Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Lis 22, 2019 7:33 Zobacz posty bez odpowiedzi
Lot Narodowy
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
rudy52

WysłanyWysłany: Sro Sie 07, 2019 8:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A co wy wszyscy przez te filmiki biegunki dostaliście ,że jeden przez drugiego je zamieszczacie.Co inteligencja wysiadła że sklecić zdanie nie potraficie.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
wiarus

WysłanyWysłany: Sro Sie 07, 2019 19:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jak jesteś taki bystry to się powinieneś domyślić.Nikt nie chce z tobą dyskutować.Wszyscy mówią ci to samo że jesteś nienormalny,ty natomiast mienisz się geniuszem,może więc czas się określić :)
rudy52

WysłanyWysłany: Sro Sie 07, 2019 19:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Jak jesteś taki bystry to się powinieneś domyślić.Nikt nie chce z tobą dyskutować.Wszyscy mówią ci to samo że jesteś nienormalny,ty natomiast mienisz się geniuszem,może więc czas się określić :)
A co ty teraz robisz,jak nie dyskutujesz ze mną. Jakoś mi nie brakuje tutaj dyskusji,jakiś zawsze się głupek znajdzie co złamie wasze zasady.Tak jak ty w tej chwili.Bo nie powiesz że się zwracałeś nie do mnie a do Świętego Mikołaja.Choć przy twoim umyśle wszystko to możliwe.
spokojny24

WysłanyWysłany: Sro Sie 07, 2019 20:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękuję Koledze Gregorowi L za koleżeńska postawę i przekazanie samiczki która zawitała do jego gołębnika lecąc z lotu Bruksela Również dziękuje bardzo Koledze Andrzejowi hodowcy z Ostródy Który przywiózł samiczkę do Polski i przekazał całą w nienagannym stanie Serdeczne dzięki dla obu Kolegów Pozdrawiam Dobrych lotów
gregor4616

WysłanyWysłany: Sro Sie 07, 2019 20:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol Hodowcy , wracam do tematu lot Narodowy Bruksela to znowu ja zlodziej typesöw ,(hodowcy ) Mirek , wick , i Chodowca wiedzo o czym mysle , melduje nastepnego przyblakanego Polskiego ptaka , types juz mu zdjelem mam juz 3 polskie typesy , PL -0416-17- 829 , siwa samica okreg o416 Szczecin -Dembie , komurka 608636232 prosze o skontaktowanie sie z wlascicelem tego ptaka , w celu nawiazania kontaktu , ptak siedzi w Lünen Niemcy , ps ja jestem tak biedny nie posiadam komurki nie mam tez pieniedzy na paliwo jak twierdzi Mirek , wiec nie moge zadzwonic , ps mysle ze spelnilem swöj obowiazek i melduje tego ptaka . Hallo kol Spokojny 24 ta Samica dotarla dzisiaj do Polski mam nadzieje , ze jestesmy wszyscy zadowoleni ps moze jestes w stanie z tym ptakem tez cos zorganizowac z göry dziekuje . dobry lot Gregor.
rudy52

WysłanyWysłany: Sro Sie 07, 2019 20:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dobry gest i dobre podziękowanie. I to się ceni.
ARTURO

WysłanyWysłany: Sro Sie 07, 2019 20:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

spokojny24 napisał:
Bardzo dziękuję Koledze Gregorowi L za koleżeńska postawę i przekazanie samiczki która zawitała do jego gołębnika lecąc z lotu Bruksela Również dziękuje bardzo Koledze Andrzejowi hodowcy z Ostródy Który przywiózł samiczkę do Polski i przekazał całą w nienagannym stanie Serdeczne dzięki dla obu Kolegów Pozdrawiam Dobrych lotów

Tyle na tym forum pisałem o łapaczach, dokładałem też Gregorowi- ALE HONOROWO ZA TAKIE POSTĘPOWANIE PO RAZ PIERWSZY NALEŻY MU SIĘ SZACUN.
Zawsze powtarzam, że słowo pisane nigdy nie dorówna mówionemu- dlatego warto rozmawiać.
Za dobre podejście gratuluję.
rudy52

WysłanyWysłany: Sro Sie 07, 2019 20:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jak to ludzie szybko się zmieniają,ale także szybko zapominają. Jak by tego spokojny24 nie zamieścił, nadal gregor byłby łapaczem i złodziejem.Przykre ale prawdziwe. Bo na tym forum to rzecz normalna.
gregor4616

WysłanyWysłany: Sro Sie 07, 2019 20:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Arturo , nie musisz sie wysilac möj HONOR , mi na to nie pozwala ze ty wyrarzasz mi szacunek , od takich jak ty nie potrzebuje zadnego szacunku , ty nie masz Honoru , czy juz zapomialej ile jadu na möj tema wylales , ile klamst , pomöwien , na möj temat piasles , nawet moja koszula ci sie nie podoba i ja mam przyjac te komplimenty , wiesz ja sie do takiegopoziomu jak ty reprezentujesz nie znirzam , ps do zobaczenia w CZersku ,mam nadzieje ze Helikopter zarezerwowany , Czerwony dywan dotarl juz do Czerska , teraz czekamy tylko na Arturo . Gregor .
wiarus

WysłanyWysłany: Sro Sie 07, 2019 20:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie jestem przekonany o wielkości tego wyczynu .Większość z nas tak postępuje ,czy jednak to powód aby trąbić o tym na całą Polskę.Myślę że sama satysfakcja z pomocy ptakowi w dotarciu do domu powinna wystarczać hodowcy.Gdyby nasz Gregor te późne młode co szuka nabywców przeznaczył na aukcje i dochód z niej przeznaczył na jakiś szczytny cel, to byłoby już coś.
ARTURO

WysłanyWysłany: Sro Sie 07, 2019 20:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy52 napisał:
Jak to ludzie szybko się zmieniają,ale także szybko zapominają. Jak by tego spokojny24 nie zamieścił, nadal gregor byłby łapaczem i złodziejem.Przykre ale prawdziwe. Bo na tym forum to rzecz normalna.

Słuchaj zryty berecie- z honorem to się człowiek rodzi- a nie jak Ty wymysla teorie spiskowe.
Nie komentuj moich wpisów bo jesteś cienki Bolek i niczym mi nie zaimponujesz, ani nie wkurw..sz.
JAK CIĘ NIE STAĆ NA TAKI GEST TO WIESZ KIM JESTEŚ... TYM CO POD KONIEM WISI.
ARTURO

WysłanyWysłany: Sro Sie 07, 2019 20:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor4616 napisał:
Arturo , nie musisz sie wysilac möj HONOR , mi na to nie pozwala ze ty wyrarzasz mi szacunek , od takich jak ty nie potrzebuje zadnego szacunku , ty nie masz Honoru , czy juz zapomialej ile jadu na möj tema wylales , ile klamst , pomöwien , na möj temat piasles , nawet moja koszula ci sie nie podoba i ja mam przyjac te komplimenty , wiesz ja sie do takiegopoziomu jak ty reprezentujesz nie znirzam , ps do zobaczenia w CZersku ,mam nadzieje ze Helikopter zarezerwowany , Czerwony dywan dotarl juz do Czerska , teraz czekamy tylko na Arturo . Gregor .

Pomyśl co Ty wypisujesz?
A z samolotu nici bo jeden polityk z rodziną wszystko wylatał i jest afera.
A ja mam swój WG gdzie będzie finał- tylko spoko bo narazie treningi.
Sam wodę mącisz- a później zgrywasz obrażonego.
HONOR TO CHŁOPCZE TRZEBA MIEĆ A NIE STRUGAĆ IDIOTĘ I ZAKŁADAĆ KONTA NA FORUM OPLUWAJĄC INNYCH.
NIE WYSILAJ SIĘ NIE PISZ POD MOIMI POSTAMI- BO SOBIE TEGO NIE ŻYCZĘ.
mirek2001

WysłanyWysłany: Sro Sie 07, 2019 20:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

WIDZISZ GREGOR :)
czasami to i ty jesteś pomocny ..... bo dzięki tobie znalazłem w koszulce pod rodowodem odręcznie napisany list od przyjaciela sp.R.K gdzie opisuje mi podarowane gołębie od RAYMUNDA HERMESA po szpaku i o De Klakach od Manfreda Reimera . Łza się kręci w oku jak się czyta.......

WysłanyWysłany: Sro Sie 07, 2019 20:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Nie jestem przekonany o wielkości tego wyczynu .Większość z nas tak postępuje ,czy jednak to powód aby trąbić o tym na całą Polskę.Myślę że sama satysfakcja z pomocy ptakowi w dotarciu do domu powinna wystarczać hodowcy.Gdyby nasz Gregor te późne młode co szuka nabywców przeznaczył na aukcje i dochód z niej przeznaczył na jakiś szczytny cel, to byłoby już coś.

Kolego Marku a co w tym złego aby komuś podziękować Za włożoną pracę Tego ptaka Gregor przetrzymał kilka dni Karmił poił doprowadził do stanu przed lotem Ptaszka przekazał koledze Andrzejowi który jechał z Niemiec do Polski Kolega Andrzej zboczył z trasy kilkadziesiąt km Aby przekazać gołąbka w umówionym miejscu To nie należy się podziękowanie Ja uważam że się należy i dlatego podziękowanie zamieściłem i nie widzę nic w tym złego Jak również nie uważam że jest to trąbienie na całą Polskę A gdyby nawet to za taki Post nie mam się czego wstydzić Pozdrawiam dobrych lotów
gregor4616

WysłanyWysłany: Sro Sie 07, 2019 20:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Arturo , no widzisz ten wpis podtwierdza ze mam racje , ty pokazujesz znowu twoje prawdziwe oblicze taki jestes i nic tego nie zmieni wiesz czlowiek ktöry posiada troche Honoru takich slöw nie uzywa , nie pisze , ale tobie tego brak wiec sie nie dziwie ps mimo to oczekuje cie w Czersku sprawdzimy kto ma leprzego konia . Gregor ps Wiarus tobie nic sie nie podoba , co dotyczy mojej osoby ,ty dalej sie powtarzasz prowokujesz ty wiesz i karzdy normalny , do ktörych ty nie nalerzysz ja nie szukam kupcöw jest odwrotnie kupcowie nawiazujo ze mno kontakt wiesz mi na tym rozglosie naprawde nie zalerzy , nie jest celem reklamy , ja sobie tylko na to nie pozwole , ze jestem przez twoich serdecznych kolegöw wyzywany od zlodzieji , ktöry sciaga polskim ptakom typesy ,zarzuca mi sie ze jestem biednym dziadem ,zenie stac mnie na typesy , tylko dlatego robie to publicznie , zeby tym pomöwieniom zaprzeczyc , no ale ja wiem to , cie nie interesuje ty widzisz tylko to co chcesz widziec tz tego znienawidzonego Niemca , ktöry odwarza sie z takimy mistrzami jak ty i Szpak dyskutowac , nie padajac na kolana , to cie gnebi . Gregor
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: