Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Sie 10, 2020 6:09 Zobacz posty bez odpowiedzi
Wielki finał na WG w RPA
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
gregor4616

WysłanyWysłany: Sro Sty 29, 2020 19:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Pawlo 14 ja na gitarze nie gram , co do powrotu , to przerwalem pisac , bo nie bylo o czym , ja nikogo z was nie przekonam teraz odpowiedz na twoje pytanie na tym locie w RPA , nie wylania sie Mistrza Swiata , tam chodzi o wygranie bardzo duzej sumy , jak mozna kogos nazwac mistrzem Swiata , tylko dlatego ze wygral ten lot , do bardzo dobrych hodowcöw , ktörzy czesto powtarzajo b. dobre wyniki nalezy kol Helmut i Alfons Klaas i kol K.H Wichert , to Niemiecy hodowcy z Polskich do tej pory zaden do tej pory nic nie pokazal , moze teraz w sobote , lot finalowy z 600 km , na starcie ponad 1500 ptaköw . ps to jest lot na ktörym mozna pokazac klase ptaköw , i poröwnywac z innymy , dla karzdego te same warunki , wiec nie ma wymöwek , polorzenie , rozrzut , wiatr , inna karma , itd , ps zycze wszystkim uczestnikom udanego lotu , i malych strat . dobry lot Gregor
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Pawlo14

WysłanyWysłany: Sro Sty 29, 2020 20:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Halo gregor4616 napisał . tam chodzi o wygranie bardzo dużej sumy .
gregor4616 bardzo skromny i dyskretny jesteś , ale ja ci Gratuluję tak trzymaj wiesz o co chodzi pozdrawiam dobrego lotu ci życzę .
czerwony1363

WysłanyWysłany: Sro Sty 29, 2020 20:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Słusznie gregor nie ma wymówek tak jak na WG Kaszuby w 2019r. Porównanie materiału twojego do innych hodowców wypadło bladziutko, może w tym roku na WG Kosakowo będzie lepiej 3 drużyny dałeś więc jest co porównać. Głowa do góry może tym razem będziesz na pudle i dzierzyl puchar Polski (z Polski) pewnie jeszcze takiego nie posiadasz więc jest okazja. Danke
czerwony1363

WysłanyWysłany: Sro Sty 29, 2020 20:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregorku jak już twoje Asiory zniosą jajka.
Pomaluj jak pisanki i będzie bajka.
Wkluja się krasnale i krasnalki,
zdobedziesz puchar i koniec bajki.
Dobranoc.
Pawlo14

WysłanyWysłany: Sro Sty 29, 2020 21:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czerwony1363 bym ci przyznał rację ,ale gdybyś wiedział na ilu WG na Świecie ma gołębie zmienił byś zdanie i jednak nie znasz całej historii , jak widzisz nie liczni wiedzą tylko, i ja tą dyskrecję jego uszanuję . gregor4616 niestety nie wszystkich nas stać ,dlatego ja się cieszę ze mogę w naszym związku powalczyć pozdrawiam i Gratuluję wygranej .DL.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Czw Sty 30, 2020 4:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wiem.
Epoka gregora minęła
i nikt mu zwycięstw nie zabiera.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: