Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Cze 17, 2019 7:21 Zobacz posty bez odpowiedzi
Mam sprawę,a raczej prośbę.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Mar 31, 2019 7:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tak kolego szpak65 ,masz rację jest mi wstyd,ale czy z tego powodu nie mam reagować na krzywdzące wpisy z strony wiarusa vel hodowca51.Jeżeli mógłbym prosić to wróć do początku kto zainicjował tą przepychankę.Zamknąłem ten właściwy temat właśnie kierując do Ciebie słowa podzięki za na kierunkowanie mnie na właściwy tor w nurtującej mnie kwestii, i stwierdzeniem że temat uważam za zamknięty .I zauważ co się wtedy pożniej stało.Można bu powiedzieć bądż chłopie mądrzejszy i przerwij to.Nie nie chcę być mądrzejszy jak ktoś bezkarnie chce mnie obrażać.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
czerwony1363

WysłanyWysłany: Nie Mar 31, 2019 7:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mam prawo oddac 1% podatku i zapytalem o to na FORUM, to nic zlego. Pomagale wielu golebia w powrocie do domu i jak by nie bylo ludzi takich to wiele golebi by nie powrucilo do rodzinnego golebnika. W przeciwienstwie do hodowcow bedacymi czlonkami PZHGP wielu jest lapaczy i przetrzymuja nie swoje golebie, czesto sprawdzajac po listach konkursowych od kogo pochodzi. Dodajmy do tego zlodziejstwo, przykladem jest PLOWY 808, ukradl go sympatyk czy hodowca ?. Moze nie bezposrednio hodowca a zrobiono to na zlecenie. Warto pomagac tym sposobe poznaje sie ciekawych ludzi. Bywalo i tak ze jak dzwonilem to byly wyzwiska ze jestem lapacz. Rudy51 i siwy7+ rychu jestescie zadymiacze FORUM, pajacowanie tutaj nic nie wnosi dobrego do dyskusji.
Szpak65

WysłanyWysłany: Nie Mar 31, 2019 8:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Czyli stary testament ( oko za oko) czy też maże lepiej biorąc fakt trwania wielkiego post nowy . Ta cała sytuacja przypomina mi dowcip jeszcze z dzieciństwa .
Jak to dwóch idiotów licytowało się na moście który podniesie większy ciężar w końcu jeden nie wytrzymał i zrzucił drugiego z mostu . Ten biedak nie umiejący pływać krzyczał tonę a ten na moście odpowiedział to ja dwie i sobie poszedł .
Wszystkie najlepszego z okazji zbliżających się świąt . DL
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Mar 31, 2019 8:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czerwony1363 napisał:
Mam prawo oddac 1% podatku i zapytalem o to na FORUM, to nic zlego. Pomagale wielu golebia w powrocie do domu i jak by nie bylo ludzi takich to wiele golebi by nie powrucilo do rodzinnego golebnika. W przeciwienstwie do hodowcow bedacymi czlonkami PZHGP wielu jest lapaczy i przetrzymuja nie swoje golebie, czesto sprawdzajac po listach konkursowych od kogo pochodzi. Dodajmy do tego zlodziejstwo, przykladem jest PLOWY 808, ukradl go sympatyk czy hodowca ?. Moze nie bezposrednio hodowca a zrobiono to na zlecenie. Warto pomagac tym sposobe poznaje sie ciekawych ludzi. Bywalo i tak ze jak dzwonilem to byly wyzwiska ze jestem lapacz. Rudy51 i siwy7+ rychu jestescie zadymiacze FORUM, pajacowanie tutaj nic nie wnosi dobrego do dyskusji.

Kolego za dużo filmików się naoglądałeś,przystopuj bo ci to szkodzi.Ja też daję swoje 1% na naprawdę potrzebujące chore dzieci i z tego nie robię sensacji. rudy51 to nie napis na dropsie byś nim mógł pysk wycierać. A wiedza do czego ma Tobie służyć jak hodowlą się nie zajmujesz żadnych gołębi nie posiadasz.Więc proponuję zająć się bardziej literaturą bo ona bardziej pozytywnie wpłynie na twój tok rozumowania.Więc do wora kolego nie wycieraj pyska swojego rudym51.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Nie Mar 31, 2019 8:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Biedny rudy i nie spodziewales sie ze tak sprawnie ciebie rozszyfrowano hodowco hi hi.
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Mar 31, 2019 8:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak65 napisał:
Czyli stary testament ( oko za oko) czy też maże lepiej biorąc fakt trwania wielkiego post nowy . Ta cała sytuacja przypomina mi dowcip jeszcze z dzieciństwa .
Jak to dwóch idiotów licytowało się na moście który podniesie większy ciężar w końcu jeden nie wytrzymał i zrzucił drugiego z mostu . Ten biedak nie umiejący pływać krzyczał tonę a ten na moście odpowiedział to ja dwie i sobie poszedł .
Wszystkie najlepszego z okazji zbliżających się świąt . DL

To miał pecha ten jeden z idiotów,mógł najpierw nauczyć się pływać,zanim podskoczył drugiemu idiocie. Żart za żart,i ja życzę najlepszego z okazji zbliżających się świat.
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Mar 31, 2019 9:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czerwony1363 napisał:
Biedny rudy i nie spodziewales sie ze tak sprawnie ciebie rozszyfrowano hodowco hi hi.

Czerwony,bardzo wam daleko jeszcze do jakiegoś rozszyfrowania,a takim biednym jak rudy51 chciałbyś być. Ale jak powiedział wiarus vel hodowca51 mam kilka gołębi z szczepu ślepych,głuchych i kulawych mogę tobie je sprezentować .Dla Ciebie nie będzie to żadnej różnicy bo tak się nie znasz i tak na tym fachu .Możesz je w kartonie pod łóżkiem trzymać ,bo to tak nie lata,a gruchać potrafi.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Nie Mar 31, 2019 9:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Rudy brak ci szacunku dla ludzi. Znasz to powiedzenie. ;Lepiej z madrym zgubic jak z glupium znalesc.?. Jak myslisz jak to sie ma do twojej osoby?.
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Mar 31, 2019 9:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jak zauważyłem to jednym przeszkadza link rudy51,bo bardziej odpowiadałby im hodowca51,drugim styl pisania,a trzeci znajdzie się że stwierdzi że mi z d... śmierdzi. A ja stwierdziłem że przy tych co tak moje wpisy ochoczo komentują to mógłbym z łatwością pracę naukową z dziedziny psychologi i psychiatrii napisać
czerwony1363

WysłanyWysłany: Nie Mar 31, 2019 10:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Rudzielcu , jesli bede kiedys potrzebowal golebie to mam gdzie je pozyskac z pewnych zrodel, moze juz nie dlugo, jednak to bedzie cos innego w mojej hodowli. Zakupie kilka golebi wybitnych i mlode oddam mlodym hodowca niech sobie lotuja. Mozliwe tez ze bedzie kilka z B, NL, DV a to dlatego ze duzo jezdze po tych krajach i mam paru hodowcow co poznalem ze wzgledu na specyfike mojej pracy. Jednak nie zebram o golebie. Na wszystko przyjdzie czas i nie mam parcia na mistrza. Znam kilku w PL Mistrzow tego sportu i jak bym czegos nie wiedzial to oni podpowiedza. Szanoj ludzi i ich nie opluwaj a co do mojego bogactwa to nic sie nie martw, nie chodze po zapomoge ani po 500+.
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Mar 31, 2019 10:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A nie mówiłem że pracę naukową mógłbym tu napisać .Dziękuję czerwony wszystko skrupulatnie będę zbierał a nuż się przyda na tą zapowiadaną pracę.
Jak z gołębi nie da się wyżyć to może z tej pracy naukowej ,która może okazać się bestsellerem i kasiora popłynie.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Nie Mar 31, 2019 10:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Golebie to moja pasjia i dzienki tym wspanialym ptaka poznalem wielu wspanialych ludzi. Chamstwo tepie i tepil bede, nie po to sie nazywa kogos Kolega by go opluwac. Widac ze z ciebie to profesor z zawisci jeden z wielu wyznajacy tylko to ze ja wlasnie jeste najwazniejszy i nie omylny. Nawiedzonych ludzi nie brakuje. Przypominasz mi karla w sejmie co mowil; MORDY ZDRADZIECKIE.... ale to juz smutna historia Polakow.... .
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Mar 31, 2019 13:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Znałem kiedyś takiego co też miał pasję do gołębi i wszystkim w około gołębie ginęły.Chyba to chłopina nie takiej pasji pisze.
tedy

WysłanyWysłany: Nie Mar 31, 2019 13:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ale po co Ty mi się Gregor tłumaczysz, listy schowaj w aktówka będziesz miał co wnukom pokazywać, sedno sprawy jest jedno, gdybyś miał chętnych w Bundes Republika na te swoje dobra to nie musiałbyś z kobiałką pełną tego swojego szrotu pchać się do Polski. A to czy ktoś je kupuje czy nie to już nie ma żadnego znaczenia bo jak napisałem jest wolny rynek kto chce kupuje gdzie chce więc możesz i Ty dobrego deala w Polsce robić co nie zmienia faktu że w Niemczech ani na zachód od Niemiec nikt tych Twoich szrotów nie kupi.

pozdrawiam DL
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Mar 31, 2019 13:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czerwony1363 napisał:
Golebie to moja pasjia i dzienki tym wspanialym ptaka poznalem wielu wspanialych ludzi. Chamstwo tepie i tepil bede, nie po to sie nazywa kogos Kolega by go opluwac. Widac ze z ciebie to profesor z zawisci jeden z wielu wyznajacy tylko to ze ja wlasnie jeste najwazniejszy i nie omylny. Nawiedzonych ludzi nie brakuje. Przypominasz mi karla w sejmie co mowil; MORDY ZDRADZIECKIE.... ale to juz smutna historia Polakow.... .

A ty kto Mongoł jesteś nie Polak,że z smutnej historii Polaków się wyśmiewasz.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: