Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Lis 20, 2019 9:19 Zobacz posty bez odpowiedzi
Podziękowanie
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
arti1982arti

WysłanyWysłany: Wto Maj 28, 2019 20:05
PostTemat postu : Podziękowanie
Odpowiedz z cytatem

Dla fryzjera który, wyciął samicy rocznej lotki, samica ta wracała z 500, miała tel na tipesie trzeba było dzwonić, a nie pozbawiać jej lotek, dla tej samiczki sezon się zakończył, mało tego że wycięta, to jeszcze pomalowana farbą olejną, jakim trzeba być debilem żeby tak postąpić, jeśli czyta to ten fryzjer, to wiedz że samica jest u mnie.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
kslom

WysłanyWysłany: Wto Maj 28, 2019 20:07
PostTemat postu : Re: Podziękowanie
Odpowiedz z cytatem

arti1982arti napisał:
Dla fryzjera który, wyciął samicy rocznej lotki, samica ta wracała z 500, miała tel na tipesie trzeba było dzwonić, a nie pozbawiać jej lotek, dla tej samiczki sezon się zakończył, mało tego że wycięta, to jeszcze pomalowana farbą olejną, jakim trzeba być debilem żeby tak postąpić, jeśli czyta to ten fryzjer, to wiedz że samica jest u mnie.

Tego typu trolle tutaj nie zaglądają

WysłanyWysłany: Pią Maj 31, 2019 21:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mojemu jakiś baran oberwał lotki z obu stron ale tipesa nie ściągnął a gdyby zadzwonił i chciał młode lub głupią 100 to bym dał musiał być blisko bo lotki jeszcze nie odrośnięte w pełni aa na tego czekałem
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Sob Cze 01, 2019 7:06
PostTemat postu : CZY NIEKTÓRYM DZIĘKOWAĆ......
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy......różne koleje życia my przechodzimy podobnie jak nasze ptaki.....Mój jeden cudem powrócił z lotu mając mocno obcięte lotki,inny obwiązane taśmą,inny bez obrączki rodowej,a jednego zgłosił starszy pan takimi do mnie słowami....panie,jest u mnie twój ptok.Jo mu zdjął tipesa,by łodczytać numer telefonu,bo jo stary i nie dojrze,Kiedy pan go wypuści.Rankiem jutro.Podziękowałem,i rzeczywiście ptak koło południa powrócił,już bez tipesa.Trudno,za ciepły dom,karmę i nocleg ptaka niewiele zapłaciłem.Przypadek kolegi.Jest u mnie twój gołąb,widzę,że dobry i wartościowy.Przysyłasz 100 za oddanie i 100 za wysyłkę.Kolega odpowiedział językiem rynsztokowym,ale za 2 dni ptak z drugiego końca kraju powrócił,chyba tylko cudem się wyrwał z rąk tego łotra.Dwóm kolegom ptaki powróciły z obciętymi nogami na których były tipesy,a jeden cały pokrwawiony,raniony śrutem z wybitym okiem też bez tipesa.Ale też piękny,zupełnie niespotykany przypadek.Gość koledze zgłasza zabłąkanego ptaka.Kolega każe wypuścic.Panie on nie doleci,to proszę odkarmic i jak dojdzie do sił to wypuścić.Panie,ja mam chęć pojeżdzić autem i go panu odwiozę.Kolega zaniemówił.Rzeczywiście.Wieczorem przyjechał piękną wypasioną furą,i ptaka przywiózł.Jechał 130 km w jedną stronę.O zapłacie nie chciał nawet słyszeć,prosił tylko,by ptakowi nie skracać życia.Są jeszcze na tym świecie wyjątkowo porządni ludzie,umiejący pomóc i to bezinteresownie,ale to już prawdziwe białe kruki,i oby było ich coraz więcej szczególnie w naszej organizacji.Pozdrawiam serdecznie życząc Szanownym Kolegom wspaniałych sobotnio-niedzielnych powrotów swoich ulubieńców.i wiele radości w lotach.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: