Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Wrz 21, 2019 2:43 Zobacz posty bez odpowiedzi
CO TRZEBA ZROBIĆ ABY ZROZUMIEĆ JĘZYK POLSKI ?
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
mirek2001

WysłanyWysłany: Czw Kwi 04, 2019 9:19
PostTemat postu : CO TRZEBA ZROBIĆ ABY ZROZUMIEĆ JĘZYK POLSKI ?
Odpowiedz z cytatem

Czy zasłyszana opowieść jest teorią hodowlaną ?

mirek2001
Wysłany: Wto Kwi 02, 2019 9:27
Temat postu : Re: Jak wyżej

stary wiarus napisał:
W temacie aklimatyzacji czy orientacji gołębi pocztowych,bardzo ważną
kwestią jest też położenie gołębnika.Chodzi tu o układ geologiczny i emisje
pola magnetycznego ziemi w miejscu lokalizacji gołębnika.Znam taki przypadek.
Hodowca z dobrymi wynikami wybudował nowy dom i gołębnik oczywiście,
ale na nowej posesji oddalonej od poprzedniej ok.500 m .No i co?No i nic.
Ten sam Hodowca,te same gołębie,ta sama metoda hodowli i lotowania.
Tylko wyników brak.

Nie w 100% a w 1000 % zgadzam się z tym co piszesz Szanowny Kolego dodam tylko do Twojej wypowiedzi Szanowny Kolego Stary Wiarus że kiedyś słyszałem taką opowieść od nieżyjącego już ŚP Ryszarda Kuszki o hodowli w której był taki przypadek , a mianowicie przechodził wykop i na drodze stanął gołębnik więc odsunięto go o pare metrów aby przeprowadzić roboty budowlane i co super gołębie zdobywające pierwsze konkursy zaczęły się nie wchodzić do konkursu . Zastanawiano się co się dzieje i ktoś skojarzył fakt przesunięcia gołębników ,zrobiono rusztowanie i wstawiono na nie gołębniki i wszystko wróciło do normy . Kilka kroków........ I TYLE WYSTARCZYŁO

(prosił bym o nie komentowanie tematu przez ..... id , TEMAT ZAŁOŻONY CELEM WYJAŚNIENIA )

WysłanyWysłany: Czw Kwi 04, 2019 10:24
PostTemat postu : Re: CO TRZEBA ZROBIĆ ABY ZROZUMIEĆ JĘZYK POLSKI ?
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
Czy zasłyszana opowieść jest teorią hodowlaną ?

mirek2001
Wysłany: Wto Kwi 02, 2019 9:27
Temat postu : Re: Jak wyżej

stary wiarus napisał:
W temacie aklimatyzacji czy orientacji gołębi pocztowych,bardzo ważną
kwestią jest też położenie gołębnika.Chodzi tu o układ geologiczny i emisje
pola magnetycznego ziemi w miejscu lokalizacji gołębnika.Znam taki przypadek.
Hodowca z dobrymi wynikami wybudował nowy dom i gołębnik oczywiście,
ale na nowej posesji oddalonej od poprzedniej ok.500 m .No i co?No i nic.
Ten sam Hodowca,te same gołębie,ta sama metoda hodowli i lotowania.
Tylko wyników brak.

Nie w 100% a w 1000 % zgadzam się z tym co piszesz Szanowny Kolego dodam tylko do Twojej wypowiedzi Szanowny Kolego Stary Wiarus że kiedyś słyszałem taką opowieść od nieżyjącego już ŚP Ryszarda Kuszki o hodowli w której był taki przypadek , a mianowicie przechodził wykop i na drodze stanął gołębnik więc odsunięto go o pare metrów aby przeprowadzić roboty budowlane i co super gołębie zdobywające pierwsze konkursy zaczęły się nie wchodzić do konkursu . Zastanawiano się co się dzieje i ktoś skojarzył fakt przesunięcia gołębników ,zrobiono rusztowanie i wstawiono na nie gołębniki i wszystko wróciło do normy . Kilka kroków........ I TYLE WYSTARCZYŁO

(prosił bym o nie komentowanie tematu przez ..... id , TEMAT ZAŁOŻONY CELEM WYJAŚNIENIA )

Komentowanie jakiego faktu że twoja wiedza na temat powroty gołębi i ich zalet lotowych względem przesunięcia o parę metrów gołębnika jest śmieszna i durna.Nie trzeba było nie sprawdzonych faktów nie zamieszczać na zasadzie jedna baba,drugiej babie i wychodzi śmieszno. Zapomniałeś dodać że te wybitne lotniki przestrzelały i lądowały u sąsiada na gruszy.Ot to cała twoja wiedza do tej śmieszności się sprowadza.Przecież nie w 100% a w 1000% się z tą teorią się zgadzałeś.Teraz kluczysz i manewrujesz.Ludzi ty już Polskiego nie próbuj uczyć bo wyjdzie jak z tą teorią.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
mirek2001

WysłanyWysłany: Czw Kwi 04, 2019 13:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

CZEKASZ NA TO ŻE ci wyzwe .... za krótki na to jesteś .
BOLI MNI TYLKO TO ŻE PONIEWIERASZ PAMIĘĆ ZMARŁEGO CZŁOWIEKA FANTASTYCZNTGO HODOWCĘ I WSPANIAŁEGO DZIENNIKARZA WSTYD WSTYD I HAŃBA .............!!!!!!!!!!!!

WysłanyWysłany: Czw Kwi 04, 2019 14:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
CZEKASZ NA TO ŻE ci wyzwe .... za krótki na to jesteś .
BOLI MNI TYLKO TO ŻE PONIEWIERASZ PAMIĘĆ ZMARŁEGO CZŁOWIEKA FANTASTYCZNTGO HODOWCĘ I WSPANIAŁEGO DZIENNIKARZA WSTYD WSTYD I HAŃBA .............!!!!!!!!!!!!

Kolego myślący inaczej,to nie nieboszczyk zamieścił te brednie a ty kolego ,i teraz wstydż się że zganiasz to na fantastycznego już nieżyjącego hodowcę.
Ale mniejsze oto,właśnie kolega pytał mi się czy nie znam eksperta od tej dziedziny bo chce o 0,75m.przesunąć gołębnik,bo przez pomyłkę wszedł gołębnikiem na teren sąsiada.Ale boi się czy jego samice jajek nie przestaną znosić. Co ty na to kolego,jak on ma teraz postąpić.Przesuwać mirek2001 czy nie przesuwać.
mirek2001

WysłanyWysłany: Czw Kwi 04, 2019 20:01
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jakim ty jesteś człowiekiem ? jak nim w ogóle jesteś że nie ma dla ciebie żadnych świętości? masz szczęście że jesteś anonimowy szujo bo morde bym oklepał tak poniewierać MOJEGO I WIELU Z NAS PRZYJACIELA .NAPISZE CI JESZCZE TRAZ BO WOLNO TRYBISZ OPOWIEDZIAL MI JĄ JAKO CIEKAWOSTKĘ W PRZYJACIELSKIEJ ROZMOWIE ..... ALE TY NIE MASZ Z KIM TAKICH ROZMÓW PROWADZIĆ .DZIĘKUJ BOGU ZA ANONIMOWOŚĆ BO JAK CIE DOSTANE NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI TO MÓDL SIE ŻEBY KTOS MIE POWSTRZYMAŁ .

Komentowanie jakiego faktu że twoja wiedza na temat powroty gołębi i ich zalet lotowych względem przesunięcia o parę metrów gołębnika jest śmieszna i durna.Nie trzeba było nie sprawdzonych faktów nie zamieszczać na zasadzie jedna baba,drugiej babie i wychodzi śmieszno. Zapomniałeś dodać że te wybitne lotniki przestrzelały i lądowały u sąsiada na gruszy.Ot to cała twoja wiedza do tej śmieszności się sprowadza.Przecież nie w 100% a w 1000% się z tą teorią się zgadzałeś.Teraz kluczysz i manewrujesz.Ludzi ty już Polskiego nie próbuj uczyć bo wyjdzie jak z tą teorią.

MODERATORA PROSZE O ZAMKNIĘCIE TEMATU BO TA SZUJA NIE ZNA ŚWIĘTOŚCI .
WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ DAĆ NASZEMU KOLEDZE ŚP. RYSIOWI PANIE .

WysłanyWysłany: Czw Kwi 04, 2019 20:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
Jakim ty jesteś człowiekiem ? jak nim w ogóle jesteś że nie ma dla ciebie żadnych świętości? masz szczęście że jesteś anonimowy szujo bo morde bym oklepał tak poniewierać MOJEGO I WIELU Z NAS PRZYJACIELA .NAPISZE CI JESZCZE TRAZ BO WOLNO TRYBISZ OPOWIEDZIAL MI JĄ JAKO CIEKAWOSTKĘ W PRZYJACIELSKIEJ ROZMOWIE ..... ALE TY NIE MASZ Z KIM TAKICH ROZMÓW PROWADZIĆ .DZIĘKUJ BOGU ZA ANONIMOWOŚĆ BO JAK CIE DOSTANE NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI TO MÓDL SIE ŻEBY KTOS MIE POWSTRZYMAŁ .

MODERATORA PROSZE O ZAMKNIĘCIE TEMATU BO TA SZUJA NIE ZNA ŚWIĘTOŚCI .
WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ DAĆ NASZEMU KOLEDZE ŚP. RYSIOWI PANIE .

Kolego tu już naprawdę odleciałeś, to jest po prostu profanacja.Ty chyba nie zastanawiasz się co piszesz i gdzie piszesz . A ciebie kolego administrator powinien wyciąć za grożby karalne. pozostałych za obrażliwe.
mirek2001

WysłanyWysłany: Czw Kwi 04, 2019 20:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

,,
Tak samo mogą powiedzieć o tobie i nosa wtyka a na niczym się nie zna. Prosta rada dla ciebie nie wchodż, nie czytaj, nie zamieszczaj,a jak już to zrobisz to przynajmniej nie obrażaj. ,,

WysłanyWysłany: Pią Kwi 05, 2019 7:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
,,
Tak samo mogą powiedzieć o tobie i nosa wtyka a na niczym się nie zna. Prosta rada dla ciebie nie wchodż, nie czytaj, nie zamieszczaj,a jak już to zrobisz to przynajmniej nie obrażaj. ,,

Tytuł tego tematu to "co trzeba zrobić by zrozumieć język polski".
mirek2001 bardzo proste bardziej uważać na lekcjach j.polskiego i najważniejsze nie było trzeba na nich spać.Ty tego zaniedbałeś i są tego efekty.I nic już tego nie jest w stanie zmienić.Trzeba było rodziców słuchać jak ostrzegali ucz się synu ucz bo inaczej będziesz muł.
spokojny24

WysłanyWysłany: Pią Kwi 05, 2019 17:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No ludziska miarka się chyba już przebrała i należałoby już trochę odpocząć Bo od tego jadu niedługo klawiatury popalicie Aż strach pomyśleć że to piszą ludzie których łączy wspólne hobby
siwy7

WysłanyWysłany: Pią Kwi 05, 2019 18:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mirek2001 , co Ty tu za głupoty opowiadasz , typu powiedziała jedna baba drugiej babie. Przesunięcie golebnika o kilka metrów nie ma znaczenia. A że jednego roku jest mistrz a na drugi nic , to taką sytuację nie raz widziałem, choćby kol. Wiarus. A golebnika chyba nie przesunął.
rudy51

WysłanyWysłany: Pią Kwi 05, 2019 19:01
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

spokojny24 napisał:
No ludziska miarka się chyba już przebrała i należałoby już trochę odpocząć Bo od tego jadu niedługo klawiatury popalicie Aż strach pomyśleć że to piszą ludzie których łączy wspólne hobby

A jad wiarusa i tych innych od nas podobno mądrzejszych Tobie nie przeszkadza,trzeba być kolego obiektywnym.A nie stosować moralność Kalego.Bo to koledzy,więc jeżeli tacy to koledzy to ja dziękuję Pozdrawiam.
wiarus

WysłanyWysłany: Pią Kwi 05, 2019 20:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie wywołuj mnie do tablicy .Nie chcesz się przedstawić piszesz że jesteś wielkim mistrzem ze nogi się pode mną załamą jak padnie tu twoje nazwisko.
W swoim życiu poznałem kilku wybitnych ludzi lecz żaden z nich nie hodował gołębia dlatego bez obaw nie jesteś tak wielki abym padł z wrażenia przed tobą.
Temat jaki założyłeś dotyczy ciebie ,ponieważ jak twierdzicie nie jestem mistrzem ,a ty jesteś wielki choć anonim.Dlatego więc to ty nie kto inny nie tolerujesz słabszych i plujesz jadem na mnie.
rudy51

WysłanyWysłany: Pią Kwi 05, 2019 20:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Nie wywołuj mnie do tablicy .Nie chcesz się przedstawić piszesz że jesteś wielkim mistrzem ze nogi się pode mną załamą jak padnie tu twoje nazwisko.
W swoim życiu poznałem kilku wybitnych ludzi lecz żaden z nich nie hodował gołębia dlatego bez obaw nie jesteś tak wielki abym padł z wrażenia przed tobą.
Temat jaki założyłeś dotyczy ciebie ,ponieważ jak twierdzicie nie jestem mistrzem ,a ty jesteś wielki choć anonim.Dlatego więc to ty nie kto inny nie tolerujesz słabszych i plujesz jadem na mnie.

Już tyle razy Ty mnie opluwałeś, więc pozwól że ja tej radości satysfakcji doznam jak Ty doznawałeś. Jesteś jednak gość że wróciłeś.
wiarus

WysłanyWysłany: Pią Kwi 05, 2019 20:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tylko na chwilkę .Zdrówka życzę
rudy51

WysłanyWysłany: Pią Kwi 05, 2019 20:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Tylko na chwilkę .Zdrówka życzę

Teraz mnie rozczarowałeś. Ale i tak jesteś Wielki że wróciłeś by choć słowo ze mną zamienić.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: