Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Wrz 20, 2019 16:57 Zobacz posty bez odpowiedzi
Teoria aklimatyzacji gołębi
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
rudy51

WysłanyWysłany: Czw Kwi 11, 2019 19:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
No proszę :) Dyskusja z wami to jakiś matrix :)
https://www.youtube.com/watch?v=wRonj6llAq8

wiarus i jeszcze jedno bo usilnie pragniesz bym tu się przedstawił,kolego moje nazwisko jest dość sławetne jak tego gościa co rozpętał II-wojnę światową.
Więc wybrałem rudy51 bo jest łatwiejsze do zapamiętania. Ale tobie pozwolę się zwracać do mnie po nazwisku. Jestem Burzenin Brzęczyszczykiewicz.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
wiarus

WysłanyWysłany: Czw Kwi 11, 2019 21:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy51 napisał:
wiarus napisał:
Teoria Hafkinga no proszę to teraz będziemy dyskutować o astrofizyce ,czarne dziury i luki w pamięci jak widać powszechne :) Rudy swoje sugestie co do mego sposobu na życie pozostaw dla siebie .Gdyż jesteś tu nikim bez nazwiska ,tak więc bez żadnego autorytetu, do wkipedii dziś dostęp mają wszyscy i takie mądrości co tu nam wstawiasz wyczyta każdy :)

Wiarus może wszyscy oprócz Ciebie,Bo inaczej byś wiedział że każdą teorie można obalić i ją zmienić nie zależnie kto ją głosi. Odpowiadam Tobie w takim samym tonie jak Ty.

Pajac jesteś i tyle .Filozof MG co gotów obalić każdą teorię z teorią względności
Ensteina włącznie jak również ,,O obrotach sfer niebieskich .M.Kopernika.Zawiśniemy więc w przestrzeni na płaskowyżu podpartym trzema słoniami :)
rudy51

WysłanyWysłany: Czw Kwi 11, 2019 21:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
rudy51 napisał:
wiarus napisał:
Teoria Hafkinga no proszę to teraz będziemy dyskutować o astrofizyce ,czarne dziury i luki w pamięci jak widać powszechne :) Rudy swoje sugestie co do mego sposobu na życie pozostaw dla siebie .Gdyż jesteś tu nikim bez nazwiska ,tak więc bez żadnego autorytetu, do wkipedii dziś dostęp mają wszyscy i takie mądrości co tu nam wstawiasz wyczyta każdy :)

Wiarus może wszyscy oprócz Ciebie,Bo inaczej byś wiedział że każdą teorie można obalić i ją zmienić nie zależnie kto ją głosi. Odpowiadam Tobie w takim samym tonie jak Ty.

Pajac jesteś i tyle .Filozof MG co gotów obalić każdą teorię z teorią względności
Ensteina włącznie jak również ,,O obrotach sfer niebieskich .M.Kopernika.Zawiśniemy więc w przestrzeni na płaskowyżu podpartym trzema słoniami :)

Może i jestem pajac,może i jestem Filozof MG co gotów obalić każdą teorie,Kolego to jest Twoja teoria i nawet nie mam ochoty jej obalać. Ale powiem Ci tak po przyjacielsku że bardzo dużo Tobie do mnie brakuje. I niech tak pozostanie.Widzę że bardzo sprawnie wychodzi ci rozdzielanie epitetami wokoło. Co chcesz przez to ukryć swoją bezradność. Więc żegnam kolegę nie widzę dalszej dyskusji potrzebę.
wiarus

WysłanyWysłany: Sob Kwi 13, 2019 2:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Widzę że masz wysokie ego.Według jakich kryteriów robisz samoocenę ,uczciwości ,otwartości ,czy może próżności:)?To jest Twoja odpowiedź na argumenty,a stwierdzenie o obalaniu wszelkich teorii pasuje Twego profilu.Co do mnie to nie konkuruje z nikim w samoocenie ,po prostu jestem sobą:) To czy jestem lepszy czy gorszy od kogokolwiek nie mnie oceniać,pozostanę więc obojętny wobec Twojej opinii.Co do jednego muszę przyznać Ci racje,dalsza dyskusja jest bezsensowna.
rudy51

WysłanyWysłany: Sob Kwi 13, 2019 4:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Długo to trwało by pewne sprawy wiarus zrozumiał,nie wiem co ma wspólnego ego z wiarą we własne siły i swój rozum,asertywnością.Ale dajmy już spokój bo może to być trudne do zrozumienia. A do przyznania mi racji to jak nieraz się pięknie mówi"lepiej póżno niż wcale."
wiarus

WysłanyWysłany: Nie Kwi 14, 2019 4:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

I tymi słowami nasz wielki rudy objawił nam swoją mądrość i asertywność :)
Jaką rację ,raczej wniosek dotyczący dyskusji z Tobą ,dlatego nie próbuj manipulować .Obnosisz się tu tą swoją mądrością jakbyś był kimś kim nie jesteś.
Bo gdybyś był osobą inteligentną jak twierdzisz to potrafiłbyś się znaleźć w każdej sytuacji.Tym czasem rzeczywistość jest prozaiczna.,,Przedstaw mi swoich
przyjaciół ,a powiem kim jesteś" :)
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Kwi 14, 2019 4:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Widać że co niektórzy za dużo w gołębniku przebywali z gołębiami rozmawiali.Zamiast do ludzi wyjść z nimi rozmawiać coś niecoś o otaczającym nas świecie wiedzieć. Mądrością to wy mnie obdarzyliście ciągle w ten sposób się do mnie zwracaliście.A teraz do mnie macie pretensje .Oj wiarus nie przesadzaj.Nie umniejszaj sobie mądrości,inteligencji w dyskusji ze mną.Wiarus Ty mi nie potrzebujesz przedstawiać swoich przyjaciół ja bez tego wiem kim jesteś.Wiarus jesteś po prostu człowiekiem i dlatego dalej z Tobą dyskutuję.Bo chyba nie wyobrażasz sobie mojej dyskusji z osłem. Nie da się.Więc proszę nie odbierajcie sobie sami mądrości i inteligencji w dyskusji.Bo jak narazie tylko o tym słyszę. Pa kolego i do kościółka i modlitwa może ona pomoże.
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Kwi 14, 2019 5:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
W takim razie pomódlmy się w tej intencji.

Tak wiarus nie omieszkam pomodlić się w Twojej intencji, może za moim wstawiennictwem coś Tobie pomoże.
wiarus

WysłanyWysłany: Nie Kwi 14, 2019 5:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dziękuję ,nie zapomnij też o swoje zdrowie :)
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Kwi 14, 2019 5:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Dziękuję ,nie zapomnij też o swoje zdrowie :)

Dziękuję kolego ,choć moje zdrowie ma się dobrze.
wiarus

WysłanyWysłany: Nie Kwi 14, 2019 6:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nigdy nic nie jest na pewno niektóre przypadki wymagają wnikliwej obserwacji :)
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Kwi 14, 2019 6:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Nigdy nic nie jest na pewno niektóre przypadki wymagają wnikliwej obserwacji :)

I nie przeczę kolego nie przeczę,ale jak już mi kiedyś napisałeś jak zauważę jakieś symptomy czegoś niepokojącego napewno pójdę za Twoją radą.A ty ze mną gadu gadu i zapomnisz pójść do kościoła palmę poświęcić.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: