 3 WG. Z finału WG MAZURY- 132 gołąb, no i dzisiaj WG Warmia- 47 gołąb z finału.
Obstawiałem coś lepiej ,ale sezon ciężki jak to cały czas podkreślam.
Gratulacje- jutro WG CZERSK
siwy7

WysłanyWysłany: Sob Wrz 15, 2018 15:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

To mówisz Arturo ze Czersk , bo Warmia to całkowita porażka. Mieć 4 gołębie na 120 i te wyniki sa nie do przyjęcia. A gdyby miał 1 gołębia na 1200 to co by pokazał?
siwy7

WysłanyWysłany: Sob Wrz 15, 2018 16:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Masakra., niedowierzanie , gdzie są te asy. Ciekawe czy znalazł naiwniakow na te swoje asy. Co miał ich licytować, będziecie mieli takie wyniki jak te asy DV.
kslom

WysłanyWysłany: Sob Wrz 15, 2018 18:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7 napisał:
Masakra., niedowierzanie , gdzie są te asy. Ciekawe czy znalazł naiwniakow na te swoje asy. Co miał ich licytować, będziecie mieli takie wyniki jak te asy DV.

Chłopie przestań chrzanić głupoty i wyśmiewać sie. Pokaż swoje osiągnięcia !!! A później podejmuj polemikę. Ty zdobyłeś az 196 konkurs i to tylko 7 lat temu i trąbisz o tym już drugi rok. W ubiegłym roku twoja przygoda z lotowaniem zakończyła sie na 2 czy 3 locie ...czyż nie tak?

WysłanyWysłany: Sob Wrz 15, 2018 18:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kislom, ty jesteś chyba idiota jak nie wiesz co to loty z oddzialem.
siwy7

WysłanyWysłany: Sob Wrz 15, 2018 18:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ludzie gdzie te wyniki?Tyle golebi wysłanych i nic ja bym się załamał. No może jutro coś?
kslom

WysłanyWysłany: Sob Wrz 15, 2018 19:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7 napisał:
Kislom, ty jesteś chyba idiota jak nie wiesz co to loty z oddzialem.

Bardzo mi przykro ale pokonałeś mnie i zdobyłeś I miejsce..... sprawnych jak ty to poszukaj sobie na własnym podwórku...rozumiesz? I w to wątpię!!!
Tak się składa ze jestem aktywnym, czynnym członkiem PZHGP i co niedziela przypominam sobie co to lot oddziałowy. Dla mnie nie ma żadnej różnicy....gołąb ma zasuwać jak najszybciej do domu i tyle...
Niestety ale nie mogę powiedzieć o tobie ze masz o tym pojęcie. Czy jestem w błędzie?
PS Moj nick to kslom a nie jakieś tam kiom....

WysłanyWysłany: Sob Wrz 15, 2018 19:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wynik na WG nie jest łatwo zrobić ponieważ nie ma się żadnego wpływu na Przygotowanie ptaka .Niejednokrotnie najlepsze ptaki wysłane w inne miejsce,ręce nic nie pokażą ,natomiast słabsze lecą rewelacyjnie.Dobrzy gracze na WG analizują na podstawie rodowodów i wyników co i gdzie wysłać.To jest również rodzaj mistrzostwa jednak raczej hazardu gdzie dominują wytrawni gracze.Tak więc wysyłając świetnego ptaka na WG nie jest pewne czy się takim okaże.Dlatego porównywalność wartości ptaków na Wg jest pojęciem względnym,a posądzanie hodowcy o wysłanie słabych gołębi to absurd.DL
spokojny24

WysłanyWysłany: Sob Wrz 15, 2018 19:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Wynik na WG nie jest łatwo zrobić ponieważ nie ma się żadnego wpływu na Przygotowanie ptaka .Niejednokrotnie najlepsze ptaki wysłane w inne miejsce,ręce nic nie pokażą ,natomiast słabsze lecą rewelacyjnie.Dobrzy gracze na WG analizują na podstawie rodowodów i wyników co i gdzie wysłać.To jest również rodzaj mistrzostwa jednak raczej hazardu gdzie dominują wytrawni gracze.Tak więc wysyłając świetnego ptaka na WG nie jest pewne czy się takim okaże.Dlatego porównywalność wartości ptaków na Wg jest pojęciem względnym,a posądzanie hodowcy o wysłanie słabych gołębi to absurd.DL

Kolego Wiarus ty to kolego wiesz i wie to wielu którzy maja choć trochę pojęcia
Błędem Gregora 46 było to że podał tu swoje wyniki i dane i stał się pożywką dla oszołomów Pamiętam jak jeżdżono po tobie jak jeżdżono po Maćku P i wielu innych To nie jest miejsce na wyznania
A śiwy będzie drążył temat bo on chce wywołać Gregora bo tu na tym forum ma jeden cel siać zamęt samemu nie będąc hodowca tylko zwykłym gołębiarzem który nie osiągnął nic Dobrze że Gregor opuścił tą piaskownice i nie daje się wciągnąć w zagrywki
Pozdrawiam Kolego Marku dobry lot
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: