Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Czw Wrz 19, 2019 15:28 Zobacz posty bez odpowiedzi
Zagubiony gołąb
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
majka.wch

WysłanyWysłany: Pon Sie 26, 2019 22:22
PostTemat postu : Zagubiony gołąb
Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie, jestem mieszkanka starych Bogaczowic woj. Dolnośląskie, okolice Wałbrzycha. Bardzo często zagubione gołębie ładują u Nas na podwórku i zazwyczaj odczytujemy ich obrączki kontaktując się z właściciele, jednak dzisiaj, zagościł u Nas czarny gołąb, z białymi lotkami który niestety nie daje się złapać w celu odczytania numeru. Mam jedynie jego zdjęcie, którego nie mogę dodać na forumz poziomu telefonu. jeżeli opis pasuje proszę o kontakt tel: 602 754 726 podeśle zdjęcia :) [/quote]
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
wkic

WysłanyWysłany: Wto Sie 27, 2019 19:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Daj mu jesc i pic sam powinniec odleciec do domu.
Wlasciciel na niego czeka.
Alan

WysłanyWysłany: Sro Sie 28, 2019 18:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam, przyleciał do mnie gołąb ma obrączke z num. Pl 19 Derby i 4 cyfrowy numer. Gołąb wygląda jak po jakichś przejściach jedna nogę ma uszkodzona słabo lata właściwie to jest w stanie polecieć Góra 2 może 3m. Dałem mu wody i ziarna które myślałem że powinien jeść czyli kasze gryczana i ziarno słonecznika. Zgłosiłem go w systemie zagubionych gołębi. Ale Pani z pierwszego posta pisała że jakoś się kontaktuje z właścicielem, chciałbym się dowiedzieć jak znaleźć właściciela po numerze gołębia. Nie chcę zbyt długo tego gołębia trzymać. Nie mam pojęcia jak z nim postępować, narazie schowalem go do garażu na noc żeby go co w nocy nie zaatakował (na wsi pod miastem sporo jest dzikich psów co ludzie na wakacje wyrzucają).
Gołąb jest we wsi Łazany gmina Biskupice Wj. Małopolskie.
Liczę też na pomoc jak z nim postępować.
Chodowca442

WysłanyWysłany: Sro Sie 28, 2019 18:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Alan napisał:
Witam, przyleciał do mnie gołąb ma obrączke z num. Pl 19 Derby i 4 cyfrowy numer. Gołąb wygląda jak po jakichś przejściach jedna nogę ma uszkodzona słabo lata właściwie to jest w stanie polecieć Góra 2 może 3m. Dałem mu wody i ziarna które myślałem że powinien jeść czyli kasze gryczana i ziarno słonecznika. Zgłosiłem go w systemie zagubionych gołębi. Ale Pani z pierwszego posta pisała że jakoś się kontaktuje z właścicielem, chciałbym się dowiedzieć jak znaleźć właściciela po numerze gołębia. Nie chcę zbyt długo tego gołębia trzymać. Nie mam pojęcia jak z nim postępować, narazie schowalem go do garażu na noc żeby go co w nocy nie zaatakował (na wsi pod miastem sporo jest dzikich psów co ludzie na wakacje wyrzucają).

Być może że drasnoł go rudy t.zn. jastrząb.
Dobrze by było gdybyś podał te 4 cyfry wtedy będzie większa szansa na ustalenie właściciela.
Alan

WysłanyWysłany: Sro Sie 28, 2019 20:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ok on ma numer 984707. Proszę o pomoc a tak na marginesie co oznacz słowo Derby? Z ciekawości pytam.
tedy

WysłanyWysłany: Czw Sie 29, 2019 19:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Alan, jest to WSPÓŁZAWODNICTWO OLIMPIJSKIE O MISTRZOSTWO POLSKI ”DERBY” tu masz resztę szczegółów http://pzhgp.pl/wp-content/uploads/REGULAMIN-WSP%C3%93%C5%81ZAWODNICTWA-OLIMPIJSKIEGO-O-MISTRZOSTWO-POLSKI-W-LOTACH-GO%C5%81%C4%98BI-M%C5%81ODYCH-W-2019-ROKU-.pdf

pozdrawiam DL
ARTURO

WysłanyWysłany: Czw Sie 29, 2019 20:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

tedy napisał:
Alan, jest to WSPÓŁZAWODNICTWO OLIMPIJSKIE O MISTRZOSTWO POLSKI ”DERBY” tu masz resztę szczegółów http://pzhgp.pl/wp-content/uploads/REGULAMIN-WSP%C3%93%C5%81ZAWODNICTWA-OLIMPIJSKIEGO-O-MISTRZOSTWO-POLSKI-W-LOTACH-GO%C5%81%C4%98BI-M%C5%81ODYCH-W-2019-ROKU-.pdf

pozdrawiam DL

Kolego Tedy dziękuję jako hodowca za profesjonalne podejście do tematu.
Nawet moder by tego tak przejrzyście nie wyjaśnił.
Szacun
Arturo
winimax

WysłanyWysłany: Pią Sie 30, 2019 10:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ARTURO napisał:
Chodowca442 napisał:
Alan napisał:

Być może że drasnoł go rudy t.zn. jastrząb.
Dobrze by było gdybyś podał te 4 cyfry wtedy będzie większa szansa na ustalenie właściciela.

Kolego jakby go pyknął rudy z nr 52 to po zawodach.
Ale przed jastrzębiem ma szanse na przeżycie.

Kolego przestań pajacować przez takich jak ty to forum niedługo przestanie istnieć. Na tym ci widzę bardzo zależy. Pozdrawiam Pierwszego klauna tego forum.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: