Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Nie Cze 16, 2019 6:51 Zobacz posty bez odpowiedzi
OŚWIADCZENIE !!
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
mirek2001

WysłanyWysłany: Wto Wrz 25, 2018 6:47
PostTemat postu : OŚWIADCZENIE !!
Odpowiedz z cytatem

W związku z zaistniałą sytuacją pragnę poinformować kolegów co następuje:
KOLEGA GREGOR LORKOWSKI PRZYWIÓZŁ DO POLSKI NA FINAŁ DO WG CZERSK GOŁĄBKI O KTÓRE BYŁ PROSZONY JUŻ W ZESZŁYM ROKU !!!!
MATERIAŁ Z KTÓREGO POCHODZIŁY MŁODZIKI TO GREGORA NAJLEPSZE LOTNIKI !!!
W WIĘKSZOŚCI BYŁY TO MŁODE PO WDOWCACH , PIĘKNIE WYCHOWANE .
MŁODE SĄ BARDZO ŁAGODNE NIE BOJĄCE CO ŚWIADCZY O DOBRYM TRAKTOWANIU PRZEZ HODOWCĘ !!!!!
DO MŁODYCH KOLEGA GREGOR PRZYWIÓZŁ LISTY Z WYNIKAMI ICH RODZICÓW ,MŁODE MOŻNA BYŁO OBEJRZEĆ KOLEGA GREGOR PODPOWIADAŁ CO I JAK .

NIE WIDZIAŁEM I NIE SŁYSZAŁEM ABY KTOŚ NAŻEKAŁ , ABY KOLEGA GREGOR WCISKAŁ COŚ NA SIŁĘ , PRAWIE KAŻDY WYCHODZIŁ ZADOWOLONY .
PRAWIE ALE TO TYLKO Z POWODU ŻE GREGOR UCHOWAŁ NIE TAK WIELE I DLA WSZZYSTKICH CHĘTNYCH NIE STARCZYŁO!!!!

SAM ZOSTAŁEM SZCZĘŚLIWYM POSIADACZEM MŁODYCH OD GREGORA .
CO MOGĘ POWIEDZIEĆ , LADNA BUDOWA :FAJMY MOSTEK ,ŚCISŁE LADNIE SPIĘTA HARMONIJNA BUDOWA ,SZYBKIE SKRZYDŁO , BARDZO DOBRZE LEŻĄ W RĘCE .

OPRUCZ ZALET GOŁEBI BARDZO FAJNĄ RZECZĄ BYŁO TO ŻE GREGOR POLSKIM HODOWCOM SPRZEDAŁ IE ZA NISKA CENĘ (PO KOLEŻEŃSKU )ABY DAĆ SZANSE WSZYSTKIM .
ZA CO W IMIENIU WSZYSTKICH DZIĘKUJE CI KOLEGO GREGOR .
PS . PAMIĘTAJ CZARNE ZAWSZE JSZT CZARNE BEZ WZGLĘDU NA ODCIEŃ MIREK (nazwisko znane adresatowi )

kslom

WysłanyWysłany: Wto Wrz 25, 2018 7:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No Mirku.....szacun.
Mozna odnieść wrażenie ze pozostałe gołębie kupili hodowcy gołębi ozdobnych:((
Ty jako jedyny miałeś odwagę napisać prawdę.
Podejrzewam ze zaraz zaczną sie podchody pewnego typa mające na celu zdyskredytowanie twoich słów.

WysłanyWysłany: Wto Wrz 25, 2018 10:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wysłany: Pon Wrz 24, 2018 9:06
Temat postu :

hodowca51 napisał:
Arturo nie tylko jesteś głupi ale i bezczelny. Jesteś jedyną tutaj osobą która rozsiewa tutaj na tym forum plotki i oskarżenia.Ty myślisz że użytkownicy tego forum to naiwniaki. Głupio w dodatku jeszcze się tłumacząc.Przecież to ty nie kto inny rozgłosił plotkę że gregor46 oszukuje Polskich hodowców.Przecież znając ciebie wszyscy wiedzą że to ty wymyśliłeś ta plotkę.A żeby przykryć swoją obłudę piszesz że ty w to nie wierzysz,ale to ty powieliłeś tą plotkę nie kto inny.Wiele piszesz o standardach przyzwoitości i szacunku w związku hodowców.A jakie ty masz standardy przyzwoitości żadne.Za takie brednie i pomówienia powinni ciebie ignorować. Zachowujesz się jak hiena.Piszesz że lubisz pomagać innym tak bardzo pomagasz ale w oczernianiu innych.
wiesz arturo niektórzy ludzie mówią że z ciebie palant i idiota i tylko byś oczerniał innych ale wiesz brachu ja w to nie wierzę. Więc proszę wytłumacz to ludziom.I raczej nie wyjeżdzaj na wczasy by się przed ludzmi schować.

CZŁOWIEKU !!!!
UCZEPIŁEŚ SIĘ JEDNEGO SFORMUOWANIA JAK RZEP PSIEGO OGONA PISZESZ POD PUBLICZKE !!! LICZYSZ NA GRATISY OD KOLEGI Z NIEMIEC TO NIE WERGRABENY ON TAKICH NIE MA .
DUŻO KRZYCZYSZ MAŁO MLEKA Z TEGO JEST !!!
MIAŁES ART..... P.. ZAŁATWIĆ NA WYSTAWIE I CO ŚMIAŁ SIE Z CIEBIE ..... TAKIS KOZAK JAKIE WYNIKI ZROBIŁEŚ W TYM ROKU UJAWNIJ SIE ,KTO TY JESTEŚ ? MOŻE INACZEJ KIM TY JESTEŚ ?JEST TAKIE POWIEDZENIE POLIWODA MĄCI GÓWNO .
DOLEWASZ OLIWY DO OGNIA TY NIE MOŻESZ BYĆ HODOWCĄ :((

TYLKO :... WYTŁUMACZ SIE,
JESTEŚ TAKI CZY OWAKI ....ITP. TEGO SPOKOJNIE NIE MOŻNA CZYTAĆ .
JA NA MIEJCU CZYTAJĄCYCH TWOJE POSTY ZACZOŁ BYM LEKTÓRĄ OD PIERWSZYCH JAK POTSTĘPNIE CHCIALEŚ WKRĘCIĆ LUDZI W WOJNĘ Z PAW.... TWOJĄ WOJENKĘ
JUŻ RAZ CI PISAŁEM POJEB........ LI CI SIE ARTUROWIE , SKOŃCZ TE IDIOTYZMY UCZEPIŁEŚ SIE CZŁOWIEKA I CWANIAKA UDAJESZ ....

NA KONIEC MAM PROŚBĘ DO ARTURA PAWELCA < CHŁOPIE WYŚLIJ MU TEN RODOWÓD NIECH SIE USPOKOI >
HODOWCA51 ...A MOŻE NAPISZESZ O TYCH GRATISACH OD KOLEGÓW I OKAZANYM WSPÓŁCZUCIU!!!! ?

Ja tylko króciutko do mirka2001,pozwoliłem sobie wkleić post jaki zamieściłem w obronie dobrego imienia gregora46 i plotkom zamieszczonym przez Arturo,otrzymałem odpowiedz od mirek2001 którą każdy może sobie przeczytać i teraz setno sprawy jak to ma się do oświadczenia mirka 2001.Nie wiem czy ma to być szczere jeżeli tak to należy Ci się ukłon z mojej strony,jednak coś zrozumiałeś że warto nieraz coś przemyśleć póżniej pisać i także warto wstawić się za kogoś co jest niesłusznie krytykowany.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
mirek2001

WysłanyWysłany: Wto Wrz 25, 2018 10:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

KOLEGO KSOLM MIAŁES RACJE ON NIGDY NIE PRZESTANIE i który by nie był ZAWSZE JEGO MÓSI BYĆ NA WIESZCHU !!!!!!
hodowca NIE TY BĘDZIESZ MI DOBIERAŁ ZNAJOMYCH ( nie mogę znaleźć ikonki dłoni z palcem to tak na marginesie hodowca ) o de mnie gratisów nie dostaniesz szukaj gdzie indziej

gregor46

WysłanyWysłany: Wto Wrz 25, 2018 10:23
PostTemat postu : Re: OŚWIADCZENIE !!
Odpowiedz z cytatem

Hallo Mirek 2001 , bardzo ci dziekuje za te Oswiadczenie , mysle ze ten temat jest zamkniety , ja juz dzisiaj ,moge powiedziec , ze na przyszly rok , na lot finalowy na MWG Kaszuby (WG CZersk ), znowu przywioze kilkanascie mlodych , po moich lotnikach , za podobno cene , jesli ktos z was ma wontpliwosci , co do moich wyniköw , to mozna je sprawdzic 20.10,18 w Rytlu na imprezie podsumowanie lotöw na WG Czersk , serdecznie i osobiscie zapraszam mojego Fana . kol Arturo , przywies swoje dokumety , bedzie mozliwosc poröwnania , przy swiadkach , ps Mirek udowodniles , ze znasz sie na FARBACH , tak powinno byc miedzy Hodowcami . dobry lot Gregor
kslom

WysłanyWysłany: Wto Wrz 25, 2018 11:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Chociaż od października wybywam z domu na kilka miesięcy to jak zacna persona "arturo" potwierdzi swoją obecność to ja pokonam te kilkaset kilometrów i też przyjadę.
Nie liczę na zobaczenie osiągnięć "osoby" jednak samo przebywanie w tym samym czasie i tym samym miejscu będzie dla mnie czymś niesamowitym:)))

WysłanyWysłany: Wto Wrz 25, 2018 17:27
Odpowiedz z cytatem

gregor46 napisał:
Hallo Mirek 2001 , bardzo ci dziekuje za te Oswiadczenie , mysle ze ten temat jest zamkniety , ja juz dzisiaj ,moge powiedziec , ze na przyszly rok , na lot finalowy na MWG Kaszuby (WG CZersk ), znowu przywioze kilkanascie mlodych , po moich lotnikach , za podobno cene , jesli ktos z was ma wontpliwosci , co do moich wyniköw , to mozna je sprawdzic 20.10,18 w Rytlu na imprezie podsumowanie lotöw na WG Czersk , serdecznie i osobiscie zapraszam mojego Fana . kol Arturo , przywies swoje dokumety , bedzie mozliwosc poröwnania , przy swiadkach , ps Mirek udowodniles , ze znasz sie na FARBACH , tak powinno byc miedzy Hodowcami . dobry lot Gregor

Kolego Gregor dziekuje slicznie za zaproszenie.
Jezeli obowiazki pozwoliłyby, to postarłbym sie dojechać.
Naprawde cieszę Twoją przedewszystkim odwagą, bo jak to niejednokrotnie pisałem sezon ciężki, ale jakies gołabki miałeś.
Spokojnie może wyjdzie jakies spotkanie tak jak pisałem może na wystawie?
Ale napisze uczciwie- nie czuł bym sie dobrze gdyby na tej imprezie pojawili się moi idole, mam na mysli ujadaczy którzy mnie wyzywają.
Szczerze piszę, nie owijam w bawełne, także honorowo kończę.
A JA KIEDYŚ PISAŁEM- WSZYSTKO OK. TYLKO DOBRAŁEŚ SOBIE ZŁYCH KIBICÓW.
DOPIERO WCZORAJ NAPISAŁEŚ, ŻE NIE ZNASZ GOŚCIA HODOWCA 51.
A uwierz mi to dotychczas bardzo wprowadzało w błąd wiele osób i powstało wiele niedomówień.
A na koniec czy ja jestem Twoim fanem?
Raczej Kolegą po fachu- starty na WG.
gregor46

WysłanyWysłany: Wto Wrz 25, 2018 18:06
Odpowiedz z cytatem

Hallo Arturo, szkoda ze masz tyle obowiazköw , ale tak naprawde , to ty masz cos w spodniach, to troche smierdzi , ty nie masz z czym do Rytla przyjechac , brakuje ci Argumentöw , co do mojego wyboru niedobrych kibicöw , to ty i Siwy 7 , jestescie najgorszymy kibicami , inni w poröwnaniu z wami , to hodowcy z ktörymi mozna na rözne tematy dyskutowac , ty dalej bredzisz o WG , ja ci jeszcze raz pisze ja jestem b. zadowolony z przebiegu tych WG , i mam nadzieje ze w przyszlym roku , na tych WG sie spotkamy . MWG KASZUBY(WG CZERSK ) i MWG MAZURY , tam mam juz zameldowane 2 druzyny , na kazdym WG . ps dla mnie ten sezon nie byl cierzki ja mam po 3 lotach finalowych 14 ptaköw w golebnikach wiec w poröwnaniu z innymi uczestnikami , raczej dobrze , tu na Forum nie ma ujadaczy , ty to twoim zachowaniem prowokujesz . dobry lot Gregor . Zamykamy , ten temat , nie ma sensu z tobo dalej dyskutowac , ty nie masz idoli , raczej jest odwrotnie , chyba wiesz o czym mysle ..
kkscy

WysłanyWysłany: Wto Wrz 25, 2018 18:20
Odpowiedz z cytatem

gregor46 napisał:

A ile przywiozłeś młodych na wg Warmia?
ARTURO

WysłanyWysłany: Wto Wrz 25, 2018 18:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kslom napisał:
Chociaż od października wybywam z domu na kilka miesięcy to jak zacna persona "arturo" potwierdzi swoją obecność to ja pokonam te kilkaset kilometrów i też przyjadę.
Nie liczę na zobaczenie osiągnięć "osoby" jednak samo przebywanie w tym samym czasie i tym samym miejscu będzie dla mnie czymś niesamowitym:)))

Krzysiu bardzo mnie zmartwiłeś tym wyjazdem, ale w życiu tak bywa.
Napisze uczciwie- życzę udanego pobytu i spełnienia marzeń. oraz sukcesu zawodowego.
Pozwól, że odpowiem w jednym temacie- bo jak piszesz do mnie Gimbus- to za moich czasów nie było gimnazjum i uwierz mi wiele bym dał, żeby czasy beztroskiego dzieciństwa wróciły, człowiek na nowo podjął by inne decyzje w zyciu ale tak nie jest.
Czas nie pyta- nie stoi.
W jednym tylko trafiłeś specjalista od RODO.
Zgadza się?
Wczoaraj honorowo pisałem do Gregora- dzis do Ciebie.
Nie wstydzisz sie swojego nazwiska to ok.
Tylko postepuj uczciwie, żeby go nie splamić.
Zrealizuj swoje cele w 100%
Nie będę Cię pozdrawiał, uszanuję Twoją decyzję. zeby nie nazywać Cie Kolegą.
Ale pomimo obelg, róznych poglądów, ja bym te słowa wypowiedział- ale wszystko zależy od Ciebie i przedewszystkim honoru.
gregor46

WysłanyWysłany: Wto Wrz 25, 2018 18:39
Odpowiedz z cytatem

Hallo KKscy , czy ty prubujesz , przejac role Arturo i Siwy 7 , i znowu cos wymislasz , jesli , cie to naprawde interesuje , to na WG Warmia , przywiozlem 12 przelotowanych mlodych , ktöre byly lotowane do 265 km , ze sprzedazo nie mialem problemu , wiesz ja pochodze z Warmi , i jestem tam znany wiesz dlaczego ja te ptaki sprzedawalem , dlatego :ja zaczelem loty mlodymi 50 ptakami , po 10 lotach treningowych i 5 lotach konkursowych , zgubilem tylko 2 ptaki , wiec mam za duzo mlodych , ja moge tylko 30 st przejac do druzyny na nastepny rok , dlatego ta decyzja , mam nadzieje ze jestes zadowolony z mojej odpowiedzi . dobry lot gregor
ARTURO

WysłanyWysłany: Wto Wrz 25, 2018 18:41
Odpowiedz z cytatem

gregor46 napisał:
Hallo Arturo, szkoda ze masz tyle obowiazköw , ale tak naprawde , to ty masz cos w spodniach, to troche smierdzi , ty nie masz z czym do Rytla przyjechac , brakuje ci Argumentöw , co do mojego wyboru niedobrych kibicöw , to ty i Siwy 7 , jestescie najgorszymy kibicami , inni w poröwnaniu z wami , to hodowcy z ktörymi mozna na rözne tematy dyskutowac , ty dalej bredzisz o WG , ja ci jeszcze raz pisze ja jestem b. zadowolony z przebiegu tych WG , i mam nadzieje ze w przyszlym roku , na tych WG sie spotkamy . MWG KASZUBY(WG CZERSK ) i MWG MAZURY , tam mam juz zameldowane 2 druzyny , na kazdym WG . ps dla mnie ten sezon nie byl cierzki ja mam po 3 lotach finalowych 14 ptaköw w golebnikach wiec w poröwnaniu z innymi uczestnikami , raczej dobrze , tu na Forum nie ma ujadaczy , ty to twoim zachowaniem prowokujesz . dobry lot Gregor . Zamykamy , ten temat , nie ma sensu z tobo dalej dyskutowac , ty nie masz idoli , raczej jest odwrotnie , chyba wiesz o czym mysle ..

Pozdrawiam i zakończczmy ten temat.
A co ja mam w spodniach to niech raczej Kobiety ocenią, i raczej nie śmierdzi.
ARTURO

WysłanyWysłany: Wto Wrz 25, 2018 19:07
Odpowiedz z cytatem

kkscy napisał:
gregor46 napisał:

A ile przywiozłeś młodych na wg Warmia?

Kolego zle zadaes pytanie.
Trzeba to zrobic tak- to ja twój wierny kibic i fan, nieznajacy min. Arturo chciałbym zapytać o ilość gołębi zgłoszonych na WG Warmia.
I nagle usłyszysz odpowiedz Hallo...itd.
No i zeby mi to było ostatni raz- bo pózniej dobermany rusza do akcji i znowu będzie dym.
tedy

WysłanyWysłany: Wto Wrz 25, 2018 19:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

to co Ty Arturo, Gregorowi pokazywałeś że twierdzi że Ci w gaciach śmierdzi? a fe
ARTURO

WysłanyWysłany: Wto Wrz 25, 2018 19:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

tedy napisał:
to co Ty Arturo, Gregorowi pokazywałeś że twierdzi że Ci w gaciach śmierdzi? a fe

Tak w co mnie jeszce wkręcicie.?
Kslom pisał, że jestem gimbus, Gregor że mi w gaciach smierdzi?
Ja pir..le tu jakaś pedofilia?
Gruby numer, ale cóż zycie toczy sie dalej.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Skocz do: