Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Paź 14, 2019 22:45 Zobacz posty bez odpowiedzi
SEZON 2019r. Plany oraz oczekiwania
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
spokojny24

WysłanyWysłany: Sro Kwi 17, 2019 20:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Chciałbyś po następnym jeździć jak po Wiarusie Ty i twoi detektywi To oddział słaby To konkrecja słaba i te twoje inne bzdety A co Ty jeszcze ta stara szkoła że każdego chciałbyś sprawdzać rozliczać te czasy już minęły i należałoby się już z tym pogodzić Mnie twoja osoba twoje wyniki jak i twoje gołębie nie interesują Ja tylko chciałem abyś odpowiedział na proste pytanie Jest tam skład czy nie Ale dla ciebie jest to za trudne O mój szlag ty się nie martw Ty niedługo zostaniesz tu sam ze swoim bełkotem i chwaleniem Jaki to ty wielki mistrz jesteś A Ty jesteś zwykła popierdółka jak setki innych
szukająca jeleni To tyle do ciebie Żegnam
I nie wzywaj mnie już do tablicy Bo naprawdę źle się ten temat skończy

No i można Szanowny kolego Namysłów Powiedzieć że temat rozkręcony na maksa Zapamiętaj ze kto by tu co nie napisał racja jest tylko jedna Gregora i tego sie trzymajmy To tyle Pozdrawiam Kolego Dobrych lotów
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
NAMYSŁÓW

WysłanyWysłany: Sro Kwi 17, 2019 20:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

NAMYSŁÓW napisał:
Koledzy powoli temat ruszył, choć jak widzę nie da się uniknąć słownych utarczek.Kolejne pytanie w jaki sposób przeprowadzacie oczyszczenie organizmu po locie?

Panowie ponawiam pytanie----w jaki sposób przeprowadzacie oczyszczenie organizmu po locie?
zen0171

WysłanyWysłany: Sro Kwi 17, 2019 21:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Przykro że dyskusja zeszła do takiego poziomu. Miałem nadzieje ze będziemy wymieniać argumenty, nie inwektywy. Strach cokolwiek napisać na forum bo prawie każdy temat kończy się wzajemnym obrażaniem.
Jesteśmy dorosłymi facetami, dyskutujmy więc jak faceci a nie szukajmy w każdym słowie okazji by komuś przyłożyć. Czasem warto odpuścić. Mieć inne zdanie to nie grzech, bez rónicy zdań, poglądów i doświadczeń świat byłby nudny.
Proponuje mały reset, spróbujmy raz jeszcze na argumenty. Niedługo będziemy składać sobie życzenia świąteczne. Jutro zaczynamy triduum paschalne więc warto dać sobie szanse.
Sorry za moralizowanie ale to z sympatii do Kolegów :-)
Teraz do rzeczy.
Temat białka z serwatki jest ostatnio na topie, wystarczy obejrzeć ciekawe wypowiedzi hodowców:

https://youtu.be/nTdNw8c4Qss

https://youtu.be/FzT1KnQZUdY
gregor46

WysłanyWysłany: Sro Kwi 17, 2019 21:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Spokojny , wiesz mi tez nie zalerzy na twojej przyjazni , ty tu wszystko podsumowales ale tylko z twojej strony , tak ci najlepiej pasuje , powiedz gdzie ja sie od siebie chwalilem moimy wynikamy , to wy zarzucaliscie mi ze nie mam wyniköw , ze moje ptaki zawodzo na WG , ze posiadam schrot itd , i dlatego bylem zmuszony temu zaprzeczyc podajac moje wyniki , ja nie twierdze ze tylko ja mam racje , inni tez ale tylko jak ta racja poparta jest faktamy , nie pierdolamy wiadomo ze jest sklad , albo uwarzasz ze te sszaszetki so puste , czym ty prubujesz mnie straszyc dlaczego tak negatywnie myslisz hallo Wiarus dlaczego te warunki so nie do spelnienia ?? , przecierz nie ma limitu , wiec troche koperacji wiesz ja tez na to bujaj sie . dobry lot Gregor .
wiarus

WysłanyWysłany: Sro Kwi 17, 2019 21:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Napiszę Ci inaczej ,jakbym miał przeznaczyć 8 tysięcy na głupią rywalizację z Tobą to wolałbym to oddać biednym ,a Tobie zawiesić laury zwycięstwa.Są pewne granice rozsądku.
gregor46

WysłanyWysłany: Sro Kwi 17, 2019 21:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Namyslöw , co masz na mysli , oczyszczanie z czego chcesz te ptaki oczyscic ? , one naogul robio to same ,mozesz zaczac pierwszym pojnikem woda ledko podgrzana z dodatkem elektrolitu np Tolliamin MED , karma lekko strawna ja podaje platki owsiane , so letko strawne i jednoczesnie zawierajo duzo energi , podanie kompieli w cieplej wodzie z dodatkem octu ,jest to dobre na rozluznienie muskulatury , i ptaki przy tej komieli relaxsujo , to co teraz pisze to exsplozia dla spokojnego i wiarusa , ja podaje co drugi lot B.S od H Deewerda , jest to uniwersalny srodekktury zapobiega ruznym chorobom przyspiesza dojscie do formy . ps bardzo warzne karme zwilrzac z Tolliaminem MED , jest to elektrolit i witaminy ktöre zwalczajo negatywny wplyw antybiotyki na organizm ptaka , mam nadzieje ze ci troche doradzilem , tylko przypuszczam , ze to co ja napisalem , bedzie zaraz torpedowane przez exspertöw . dobry lot Gregor
wiarus

WysłanyWysłany: Sro Kwi 17, 2019 21:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie dopisałeś o orni specjalu co idzie w piątek potem za tydzień as i po bs wn
wszystko antybiotyki nie wiadomo w jakich dawkach stężeniu i składzie .Powodzenia ,potem dziw bierze że sprzedana kabina gołębi do Polski i 1 zadowolony :)
gregor46

WysłanyWysłany: Sro Kwi 17, 2019 21:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Wiarus , widzisz tu jest ruznica miedzy namy , ja w tamtym roku wygralem tam + aukcje ponad 3,400 zl , wiec nie musze placic 8000 tys , ale ty jakos inaczej liczysz 1 druzyna 5 ptaköw x 400zl = 2000tys , 2 druzyny = 4000 tys , i jedna druzyna rezerwowa RS = 600 zl , to te 600zl ktöre szuka kol Siwy , wiec jesli dobrze licze to razem 4,600 zl dlaczego nazywasz to rywalizacje Glupio , przecierz ty sie chyba do glupich nie zaliczasz . ps so pewne granice rozsadku ale one dotyczo nas wszystkich ,czy uwarzasz ze to nie przekroczenie granic zadawac take pytanie przez Arturo , kto wyprodukowal cyxlon B , to sie odnosi do mojej osoby ( Narodowosc ) czy uwarzasz to ok . dobry lot Gregor
wiarus

WysłanyWysłany: Sro Kwi 17, 2019 21:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Może i jestem głupi wdając się w dyskusje z Tobą.Sam nie potrafię tego wytłumaczyć :)
spokojny24

WysłanyWysłany: Sro Kwi 17, 2019 22:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A kto by śmiał torpedować takiego mistrza myślę ze nikt się nie odważy Saszetki są jak najbardziej pełne tylko w środku jest syf A na opakowaniu niema składu jaki syf tam zapakowano A może tam jest ta twoja anabolika i dlatego nie ma składu podanego co jest w środku Więc jeśli skład jest utajniony to może być wszystko A zresztą szkoda na ciebie czasu
gregor46

WysłanyWysłany: Sro Kwi 17, 2019 22:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Wiarus , za ryczenie powodzenia dziekuje , wiem ze to nie szczerze ale dziekuje , wiesz coraz bardziej wam sie dziwie ,jak wy wiecie , i twierdzicie ze nasze ptaki so zatrute tymi produktami to dlaczego tak chetnie kupujecie te ptaki na aukcjach , i to za powarzne sumy ?? , jestescie tak naiwni , albo jest jednak inaczej ps ja znam duzo b. dobrych hodowcöw ktörzy przez wiele lat leco ten program i to zawsze z dobrym wynikem z to sprzedano kabino tego nie rozumie masz namysli sprzedana kabina do transportu w tym wypadku naogul zadowoleni so polscy hodowcy tz oddzialy . ps ja organizowalem sprzedarz 3 kabin do Polski i wydzialem tylko zadowolone twarze . dobry lot Gregor
gregor46

WysłanyWysłany: Sro Kwi 17, 2019 22:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

hallo wiarus i tu ten problem , ty nie morzesz sobie wiele rzeczy wytlumaczyc , brakuje ci powarznych argumentöw , ty nie morzesz tego zniesc , ze ktos sie odwarza z tobo dyskutowac , nie dajac ci racji ,ty masz swoich chlopcöw ktörzy bijo ci brawo , uwarzajo cie za idola tego Forum , ja do tych nie nalerze moja rada zastanöw sie moze cos ci wpadnie do glowy i wtedy moze morzesz sobie wytlumaczyc , ja nie twierdze ze jestes glupi , tylko troche rozstrzepany , musisz sie lepiej koncentrowac . dobry lot Gregor
siwy7

WysłanyWysłany: Czw Kwi 18, 2019 6:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Wiarus , Gregor dobrze pisze. Ja mam dwa Ty trzy potrzeba jeszcze jednego i wysyłamy za 600zł. A moj plan jest prosty, finał a w finale czyj pierwszy ten wygrywa. Decyduj się szybko bo czasu coraz mniej.
rudy51

WysłanyWysłany: Czw Kwi 18, 2019 7:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregor46 tak jak ty uważam że to jest głupie pisanie w tej dyskusji o cyklonie
używanym w II wojnie Światowej.Ale także głupie jest z twojej strony uważanie wyższości nad innymi twoich środków jakie używasz dla gołębi.Dla Ciebie są te dobre dla innych inne.Nie mając w tym temacie zbytniej wiedzy nie powinneś to negować.a ty już od razu tworzysz dzieje spiskowe i piszesz o dopingu.To tak jak byś uważał nas za głupoli którzy nie umieją czytać i nie wiedzą co podają swoim pupilom.Wszystko jest dobre co nie szkodzi a pomaga.Kiedyś byłem u weterynarza z moim psem,i wiesz gregor46 jaka sytuacja,nie miał leku stricte dla psa przepisał mi do apteki lek używany dla ludzi.Pies wyzdrowiał i ma się dobrze.Mówi Ci to coś.Druga sprawa dlaczego zawsze swoją dyskusję sprowadzasz do swoich wyników ile to już zarobiłeś na lotowaniu nimi u nas na WG,oraz wielką chęcią rywalizacją z niektórymi z nas.Ja w tym przypadku mam do Ciebie propozycję zasponsoruj siwego7 i zmierz się z nim,i czeka Ciebie sława na całą Polskę i szacunek wszystkich hodowców jak wygrasz z najlepszym szczepem gołębi w Polsce.I może ta dyskusja się skończy.
mirek2001

WysłanyWysłany: Czw Kwi 18, 2019 8:01
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy oczom nie wierze ale skomentuje to tak .
Staje Breżniew przed mikrofonem i mówi rozbrojenie ,odprężenie , zlikwidowanie UB .......towarzysze popatrzyli z niedowierzaniem coś mu jest ? towarzyszu Breżniew wszystko wpariatkie?
na to Breżniew nie martwcie się to tylko próba mikrofonów ;)) Co do lotów trening w miarę udany .... babcia z 11r przyszła dziś rano bez ogona miała fart . Od 12 roku może ze 3 razy nocowała zawsze przychodziła może po konkursie ale była a dziś świeci gołym zadkiem.. jak ona teraz będzie hamować ?

Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: