Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Paź 14, 2019 4:23 Zobacz posty bez odpowiedzi
Wspaniały wyczyn lotowy..
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
gregor46

WysłanyWysłany: Pią Maj 10, 2019 11:01
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Mirek , ja nie jestem pracodawco , hodowlo zajmuje sie sam , dla tych panöw , to komercja , ich nie mozna nazwac milosnikami golebi , oni z tego zyjo , ja nikomu niczego nie zazdroszcze , nie wiem dlaczego , ja tez cierzko pracuje z moim stadem , ale to sprawia mi przyjemnosc , ja nie musze sprzedawac , czy ty sobie wyobrarzasz jakie koszty powstajo u tych hodowcöw , oni muszo sprzedawac tz waszymy pieniedzmy finansujo swoje hodowle , co do A:D to wasza sprawa , jesli chcecie tyle placic to jest ok , tylko nie wiem dlaczego , ja nie sprzedaje , wiec nad ceno , sie nie zastanawiam , ty biedny czlowieczku , ty mnie nie znasz , i nie wiesz co mnie sciska w zadnym wypadku zal , ja nikomu nie zazdroszcze , ale nie chce aby mi zazdroszczono = MIREK 2001 , dobry lot Gregor
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
rudy51

WysłanyWysłany: Pią Maj 10, 2019 11:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak65 napisał:
H.R. 51 Tak ty ich nie usuwasz ty się ich wypierasz i nie jakieś tam pojedyncze a około 400 . No to jak dostałeś wreszcie ten rodowód , a może się nam pochwalisz ile ta biedna jednooka emerytka potrafiła znieść jajek w ciągu sezonu .

Chlopie tobie naprawdę czacha dymi,komu chcesz tymi bzdurami zaimponować chyba nie mi. Może komuś twojego pokroju mistrzu od siedmiu boleści,ale szukaj takich może znajdziesz więc na dzień dzisiejszy mówię spadaj,bo Twój poziom mnie nie interesuje, Tobie to tylko można współczuć.To nie jest ani głupie ani śmieszne to co wypisujesz jest super tragiczne i sam już nie wiem do czego mam to zaliczyć .Chyba tylko do debilizmu.Nie idż tą drogą bo z mistrza zmieniasz się w błazna.Więc trzymaj się i tak nadal Ciebie lubię.
mirek2001

WysłanyWysłany: Pią Maj 10, 2019 11:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Raz sie z tobą zgodzę rudy, hodowca 51 to idiotą oszolom i kretacz ..
ty to pełna klasa elokfęcja oczytanie ,a jakie wyrafinowane słownictwo. Po prostu miód z kiełbasą

WysłanyWysłany: Pią Maj 10, 2019 11:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

H.R. 51 Jest bardzo prosty sposób aby pokazać że to co piszę jest nieprawdą i sądząc po radości jaką ci sprawił Gregor publikując moje dane według ciebie moralnie do przyjęcia . Skoro wszyscy znają moje dane to proszę o autolustrację i wszystkie dane i wyniki pana Rudego na stół . Jeżeli zobaczę że przez ostatnie pięć lat byłeś choć raz mistrzem na szczeblu oddziału to się natychmiast zamykam .Niestety ja nie odwzajemniam twoich uczuć .
rudy51

WysłanyWysłany: Pią Maj 10, 2019 11:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
Raz sie z tobą zgodzę rudy, hodowca 51 to idiotą oszolom i kretacz ..
ty to pełna klasa elokfęcja oczytanie ,a jakie wyrafinowane słownictwo. Po prostu miód z kiełbasą

Następny zaczyna błaznować,ludzie co się z wami porobiło, co wam takiego zaszkodziło,ponoć hodowla uspakaja, a tu niektórych pokręciła.
rudy51

WysłanyWysłany: Pią Maj 10, 2019 11:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak65 napisał:
H.R. 51 Jest bardzo prosty sposób aby pokazać że to co piszę jest nieprawdą i sądząc po radości jaką ci sprawił Gregor publikując moje dane według ciebie moralnie do przyjęcia . Skoro wszyscy znają moje dane to proszę o autolustrację i wszystkie dane i wyniki pana Rudego na stół . Jeżeli zobaczę że przez ostatnie pięć lat byłeś choć raz mistrzem na szczeblu oddziału to się natychmiast zamykam .Niestety ja nie odwzajemniam twoich uczuć .

Jak tak dalej pójdzie to nie ty się zamkniesz ,ale ciebie zamkną ale w zakładzie. Wiesz co powiedział Kaczyński do żula Spadaj d...u. Coraz bardziej Ciebie szpakuniuniu przemiły lubię ,szkoda że bez wzajemności.
Szpak65

WysłanyWysłany: Pią Maj 10, 2019 11:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Widzisz twoje oczytanie jest równe twojej wiedzy hodowlanej . Nawet nie potrafisz zacytować śp Prezydenta . Dwa słowa dwa błędy . Ale wracając do meritum to jak będą te wyniki czy nie . Rad bym poznać tak wielkiego mistrza który się kryje pod jeszcze większym erudytą .
siwy7

WysłanyWysłany: Pią Maj 10, 2019 12:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol. Szpak65 , przestań, wystarczy że poznaliśmy twoje wyniki lotowe 65 miejsce na 81 lotujacych w oddziale. Żenada, dno i dwa metry mułu. Jakbyś miał honor to o wynikach już byś tu mie pisał.
rudy51

WysłanyWysłany: Pią Maj 10, 2019 12:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak65 napisał:
Widzisz twoje oczytanie jest równe twojej wiedzy hodowlanej . Nawet nie potrafisz zacytować śp Prezydenta . Dwa słowa dwa błędy . Ale wracając do meritum to jak będą te wyniki czy nie . Rad bym poznać tak wielkiego mistrza który się kryje pod jeszcze większym erudytą .

Dobrze porąbancu wchodzę w to,jeżeli wskażesz mi gdzie i w jakim wpisie ja twierdziłem że jestem jakim bądż mistrzem, moje gołębie przychodziły zawsze w szpicy łapały czołowe konkursy to wyłożę wszystko na stół i potwierdzę moje słowa na zasadzie wszystko udokumentowane.Więc do roboty za dużo tych wpisów jeszcze nie mam to się szybko uporasz ,a ja już szykuję dokumenty by to potwierdzić. A jak nie to poprawiając się Spieprzaj dziadu,chyba że znów żle to mnie popraw.
Szpak65

WysłanyWysłany: Pią Maj 10, 2019 12:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No wreszcie jest i drugi muszkieter . Widzisz osiemdziesiąte pierwsze ale jest a ty co dalej drżącą rączkę wyciągasz po pieniążki aby ci ktoś zafundował start na wg. Pamiętaj Siwy Polska to mały kraj tu się wszyscy znają , i myślę że prędzej czy później wypłynie reportaż o twojej że tak powiem hodowli wraz z ilustrującymi ją fotkami .
Szpak65

WysłanyWysłany: Pią Maj 10, 2019 12:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No proszę siłę argumentu zamieniamy w argument siły . To na razie mała przerwa ale wrócę spokojnie . No i to popaprańcu a fe to takie nie romantyczne już wolałem szpaczku .
Chodowca442

WysłanyWysłany: Pią Maj 10, 2019 12:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dwie literki a tak wiele mówią. Prawda panie H. R. 51 i nie obrażaj pan bo zaczne opowiadać o pańskich poczynaniach a wtedy oglądalność wzrośnie bo Koledzy z Grupy zamkniętej. G.P. o Unikalnej Barwie zaczną emigrować na to Forum.... By poczytać mentora. Pozdro. H.R. 51.
rudy51

WysłanyWysłany: Pią Maj 10, 2019 12:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak65 napisał:
No proszę siłę argumentu zamieniamy w argument siły . To na razie mała przerwa ale wrócę spokojnie . No i to popaprańcu a fe to takie nie romantyczne już wolałem szpaczku .

A jak można zwracać się do kogoś który nie rozumie mowy Polskiej.Szpak ja nie bajeruję ja naprawdę daję Tobie już od kilku godzin odczuć że nie jesteś naprawdę w tym stanie partnerem do dyskusji.Po prostu nie mam ja osobiście ochoty na dyskusję z Tobą.Tyle już bzdur powypisywałeś to tak byłem spokojny.Nawet już ostrzej zwróciłem się do Ciebie a ty nadal swoje.Siwy już ciebie ośmieszył na twoje własne życzenie, czy teraz u mnie szukasz ośmieszenia.Ocknij się kolego.Czy Ciebie to bawi.,bo mnie nie.Przylepiłeś się jak to g.... do buta.
rudy51

WysłanyWysłany: Pią Maj 10, 2019 13:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Chodowca442 napisał:
Dwie literki a tak wiele mówią. Prawda panie H. R. 51 i nie obrażaj pan bo zaczne opowiadać o pańskich poczynaniach a wtedy oglądalność wzrośnie bo Koledzy z Grupy zamkniętej. G.P. o Unikalnej Barwie zaczną emigrować na to Forum.... By poczytać mentora. Pozdro. H.R. 51.

No co za epidemia trzeci oszołom się zjawił zaczepki szuka,O czym chcesz dyskutować o przewałkach z gołębiami i rodowodami jak chciałeś robić.A wiesz że czym skorupka za młody nasiąknie na starość trąci.
mirek2001

WysłanyWysłany: Pią Maj 10, 2019 13:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy51 napisał:
Szpak65 napisał:

A jak można zwracać się do kogoś który nie rozumie mowy Polskiej.Szpak ja nie bajeruję ja naprawdę daję Tobie już od kilku godzin odczuć że nie jesteś naprawdę w tym stanie partnerem do dyskusji.Po prostu nie mam ja osobiście ochoty na dyskusję z Tobą.Tyle już bzdur powypisywałeś to tak byłem spokojny.Nawet już ostrzej zwróciłem się do Ciebie a ty nadal swoje.Siwy już ciebie ośmieszył na twoje własne życzenie, czy teraz u mnie szukasz ośmieszenia.Ocknij się kolego.Czy Ciebie to bawi.,bo mnie nie.Przylepiłeś się jak to g.... do buta.

rudyyyy wkońcu napisałeś coś z sensem .... sam podjudzasz wciągasz w dyskusje jak z tym złodziejem potem to nie moja ręka a w niej portfel . politykiem jesteś czy co?

Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: