Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Czw Paź 17, 2019 23:25 Zobacz posty bez odpowiedzi
Dlaczego młodzie nie garna sie do sportu gołębiarskiego.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
wkic

WysłanyWysłany: Sro Maj 01, 2019 2:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Spokojny24 ja jestem ciekawy ilu hodowcow
jest kawalerami a ilu rozwodnikami.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
mirek2001

WysłanyWysłany: Sro Maj 01, 2019 6:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wkic napisał:
Spokojny24 ja jestem ciekawy ilu hodowcow
jest kawalerami a ilu rozwodnikami.

Szanowny kolego z Kanady nie wiem jak to jest u Was ale ja znam kilka nawet czołowych Hodowli Polskich gdzie lotują całe rodziny ,a znana jest mi hodowla gdzie prim wiedzie żona choć hodowla zapisana jest na męża ... i to cieszy

WysłanyWysłany: Sro Maj 01, 2019 7:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A co to ma być,wykład nad wyższością hodowli prowadzących przez kawalerów.rozwodników czy całych rodzin.Teraz z niecierpliwością będę czekał do jakich wniosków tu się dojdzie.Coraz lepiej ten temat się rozwija.
gregor46

WysłanyWysłany: Sro Maj 01, 2019 8:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Kol Borsuk 100 , dzisiaj jest swieto Pracy , na twoje pytanie , jest duzo odpowiedzi , miedzy innymi duzo pracy , trzeba to prace robic z satysfakcjo , nie zmuszac sie do niej , dalej dzisiejsza mlodzierz , ma cos innego w planie , na temat hodowli , lotowania itd nie majo zielonego pojecia , jedyna mozliwosc to w rodzinie , Syn . Wnuczek , ktöry jest zararzony tym hobby , dalej mozliwosc budowania golebnika , jest z tym cierzko , dalej koszty , jeszcze jeden bardzo warzny aspekt , jesli ci potecjalni mlodociani - hodowcy wejdo tu na forum , i przeczytajo niektöre wpisy , to sobie pomyslo , ze znajdujo sie w domu Wariatöw , i do takiego Domu , nie chco dolaczyc , oni , nie mogo liczyc na pomoc doroslych , zaczynajac hodowle - loty , nie majo szans , so zawiedzieni , nie robio konkursöw i dlatego niejednokrotnie szybko z tego rezygnujo , ps propozycja powinno sie przy oddzialach , Sekcjach stwarzac grupy mlodocianych , pokazywac , i tlumaczyc Hodowle , organizowac imprezy ktöre zachecajo , ktöre dajo im ucieche , dobrzy hodowcy , powinni brac patronat , na tych poczatkujacych , tz pomagac , teoretycznie i materialem . ps to tylko kilka uwag na ten temat . dobry lot Gregor
wkic

WysłanyWysłany: Pią Maj 03, 2019 11:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Swieto Konstytucji 3 Maja.
Swietujcie hodowcy.
BOG HONOR OJCZYZNA
Ryszard Tosnowiec

WysłanyWysłany: Pią Maj 03, 2019 16:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Moja propozycja dla młodych , klip https://www.youtube.com/watch?v=4SC6PpbE3lM&list=UUQCCaXDo7PLL8iXdmRiR0qA

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
rudy51

WysłanyWysłany: Pią Maj 03, 2019 16:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ryszard Tosnowiec napisał:
Moja propozycja dla młodych , klip https://www.youtube.com/watch?v=4SC6PpbE3lM&list=UUQCCaXDo7PLL8iXdmRiR0qA

Ryszard,jak to mają zrozumieć młodzi.Twoje promowanie hodowli oczywiście swojej to w jakim celu,nie przypadkiem komercji.Pięknie to w swoim filmiku ująłeś,więc czyżby ciebie także dopadła padaczka.
gregor46

WysłanyWysłany: Pią Maj 03, 2019 17:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Mistrzu przestworzy R Tosnowiec , nie rozumie twojej wypowiedzi , co ty w tym filmiku proponujesz Mlodym hodowcom ??, ja nic porzytego nie widze , przecierz ty nic konkretnego nie muwisz , jedyny sens tego filmu , to robienie sobie reklamy , ty dalej na chama szukasz kupcöw , powiedz mi jeszcze raz dlaczego ma ktos kupic u ciebie ptaki , i to za take ceny ?? , co mozesz tym potecjalnym kupcom pokazac ?? , co to z idiotyczny pomysl , typowanie na twoje ptaki , jak ty to sobie wybrarzasz , co jest do wygrania liczy sie lista konkursowa z twojego golebnika , czy lista oddzialowa , dziwie sie , ze boisz sie niedobrej pogody przecierz twoje wyrzymacze ( twarde ptaki ) tako pogode powinny lubic , mimo to zycze ci udanego lotu , moze wkoncu , cos wygrasz , to najleprza reklama . dobry lot Gregor
Ryszard Tosnowiec

WysłanyWysłany: Sob Maj 04, 2019 5:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Rudy jest takie powiedzenie , gdy nie gra zespól to na scenę wskakuje małpa i dokazuje ..no Ty we wszystkich tematach , gdy nie pisze znawca wskakujesz dokazujesz.
Gegor przyszedłeś tutaj bo myślałeś , że opylisz naiwniakom swoje asy , tymczasem tutaj towarzystwo by przyjęło ,ale gdy dodasz na karmę !
Idea moja a pisze tutaj już 14 lat zawsze ta sama - pomoc merytoryczna - oczywiście tak jak lekarz , adwokat czy wróżbita nie pomagają za friko tak i ja lokuję swoje gołębie - zbyt jest bardzo duży - dość wspomnieć o wyremontowanym domu czy meśku ...naśladujcie może i wy odniesiecie sukces !

Mój pomysł zdał egzamin gro hodowców typuje na środowy lot - bo dzisiaj i jutro kiepska aura - idealna na bar a nie loty !

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
rudy51

WysłanyWysłany: Sob Maj 04, 2019 6:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ryszard Tosnowiec napisał:
Rudy jest takie powiedzenie , gdy nie gra zespól to na scenę wskakuje małpa i dokazuje ..no Ty we wszystkich tematach , gdy nie pisze znawca wskakujesz dokazujesz.
Gegor przyszedłeś tutaj bo myślałeś , że opylisz naiwniakom swoje asy , tymczasem tutaj towarzystwo by przyjęło ,ale gdy dodasz na karmę !
Idea moja a pisze tutaj już 14 lat zawsze ta sama - pomoc merytoryczna - oczywiście tak jak lekarz , adwokat czy wróżbita nie pomagają za friko tak i ja lokuję swoje gołębie - zbyt jest bardzo duży - dość wspomnieć o wyremontowanym domu czy meśku ...naśladujcie może i wy odniesiecie sukces !

Mój pomysł zdał egzamin gro hodowców typuje na środowy lot - bo dzisiaj i jutro kiepska aura - idealna na bar a nie loty !

Ryszard z tą małpą to masz całkowitą rację,Nie ma zainteresowania to wyskakuje na scenę i pajacuje. Mała próbka zdolności tej małpy nie kiedy można byłoby powiedzieć farbowanej małpy.Bo w blond włosami także ci bliżej do małpy było.
https://www.youtube.com/watch?v=_iRwJBHRlYw
gregor46

WysłanyWysłany: Sob Maj 04, 2019 6:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Pomocny kolego , komu i w czym ty pomagasz , na czym so te twoje rady oparte ?? , ty jestes , bardzo przecietny hodowca , ty nie morzesz nic praktycznie opszec , na twojej hodowli , co ty nazywasz pomoc merytoryczna ?? myslisz tu o twoich filmikach , one nikomu nie pomagajo , co ty tam möwisz , to nic nowego , poza robieniem sobie reklamy , ja przyszedlem na te forum , nie rzeby sprzedawac ptaki , ja w zadnym moim poscie nie proponowalem sprzedarz ptaköw , u ciebie jest inaczej , ty nie masz wyniköw , i mimo to szukasz naiwnych , ja jestem na tym forum , bo chce podyskutowac , na tematy zwiazane z hodowlo , podzielic sie nowinamy , moze komus doradzic , ale to wszystko miedzy normalnymy , udciwymy hodowcami , ktörzy zachowujo formy dobrego obyczaju . ps o jakim SUKCESIE ty piszesz ?? w listach konkursowych to raczej Porazka , moze byc tylko lepiej , wiec nikomu nie zalecam tego powtörzyc co ty robisz , ty zyjesz w innym Swiecie , naprawde w Wirtualnym . dobry lot Gregor
MłodyPocztowy

WysłanyWysłany: Sob Maj 04, 2019 7:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam.
Panowie Gregor46, Rudy51 i Siwy7 mam pytanie .
Co wy wnosicie swoimi wpisami na tym Forum by przekonać młodego hodowcę do wstąpienia w wasze szeregi.
Bo jak narazie to ziejecie ogniem do wszystkich nawet do Pana Ryszarda.
Przykro mi to pisać ale gdybym miał rywalizować z takimi "kolegami" wolę pozostać przy tym co mam do tej pory.
Bo dogadać się z wami nie można przykładem najbardziej wiarygodnym jest to Forum .
Pisało tu sporo fajnych Hodowców a dziś kto chce z wami pisać? Ja wam z góry "dziękuję" za odpowiedź. Bo ją znam .
Pozdrawiam Hodowców którzy przestali już tu pisać.
rudy51

WysłanyWysłany: Sob Maj 04, 2019 8:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

MłodyPocztowy napisał:
Witam.
Panowie Gregor46, Rudy51 i Siwy7 mam pytanie .
Co wy wnosicie swoimi wpisami na tym Forum by przekonać młodego hodowcę do wstąpienia w wasze szeregi.
Bo jak narazie to ziejecie ogniem do wszystkich nawet do Pana Ryszarda.
Przykro mi to pisać ale gdybym miał rywalizować z takimi "kolegami" wolę pozostać przy tym co mam do tej pory.
Bo dogadać się z wami nie można przykładem najbardziej wiarygodnym jest to Forum .
Pisało tu sporo fajnych Hodowców a dziś kto chce z wami pisać? Ja wam z góry "dziękuję" za odpowiedź. Bo ją znam .
Pozdrawiam Hodowców którzy przestali już tu pisać.

Młody a gdzie ty widzisz ogień,ty z zamiłowania strażak czy hodowca że w około widzisz ogień i to jeszcze może piekielny.Rysiek potrzebuje partnera do tańca na strychu, zgłoś się parkę młodych masz zapewnioną w gratisie..
gregor46

WysłanyWysłany: Sob Maj 04, 2019 8:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol Mlody Pocztowy , nie bardzo cie rozumie o co ci chodzi , dlaczego piszesz ze ja zieje ogniem ?? , wiesz za mieszkam w Niemczech i tu sie staram zeby zdobyc nowych hodowcöw , jest to bardzo cierzko , u was to muszo juz Polscy hodowcy , o to sie starac , ale jest inaczej to nie kol Siwy i Rudy , to inni tak zwani hodowcy swoim zachowaniem , pisaniem nieprawdy obrarzaniem , zniechecajo , mlodych do zaczecia hodowli . ps ty sie nigdy nie pytales , nie chciales nic wiedziec na temat Golebiarki ps ja przypuszczam , ze moimy wpisami , niejednemu , doradzilem , pomoglem , ty nie masz dostepu do mojego PW i nie wiesz co jest tam pisane , ps jedno moge ci ale doradzic , nie wzoröj sie na R Tosnowcu , jego glöwnym celem jest Handel , i szukanie kupcöw , chyba nie chcesz do tych nalezyc . dobry lot Gregor
rudy51

WysłanyWysłany: Sob Maj 04, 2019 8:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ryszardzie Tosnowiec w tym zawarłeś wszystko jako hodowca gołębi pocztowych. Za jedno to mogę Ciebie pochwalić za odwagę w ocenie swojej osoby."Idea moja a pisze tutaj już 14 lat zawsze ta sama - pomoc merytoryczna - oczywiście tak jak lekarz , adwokat czy wróżbita nie pomagają za friko tak i ja lokuję swoje gołębie - zbyt jest bardzo duży - dość wspomnieć o wyremontowanym domu czy meśku ...naśladujcie może i wy odniesiecie sukces !"
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: