Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Cze 17, 2019 6:39 Zobacz posty bez odpowiedzi
Hodowcy z Niemiec okolice Essen
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
qwer41

WysłanyWysłany: Pią Maj 17, 2019 11:02
PostTemat postu : Hodowcy z Niemiec okolice Essen
Odpowiedz z cytatem

Witam czy ktoś z was zna hodowców z okolic Essen Duisburg Dortmund?? Jestem obecnie tu chętnie bym się zapoznał może coś kupił
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
gregor46

WysłanyWysłany: Pią Maj 17, 2019 18:36
PostTemat postu : Re: Hodowcy z Niemiec okolice Essen
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol qwer 41 , ja tz Gregor 46 mieszkam w okolicach Dortmundu , jesli cie moja hodowla interesuje , to prosze o kontakt na PW . dobry lot Gregor
qwer41

WysłanyWysłany: Pon Maj 20, 2019 13:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wiadomość prywatną od kolegi Gregor śmiech na sali jak Ty chcesz tak sprzedawać gołębie i zapoznawać hodowców to powodzenia :lol: o
qwer 41 , jesli chcesz mnie odwiedzic , to nie ma problemu , tylko , ja mam zastrzezenia do takich wizyt , niejednokrotnie po takich wyzitach , gino ptaki tz so kradzione , ja tego tobie nie zarzucam , ze ty w tym celu chcesz mnie odwiedzic , mozemy sie spotkac na neutralnym terenie , w poblirzu mojego miasta , musze cie poznac , i sprawdzic twoje dokumenty , jesli jest wszystko ok , wtedy zapraszam , cie do mnie , i do mojego golebnika , bez zadnych zastrzezerzn , mieszkam 5 km od Dortmundu . dobry lot Gregor
sylwek59

WysłanyWysłany: Pon Maj 20, 2019 15:53
PostTemat postu : gregor46
Odpowiedz z cytatem

gregor46
Czytam te Twoje wpisy od jakiegoś czasu i choć mało piszę to w końcu postanowiłem coś wkleić... Widzę te Wasze zaczepki z jednej i drugiej strony, ale czy Ty przypadkiem nie przesadzasz...?!!! Zapraszasz człowieka do siebie, ale najpierw proponujesz spotkanie za miastem, żeby gościa krótko mówiąc "wylegitymować"? Popadasz w jakąś paranoję! Nie mierz wszystkich inną miarą! To, że przypadki kradzieży się zdarzają to fakt, ale przecież to Ty sam proponujesz mu wizytę u siebie! Nie wiem czy to "zboczenie zawodowe" w Twoim przypadku, czy jakieś zaburzenia w głowie, ale powiem krótko, nie przesadzaj! Takim postępowaniem nie zjednasz sobie przyjaciół, których i tak mam wrażenie masz tutaj niewielu. Przepraszam, że to piszę, ale nie mogłem się już powstrzymać. To całej reszty... też Was proszę trochę wyhamujcie, zarówno w tym jak i innych tematach gdzie głos zabiera gregor.

Ostatnio zmieniony przez sylwek59 dnia Pon Maj 20, 2019 16:04, w całości zmieniany 1 raz
wiarus

WysłanyWysłany: Sob Maj 25, 2019 10:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No to fajnie że mam fanów :) Co do słabego oddziału to chciałbym waszą trójkę widzieć w tej konkurencji :) Już myślałem że o mnie zapomnieliście ,obserwuj skrupulatnie i notuj sobie, a historia ci tego nie zapomni:)
mod_02

WysłanyWysłany: Wto Maj 28, 2019 10:52
PostTemat postu : Upomnienie
Odpowiedz z cytatem

Jak się nie ustatkujecie to zostaniecie wyrzuceni z Forum

Najpier się prowokujecie a potem piszecie PW by wykasować wpis konkurenta bo Was obraża.

Piszcie na temat a nie na autora wpisu.
ARTURO

WysłanyWysłany: Wto Maj 28, 2019 14:39
PostTemat postu : Re: Upomnienie
Odpowiedz z cytatem

mod_02 napisał:

Najpier się prowokujecie a potem piszecie PW by wykasować wpis konkurenta bo Was obraża.

Popieram modera- nie powinno być wulgaryzmów.
Zresztą szanowny moderze jak Ty nie zrobisz porządku to ktoś nam kiedyś pogrozi palcem, a ta pogróżka będzie nas wszystkich słono kosztować.
rudy51

WysłanyWysłany: Wto Maj 28, 2019 15:12
PostTemat postu : Re: Upomnienie
Odpowiedz z cytatem

mod_02 napisał:

Widzę że nie wszyscy odczytali prawidłowo wpis " mod 02" co chciał nam wszystkim przekazać i co miał na myśli pisząc że wszyscy jesteśmy temu winni prowokując się na wzajem, reszty nie będę już rozwijał. Bo od nas tylko zależy jak te forum będzie wyglądać i jak sprawnie będzie działać.Szanujmy się a będą nas szanować.
wiarus

WysłanyWysłany: Wto Maj 28, 2019 15:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No tak już kiedyś mówiono nam co ,kiedy i jak mamy pisać ,dziwne że czytając
wcześniejsze tematy zasady te nie obowiązywały.Odnoszę wrażenie że ktoś chce
własny folwark stworzyć.Bez względu na konsekwencje trzeba napisać prawdę.
Takie tematy jak ten są na miejscu.
http://www.pzhgp.pl/forum/viewtopic.php?t=28518
wiarus

WysłanyWysłany: Wto Maj 28, 2019 17:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mam to gdzieś co ktoś sobie wyobraża i sam skończę pisanie tutaj i nikt nie musi mnie pouczać co mam pisać .Cenzorzy od siedmiu boleści.[/b]
Szpak65

WysłanyWysłany: Wto Maj 28, 2019 17:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

I weź to sobie wydrukuj , opraw w ramki i za każdym razem jak cię będą paluszki swędziały aby coś głupiego napisać to sobie przeczytaj . Nie na wiele to się zda bo natura zawsze wygra ale zawsze to coś. Jesteś tak wiarygodny z tym stonowanym słownictwem jak lew który obiecuje że już nie zapoluje na żadną antylopę
rudy51

WysłanyWysłany: Wto Maj 28, 2019 17:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Mam to gdzieś co ktoś sobie wyobraża i sam skończę pisanie tutaj i nikt nie musi mnie pouczać co mam pisać .Cenzorzy od siedmiu boleści.[/b]

Nie powinneś wiarus być tak okrutny do mod_02 przecież on to robi dla dobra ogółu.Chciałbyś by tu zagościła na zawsze wrogość i bijatyka słowna.
mirek2001

WysłanyWysłany: Sro Maj 29, 2019 20:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Widzisz kolego Wiarus teraz jak dostanie wszystkie młode po wdowcach to on dopiero poleci w tym Pacanowie .... sam słyszałeś ze dla Ciebie nie ma już młodych abyś wypróbował mistrzowski szczep......
Ale od czego się ma kolegów :)

lukasz_n

WysłanyWysłany: Pią Cze 14, 2019 21:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Czasami tak bywa że przyjeżdża osoba kupic gołebie, nawet coś tam kupi, a po kilku dniach jest kradzież . Jedzie badać teren. było wiele takich przypadków. Ale nie można mierzyć miara wszystkich jednakowo.
gregor46

WysłanyWysłany: Sob Cze 15, 2019 6:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Kol lukasz_n , ciesze sie , ze popierasz , moje podejscie do tej sprawy , Odwiedziny , jest tak jak piszesz , wiadomo , nie chodzi , tu o karzdego hodowce , ktörego sie zna , lub , jest znany przez kolegöw , istnieje jednak grupa ktöra specializuje sie w Odwiedzinach , niejednokrotnie z nieprzyjemnym Efektem , dobry lot Gregor . ps moje ptaki wypuszczone o godz 6, 45 , z 415km 4 lot okregowy , ok 9000tys ptaköw , koszowane 51 st , zycze wszystkim , normalnym i tym ktörzy naprawde lotujo Dobrego Lotu , i malych strat .
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: