Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Wrz 20, 2019 3:32 Zobacz posty bez odpowiedzi
Wspólne Gołębniki
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Szpak65

WysłanyWysłany: Pią Wrz 06, 2019 14:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Przecież to ty sam na tym forum pisałeś że podajesz Boskie saszetki ( bo tylko jeden Bóg wie jakie składniki zawierają )
I jeszcze jedno od używania wulgaryzmów nie staniesz się maczo .
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
ARTURO

WysłanyWysłany: Pią Wrz 06, 2019 15:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor4616 napisał:
Hallo Siwy 7 , ty jestes tak uprzejmy pokazujesz tu moje wyniki , wiec ja ci sie zrewanzuje i pokarze twoje , dzisiaj nastepny lot z 215 km pierwszy ptak 9,13 205 ptak 15,25 twöj do tej pory meldowany jako zaginiony , no ale moze on znowu intensywnie trenuje i wruci puzniej ps zerknij na MWG kaszuby , my mielismy tez lot , zobacz co moje wapniaki tam osiagajo . dobry lot Gregor .

GREGOR dziś to najlepszy lot dla Ciebie nie był?
POŁCZYN- U nas tak mawiają chcesz mieć córkę albo syna wyślij żonę do Połczyna.
Ty posłałeś ptaki- no i klapa.
gregor4616

WysłanyWysłany: Pią Wrz 06, 2019 18:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Arturo , jak trzeba byc narwanym , zeby cos takiego pisac ty naprawde masz problemy piszesz ze ten lotbyl dla mnie nie najleprzy , czy ty wogöle umisz czytac listy ?? ja mialem 15 zakoszowanych , robie 8 konkursöw zaczynam 9 konkursem , mam dwie serie a ty buraku piszesz nie naleprzy lot ps procentualnie robie najleprzy wynik ale to do ciebie nie dociera ty chcesz tylko robic zadyme to umisz dosc dobrze , w innych sprawach jestes pionek . Gregor
rudy52

WysłanyWysłany: Pią Wrz 06, 2019 20:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Arturo zbyt się do tego nie przykładał bo swoją do Połczyna wysłał.Bo tak ludzie na wiosce u niego mówili.
gregor4616

WysłanyWysłany: Pią Wrz 06, 2019 20:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak ty cos mylisz ja nie podawalem moim ptakom te boske podruby od A Pawelca , te produkty to podruby bez podania zawartosci, tam niema zadnych zawartosci , ja moje produkty kupuje u H Deewerda w holandi , i te produkty majo podany sklad , wiec jak nie jestes dobrze poinformowany to nie pisz bajek z tym wulgaryzmem , przecierz ja te slowo napisalem w nawiasie , spytaj sie twojej zony co to oznacza , ona jako naucicelka , moze ci to wytlumaczyc ps wiesz znowu sie pochwale zeby ciebie znowu zdenerwowac ,jestem mistrzem oddzialu , robie na 6 lotach z karzdego lotu 1 konkurs , mam 6 najleprzych lotniköw z 6 konkursamy , dzisiaj zdobylem Bronzowy Medal na wytypowane robie z 33 koszowanych 20 konkursöw lot Grupa okregowa tz 6 Oddzialöw ponad 2700 ptaköw , wiec dobry lot . Gregor
Chodowca442

WysłanyWysłany: Pią Wrz 06, 2019 22:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Oj mistrzu drogi.
I tak żeś ubogi.
Boś zadufany w sobie.
I tak zostanie po tobie.
Szpak65

WysłanyWysłany: Sob Wrz 07, 2019 4:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Zasady użycia nawiasu

Nawiasu okrągłego używamy do:

• wydzielania wypowiedzi uzupełniających lub objaśniających tekst główny, np. Mincel dawał nam podarunki, a jego matka w największym sekrecie urządzała nam (i swemu synowi) choinkę. (B. Prus „Lalka”)

• wydzielania wtrąconych przykładów i objaśnień, np. Do izby wyższej należą często (np. w Anglii) przedstawiciele arystokracji rodowej.

To tak dla jasności i jakoś nie widzę że wulgaryzm umieszczony w nawiasie przestaje nim być . A tak od siebie to wiem z doświadczenia że wulgaryzmów używają zwykle prostacy i chamy którzy nie potrafią się wysłowić i jest to swoista przerwa na myślenie i szukanie kolejnego słowa. Także po co chciałeś wydzielać to słowo skoro i tak cały tekst był do mnie i o mnie.
Czyli nie napiszesz jaka jest średnia ilość gołębi i hodowców koszujących na loty w twoim oddziele.
Co do tych twoich wyników to nie bardzo wiem czego ci mogę zazdrościć. Moja wydolność lotowa z ostatniego lotu w Polskim oddziele jest ponad 90 % i tylko tyle co do moich wyników . Resztę pewnie znasz bo twoi konfidenci ci pewnie donieśli i stąd te nerwy . Al;e jak mawiał Michał Wołodyjowski NIC TO.DL
wiarus

WysłanyWysłany: Sob Wrz 07, 2019 4:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Szpak dajesz do zrozumienia że gregor to arystokrata ?No niestety muszę Cie rozczarować ,jest mieszańcem [krzyżówką] :)
rudy52

WysłanyWysłany: Sob Wrz 07, 2019 4:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak idąc tokiem twojego rozumowania, to według tego co stworzyłeś tu zamieściłeś ". A tak od siebie to wiem z doświadczenia że wulgaryzmów używają zwykle prostacy i chamy którzy nie potrafią się wysłowić i jest to swoista przerwa na myślenie i szukanie kolejnego słowa" to zaliczasz się do tych chamów i prostaków ,bo wiele tu na innych użytkowników wulgaryzmów użyłeś. Tylko u ciebie jest gorszy przypadek bo tego u siebie nie widzisz innym to wytykasz. Sami się tymi swoimi wpisami okładacie.Chcecie z tej sytuacji wybrnąć a się tylko bardziej pogrążacie ,Widać że żyjąc przy nauczycielce nic ci to jednak nie daje. Ponoć jest takie w Polsce powiedzenie że prostak i cham takim już pozostanie.
wiarus

WysłanyWysłany: Sob Wrz 07, 2019 4:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=-BVApZimRH8
Szpak65

WysłanyWysłany: Sob Wrz 07, 2019 5:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Rudy obserwując to forum widzę jak często używasz wulgaryzmów . reszta jw.

5 typów toksycznych ludzi, na których szkoda mi już czasu (i łez)

Istnieją na tym świecie tacy, którzy mają dar rozpalania i podtrzymywania naszego wewnętrznego ognia oraz tacy, którzy ten ogień gaszą, choćby się mieli przy tym poparzyć. Czego nie zaczniesz, podepczą gołymi stopami. Pierwszych trzeba kochać i hołubić. Od drugich, lepiej trzymać się z daleka.

Nieważne ile masz lat, ile przeżyłeś i w którym momencie życia jesteś. Oto 5 typów toksycznych ludzi, którzy nie są warci całej twojej uwagi, czasu, a już tym bardziej twoich łez.

1. Manipulanci
Eksperci w robieniu Ci źle. Z zegarmistrzowską precyzją znajdą twój czuły punkt, żeby go potem wykorzystać. Manipulacja to taka forma wywierania wpływu na osobę lub grupę, aby nieświadomie i z własnej woli realizowała cele manipulatora. Klasycznym przykładem manipulacji jest szantaż emocjonalny. “To ja Tobie…a Ty jesteś taki…”. Tyle mi zawdzięczasz, a jesteś taki niewdzięczny. Może docenisz mnie po śmierci, gdy mnie zabraknie, za 20 lat gdy zmądrzejesz itp.”.
Na manipulację jesteśmy narażeni w życiu społecznym, w pracy, w rodzinie. Jeśli po fakcie, zdarzeniu, czujesz się jak kupka nieszczęścia i nawet nie wiesz do końca co się stało i dlaczego postąpiłeś w określony sposób, bardzo prawdopodobne, że trafiłeś na manipulatora. Co robić przy kolejnej okazji? Nie dać się. A najlepiej uciekać.

2. Wiecznie niezadowoleni
Jeśli świeci słońce, powiedzą że jutro spadnie deszcz, a nawet jeśli dziś jest pokój to jutro będzie wojna na świecie i nie ma się z czego cieszyć. Wiele z tych osób charakteryzuje się osobowością depresyjną. Nie robią nic, aby zmienić swoje położenie. Latami tkwią w znanym nieszczęściu i skarżą się, że los ich skrzywdził. Ciągną Cię do piekła, bo nie chcą być tam sami. Jeśli nie przejrzą na oczy, przeżyją smutne życie, w którym radości będzie jak na lekarstwo.

Bardzo im współczuję, ale nie chcę ich dźwigać na swoich plecach. Jeśli chcesz zachować swoją pogodę ducha i dobry humor, lepiej też tego nie rób.

Negatywni ludzie? To oznacza więcej problemów…
3. Fanatycy
Nieważne w jakiej sprawie. Czy chodzi o religię, ekologię, zdrowe jedzenie, czy służbowe zadania. Fanatycy patrzą tylko w jednym kierunku. Oni nie kochają ludzi, kochają idee. Dla niej podepczą Ciebie i twoja godność choćbyś był aniołem. Tylko spróbuj się nie zgadzać. Tylko odważ się powiedzieć, że przesadzają. Nie rozmawiam z fanatykami, nie udowadniam im własnych racji. Tam gdzie jest fanatyzm, nie ma miejsca na rozmowę. ŻADNĄ. Dziękuję, beze mnie.

4. Kontestatorzy wszystkiego
Ich misją jest się nie zgadzać. Wietrzyć podstęp. Walczyć o rację. Za każdym razem kiedy wpadasz na świetny pomysł, znajdą jakieś “ale”. Choćbyś mówił, że białe jest białe, to powiedzą, że białe może być bielsze. I że widać w nim szarość. Na wszystko mają odpowiedź. Nie szukają rozwiązań, szukają przeszkód. Wietrzą podstęp, spisek i nieszczęście. Aż sapią z podniecenia, gdy się sprawdzi. Świat to dla nich pole miniowe.
Oni walczą o gorsze jutro. Oto, żeby TYLKO mieć rację. Ta racja ich określa, daje im poczucie, że panują nad własnym życiem, że są ponad innymi. Chcesz walczyć razem z nimi?

5. Żyjący przeszłością

Najczęściej tą, w której ktoś ich skrzywdził, albo coś im nie wyszło. Nie uwiedzie ich nawet najpiękniejsze dzisiaj. Dla nich liczy się to, co miało miejsce 30 lat temu, gdy ktoś powiedział, zrobił, lub nie zrobił tego, na co czekali. Pielęgnują urazy jak cenny skarb. Nie dadzą sobie odebrać ani okruszyny. Skrzywdzenie określa ich byt, bycie ofiarą to ich misja i przekleństwo jednocześnie. Nie zostawią tego, ile byś ich nie przekonywał. Prędzej zmarnują całe życie.
Pamiętaj, masz prawo do własnego życia!

Masz prawo być traktowany z szacunkiem. Przez wszystkich tych, których spotykasz.
Masz prawo i obowiązek wobec siebie aby wyrażać swoje uczucia, opinie i potrzeby.
Masz prawo ustalać własne priorytety i wybierać po swojemu.
Masz prawo do mówienia „nie” bez poczucia winy i wstydu. Nawet jeśli komuś się to nie podoba.
Masz prawo mieć odmienne zdanie.
Masz prawo i obowiązek dbać o siebie i chronić się przed fizycznym, psychicznym i emocjonalnym zagrożeniem, wykorzystaniem, nadużyciem.
Masz prawo tworzyć własne, szczęśliwe i zdrowe życie, nawet jeśli wygląda zupełnie inaczej niż życie innych ludzi.
NIKT nie ma prawa Cię obrażać, lżyć, czy krzywdzić, tylko dlatego, że się z Tobą nie zgadza.
NIKT nie ma prawa narzucać Ci własnego punktu widzenia.
NIKT nie może żądać, abyś mu poświęcił całe swoje życie.
NIKT nie ma prawa manipulować twoimi emocjami i wykorzystywać Cię do własnych celów.
NIKT nie ma prawa niszczyć twojego poczucia własnej wartości, ani ciągnąć Cię w dół, tylko dlatego, że nie ma tam innego towarzystwa.
Co z tym zrobisz?
rudy52

WysłanyWysłany: Sob Wrz 07, 2019 5:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Widzisz wiarusie kochany jaki z ciebie tchórz zasrany.Ja przynajmniej to co myślę sam napiszę.Nie kryję się za filmikami , mam swą odwagę by osobiście napisać co o tobie myślę . Więc dlaczego z ciebie wielki mistrzu taki jest dupek tchórzliwy. Nie masz za grosz odwagi by komuś od siebie z dozą odpowiedzialności zarzucić że ktoś jest folksdojczem jak to filmikiem Marku Winnicki przedstawiasz nam tutaj. Splunąć na ciebie to mało można by było powiedzieć. Ale jak to mówią głupich nie sieją sami się rodzą tak ja tchórze co za filmikami się kryją. A tak na zakończenie mnie to ani nie ziębi ani nie parzy bo byle szmata nie jest mnie wstanie obrazić
rudy52

WysłanyWysłany: Sob Wrz 07, 2019 5:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak65 napisał:
Rudy obserwując to forum widzę jak często używasz wulgaryzmów . reszta jw.

5 typów toksycznych ludzi, na których szkoda mi już czasu (i łez)

Istnieją na tym świecie tacy, którzy mają dar rozpalania i podtrzymywania naszego wewnętrznego ognia oraz tacy, którzy ten ogień gaszą, choćby się mieli przy tym poparzyć. Czego nie zaczniesz, podepczą gołymi stopami. Pierwszych trzeba kochać i hołubić. Od drugich, lepiej trzymać się z daleka.

Nieważne ile masz lat, ile przeżyłeś i w którym momencie życia jesteś. Oto 5 typów toksycznych ludzi, którzy nie są warci całej twojej uwagi, czasu, a już tym bardziej twoich łez.

1. Manipulanci
Eksperci w robieniu Ci źle. Z zegarmistrzowską precyzją znajdą twój czuły punkt, żeby go potem wykorzystać. Manipulacja to taka forma wywierania wpływu na osobę lub grupę, aby nieświadomie i z własnej woli realizowała cele manipulatora. Klasycznym przykładem manipulacji jest szantaż emocjonalny. “To ja Tobie…a Ty jesteś taki…”. Tyle mi zawdzięczasz, a jesteś taki niewdzięczny. Może docenisz mnie po śmierci, gdy mnie zabraknie, za 20 lat gdy zmądrzejesz itp.”.
Na manipulację jesteśmy narażeni w życiu społecznym, w pracy, w rodzinie. Jeśli po fakcie, zdarzeniu, czujesz się jak kupka nieszczęścia i nawet nie wiesz do końca co się stało i dlaczego postąpiłeś w określony sposób, bardzo prawdopodobne, że trafiłeś na manipulatora. Co robić przy kolejnej okazji? Nie dać się. A najlepiej uciekać.

2. Wiecznie niezadowoleni
Jeśli świeci słońce, powiedzą że jutro spadnie deszcz, a nawet jeśli dziś jest pokój to jutro będzie wojna na świecie i nie ma się z czego cieszyć. Wiele z tych osób charakteryzuje się osobowością depresyjną. Nie robią nic, aby zmienić swoje położenie. Latami tkwią w znanym nieszczęściu i skarżą się, że los ich skrzywdził. Ciągną Cię do piekła, bo nie chcą być tam sami. Jeśli nie przejrzą na oczy, przeżyją smutne życie, w którym radości będzie jak na lekarstwo.

Bardzo im współczuję, ale nie chcę ich dźwigać na swoich plecach. Jeśli chcesz zachować swoją pogodę ducha i dobry humor, lepiej też tego nie rób.

Negatywni ludzie? To oznacza więcej problemów…
3. Fanatycy
Nieważne w jakiej sprawie. Czy chodzi o religię, ekologię, zdrowe jedzenie, czy służbowe zadania. Fanatycy patrzą tylko w jednym kierunku. Oni nie kochają ludzi, kochają idee. Dla niej podepczą Ciebie i twoja godność choćbyś był aniołem. Tylko spróbuj się nie zgadzać. Tylko odważ się powiedzieć, że przesadzają. Nie rozmawiam z fanatykami, nie udowadniam im własnych racji. Tam gdzie jest fanatyzm, nie ma miejsca na rozmowę. ŻADNĄ. Dziękuję, beze mnie.

4. Kontestatorzy wszystkiego
Ich misją jest się nie zgadzać. Wietrzyć podstęp. Walczyć o rację. Za każdym razem kiedy wpadasz na świetny pomysł, znajdą jakieś “ale”. Choćbyś mówił, że białe jest białe, to powiedzą, że białe może być bielsze. I że widać w nim szarość. Na wszystko mają odpowiedź. Nie szukają rozwiązań, szukają przeszkód. Wietrzą podstęp, spisek i nieszczęście. Aż sapią z podniecenia, gdy się sprawdzi. Świat to dla nich pole miniowe.
Oni walczą o gorsze jutro. Oto, żeby TYLKO mieć rację. Ta racja ich określa, daje im poczucie, że panują nad własnym życiem, że są ponad innymi. Chcesz walczyć razem z nimi?

5. Żyjący przeszłością

Najczęściej tą, w której ktoś ich skrzywdził, albo coś im nie wyszło. Nie uwiedzie ich nawet najpiękniejsze dzisiaj. Dla nich liczy się to, co miało miejsce 30 lat temu, gdy ktoś powiedział, zrobił, lub nie zrobił tego, na co czekali. Pielęgnują urazy jak cenny skarb. Nie dadzą sobie odebrać ani okruszyny. Skrzywdzenie określa ich byt, bycie ofiarą to ich misja i przekleństwo jednocześnie. Nie zostawią tego, ile byś ich nie przekonywał. Prędzej zmarnują całe życie.
Pamiętaj, masz prawo do własnego życia!

Masz prawo być traktowany z szacunkiem. Przez wszystkich tych, których spotykasz.
Masz prawo i obowiązek wobec siebie aby wyrażać swoje uczucia, opinie i potrzeby.
Masz prawo ustalać własne priorytety i wybierać po swojemu.
Masz prawo do mówienia „nie” bez poczucia winy i wstydu. Nawet jeśli komuś się to nie podoba.
Masz prawo mieć odmienne zdanie.
Masz prawo i obowiązek dbać o siebie i chronić się przed fizycznym, psychicznym i emocjonalnym zagrożeniem, wykorzystaniem, nadużyciem.
Masz prawo tworzyć własne, szczęśliwe i zdrowe życie, nawet jeśli wygląda zupełnie inaczej niż życie innych ludzi.
NIKT nie ma prawa Cię obrażać, lżyć, czy krzywdzić, tylko dlatego, że się z Tobą nie zgadza.
NIKT nie ma prawa narzucać Ci własnego punktu widzenia.
NIKT nie może żądać, abyś mu poświęcił całe swoje życie.
NIKT nie ma prawa manipulować twoimi emocjami i wykorzystywać Cię do własnych celów.
NIKT nie ma prawa niszczyć twojego poczucia własnej wartości, ani ciągnąć Cię w dół, tylko dlatego, że nie ma tam innego towarzystwa.
Co z tym zrobisz?

To dlaczego mi tyle uwagi teraz poświęciłeś czyżby to co napisałem w czuły punkt tego twojego chamstwa uderzyło. Coś musisz mieć na sumieniu że bieg zdarzeń chcesz odwrócić,Biedni i zagubieni jesteście wy ludzie.
rudy52

WysłanyWysłany: Sob Wrz 07, 2019 6:01
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A teraz ja od siebie szpaku mój ty drogi nie szukam nie biegam nie lubię się męczyć wole od siebie tu pisać co mój rozum stworzył. Więc powiedz mi proszę jak tak inteligentni jesteście to co to się dzieje że manipulować dajecie się przez zemnie. Bo z tego co tutaj wstawiłeś prosty obraz wyszedł.Że biedny rudy taki jest cwany że takimi mądrymi manipulować potrafi. I jeszcze jedno co w moim wpisie jest manipulacją że wszyscy temu tak szybko ulegacie.Bo ja już sam nie wiem szukam i szukam i tej manipulacji doszukać się nie mogę.
gregor4616

WysłanyWysłany: Sob Wrz 07, 2019 7:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak , wiesz jest dobrze ze istnieje Internet , to co ty tu wstawiasz , nie jest z twojego Piura , ty tylko kopiujesz i udajesz tak mondrego , co do twoich wyniköw to ja tez nie mam ci czegos zazdroscic tylko jedna uwaga jak musi byc niski poziom w oddziele tz konkureci ze ktos robi 90% wydajnosci tz 5 hodowcöw nie robi nic abys ty mögl zrobic te 90% , wiec zaden szok ps na möj ostatni lot koszowalo 90 hodowcöw i ponad 2700 ptaköw , wiec jak na ostatni lot z 313 km , gdzie koszwaneso tylko ptaki ktöre sie liczo do mistrzostw , to raczej nie tak malo . ps u nas przykladamy wiecej uwagi na jakosc , ps ja zgubilem po 4 lotach treningowych i 6 lotach konkursowych 1 ptaka , dlaczego nic nie piszesz o tych Boskich szaszetkach , od A Pawelca to on was kilka lat robil w konia i wyscie w to wierzyli , raczej nie mondrze no ale jak jest tak jest ty zostaniesz dalej Wielkim . Gregor
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: