Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Wrz 21, 2019 2:31 Zobacz posty bez odpowiedzi
SEZON 2019r. Plany oraz oczekiwania
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
NAMYSŁÓW

WysłanyWysłany: Nie Kwi 14, 2019 6:25
PostTemat postu : SEZON 2019r. Plany oraz oczekiwania
Odpowiedz z cytatem

Panowie jakie macie oczekiwania w nadchodzącym sezonie lotowym względem poprzedniego. Jak wyglądały przygotowania u was przed sezonem, czy zmieniacie system lotowy, karmy, treningi , zmiany w gołębnikach np. wentylacje czy jakieś inne wprowadziliście nowinki. Czy nowe nabytki pojawiły się w gołębnikach….? Proszę pisać bez złośliwości wzajemne opluwanie nie ma sensu ,ilu hodowców tyle racji......D.L.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
arti1982arti

WysłanyWysłany: Nie Kwi 14, 2019 6:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ciekawy temat,ciekawe ile osób się wypowie w temacie,a ile będzie osób wzajemnie się obrażać,na tym forum to już jest norma.
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Kwi 14, 2019 6:36
PostTemat postu : Re: SEZON 2019r. Plany oraz oczekiwania
Odpowiedz z cytatem

NAMYSŁÓW napisał:
Panowie jakie macie oczekiwania w nadchodzącym sezonie lotowym względem poprzedniego. Jak wyglądały przygotowania u was przed sezonem, czy zmieniacie system lotowy, karmy, treningi , zmiany w gołębnikach np. wentylacje czy jakieś inne wprowadziliście nowinki. Czy nowe nabytki pojawiły się w gołębnikach….? Proszę pisać bez złośliwości wzajemne opluwanie nie ma sensu ,ilu hodowców tyle racji......D.L.

Kolego boję się zamieścić jakieś moje spostrzeżenia,czy też przemyślenia w hodowli, bo nie chciałbym by to był zalążek złośliwości i zadymy.Więc przepraszam pasuję zobaczę jak to się rozwinie.A narazie życzę owocnej dyskusji.
gregor46

WysłanyWysłany: Nie Kwi 14, 2019 9:05
PostTemat postu : Re: SEZON 2019r. Plany oraz oczekiwania
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol Namyslöw , ciekawy i aktualny temat , co do oczekiwan to karzdy znas czegos oczekuje , karzdy nowy sezon to nowy mecz , wiec pomarzyc mozna , kazdy z nas powinien postawic sobie realistyczny cel chodzi o poziom hodowli , nie karzdy moze zrobic Mistrza , dlatego trzeba byc zadowolonym , jesli uda sie wynik z ubieglego roku poprawic , no i moze zrobic jakas niespodzianke , karzdy z nas sie ciagle uczy , zbiera doswiadczenia , ten ktöry mysli ze juz wszystko wie , ten stagnuje , jub sie cofa , z nowinkamy trzeba uwarzac , nikt , no moze ktos ci cos konkretnego doradzi , nie zdradzi swoich Tajemnic , wiec trzeba samemu prubowac , jesli chodzi o nowe nabytki , to karzdy hodowca ktöry musli o utrzymaniu poziomu , lub o podwyszszeniu poziomu , wprowadza co 3 lata nowe ptaki , ale tylko takie ktöre so leprze od jego ptaköw , pochodzo od hodowcy ktöry przez kilka lat , koszujac nie duzo i to w silnym oddziele , i te ptaki krzyzowac z swoimy najleprzymy , i testowac te ptaki jako mlode , roczne , dwuletnie , i tylko te najleprze przejac do rozplodu . ps najwarzniejsze jest absolutne zdrowie stada , i utrzymanie tego 8Profilaktyka ). kol Rudy 51 , nie böj sie , ja terz sie nie boje , na te durne komentarze tak zwanych hodowcöw , nie reaguje , . dobry lot Gregor
rudy51

WysłanyWysłany: Nie Kwi 14, 2019 9:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego gregor46,nie w tym sensie się boję że mnie komentarze nieprzychylne uderzają.Tym to się najmniej przejmuję.Ale nie chciałbym koledze Namysłów zepsuć tak ważny na ten okres temat.Wierz najlepiej jak tu się dzieje.Potrafią krytykować i podpuszczać,a póżniej to już jest to trudno przerwać.Zaczyna się pięknie a wiesz jak się kończy.Przykładem niech będą tematy założone przez
Tadeusza Kowalczyka.Nie ma szacunku niema zmiłuj się że aż strach nawet pomyśleć jak środowisko hodowców może być podzielone .Tak jak jeden z hodowców powiedział"Miałem Ci Przyjaciela,a pozostał Wróg."
RyszardTosnowiec

WysłanyWysłany: Nie Kwi 14, 2019 9:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mój cel to sprzedaż szybkich gołębi tj. Wyzymacz, Zniwiarzy i Żeń ców. Już sprzedaż jest w pełnym biegu i zasilam wiele dobrych hodowli. Również i ja kupuję coś ekstra by oswiezac swoje stado i tak jutro kupię 10 sztuk/8tys.Loty w miarę wolnego czasu i jak zwykle cel lot z Ostendy 850 km.
Miłej niedzieli Wasz Ryszard.

WysłanyWysłany: Nie Kwi 14, 2019 10:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mój cel to jak zwykle dobra zabawa mile spędzony czas i ciężka praca hodowlana jak uda się coś wywalczyć to fajnie ale bez spiny lekkie modyfikacje w gołębnikach troszkę świeżej krwi aby było więcej pokładanych oczekiwań .
A co do treningów to zmierzają do końca jeszcze ten tydzień i nie ma treningów bynajmniej u mnie i przed sezonem
gregor46

WysłanyWysłany: Nie Kwi 14, 2019 11:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol Tosnowiec , ty nie jestes w temacie , tu nie hodzi o handel , tu hodzi o sezon lotowy , przygotowanie itd , tu nikogo nie interesuje twöj handel , i szukanie naiwnych hodowcöw , powiedz mi dlaczego , ma ktos u ciebie kupic ptaki , Dlaczego ?? , co ty morzesz pokazac , gdzie twoje wyniki ?? , podaj kilka nazwisk tych hodowcöw , ktörych zasililes , ,nie tlumacz sie brakem czasu , zacznij powarznie lotowac , wtedy mozna zaczac cie traktowac jako hodowce , nie handlarza , jedna prosba , mozesz zdradzic nazwisko tego hodowcy od ktörego , kupujesz 10 st za 8,000 tys , wiesz ja chcialbym to sprawdzic , czy to prawda , ja tez zycze ci milej Niedzieli , i gratuluje wam Nowego Prezesa Kawalera -Juniora , wszystko dalej w jednej rece . dobry lot Gregor .
tedy

WysłanyWysłany: Nie Kwi 14, 2019 12:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ty uważaj Gregor żeby w jednej nodze nie zostało bo może to być noga co Cię wykopie z tego forum. A tak na marginesie to powiedz mi dlaczego Ty taki płodny w tej swojej twórczości nie jesteś u swoich pobratymców, co? Taki utalentowany hodowca jak Ty to powinien mieć wzięcie na niemieckich forach.

http://www.internet-taubenschlag.de/forum/index.php

pozdrawiam DL
Ryszard Tosnowiec

WysłanyWysłany: Nie Kwi 14, 2019 12:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor, polski niemcu - podskakujesz tutaj chociaż nie jesteś u siebie , my to tolerujemy boś nieszczęśliwy bez ojczyzny .

Temat jest kulturalny i każdy się wypowiada w temacie bez osądzania innych ..po prostu plany na ten rok
Ja piszę prosto jutro sprzedam swoje Żeńce za 5 koła dorzucę trzy i kupię inną linię by wzbogacić swój sort - gdzie? u kogo ? a co ciebie to obchodzi ?!- czy tajemnice sukcesu hodowcy zdradzają ? - nie ! tylko każą kupować saszetki z miksturą ! miłej niedzieli i nie zaczepiaj kulturalnych forumowiczów ...

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
kslom

WysłanyWysłany: Nie Kwi 14, 2019 13:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ryszard Tosnowiec napisał:
gregor, polski niemcu - podskakujesz tutaj chociaż nie jesteś u siebie , my to tolerujemy boś nieszczęśliwy bez ojczyzny .

Temat jest kulturalny i każdy się wypowiada w temacie bez osądzania innych ..po prostu plany na ten rok
Ja piszę prosto jutro sprzedam swoje Żeńce za 5 koła dorzucę trzy i kupię inną linię by wzbogacić swój sort - gdzie? u kogo ? a co ciebie to obchodzi ?!- czy tajemnice sukcesu hodowcy zdradzają ? - nie ! tylko każą kupować saszetki z miksturą ! miłej niedzieli i nie zaczepiaj kulturalnych forumowiczów ...

Rychu a co to są Żeńce? Dawno ciebie lub mnie nie było na forum i masz:))
Jedno muszę tobie przyznać....masz poczucie humoru.

WysłanyWysłany: Nie Kwi 14, 2019 14:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor46 napisał:
Hallo kol Tosnowiec , ty nie jestes w temacie , tu nie hodzi o handel , tu hodzi o sezon lotowy , przygotowanie itd , tu nikogo nie interesuje twöj handel , i szukanie naiwnych hodowcöw , powiedz mi dlaczego , ma ktos u ciebie kupic ptaki , Dlaczego ?? , co ty morzesz pokazac , gdzie twoje wyniki ?? , podaj kilka nazwisk tych hodowcöw , ktörych zasililes , ,nie tlumacz sie brakem czasu , zacznij powarznie lotowac , wtedy mozna zaczac cie traktowac jako hodowce , nie handlarza , jedna prosba , mozesz zdradzic nazwisko tego hodowcy od ktörego , kupujesz 10 st za 8,000 tys , wiesz ja chcialbym to sprawdzic , czy to prawda , ja tez zycze ci milej Niedzieli , i gratuluje wam Nowego Prezesa Kawalera -Juniora , wszystko dalej w jednej rece . dobry lot Gregor .

WIDAĆ OKAZAŁ SIE NAJLEPSZYM KANDYDATEM TEN PREZES .....

SUBTELNIE ALE ZŁOŚLIWIE;)) jak zwykle Kolego Gregor my w odróżnieniu od Was nie mamy tego problemu mamy nie dość że swoich to jeszcze spokrewnionych Prezydentów bo u Was to szefem nie długo może zostać jeden z przybyszy pasających do tej pory owce ....

WysłanyWysłany: Nie Kwi 14, 2019 15:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo R Tosnowiec , ty dalej zbaczasz z tematu , dla twojej informacji , nie jestem Polskim -Niemcem , jestem Niemcem , jezyka Polskiego nauczylem sie W polsce,chodzilem tam do szkoly , bylem wychowywany dwöjezykowo , , ja jestem u siebie ja jestem na tym forum , jestem uczestnikem , jak karzdy z was , wiec akurat ty nie musisz tolerowac , ja mam jedno Ojczyzne , i jestem w niej bardzo szczesliwy , kogo ja osadzam ?? o co Osadzam , ze ty jestes handlarzem , to fakt wiec zadne osadzenie , co do twoich wyniköw to tez fakt , one byly tu niejednokrotnie pokazane , przez twoich kochanych kolegöw , o jakim sukcesie ty piszesz ?? Tedy twojego wpisu znowu nie rozumie musisz juz dokladniej sie wyslowic , , jesli jestes tak oblatany na Niemieckich Forach , to nie powinno byc dlaciebie sprawdzenie moich wyniköw , podaje ci link EDV Roth , wiesz dlaczego tak rzadko pisze na internet -taubenschlag , ja tez tam pisze , ale tam istnieje inny poziom , tam nie ma takich prymitywnych , niejednokrotnie klamanych wpisöw , my mamy na ogöl te same zdanie , my sie szanujemy , i sobie nie ublizamy , dlatego tak rzadko . Mirek ty pomyliles chyba owce z krowamy , ten kandydat , nie mial zadnych innych kandydatöw , wiec on kandydowal tylko sam , my mamy prezesa , ktöry od kilku lat prowadzi nasz zwiazek , i to do naszego zadowolenia , ps jedna informacja , kraje zachodnie , utworzyly nowo Federacje , do ktörej nalerzy 8 krajöw , i ten hodowca owiec , zostal wybrany na Prezydenta tej Federacji . dobry lot Gregor
Ryszard Tosnowiec

WysłanyWysłany: Nie Kwi 14, 2019 15:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor ktoś cię w tej szkole nauczył , że Polacy to ktoś gorszy a ja ci mówię , że My Polacy to tysiącletni dąb z orłem w koronie i swój honor mamy , więc po raz kolejny nie prowokuj , nie zaczepiaj i wróć do szeregu , powiedz plany bo taki temat i nie osądzaj bo będziesz sądzony !
Ps to takie cienkie , plotki , pomówienia - szkoda czasu na bzdety !

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
gregor46

WysłanyWysłany: Nie Kwi 14, 2019 15:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo R Tosnowiec , ja w szkole dobrze uwarzalem , z Histori , i Wychowania Obywatelskiego mialem Bardzo , Dobry , co ty piszesz , gdzie i kiedy pisalem ze Polski Naröd , jest Gorszy , ja niejednokrotnie podziwiam Polaköw , w niektörych dziedzinach jestescie b . dobrzy , miedzy innymi w sporcie , ja szanuje i akceptuje Polskich hodowcöw , ale tylko tych ktörzy prezentujo odpowiedni poziom , nie chodzi tu o ortografie i pisanie tekstöw , chodzi tu o troche kultury , ktörej niektörym brakuje , dotyczy i twojej osoby = Handlarz , o jakich plotkach i pomöwieniach ty myslisz ,podaj kilka przykladöw , . dobry lot Gregor
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: