Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Cze 26, 2019 10:12 Zobacz posty bez odpowiedzi
OŚWIADCZENIE !!
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
hodowca51

WysłanyWysłany: Wto Wrz 25, 2018 20:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Psychologom to się chyba nie śniło, że są takie osobniki że sprawia im przyjemność robienie z siebie durnia.Piszą bez ładu i składu i już sami się nakręcają, współczuję hodowcom z sekcji co takiego furiata mają.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
ARTURO

WysłanyWysłany: Wto Wrz 25, 2018 20:04
PostTemat postu : Re: OŚWIADCZENIE !!
Odpowiedz z cytatem

gregor46 napisał:
Hallo Arturo, szkoda ze masz tyle obowiazköw , ale tak naprawde , to ty masz cos w spodniach, to troche smierdzi , ty nie masz z czym do Rytla przyjechac , brakuje ci Argumentöw , co do mojego wyboru niedobrych kibicöw , to ty i Siwy 7 , jestescie najgorszymy kibicami , inni w poröwnaniu z wami , to hodowcy z ktörymi mozna na rözne tematy dyskutowac , ty dalej bredzisz o WG , ja ci jeszcze raz pisze ja jestem b. zadowolony z przebiegu tych WG , i mam nadzieje ze w przyszlym roku , na tych WG sie spotkamy . MWG KASZUBY(WG CZERSK ) i MWG MAZURY , tam mam juz zameldowane 2 druzyny , na kazdym WG . ps dla mnie ten sezon nie byl cierzki ja mam po 3 lotach finalowych 14 ptaköw w golebnikach wiec w poröwnaniu z innymi uczestnikami , raczej dobrze , tu na Forum nie ma ujadaczy , ty to twoim zachowaniem prowokujesz . dobry lot Gregor . Zamykamy , ten temat , nie ma sensu z tobo dalej dyskutowac , ty nie masz idoli , raczej jest odwrotnie , chyba wiesz o czym mysle ..

GREGOR PROSZE CIE O JEDNO NIE WYCIERAJ SOBIE MNA GĘBY- chodzi mi o te wpisy/
/to co Ty Arturo, Gregorowi pokazywałeś że twierdzi że Ci w gaciach śmierdzi? a fe,
Pamietaj o honorze.
mario1111

WysłanyWysłany: Wto Wrz 25, 2018 20:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

tedy napisał:
to co Ty Arturo, Gregorowi pokazywałeś że twierdzi że Ci w gaciach śmierdzi? a fe

Miał pokazać dyplomy a pokazał gowno i stąd ten SMRÓD.
ARTURO

WysłanyWysłany: Wto Wrz 25, 2018 20:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mario1111 napisał:
tedy napisał:
to co Ty Arturo, Gregorowi pokazywałeś że twierdzi że Ci w gaciach śmierdzi? a fe

Miał pokazać dyplomy a pokazał gowno i stąd ten SMRÓD.

Mariuszek tobie to w dalszym ciagu targ pozostaje i towarzystwo łapaczy.
A na forum Towarzystwo Wzajemnej Adoracji.
Tym odznaczja sie ludzie bez honoru.
I bawcie sie moim kosztem za prawde, ale jak to pisze wkrótce sielanka Wam sie skończy.
Tylko wiesz czym sie różnię od Was - na pw nie prowadzę kosultacji.
SUPER POMYSŁ- ARTURO NA ŁOPATKACH.
No cóż mozna i tak.
Tylko kij ma dwa końce.
kkscy

WysłanyWysłany: Sro Wrz 26, 2018 3:29
PostTemat postu : Re: OŚWIADCZENIE !!
Odpowiedz z cytatem

gregor46 napisał:
Hallo KKscy , czy ty prubujesz , przejac role Arturo i Siwy 7 , i znowu cos wymislasz , jesli , cie to naprawde interesuje , to na WG Warmia , przywiozlem 12 przelotowanych mlodych , ktöre byly lotowane do 265 km , ze sprzedazo nie mialem problemu , wiesz ja pochodze z Warmi , i jestem tam znany wiesz dlaczego ja te ptaki sprzedawalem , dlatego :ja zaczelem loty mlodymi 50 ptakami , po 10 lotach treningowych i 5 lotach konkursowych , zgubilem tylko 2 ptaki , wiec mam za duzo mlodych , ja moge tylko 30 st przejac do druzyny na nastepny rok , dlatego ta decyzja , mam nadzieje ze jestes zadowolony z mojej odpowiedzi . dobry lot gregor

A co ja wymyslam ??To zapytać nie można ? Wszystko już wiem dzięki :)
hodowca51

WysłanyWysłany: Sro Wrz 26, 2018 4:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No i wieszczyłem że ARTURO zostanie naczelnym błaznem w RP.Nie wiem czy jeszcze ktoś poważnie go tutaj traktuje. Kiedyś komuś napisał że się w własnym g....e ugotuje,a wychodzi że to on w nim się gotuje.Ale najgorsze to że próbuje wszystkich w około nim ochlapać.Bo jego dewiza to to że jak ja śmierdzę to niech inni tak samo.Czytając jego posty od razu można zorientować jaki poziom prezentuje.I to nie zależnie czy hodowca51 coś coś mu odpisze czy nie,on kąsa wszystkich w około.Bo jakim prawem ktoś ma go krytykować,artura takiego wspaniałego,wszechwiedzącego.W tym wszystkim ,w tym zaplątaniu wypisuje takie brednie że już nie chce się z nim dyskutować. A przecież krytyka konstruktywna może mu tylko pomoc a nie zaszkodzić w powrocie na ziemię z której po swoich kolejnych wpisach coraz dalej odlatuje.Mi pozostało życzyć mu tylko zdrowia jemu i jego poplecznikom,którzy zamiast mu pomóc tylko mu szkodzą.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Skocz do: