Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Cze 17, 2019 6:38 Zobacz posty bez odpowiedzi
Mirek 2001 szuka wlaściciela golębia prosi o pomoc
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
rudy51

WysłanyWysłany: Wto Cze 11, 2019 19:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Teraz jesteś nareszcie sobą i po co było tak zapierać się własnej osobowości.
To dobrze że twoja odwaga cywilna wzięła górę, bierz leki regularnie ,a wszystko się ułoży i kiedyś staniesz na nogi ,może nie dosłownie ,jednak trzeba trwać w nadziei :)

Wiarus o mnie się nie martw,raczej proponował się zająć co do zdrowia psychicznego swoją osobą.Ja już aż głupio tobie powtarzać mówiłem głupcem się chyba urodziłeś i głupcem umrzesz,bo tobie w przeciwności co do mojej osoby żadne leki nie pomogą.Bo ty nawet tego nie chcesz brnąc w to dalej.Ja już wszystko o tobie powiedziałem i tylko ręce można teraz rozlożyć. Chciałem pomóc nie posłuchałeś. Ząbki paciorek i lulu nic więcej dla ciebie nie mogę zrobić .a po koziegłowach biegaj szukaj może znajdziesz ale być może guza od hodowcy51.Z tego co teraz widzę to do pięt chyba mu nie dorosłeś.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
wiarus

WysłanyWysłany: Wto Cze 11, 2019 19:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie pajacuj jesteś zmierzony i zważony Grzegorz M ,hdodowca51 w innym wcieleniu ,zapomniałeś jak się nazywasz? Pomagać mi nie musisz u mnie nic się nie zmieniło. jestem kim jestem :)
igorS

WysłanyWysłany: Wto Cze 11, 2019 19:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

i nic sie nie pomylilem pytajac wczoraj w jakim celu zostal zalozony ten temat cel byl wiadomy zreszta to widac kol czerwony poco tak szastac dziegami moi ppobratyncy dostarcza ci kazdego ktörego wskazesz z dostawa do domu usmiechnietego calego w nie naruszonym stanie za jedna trzecia tej sumy i sam zapytasz ale czy ma to jakis sens wiesz jak to möwia jesli nie pasujesz do towarzystwa to nie zmieniaj sie i nie dostosowuj zmien po prostu towarzystwo a dziegi zamiast przeznaczac na cos takiego bo jakie to ma znaczenie jak ktos sie nazywa to niema znaczenia liczy sie czlowiek a jakim kto jest wystarczy uwaznie poczytac a dziegi zamiast pchac w tylek burzuja lepiej pomuc biednym dzieciakom pozdrawiam
rudy51

WysłanyWysłany: Wto Cze 11, 2019 19:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

igorS napisał:
i nic sie nie pomylilem pytajac wczoraj w jakim celu zostal zalozony ten temat cel byl wiadomy zreszta to widac kol czerwony poco tak szastac dziegami moi ppobratyncy dostarcza ci kazdego ktörego wskazesz z dostawa do domu usmiechnietego calego w nie naruszonym stanie za jedna trzecia tej sumy i sam zapytasz ale czy ma to jakis sens wiesz jak to möwia jesli nie pasujesz do towarzystwa to nie zmieniaj sie i nie dostosowuj zmien po prostu towarzystwo a dziegi zamiast przeznaczac na cos takiego bo jakie to ma znaczenie jak ktos sie nazywa to niema znaczenia liczy sie czlowiek a jakim kto jest wystarczy uwaznie poczytac a dziegi zamiast pchac w tylek burzuja lepiej pomuc biednym dzieciakom pozdrawiam

Igor nie pomyślałeś że może tak się zdarzyć że moi popratańcy mogą ciebie dostarczyć być może w naruszonym stanie. Więc stonuj swoje zapędy i humor zostaw dla siebie. Właśnie uważnie przeczytałem i tak jak ty doszedłem do wniosku że to co widzisz w innych jest twoim odbiciem. Więc nie bądz takim wspaniałym doręczycielem bo mogą i ciebie dostarczyć.
Waldii79

WysłanyWysłany: Wto Cze 11, 2019 19:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Grzesiuniu rozdwojenie jaźni to choroba psychiczna wiem że sam tego nie zauważasz ale posłuchaj rady i wybierz się do lekarza bo raz jesteś rudy raz hodowca za chwilę grzesiem chłopaczkiem nic dziwnego że się gubisz do tego popijasz jakieś płyny które ci szkodzą i chcesz rzygać po ludziach nie wygląda to dobrze ale doktor na pewno taki przypadek uleczy w jakimś stopniu . Jak nie wiesz gdzie się udać to mogę podać ci adres niedaleko ciebie żebyś nie musiał daleko jeździć chociaż z drugiej strony to mogą cię na czas leczenia zamknąć w pokoju bez klamek ale przynajmniej odpoczął byś sobie bo naprawde coś ci szkodzi na główkę.
wiarus

WysłanyWysłany: Wto Cze 11, 2019 19:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Igor ,czerwony żartował kto by za starego zgorzkniałego dziada tyle zapłacił.Ja bym za niego złamanego centa nie dał,bo nawet na zupę się nie nadaje.Muszę przyznać temat ciekawy i na czasie :)
rudy51

WysłanyWysłany: Wto Cze 11, 2019 19:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Igor ,czerwony żartował kto by za starego zgorzkniałego dziada tyle zapłacił.Ja bym za niego złamanego centa nie dał,bo nawet na zupę się nie nadaje.Muszę przyznać temat ciekawy i na czasie :)

Możemy go podtrzymać do usług Panowie, ale póżniej nie do mnie pretensje.
Przychodzi mi takie powiedzenie zainspirował mnie igor mówiąc że u nich takie jest powiedzenie.Więc u nas wiarus jest takie powiedzenie z kim przystajesz takim się stajesz, lub pokaż mi swoich znajomych powiem ci kim jesteś.
wiarus

WysłanyWysłany: Wto Cze 11, 2019 20:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Oj tam ,oj tam w niczym nie jesteś lepszy ,u nas jest takie powiedzenie nie sądźcie ,a nie będziecie sądzeni.
igorS

WysłanyWysłany: Wto Cze 11, 2019 20:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

strasznie mnie rozbawiles tym wpisem do mnie dzieki za dobry humor i prosze cie nie przeginaj ja ludzmi pokrzywdzonymi przez los sie nie zajmuje po prostu mam za miekkie serce i niema w tym zadnej satysfakcji zreszta juz kiedyś pisalem ja slöw na wiatr nie rzucam Salam alejkum sadiq
rudy51

WysłanyWysłany: Wto Cze 11, 2019 20:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Oj tam ,oj tam w niczym nie jesteś lepszy ,u nas jest takie powiedzenie nie sądźcie ,a nie będziecie sądzeni.

Nie wierzę własnym oczom,wiarus to ty przyznajesz ze wcale od siebie się nie różnimy.Kolego niech ciebie uściskam trzeba było tak od razu ,a nie Ukrainców na mnie nasyłać,muszę teraz szybko zlecenie na igora wycofać.
rudy51

WysłanyWysłany: Wto Cze 11, 2019 20:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

igorS napisał:
strasznie mnie rozbawiles tym wpisem do mnie dzieki za dobry humor i prosze cie nie przeginaj ja ludzmi pokrzywdzonymi przez los sie nie zajmuje po prostu mam za miekkie serce i niema w tym zadnej satysfakcji zreszta juz kiedyś pisalem ja slöw na wiatr nie rzucam Salam alejkum sadiq

Więc igor nie pisz bzdur więc bzdurami nie będę tobie odpowiadał,i nie będziemy z tego oboje ubawu mieli.Jeżeli temat cię jakiś nie interesuje nie komentuj,ale już jak komentujesz to licz się z odpowiedzią,I kończę jak ty zakończyłeś w pewnym stopniu Pokój z Tobą.
igorS

WysłanyWysłany: Wto Cze 11, 2019 20:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:

marku to ze czerwony czlek zartobliwy to widac wiesz marku jak to möwia nieraz oczy trzeba przemyc lzami aby widziec lepiej pozdrawiam
czerwony1363

WysłanyWysłany: Wto Cze 11, 2019 21:01
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Rudy dam ci zadanie inteligecie; 121 podziel na dwie rowne czesci, mozesz mnozyc dzielic dodawac i odejmowac. Wynik ma byc bez ulamkow. 5 minut masz czasu.
rudy51

WysłanyWysłany: Sro Cze 12, 2019 3:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jeżeli uważacie że czerwony to człek żartobliwy piszący takie brednie to nie wiem teraz co o was pomyśleć. A żeby nieraz widzieć lepiej można także założyć okulary, nie wszystko łzy potrafią załatwić.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Sro Cze 12, 2019 4:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Rudy bidulko zadanie ciebie przeroslo i nie przespales calej nocy 3.39 juz pisales na FORUM a to najleprza pora na spanie. Zadanie jest podchwytliwe i banalnie proste rozwiazanie 11*11=121. Sa dwie rowne czesci bez ulamkow. Zabawa trwa i 60tysi. w tle , nie nakrecaj sie tak lezakowanie ci zaszkodzilo na sloncu wlas do piwnicy na caly dzien bo spalisz uzwojenie w muzgu. https://www.youtube.com/watch?v=ndSCJsyKf6s
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: