Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Paź 14, 2019 22:40 Zobacz posty bez odpowiedzi
SEZON 2019r. Plany oraz oczekiwania
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Kwi 14, 2019 16:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Namysłów i widzisz teraz sam jak to wyszło,chciałoby się powiedzieć chciałem dobrze a się wszystko posypało.A to jeszcze nic, jak chce jajko być od kury mądrzejsze.Poczekajmy będzie jeszcze ciekawiej.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
NAMYSŁÓW

WysłanyWysłany: Nie Kwi 14, 2019 18:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panowie czy wy nie potraficie pisać na temat , bez różnych animozji ….?
Moje plany w tym sezonie:
- sprawdzenie w sezonie kilkunastu potomków po sprowadzonych gołębiach,
- wprowadzenie kilku trików motywacyjnych podczas lotów na dwóch gołębnikach ,
- wprowadzenie w gołębnikach wymuszunej wentylacji(wentylatory),
- wprowadzenie treningów (wywózek)pomiędzy lotami.
ARTURO

WysłanyWysłany: Nie Kwi 14, 2019 18:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

NAMYSŁÓW napisał:
Panowie czy wy nie potraficie pisać na temat , bez różnych animozji ….?
Moje plany w tym sezonie:
- sprawdzenie w sezonie kilkunastu potomków po sprowadzonych gołębiach,
- wprowadzenie kilku trików motywacyjnych podczas lotów na dwóch gołębnikach ,
- wprowadzenie w gołębnikach wymuszunej wentylacji(wentylatory),
- wprowadzenie treningów (wywózek)pomiędzy lotami.

No właśnie niektórym lekka palma odbiła.
Ale wybacz Gregorowi bo on sie musi wybielić.
Jemu sie płyta zacięła- na polskich WG startuje setki hodowców z różnych krajów- tysiące gołębi- ale on jeden tylko pisze jaki to z niego kozak.
A miał propozycję wysłania asiorów do Polski- to staje okoniem, bo Polacy nie sa godni takich asiorów lotować.
No i jak zwykle masło maślane.
Udanego sezonu dla każdego hodowcy życzę no i naszemu Koledze z Niemiec udanego startu i wygranej na WG,
raby77

WysłanyWysłany: Nie Kwi 14, 2019 18:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Brawo Rysiu 10szt/8tyś kto zabroni biednemu bogato żyć?Z tego co pamiętam Ryśka jaskółki i wyżymacze chodziły po 150zeta szt, więc chyba cały czas dokłada do interesu.
A wracając do tematu ja w zimie zakupiłem kilka szt.ze wspólnych gołębników,oraz od kol.A Piwowarczyka i A.Nowickiego i zobaczymy co będzie.Oddałem też kilka swoich m.in od Pana Latawca.W lato w planach budowa nowego gołębnika(większego).A w przyszłym roku dam kilka na W.G Warmia,bo mam kilka km,i będę szalał w naszym oddziale 0244 :P
ARTURO

WysłanyWysłany: Nie Kwi 14, 2019 19:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

raby77 napisał:
Brawo Rysiu 10szt/8tyś kto zabroni biednemu bogato żyć?Z tego co pamiętam Ryśka jaskółki i wyżymacze chodziły po 150zeta szt, więc chyba cały czas dokłada do interesu.
A wracając do tematu ja w zimie zakupiłem kilka szt.ze wspólnych gołębników,oraz od kol.A Piwowarczyka i A.Nowickiego i zobaczymy co będzie.Oddałem też kilka swoich m.in od Pana Latawca.W lato w planach budowa nowego gołębnika(większego).A w przyszłym roku dam kilka na W.G Warmia,bo mam kilka km,i będę szalał w naszym oddziale 0244 :P

Myslę, że troche cierpliwości i coś ciekawego uchowasz.
Odnosnie Kolegi Adama- super gość zreszta jak wszyscy z oddziału 053 MYSZKÓW.
Pozdrawiam
Arturo
spokojny24

WysłanyWysłany: Nie Kwi 14, 2019 19:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregor Z całym szacunkiem do twojej osoby Ale Ty kolego upierdliwy jesteś jak mucha Napisałeś w temacie Kol Namysłów i ok to daj i innym napisać Co cie interesuje od kogo Kolega Tosnowiec kupuje i po ile To jego prywatna sprawa A ty zaraz nazwisko wyniki Może jeszcze nr buta i o jakich godzinach srać chodzi Napisał wyraźnie że specjalizuje się w sprzedaży szybkich gołębi I aby to podważyć musiałbyś zakupić kilka szt i sprawdzić i dopiero pisać On nic nie pisze o wynikach Zwolnij Kolego bo zaczynasz galopować Dobrych lotów

Co do twojego tematu Kolego Namysłów To powiem tak
W tym roku Robię zmiany Ponieważ do tego roku lotowałem Totalem na sucho bez wychowu młodych i Kilkoma samicami na lotach Maratońskich Od tego roku będę leciał 35 samcami w metodzie klasycznej W tym roku pościłem po 1 młodym po wszystkich gołębiach Wprowadziłem też 4 gołębie które zakupiłem od hodowcy w NL który super gra na lotach powyżej 500 km Te cztery samiczki połączyłem z swoimi dobrymi lotnikami w lotach powyżej 500 km i w tym roku będę testował potomstwo Bedą też zmiany w karmie i zmiany w specyfikach Pozdrawiam i udanego sezonu Dobrych lotów
gregor46

WysłanyWysłany: Nie Kwi 14, 2019 20:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol spokojny , ja cie terz szanuje , ale ty zaczynasz robic sie Niespokojnym , gdzie ja zabraniam innym cos na ten temat napisac , ze on sie spezjalizuje to fakt , ale w szukaniu naiwnych , jak on moze twierdzic ze ma szybkie ptaki , on nie moze tego udowodnic , brak poröwnania z innymi , ja nie musze kupic on sam to co möwi podwarza ,to znowu tylko Teoria na jego Slonecznym Golebniku , kolego Spokojny co ty wniosles drugo czescio twojego wpisu do tematu , ty nic konkretnego nie napisales , powiedz koledze Namyslaw , jake zmiany w karmie , jake secifiki itd , ja tez zycze ci udanego sezonu , ps my jutro koszujemy na 2 lot treningowy z 90 km , ja koszuje 65 st . dobry lot Gregor
spokojny24

WysłanyWysłany: Nie Kwi 14, 2019 20:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregor Ja nie wnikam co ten kolega robi gdyż to nie moja sprawa i nie mnie to oceniać To forum jest ogólnie dostępne i każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie Jeśli są chętni którzy chcą ten towar kupić To dlaczego ja miałbym ich od tego odciągać Ja gołębi nie kupie od tego kolegi Jak również od ciebie i wielu innych w PL Gdyż to co byłoby do sprzedania mnie nie interesuje A to co ja bym chciał kupić to nie jest na sprzedaż lub mnie nie stać Piszesz że koszujecie na drugi lot Ja jeszcze ani jednego treningu z terenu nie robiłem A pierwszy lot mamy 27 04 Ale dwudziestego jak będzie pogoda to wywiozę na 50 km i dwudziestego trzeciego ponownie na 70 km i kabina
Piszesz ze w swojej wypowiedzi nic nie napisałem o karmach i specyfikach Gdybym ja napisał co dostają moje gołębie to dopiero bym wywołał wojnę nawiedzonych Nieraz lepiej przemilczeć Pozdrawiam I udanych lotów
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Kwi 14, 2019 20:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja nic nie zmieniam,nie kombinuję, by nie przekombinować.Karma sprawdzona od sprawdzonych dostawców. Nieraz od potrzeb modyfikuję i jak najmniej chemi .Wywożone były już 2 razy,dystans 50,100. W tym sezonie będzie testowany nabytek od Arka Buttnera. I to jest plan bez planu na sezon 2019r. Dalej jak zdrowie dopisze zobaczymy.
siwy7

WysłanyWysłany: Pon Kwi 15, 2019 6:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A ja planuję wysłać gołębie na wg. I pracuje nad nową linią szybkich gołębi.
gregor46

WysłanyWysłany: Pon Kwi 15, 2019 6:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol Spokojny , masz calkowicie racje te forum , jest ogölno dostepne , ale to nie znaczy , ze mozna tu automatycznie pisac zeczy ktöre nie so prawdo , ja nie zabraniam , nie mam prawa zabraniac , kupna tych ptaköw , ja sie tylko nie zgaczam z formo tej reklamy , posiadam szybkie golebie , gdzie to mozna sprawdzic ?? z tego co wiem to jego wyniki w CZechach , so bardzo cienke , on przez swoje wypowiedzi oklamuje potecjalnych kupcöw , zachowuje sie jak typowy handlarz na rynku , ten tez wszystko zachwala , co do lotöw to my mamy 4 loty treningowe z kabiny tz od 50 km do 170 km i potem 1 lot konkursowy z 230 km , wiec troche inaczej jak uwas . hallo kol namyslöw , prosze uwarzaj z to wymuszono wentylacjo , musisz uwarzac , ze ptaki nie siedzo w przeciagu , to powoduje przeziembienie tz suchy katar , i ten wplywa negatywnie na wyniki . dobry lot Gregor
Ryszard Tosnowiec

WysłanyWysłany: Pon Kwi 15, 2019 16:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor szczególnie dla ciebie moje dzisiejsze zakupy link https://www.youtube.com/watch?v=L_woRKjDp2Q&list=UUQCCaXDo7PLL8iXdmRiR0qA

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
rudy51

WysłanyWysłany: Pon Kwi 15, 2019 16:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ryszard Tosnowiec napisał:
gregor szczególnie dla ciebie moje dzisiejsze zakupy link https://www.youtube.com/watch?v=L_woRKjDp2Q&list=UUQCCaXDo7PLL8iXdmRiR0qA

Rysiu a mówili wszyscy nie stój w przeciągu bo Ciebie zawieje.No i Rysia zawiało, i bez chemii to już tu się nie obejdzie.
gregor46

WysłanyWysłany: Pon Kwi 15, 2019 18:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hallo rR Tosnowiec co ty chcesz tym udowodnic , normalne mlode , dziwie ze kilka razy powtarzasz po jakich ptakach so te mlode , nie slyszalem o zadnej Polskiej rasie wszystko , jest raczej z zachodu , i tu sobie znowu zaprzeczasz , ty kilkakrotnie , wypowiadales sie negatywnie na temat jakosci ptaköw z zachodu , jednoczesnie kupujesz te linie , i je mocno zachwalasz , cos sie ci pomieszalo , czy ty te ptaki kupiles to ty to tylko wiesz my nie , jesli jestes taka figura to wklej tu karty torzszamosci tych ptaköw , nie chwal sie za ile ty kupujesz i sprzedajesz , te ceny istniejo tylko w twojej fantazji , ty o tych cenach marzysz . ps jaki normalny hodowca z niewielkim zarobkiem , majac jeszcze do wyrzywienia , rodzine mosze sobie na take ( LUKSUSY ) pozwolic , wiec ta twoja propaganda , raczej jest z malym efektem , ja juz cie pytalem , podaj kilka nazwisk od hodowcöw , ktörzy twoimy ptakami wygrywajo powarzne Mistrzostwa jesli tak jest , to dla ciebie bardzo dobra reklama , dobry lot Gregor
rudy51

WysłanyWysłany: Pon Kwi 15, 2019 18:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Przyglądając się temu tematowi miałem złudne nadzieje,myślałem że jest to temat ważny i na czasie.Mówię sobie teraz człowiek będzie mógł pogłębić swoja wiedzę w przygotowaniach do sezony i doświadczeń innych udzielających się tutaj hodowców. Myślę sobie wiele mądrych spraw będzie tutaj zamieszczanych.I co tylko kilku odważnych hodowców uchyliło rąbek swoich"tajemnic" w przygotowaniach.I rozczarowanie i co mi przyszło na myśl,jakby był to temat jak dowalić króliczkowi dopiero by się tu działo,jak w ulu.Pozdrowienia dla odważnych co choć odrobinę swej wiedzy tu zostawili.
I jeszcze jedno nie trzeba filozofem być by do tego dojść.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: