Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Wrz 16, 2019 6:11 Zobacz posty bez odpowiedzi
Skargi do administratora szanownych stałych użytkownikow
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
rudy51

WysłanyWysłany: Sob Kwi 06, 2019 16:41
PostTemat postu : Skargi do administratora szanownych stałych użytkownikow
Odpowiedz z cytatem

Proponuję koledzy byście składali skargi na wasze postępowanie,i to niekiedy bardzo gorszące. Panowie trochę samo krytyki w waszym zachowaniu. Zachowanie godne pierwszoklasistów ,Psze Pani a rudy51 przezywa a jak przezywa,no tak Pani jakoś przezywa,a my jesteśmy przecież bardzo grzeczni.Oj nieładnie Panowie nie ładnie jak dzieci.Co następna skarga do administratora.Jeżeli dalej to tak pójdzie Panowie my wszyscy zejdziemy na psy.Kiedyś ktoś tu powiedział że kij ma dwa końce,i administrator też o tym wie i zaczął przyglądać się także tym co te skargi ślą. Panowie Wielki Brat was obserwuje.Pozdrowienia Dla wszystkich tych ślących też.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
wiarus

WysłanyWysłany: Nie Kwi 07, 2019 3:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Rudy opamiętaj się .Nie sądzę aby ktokolwiek skarżył się do administratora jak to sobie tłumaczysz.Moderator sam usuwa to co uważa za zbędne i nikt z nas nie ma na to wpływu.DL
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Kwi 07, 2019 5:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Rudy opamiętaj się .Nie sądzę aby ktokolwiek skarżył się do administratora jak to sobie tłumaczysz.Moderator sam usuwa to co uważa za zbędne i nikt z nas nie ma na to wpływu.DL

Widzisz wiarus jak zwykle się mylisz,rudy51 jeżeli już coś pisze ta raczej oparte na FAKTACH.I takie zachowanie cechuje nie tylko pewne osoby nie tylko tutaj.Takie samo zachowanie cechuje te osoby na szczeblu sekcji,oddziału.okręgu i ogólnopolskim.I wiesz wiarus jak to wygląda "my hodowcy ludzie prawi pragniemy donieść szanownemu gremiu że ten i ten hodowca" i już powinneś sam się domyśleć jak to leci dalej. Niemen piękny ponad czasowy utwór skomponował "DZIWNY TEN ŚWIAT" a jak on leci i co porusza każdy pewnie wie.Piszesz że nie jest tak jak myślę i to przedstawiam,Wiarus uwierz w tym przypadku wiem właśnie o czym piszę.Mi nie zależy czy ja tu będę czy nie,raczej bardziej na uczciwości ludzkiej.A kto to robi to jak każdy zdrowo myślący przekalkuluje to mu wyjdzie.Bo chyba nikt nie będzie podejrzewać siwego7,gregora46,czy mnie samego donoszącego na siebie. Wolę prawdę niż wałsz i nie bacząc na konsekwencje przedstawiam wam fakt nie do obalenia.Niektórzy zamiast zamieszczać poważne tematy które mógłby coś dać w dyskusji lub uczestniczyć w takich dyskusjach para się takimi niskimi pobudkami.A to coś w rodzaju wisienki na torcie czym niektórzy tu się zajmują.
Od : mod_02
Do : rudy51
Wysłany : Sob Kwi 06, 2019 11:33
Temat :
ostrzeżenie Cytuj wiadomość
Ostrzegam
Konto może zostać zablokowane.
Są skargi od wielu.
Jeszcze dwie skargi i tak zrobię.
A jeżeli nie wiesz nadal kto do tych usłużnych tu należy to też mogę wymienić. Trzeba mieć swój honor i prawdę na ustach. Miło mi się z wami dyskutowało jak co to Zdrowych Wesołych zbliżających się Świat.
LUDZIE SPIESZCIE SIĘ CZYTAĆ BO I TO MOŻE ZNIKAĆ.

Ostatnio zmieniony przez rudy51 dnia Nie Kwi 07, 2019 5:47, w całości zmieniany 1 raz
wiarus

WysłanyWysłany: Nie Kwi 07, 2019 5:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No to nie wiedziałem mojej skargi tam nie znajdziesz ,jednak powinieneś się zastanowić nad tym bo widocznie coś w tym jest skoro ludzie tak zareagowali.
Różne tu głupoty i żart padały lecz taką informację widzę pierwszy raz.Dziękuje za życzenia i wzajemnie Zdrowych Wesołych Świąt.

Ostatnio zmieniony przez wiarus dnia Nie Kwi 07, 2019 5:59, w całości zmieniany 1 raz
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Kwi 07, 2019 5:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
No to nie wiedziałem mojej skargi tam nie znajdziesz ,jednak powinieneś się zastanowić nad tym bo widocznie coś w tym jest skoro ludzie tak zareagowali.DL

Wiarus uważałem i uważam Ciebie za człowieka rozumnego i inteligentnego i chyba nie muszę Tobie tłumaczyć co jest tym powodem,ale nie do mnie ta ocena użytkownicy WSZYSCY to ocenią. Wiesz jak to jest i to też cechuje to użytkowników podkreślam niektórych z tego forum, z głupiego się wyśmiewa ,a z mądrym nie potrafi się dyskutować.I to jest ten cały powód.Wiarus i proszę wszelkie zło nie zwalaj na wszystkich ludzi,to jest garstka jak palców u jednej ręki.Większość tu to bardzo uczciwi ludzie.ja zawsze powtarzałem jak brak argumentów to do czego można się posunąć ot to przykład.
wiarus

WysłanyWysłany: Nie Kwi 07, 2019 6:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No cóż co do mojej inteligencji to zdania są podzielone :) Tak jak pisałem fora rządzą się swoimi prawami i należy uczestnictwo w nich traktować bardziej jak luźną rozmowę .Wielu wspaniałych ludzi tu poznałem choć niejednokrotnie
na początku mnie obrażali .Dlatego trzeba być bardziej wyrozumiałym aby ludzie
zmienili zdanie o nas samych.Dl
gregor46

WysłanyWysłany: Nie Kwi 07, 2019 8:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hallo kol Hodowcy , calkowicie sie z tym zgadzam , Moderator , musi czuwac na to co tu jest pisane , tylko z to ruznico powinien usöwac wpisy , ktöre odbiegajo od zalorzonego tematu , wpisy ktöre so wulgarne , obrarzajo , ublirzajo , hodowcom ktörych wogule nie znajo , inna sprawa to wpisy , ktöre so nie wygodne , ktöre nie posujo , tym z göry ktöre zawierajo prawde , tylko to prawde ,nie chce sie wyjasnic , dlaczego te wpisy so usuwane ?? , ja w rzadnym moim wpisie nikogo , nie obrazilem , nie pisalem nieprawdy , i mimo tego kilka moich wpisöw jest usuwanych , naprawde nie wiem dlaczego ?? , rozwiazanie tego problemu jest bardzo proste , troche wiecej tolerancji , zachowanie pewnych regul , dyskusja na jakims poziomie intelektualnym , hodowcy ktörzy komus cos zarzucajo , powinni sie przedstawic , udowadniac te zarzuty , nie pisac bajek , nie praktykowac Poczty Pantoflowej , i tylko wtedy mozemy te forum doprowadzic do stanu , gdzie nie trzeba sie wstydzic ze jest sie Hodowco , a nie Gburem . dobry lot Gregor .
ARTURO

WysłanyWysłany: Nie Kwi 07, 2019 17:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor46 napisał:
hallo kol Hodowcy , calkowicie sie z tym zgadzam , Moderator , musi czuwac na to co tu jest pisane , tylko z to ruznico powinien usöwac wpisy , ktöre odbiegajo od zalorzonego tematu , wpisy ktöre so wulgarne , obrarzajo , ublirzajo , hodowcom ktörych wogule nie znajo , inna sprawa to wpisy , ktöre so nie wygodne , ktöre nie posujo , tym z göry ktöre zawierajo prawde , tylko to prawde ,nie chce sie wyjasnic , dlaczego te wpisy so usuwane ?? , ja w rzadnym moim wpisie nikogo , nie obrazilem , nie pisalem nieprawdy , i mimo tego kilka moich wpisöw jest usuwanych , naprawde nie wiem dlaczego ?? , rozwiazanie tego problemu jest bardzo proste , troche wiecej tolerancji , zachowanie pewnych regul , dyskusja na jakims poziomie intelektualnym , hodowcy ktörzy komus cos zarzucajo , powinni sie przedstawic , udowadniac te zarzuty , nie pisac bajek , nie praktykowac Poczty Pantoflowej , i tylko wtedy mozemy te forum doprowadzic do stanu , gdzie nie trzeba sie wstydzic ze jest sie Hodowco , a nie Gburem . dobry lot Gregor .

Gregor Ty nie próbuj się wybielać, bo poczytaj swoje wpisy wobec mojej osoby i jak piszesz gnida, głupi, itd to chyba nie są to pochwały.
Bo jak pisałem, zebys swoje gołębie dał na loty do polskich hodowców i pokazał klasę to temat został usunięty.
I wybacz raczej nie moder tu spanikował, bo żadnej obrazy nie było tylko musiałeś sie postarać, żeby do tego nie doszło.
Ale cóż mozna i tak
arti1982arti

WysłanyWysłany: Nie Kwi 07, 2019 17:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie rudy51, ja jak chcialem sie dowiedziec na tym forum o zadaszeniu, to pan mni tylko odpowiedzial w temacie,zadaszenia, mysle ze wie pan o czym pisze a jak ta sie skaczylo wystarczy zobaczyc.
ARTURO

WysłanyWysłany: Nie Kwi 07, 2019 17:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy51 napisał:
wiarus napisał:

Widzisz wiarus jak zwykle się mylisz,rudy51 jeżeli już coś pisze ta raczej oparte na FAKTACH.I takie zachowanie cechuje nie tylko pewne osoby nie tylko tutaj.Takie samo zachowanie cechuje te osoby na szczeblu sekcji,oddziału.okręgu i ogólnopolskim.I wiesz wiarus jak to wygląda "my hodowcy ludzie prawi pragniemy donieść szanownemu gremiu że ten i ten hodowca" i już powinneś sam się domyśleć jak to leci dalej. Niemen piękny ponad czasowy utwór skomponował "DZIWNY TEN ŚWIAT" a jak on leci i co porusza każdy pewnie wie.Piszesz że nie jest tak jak myślę i to przedstawiam,Wiarus uwierz w tym przypadku wiem właśnie o czym piszę.Mi nie zależy czy ja tu będę czy nie,raczej bardziej na uczciwości ludzkiej.A kto to robi to jak każdy zdrowo myślący przekalkuluje to mu wyjdzie.Bo chyba nikt nie będzie podejrzewać siwego7,gregora46,czy mnie samego donoszącego na siebie. Wolę prawdę niż wałsz i nie bacząc na konsekwencje przedstawiam wam fakt nie do obalenia.Niektórzy zamiast zamieszczać poważne tematy które mógłby coś dać w dyskusji lub uczestniczyć w takich dyskusjach para się takimi niskimi pobudkami.A to coś w rodzaju wisienki na torcie czym niektórzy tu się zajmują.
Od : mod_02
Do : rudy51
Wysłany : Sob Kwi 06, 2019 11:33
Temat :
ostrzeżenie Cytuj wiadomość
Ostrzegam
Konto może zostać zablokowane.
Są skargi od wielu.
Jeszcze dwie skargi i tak zrobię.
A jeżeli nie wiesz nadal kto do tych usłużnych tu należy to też mogę wymienić. Trzeba mieć swój honor i prawdę na ustach. Miło mi się z wami dyskutowało jak co to Zdrowych Wesołych zbliżających się Świat.
LUDZIE SPIESZCIE SIĘ CZYTAĆ BO I TO MOŻE ZNIKAĆ.

Słuchaj mistrzu cietej riposty.
To, że Ci moder pogroził, to nie pierwszy i bie ostatni raz.
Nie rób scen- Prezes Jarosław powiedział- dopłata 500 zł do każdej krowy, 100 zł do każdego tucznika, a podobno po 10 zeta dla hodowcy za kazdego gołebia dopłacą.
Także spokój może pomóc.
wiarus

WysłanyWysłany: Nie Kwi 07, 2019 17:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Koledzy czas skończyć te spory bo to do niczego nie prowadzi.Święta,loty szkoda czasu na głupoty.Dl
https://www.youtube.com/watch?v=hmWWSVnDcD8
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Kwi 07, 2019 17:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego zwany arturo długo nad tym myślałeś ,idąc waszym przykładem zaraz zostanie ten wpis wysłany do administratora że jakiś mędrzec chce wywołać zadymę.
ARTURO

WysłanyWysłany: Nie Kwi 07, 2019 17:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy51 napisał:
Kolego zwany arturo długo nad tym myślałeś ,idąc waszym przykładem zaraz zostanie ten wpis wysłany do administratora że jakiś mędrzec chce wywołać zadymę.

A wysyłaj póki czas.
Mi moder tez usunął dużo postów- ale nigdy nie wklejałem na forum i nie płakałem jak dziecko.
Z moderem sie nie dyskutuje.
I to nie żadna zadyma tylko świete słowa- wydrukuj i powieś nad łóżkiem bo Arturo wiecznie żył nie będzie.
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Kwi 07, 2019 17:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ARTURO napisał:
rudy51 napisał:

A wysyłaj póki czas.
Mi moder tez usunął dużo postów- ale nigdy nie wklejałem na forum i nie płakałem jak dziecko.
I to nie żadna zadyma tylko świete słowa- wydrukuj i powieś nad łóżkiem bo Arturo wiecznie żył nie będzie.

arturo on Ciebie wytnie,i gdzie Ty chłopie swoje mądrości będziesz zamieszczał.Chyba w kiblu palcem malowane.Żyj długo bo takie egzemplarze nie często się rodzą.Byłaby strata dla społeczeństwa.Więc trzymaj się ciepło i nie choruj bo chemia będzie musiała iść w ruch.
ARTURO

WysłanyWysłany: Nie Kwi 07, 2019 18:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy51 napisał:
ARTURO napisał:
rudy51 napisał:

A wysyłaj póki czas.

arturo on Ciebie wytnie,i gdzie Ty chłopie swoje mądrości będziesz zamieszczał.Chyba w kiblu palcem malowane.Żyj długo bo takie egzemplarze nie często się rodzą.Byłaby strata dla społeczeństwa.Więc trzymaj się ciepło i nie choruj bo chemia będzie musiała iść w ruch.

Z moderem się nie dyskutuje, zapamiętaj sobie, a jak nie masz drukarki to palcem napisz gdzie uważasz.
I nie wiem jak byś się postarał, to zapewniam Cię, że byłbym ostatnią osobą, która będzie donosy pisać.
Zreszta za długo żyję i jestem na forum, ale cos mi tu nie gra z tym Twoim kontem. Dlaczego? za dużo przypadków.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Skocz do: