Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Paź 18, 2019 21:44 Zobacz posty bez odpowiedzi
Wspaniały wyczyn lotowy..
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
rudy51

WysłanyWysłany: Pią Maj 10, 2019 20:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Trzeba pomału kończyć bo widzę że towarzystwo zbytnio się rozhulało zamiast poruszać się w temacie, to rozrabiają jak pijane zające w miedzy.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
wiarus

WysłanyWysłany: Pią Maj 10, 2019 20:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=-gNUPf9iXII
spokojny24

WysłanyWysłany: Pią Maj 10, 2019 21:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor46 napisał:
Hallo Szpak , nie mart sie wszystko co ty piszesz do mnie dociera , tylko niejednokrotnie nie rozumie sensu tego co piszesz , ja nie widze zadnego przekroczenia w tym ze podalem na tym PUBLICZNYM forum twoje nazwisko , i tylko nazwisko , zaden adres , zadny numer twojego telefonu - konta bankowego , wiec jestem spokojny , i nie mam potrzeby cie przepraszac , co do dyskusji na temat hodowli i wyniköw , to masz racje to dwa swiaty , patrzac na wasze listy konkursowe , i na to ile golebi w gubicie to naprawde inny swiat , my w calym sezonie nie gubimy tyle jak wy na jednym locie , co to za poziom w oddzialach po dwöch lotach tylko 30% hodowcöw ma komplet tz serie 5 golebi reszta nie jest w stanie zrobic 5 konkursöw koszujac 50- 60 ptaköw , to tez inny swiat . Hallo Mirek , dobrze ze jestes do dyspozycji , istnieje mozliwosc ze cie osobiscie poznam , jesli dojdzie do rozprawy juz dzisiaj sie ciesze poznac hodowce Kröw . dobry lot Gregor

Teraz widzisz Gregorku jakie gołębie do Polski zwożą zachodni cwaniacy Bo przecież sam pisałeś że w Polsce są tylko gołębie z zachodu a tu więcej gubią na jednym locie jak wy przez cały sezon A wiesz dlaczego Bo te dobre i warte uwagi zostają u was a szrot jak pisze Tedy idzie do Polski Tu jeszcze jest wielu mało kumatych którym można omamić i ten szrot wcisnąć Wystarczy sie tylko dobrze zareklamować choćby na takim forum i sam widzisz jak piszesz że masz tyle zamówień że nie wiesz czy tyle uchowasz I nie pisz ze tu niema treningów lub źle sa przygotowane Dobrze wiesz jako doświadczony hodowca że dobry gołąb nie potrzebuje wiele A dla dziada żadne saszetki ani treningi nie pomogą Za rok lub dwa i twoje które tu nawiozłeś dołączą do selektów i będą się błąkać po Polsce Nie ty pierwszy i nie ostatni pojawił się tu jak święty mikołaj który po drodze stracił renifery i w Pl szuka jeleni Bo przecież ktoś musi ciągnąć te sanie A żadna kasa nie śmierdzi Wiesz jak to mówią Barany są po to aby je strzyż no i konfidenci
mirek2001

WysłanyWysłany: Pią Maj 10, 2019 21:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

[quote="gregor46"]Hallo Szpak65 , wiesz ja nie jestem . kol Rudy 51 , ze mno nie marzesz tak postepowac , ty nie mozesz mi niczym zaimponowac , co ty masz , i co osiagneles to ja juz dawno osiagnelem , wiec nie traktuj mnie jako maluczkiego , ty masz tu na forum tylu fanöw ,ze to powinno ci wystarczyc , ja sie ci nie bede klanial , , ty nie musisz mnie szanowac , ja wiem , ze to nieszczere slowa , dlaczego mam oficjalnie cie przeprosic za co ??jake normy ja przekroczylem , to ty kilkakrotnie pewne normy przekroczyles , zobacz usuwanie twoich postöw , jeszcze jedna uwaga dotyczy chalenia , kto jak nie ty sie chwalil , jake wyniki osiagal , i ze stal na pudle w rejonie w lotach mlodych , wiec nie bac taki skromny i zaklamany , w jednym masz racje jestesmy jestesmi w EU , tylko z to ruznico , my placimi w Euro , wy dalej w zlotöwkach , wiec jestescie tylko czesciowo w EU , ale na dobrej drodze . dobry lot Gregor[/quot

A kim ty takim jesteś ? Ze się rudy zostawiasz. To co on gorszy od ciebie?

A CO DO ZGODY NA PUBLIKACJĘ NAWET NAZWISKA RODO MÓWI WYRAŹNIE MUSISZ MIEĆ POZWOLENIE NA PIŚMIE .NAWET NA KONCERCIE ROCKOWYM JAK ROBIA ZDIECIA PYTAJA O ZGODE A TERAZ ZMÄDRZYLI SIE I ODRAZU KUPUJĄC BILETY JEST REGULAMIN I WYRAŻASZ ZGODĘ NA RODO
Z kolei we wszystkich krajach członkowskich Unii Europejskiej RODO zaczęło obowiązywać 25 maja 2018 roku (co dotyczy również, naturalnie, Polski).Długo zapowiadane zmiany weszły w życie, a niedostosowanie przepisów do zapisów RODO grozi wysokimi sankcjami karnymi. Mówi się nawet o 20 mln euro.

Ostatnio zmieniony przez mirek2001 dnia Pią Maj 10, 2019 21:45, w całości zmieniany 1 raz

WysłanyWysłany: Pią Maj 10, 2019 21:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy51 napisał:
Trzeba pomału kończyć bo widzę że towarzystwo zbytnio się rozhulało zamiast poruszać się w temacie, to rozrabiają jak pijane zające w miedzy.

Rudy bądz twardy nie kończ.
Wytrzymaj do 15 maja- to bedzie drugi miesiac jak nowy nick na forum puściłeś.
Wreszcie się pomysły skończą, a na słupa nie warto zakładac kolejnych kont- no chyba nie myslisz, administrator tego forum czuwa i napewno na to nie pozwoli.
Ale jak to przysłowie głosi nosił wilk razy kilka no i ponieśli wreszcie wilka.
gregor46

WysłanyWysłany: Pią Maj 10, 2019 21:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Chodowca 442 , nie dosc ze coraz mocniej glupiejesz , to wdodatku , psuje ci sie wzrok , ja pisalem Kalibru , wiec proponuje odwiedz Neurologa i Okuliste . dobry lot Gregor
mirek2001

WysłanyWysłany: Pią Maj 10, 2019 21:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

HALO GREGOR MAŁE SPROSTOWANIE do twojego subtelnego docinania mojej osobie ,,....Hallo Mirek , dobrze ze jestes do dyspozycji , istnieje mozliwosc ze cie osobiscie poznam , jesli dojdzie do rozprawy juz dzisiaj sie ciesze poznac hodowce Kröw . dobry lot Gregor..
DO TWOJEJ INFO W EU NIE MA POJĘCIA HODOWCA KRÓW - SĄ PRODUCĘCI MLEKA I BYDŁA MLECZNEGO . ALE TOBIE I TAK TO WISI A MIE PO DWU KROĆ

WysłanyWysłany: Pią Maj 10, 2019 21:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Spokojny , ten twöj rachunek sumienia odbiega czesciowo od zeczywistosci , dlaczego tylko szrot , zobacz ilu Polskich hodowcöw ,bardzo dobrze leci na zachodnich ptakach , dlaczego placicie dobrowolnie take sumy za ptaki od AD , i to ma byc szrot ja nie jestem tu na forum aby robic sobie reklame ja tego nie potrzebuje , ja nie proponuje ptaköw do sprzedarzy , ja nie handluje , ja sprzedaje tylko na zamöwienie , ja nikogo nie zmuszam kupowac , jesli ktos chce, to wtedy sie sprzedaje , i to w dodatku za bardzo niske ceny , po ptakach ktöre robio w sezonie tz z13 lotöw , po 12, 11,10,10,10,10,10,10 ,9,9,9 itd konkursöw , jesli to szrot , to prosze (pochwal sie twoim szrotem ) wy robicie z sebie tych baranöw , nikt do tego was nie zmusza . dobry lot Gregor
spokojny24

WysłanyWysłany: Pią Maj 10, 2019 22:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregor ja nie muszę się chwalić swoim szrotem Z mojego gołębnika nie wyszedł gołąb który zmienił właściciela niema takiej opcji No chyba tylko ten co przepadł na locie Ja gołębi nie sprzedaje nie oddaje i nimi nie handluje Mi na kieliszek chleba nie potrzeba To co mi nie odpowiada idzie do piachu Mnie jest stać na utrzymanie hodowli i baranów strzyż nie muszę i żadne argumenty do mnie nie docierają Dla mnie handlarz zawsze będzie handlarzem i pisanie że to inni mnie do tego zmuszają a ja spełniam tylko ich życzenie nie dociera Mi osobiście to nie przeszkadza to twoja sprawa Ja od ciebie gołębia nie kupię jak również od kogokolwiek z tego forum i niema to znaczenia kto to jest A wiesz dlaczego Bo to co ja bym chciał kupić jest nie do sprzedania a to co ty byś chciał sprzedać lub ktoś inny mnie nie interesuje Gołębiami lotuję dla swojej przyjemności i wynikami nikomu przed nosem nie muszę machać ponieważ jest to tylko i wyłącznie moja sprawa i żadnej reklamy mi nie potrzeba Moje ptaki nawet nr tel na obrączkach elektronicznym maja nie aktualny gdyż ptak który wszedł do kogoś mnie nie interesuje Ja do nikogo nie dzwonie to i nie chcę aby ktoś dzwonił do mnie I czy sie to komuś podoba czy nie to już nie moja sprawa Dobrych lotów
gregor46

WysłanyWysłany: Sob Maj 11, 2019 4:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Spokojny 24 , ja tez nie musze sie chwalic ale tacy idioci jak naprzyklad Tedy , mnie do tego zmuszajo, ja nie szukam kupcöw , jestem bardzo zdziwiony twoim postepowaniem , dotyczy obraczek elektronicznych , co ty piszesz to jest oszustwo , ty podajesz nie aktualny numer , tym postepowaniem podszywasz ten system , ktöry ma umozliwic meldowanie przyblakanych , tak nie postepuje . milosnik golepi pocztowych , jestem bardzo zawiedziony , jeszcze jedno pytanie twoje golebie ktöre posiadasz , skond wywodzo sie ich rodzice -dziadkowie ?ß , przecierz ty musiales je chyba od kogos kupic , czy je sobie stworzyles ?ß, czy twoje postepowanie sie komus podoba czy nie to raczej nie twoja sprawa , przypuszczam , ze wielu hodowcom to sie nie podoba , ale to twoja sprawa , zucze udanego lotu . dobry lot Gregor
kslom

WysłanyWysłany: Sob Maj 11, 2019 4:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

:D :D :D

WysłanyWysłany: Sob Maj 11, 2019 6:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No i już zebrała się cala śmietanka tego forum.Dyskusja nastąpiła kto ma lepsze gołębie ,kto lepszym hodowcą kto mądrzejszy a kto głupszy.I jeden drugiego bredniami podbija temat nie ważny chodzi kto komu bardziej dokopie.Proponuję bardziej skupić się na tym co ja mogę innym przekazać coś pomoc mu zmienić jeżeli jest w błędzie a nie głupie przycinki zamieszczać,lustrację przeprowadzać i tym podobne głupoty tu przedstawiać.
Przecież koledzy wy tym sobie pozytywnych opinii nie nabijacie wręcz odwrotnie same negatywy.I bardzo dobrze bo siwy wychodzi pomału że mądrzejszy od was, ujawnił wyniki szpaka.Przecież chłopina wielce z się mistrzem na loty robił a Wiarus nawet pisał ile to razy mistrzem i wicemistrzem był. Więc o co tu chodził że siwy wasze zapędy ochłodził. Mistrzowie więc wy kochani ile hodowców tyle teorii i metod stosowanych trzeba wszystkie uszanować i z godnością tu się zachować a jak narazie to jest tu obrażanie i wyśmiewanie doroślijcie wy wreście szopki tu nie odstawiajcie.Pożniej pretensje że nie pisze się o hodowli a jak tu przez was jest. Był spokój do czasu jak nie zjawił się szpak i inni mu podobni zadymiarze i jak tu właściwy temat z wami prowadzić za jakimś hodowcą 51 się uganiacie jakiegoś AP oczerniacie a jak ktoś to samo robi wielki lament się podnosi.Ot to jest cała to wasza mistrzowska mądrość, wolę więc swoją skromną osobę jak takie mistrzostwo w waszym wykonaniu.Wy nawet nie rozumiecie co się do was pisze,a już zupełnie co wy na to odpisujecie.Jak tylko ktoś tu nie tak napisze to już atak ze wszystkich stron pogłupieliście wszyscy z małymi wyjątkami.To jest moja odezwa do was byście się ocknęli bo robi się to nieprzyjemne,
mirek2001

WysłanyWysłany: Sob Maj 11, 2019 6:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregor co ty ? ponad 10% na pewnym wg w stawce to twoje gołębie . To tak jak w tym kawale na pierwszym Jaruzelski na dwójce Jaruzelski na trójce znowu Wojtek na kolejnym wkurzony Jaruzel krzyczy ja cie kur..... po przełączam .Tak i ty w każdej 10-ce gołębi jeden twój . A wystarczylo od siwego wziąć dwa i pozamiatał byś wszystkich i to za dwie stówki i żarcie i picie do zesr... za darmo .

WysłanyWysłany: Sob Maj 11, 2019 6:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
Gregor co ty ? ponad 10% na pewnym wg w stawce to twoje gołębie . To tak jak w tym kawale na pierwszym Jaruzelski na dwójce Jaruzelski na trójce znowu Wojtek na kolejnym wkurzony Jaruzel krzyczy ja cie kur..... po przełączam .Tak i ty w każdej 10-ce gołębi jeden twój . A wystarczylo od siwego wziąć dwa i pozamiatał byś wszystkich i to za dwie stówki i żarcie i picie do zesr... za darmo .

Najpierw szujo jego gołębie kupowałeś a teraz w ten sposób do niego podchodzisz .Wstydż się kolego czyżbyś zapomniał jak jego gołębie zachwalałeś .To jest ta cała wasza mentalność.Nie można od grupy odstawiać jak wszyscy gregora krytykują. Brawo mirek .
gregor46

WysłanyWysłany: Sob Maj 11, 2019 6:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Mirek , ty jestes i tu slaby , cierzko to liczyc , ale wedlug mnie to z 381 do tej pory zameldowanych to raczej nie 10 % , no ale mozliwe ze ty liczysz inaczej , dlaczego od Siwego , zamelduj twoje i wtedy ty a nie siwy moze mnie pokonac . ps ja melduje tyle ptaköw , ja w pierwszej lini , chce je testowac w konkurecji , ponoc nawet mistrzowie Olimpijscy z Polski , bioro tam udzial , wiec wielka konkurecja , mnie nie chodzi o wygranie , jesli cos wygram , jest ok , jesli nie , nie mam z tym problemu , ja moge sobie na to Pozwolic . dobry lot Gregor
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: