Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Nie Mar 29, 2020 3:41 Zobacz posty bez odpowiedzi
Czy będzie kolejna katastrofa na WG
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
mirek2001

WysłanyWysłany: Sob Wrz 15, 2018 22:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy ja nie do końca czytam twoje wypociny ale ty jakiś jasnowidz czy co piszesz że Gregor daleko w tyle a lot jeszcze się nie odbył ........ Czersk leci w niedziele... OJ DURAK TY DURAK !!!!

WysłanyWysłany: Nie Wrz 16, 2018 4:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Koledzy najwiarygodniej byłoby coś wygrać dopiero potem wydawać opinię ,żałosnym jest krytykować innych nie osiągając nic..Niestety jest to ułomność naszego hobby.Gdyby siłę naszej krytyki przełożyć na pracę dla Związku to Belgia stałaby w kolejkach za naszymi ptakami :)
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
pawel0196

WysłanyWysłany: Nie Wrz 16, 2018 6:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nieraz czytajac wypociny siwego mozna odniesc wrazenie ze on sobie jaja robi ale nie, on poprostu glupi jest i niczego nie gra, byl juz handel z kredensu, lodowki, teraz obral sobie Gregora za cel i utytulowany hodowca musi sie tlumaczyc przed debilem, ktory jedyne wyniki osiaga na WG Rosół. Administrator tez jest dobry, bo zamiast zrobic porzadek to nie robi nic, dla niego na reke jak sa klotnie na tym forum
hodowca51

WysłanyWysłany: Nie Wrz 16, 2018 8:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Oj,widzę że nie którzy chcieliby wprowadzić cenzurę w internecie,czyżby zwolennicy Acta2. Jest wolność jak narazie słowa i poglądów.Jeżeli ktoś nie namawia do nienawiści lub ją propaguje lub tym podobne ma prawo zamieszczać swoje poglądy czy spostrzeżenia.Można z nimi dyskutować lecz napewno nie usuwać. Taka jest wolność słowa.Nawet głupie wypowiedzi mają prawo zamieszczania,my możemy je ignorować nie odpowiadać na nie.Ale napewno nie dopominać się o usuwania ich.
spokojny24

WysłanyWysłany: Nie Wrz 16, 2018 9:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

To znaczy kolego Hodowca51 że ja mogę wypisywać Przeróżne kłamstwa pod twoim adresem Mogę pisać ze twój dziadek służył w wermachcie lub w SS a ty z pokorą masz to czytać i cały kraj A jeśli będziesz chciał to podyskutujesz ale nikt nie ma prawa usunięcia moich wpisów Fajne masz rozumowanie o wolności słowa

Moderator tego forum nie powinien usuwać postów lecz usunąć cały temat wraz z neandertalczykami bo wstyd na cały kraj aby 40 000 hodowców opłacało taki portal dla dwóch zrzeszonych i jednego gołębiarza A tak poza tematem to jest portal PZHGP a nie WG i takie wpisy powinny być na stronach wg

a tu jest fragment regulaminu PZHGP gdybyś czasem nie doczytał

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkownikó
hodowca51

WysłanyWysłany: Nie Wrz 16, 2018 9:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

To się nie kłóci z tym co napisałem,spokojny24. Zależy jak to rozumiesz.A jak administrator będzie interpretował dane słowa.Prawdę mówiąc w każdym wpisie jest przeważnie coś co może administrator uznać za obrażliwe i usunąć z forum i wtedy byłaby tu pustka żadnej dyskusji.A nikt tu nikogo przecież od nazisty,czy mordercy czy czynów nie zgodnych z prawem nie namawia.Nie wpadajmy w paranoję. Ja kiedyś napisałem że Artur Pawelec jest dla mnie oszustem bo mnie oszukał, czy to jest oszczerstwo jeżeli piszę to zgodnie z prawda. jeżeli ta osoba uważa że jest to oszczerstwo może wstąpić na drogę prawną a tego nie zrobił.Musi być wolność słowa ale zgodnie z prawem nic innego nie napisałem.Na świecie są i mądrzy i głupcy to znaczy że tylko ci mądrzy mogą zamieszczać tu posty
Chodowca442

WysłanyWysłany: Nie Wrz 16, 2018 10:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Bóg dał Ludziom Dar jakim jest Przeczucie.
Był bym teraz chodził pewno w jednym bucie.
Dziękuję ja Panie żeś mnie z nim nie zbratał.
Dzisiaj bym w kieszeniach pewno dziury łatał.
Zaraz gdy napisze to jeno kłopoty.
Jedna rada na to. Dać go do gabloty!!!
Jak się tu pojawia powoduje dym.
Jeszcze raz zawołam. Do gabloty z nim!!!
spokojny24

WysłanyWysłany: Nie Wrz 16, 2018 10:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

W twojej wypowiedzi powyżej napisałeś takie zdanie Prawdę mówiąc w każdym wpisie jest przeważnie coś co może administrator uznać za obrażliwe i usunąć z forum i wtedy byłaby tu pustka żadnej dyskusji.

To forum od dawna świeci pustką pomimo że nikogo moderator nie usuwał Jak myślisz kolego Hodowca51 dlaczego tak jest Ja bym ci napisał dlaczego ale nie będę wchodził w niepotrzebną nikomu dyskusję

Post który zamieścił ty siwy który ja mam skopiowany a w którym pisał że dziadek Gregora służył w wermachcie lub jeszcze gorzej Post został usunięty
Jak uważasz kolego hodowca51 czy admin powinien usunąć ten wpis czy uszanować w twoim rozumowaniu wolność słowa i nie usuwać wpisu tylko usunąć autora Bo Jeśli zgodnie z regulaminem to dawno już nie powinno go tu być
To tyle kolego dobrych lotów
hodowca51

WysłanyWysłany: Nie Wrz 16, 2018 10:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

I w tym przyznaję Tobie całkowitą rację.Bo nawet jeżeli byłaby to prawda ,to jest straszne świństwo z strony siwego7 pisząc to.Bo co ma dziadek,czy pradziadek do osoby gregora,czy też tematów tu poruszanych.Ale co do siwego7 to spuśćmy zasłonę milczenia.
siwy7

WysłanyWysłany: Nie Wrz 16, 2018 14:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol.hodowcy czy ja kogoś wyzywam od debili , odlotów itd. nie , tylko prawdziwi golebiarze po siedmiu klasach podstawówki używają takich słów. Co do kol. Gregor46 , znów marnie. Wprawdzie ma dziesiątego z finalu , a poza tym w żadnej klasyfikacji się nie liczy. Choć dziś pogoda była pod niemieckie gołębie, dystans niewielki i miał dużo gołębi. Znów zaliczył klapę finansową no ale w niemczech dobrze zarabiaja
. Zdradzę wam sekret tych co samochody wygrywają, jak chcesz coś wygrać to jedz do Holandii po gołębie.
mirek2001

WysłanyWysłany: Nie Wrz 16, 2018 16:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

NA 8 koszowanych Gregora :
1 pozycja 10
2pozycja 12
3 pozycja 36 ..... to tak jakby 3 w konkursie.
no i 10 to nie 196.

WysłanyWysłany: Nie Wrz 16, 2018 18:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mirek 2001 , nie wiem czy Ty jesteś choć trochę kumaty czy nie? Moj gołąb z finalu był siódmy. A ten konkors to miał w oddziale gdzie leciało 1200 golebi i kazdy do swojego golebnika. I mialem jednego gołębia a kol. Gregor miał sześć golebi w finale gdzie w jeden punkt leciało 90 gołębi.
hodowca51

WysłanyWysłany: Nie Wrz 16, 2018 18:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Siwy7,a czy napewno jesteś Ty kumaty raczej nie,mówi tobie gość od ślepej kulawej i jeszcze nie niosącej jajek,no i jeszcze bez rodowodu.Powiedz wszystkim w którym roku to było,i od tego czasu pochwal się jakie miałeś osiągnięcia,i drugie czy w tym roku miałeś jakiegoś gołębia na WG.Nie zachowuj się jak mistrz jednego lotu z2011roku.Gregor46 jakie wyniki ma to ma, ale przez cały czas i tutaj i u siebie w Niemczech. Ja też w 2013roku miałem o stokroć lepszy wynik od Ciebie .I co teraz mam znieważać wszystkich na ten czas lepszych od mnie i uważać się za super mistrz.Chłopie ogarnij się i puknij się w łepetynę.
mirek2001

WysłanyWysłany: Nie Wrz 16, 2018 18:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

[quote="siwy7"]Mirek 2001 , nie wigoleniuesteś choć trochę kumaty czy nie? Moj wschód finalu był siódmy. A ten konkors to miał w oddziale gdzie leciało 1200 golebi i kazdy do swojego golebnika. I mialem jednego gołębia a kol. Gregor miał sześć golebi w finale gdzie w jeden punkt leciało 90 gołębi.[/quote

to tak jak mój był 1 -szy na moim goleniu. To ty nie kumasz jak leciał jako wg wschód ale z oddziałem to który był na liście 7czy 196 ?

WysłanyWysłany: Nie Wrz 16, 2018 19:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

spokojny24 napisał:
wiarus napisał:
Wynik na WG nie jest łatwo zrobić ponieważ nie ma się żadnego wpływu na Przygotowanie ptaka .Niejednokrotnie najlepsze ptaki wysłane w inne miejsce,ręce nic nie pokażą ,natomiast słabsze lecą rewelacyjnie.Dobrzy gracze na WG analizują na podstawie rodowodów i wyników co i gdzie wysłać.To jest również rodzaj mistrzostwa jednak raczej hazardu gdzie dominują wytrawni gracze.Tak więc wysyłając świetnego ptaka na WG nie jest pewne czy się takim okaże.Dlatego porównywalność wartości ptaków na Wg jest pojęciem względnym,a posądzanie hodowcy o wysłanie słabych gołębi to absurd.DL

Kolego Wiarus ty to kolego wiesz i wie to wielu którzy maja choć trochę pojęcia
Błędem Gregora 46 było to że podał tu swoje wyniki i dane i stał się pożywką dla oszołomów Pamiętam jak jeżdżono po tobie jak jeżdżono po Maćku P i wielu innych To nie jest miejsce na wyznania
A śiwy będzie drążył temat bo on chce wywołać Gregora bo tu na tym forum ma jeden cel siać zamęt samemu nie będąc hodowca tylko zwykłym gołębiarzem który nie osiągnął nic Dobrze że Gregor opuścił tą piaskownice i nie daje się wciągnąć w zagrywki
Pozdrawiam Kolego Marku dobry lot

Kolego napiszę krótko, nikt nie opuścił piaskownicy- tylko gołebie handluje.
I nie przeszkadzajmy Koledze w biznesie, bo pózniej bedzie, że Arturo terroryzuje.
A ja tylko uczciwie cytuje.
Gracz wielki z wielkimi marzeniami, super kibicami, ale rzeczywistość okrutna.
Ale kto na Wg leci nie chwali się, nie robi sobie reklamy publicznie.
Ale cóż reklama dzwignia handlu.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: