Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Gru 14, 2019 8:30 Zobacz posty bez odpowiedzi
Wspólne Gołębniki
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
rudy52

WysłanyWysłany: Sob Wrz 07, 2019 8:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No i jak tam wszyscy tu działający prowokatorzy. Działacie jak prawdziwi zadymiarze .Wasze działanie to pospolite chamskie postępowanie, śród za węgła rzućmy kamieniem,póżniej ucieczka i w ciemnym koncie zaszywanie i cały czas być czujnym kiedy wyskoczyć i znów zaskoczyć chamskim odzywem czy bliżniego nie szanowaniem. A o swoich wynikach i super waszej hodowli już zapomnieliście już to się u was nie liczy. A ja się pytam szanowni Panowie tak jak wy ciągle do georga mając pytania. Szpak jak tam na zakończenie lotow starymi cały czas 50 na 50 i wszystkie w konkursie.A drugi mistrzunio nasz bystry wiarus, który na liście na zakończenie lotów na stare. Wyjdzcie z tej ciemnej dziury pochwalcie się wszystkim z niecierpliwością czekamy.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
tedy

WysłanyWysłany: Sob Wrz 07, 2019 13:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja cie nie sunę, cisza jak makiem zasiał widać wszyscy się wystraszyli Rudego pudlorza, ha ha ha. A przecież Waldi Ci proponował nie zza węgła tylko twarzą w twarz że Ci może oklep dać a Ty popuściłeś w majtochy więc co teraz rżniesz bohatera przez c ch pisanego, co?

A tak wracając do meritum, to ten Twój mocodawca jak był tak jest miernotą mentalną, moralną i intelektualną i nawet z Twoją pomocą tego nie zmieni. Jedynym skutkiem waszego ujadania tu na tym forum jest wygryzienie Ryśka i nic poza tym. Ja czekam cały czas na podanie mi informacji gdzie jest ten jego okręg leżący na promieniu 30 km i zrzeszający 500 hodowców w BRD? no gdzie? może Ty pudlorzu znajdziesz mi tą informację? wtedy choć po części ten Niemiec zrehabilituje się w moich oczach.

No i na koniec nie używaj liczby mnogiej w Tych swoich wpisach bo ja czekam..... ale na to kiedy podejmiesz Waldiego rękawicę.

pozdrawiam DL
czerwony1363

WysłanyWysłany: Sob Wrz 07, 2019 13:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregor szuka okregu, na konkretne pytania nie odpowiada.
rudy52

WysłanyWysłany: Sob Wrz 07, 2019 14:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

tedy napisał:
Ja cie nie sunę, cisza jak makiem zasiał widać wszyscy się wystraszyli Rudego pudlorza, ha ha ha. A przecież Waldi Ci proponował nie zza węgła tylko twarzą w twarz że Ci może oklep dać a Ty popuściłeś w majtochy więc co teraz rżniesz bohatera przez c ch pisanego, co?

A tak wracając do meritum, to ten Twój mocodawca jak był tak jest miernotą mentalną, moralną i intelektualną i nawet z Twoją pomocą tego nie zmieni. Jedynym skutkiem waszego ujadania tu na tym forum jest wygryzienie Ryśka i nic poza tym. Ja czekam cały czas na podanie mi informacji gdzie jest ten jego okręg leżący na promieniu 30 km i zrzeszający 500 hodowców w BRD? no gdzie? może Ty pudlorzu znajdziesz mi tą informację? wtedy choć po części ten Niemiec zrehabilituje się w moich oczach.

No i na koniec nie używaj liczby mnogiej w Tych swoich wpisach bo ja czekam..... ale na to kiedy podejmiesz Waldiego rękawicę.

pozdrawiam DL

Chłopie nie przeceniaj siebie, nie to liga bym dyskutował z cieciem.
Szpak65

WysłanyWysłany: Sob Wrz 07, 2019 14:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Rudasku przecież ja wyraziłem zgodę i podam moje wyniki do 10 lat wstecz . Warunek jest jeden ty podajesz z imienia i nazwiska swoje i nie chodzi mi tu o wyniki handlowe tylko lotowe .
I co dalej kita miedzy nogi i w długą . Pozdrowienia od waldiego zgodził się abym był jego sekundantem .
rudy52

WysłanyWysłany: Sob Wrz 07, 2019 14:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak65 napisał:
Rudasku przecież ja wyraziłem zgodę i podam moje wyniki do 10 lat wstecz . Warunek jest jeden ty podajesz z imienia i nazwiska swoje i nie chodzi mi tu o wyniki handlowe tylko lotowe .
I co dalej kita miedzy nogi i w długą . Pozdrowienia od waldiego zgodził się abym był jego sekundantem .

Oj widzę że niektórzy się ze snu zbudzili i swą aktywnością to zaznaczyli,widać że w kupie tchórze wam rażniej .Oj rozrabiacze czy wy nie wiecie że wasza głupota do ośmieszania was wiedzie. Szpaku a ty zamiast mądrzeć cały czas głupiejesz. I jak tam u ciebie sezon lotowy na stare się zakończył 50 na 50 i wszystkie w konkursie to twoje słowa czy je zapomniałeś.
rudy52

WysłanyWysłany: Sob Wrz 07, 2019 14:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

szpak czy cię skleroza już dopadła,moja odpowiedz już tutaj była,więc jeszcze raz dla przypomnienia,"rudy52

Wysłany: Czw Wrz 05, 2019 16:21
Temat postu :

Szpak65 napisał:
No i kita pod siebie .

I tak jak pisałem tchórz z ciebie jak ma dojść do twoich wyników weryfikacji.Wijesz się jak piskorz by tylko ich nie ujawnić. Więc proponuję wklej jaki bądz post mój gdzie swoimi gołębiami i wynikami się tu chwaliłem.To wszystko tu wyłożę jak grzesznik w spowiedzi. Więc pokaż mi te moje chwalenie ,bo jeżeli nie to ja tu twoje zamieszczę. Przypomnę ci te 50 na 50 i wszystkie w konkursie. Więc dalej do roboty zawstydz nas wszystkich swoimi wynikami."
Waldii79

WysłanyWysłany: Sob Wrz 07, 2019 15:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Rudy Grzesiu ciebie powinno się zapakować w paczkę i wysłać na Madagaskar he he jesteś mernota i do tego nawet mylisz fakty to 50 na 50 napisałem ja a nie kolega szpak i tylko dla tego że robiliśmy sobie jaja z ciebie i tego twojego przyjaciela zza Odry bo jesteście żałośni po prostu ale że ty nie grzeszysz inteligencją to trzeba ci napisać jak krowie na rowie jesteś taki kundelek co dużo ujada zza klawiatury ale jak przyjdzie co do czego to do budy a raczej nory się chowa ps chyba pysk boli jeszcze od tej rękawicy co ??
Szpak65

WysłanyWysłany: Sob Wrz 07, 2019 15:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pewnie nie wiesz bo to ciebie nie dotyczy ale co nie którzy jeszcze mają co do kosza włożyć i byli na koszowaniu .
Powtarzam nie mam oporów przed wklejeniem moich wyników ale warunek jest ten sam robimy to równocześnie .
rudy52

WysłanyWysłany: Sob Wrz 07, 2019 15:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Waldii79 napisał:
Rudy Grzesiu ciebie powinno się zapakować w paczkę i wysłać na Madagaskar he he jesteś mernota i do tego nawet mylisz fakty to 50 na 50 napisałem ja a nie kolega szpak i tylko dla tego że robiliśmy sobie jaja z ciebie i tego twojego przyjaciela zza Odry bo jesteście żałośni po prostu ale że ty nie grzeszysz inteligencją to trzeba ci napisać jak krowie na rowie jesteś taki kundelek co dużo ujada zza klawiatury ale jak przyjdzie co do czego to do budy a raczej nory się chowa ps chyba pysk boli jeszcze od tej rękawicy co ??

Teraz dla samopoczucia kolegi wszystko można napisać,tylko że te 50na 50 to szpak napisał,więc dla mnie jesteś zwykły idiota. A kto z kogo robi jaja i robić będzie to jest inna sprawa. Więc spadaj na drzewo bo tam twoje miejsce. Wiesz chyba że ja z małpami się nie boksuję.
wiarus

WysłanyWysłany: Sob Wrz 07, 2019 15:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Szpak o jakich wynikach rudego piszesz,śmiech na sali ,najpierw trzeba je mięć, aby coś zamieścić.To zwykły handlarz tak jak jego idol z za odry co mistrzuje w oddziele wielkości naszej mniejszej sekcji.Ja tam swoich nie wkleję bo nie ma komu.DL
rudy52

WysłanyWysłany: Sob Wrz 07, 2019 15:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak65 napisał:
Pewnie nie wiesz bo to ciebie nie dotyczy ale co nie którzy jeszcze mają co do kosza włożyć i byli na koszowaniu .
Powtarzam nie mam oporów przed wklejeniem moich wyników ale warunek jest ten sam robimy to równocześnie .

A co teraz kolegę szukasz bo cały internet z ciebie się śmieje.U mnie go nie znajdziesz,jesteś wolny jak dzika świnia na zakręcie i masz rację wiele bzdur tu wypisywanych przez ciebie mnie nie dotyczy.
rudy52

WysłanyWysłany: Sob Wrz 07, 2019 15:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Kolego Szpak o jakich wynikach rudego piszesz,śmiech na sali ,najpierw trzeba je mięć, aby coś zamieścić.To zwykły handlarz tak jak jego idol z za odry co mistrzuje w oddziele wielkości naszej mniejszej sekcji.Ja tam swoich nie wkleję bo nie ma komu.DL

Oj co za szczęście na te forum spadło następny oszołom się obudził i swą aktywność wznowił.Witam ciebie mistrzu wiarus,widać że się stęskniłeś za mną.
rudy52

WysłanyWysłany: Sob Wrz 07, 2019 15:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:

Ty ich nie wklejasz bo ich nie masz, lata mistrza minęły i same chude lata pozostały i wstyd coś wklejać czyż nie prawda mistrzu wiarus.Zazdrość i gorycz tylko pozostała.
Waldii79

WysłanyWysłany: Sob Wrz 07, 2019 15:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Grzesiu zakompleksiony kundelku ty też przecież z drzewa zszedłeś a zapomniałem u ciebie kiepsko z wiedzą na jaki kolwiek temat jesteś tak prymitywny że można cię ośmieszać w każdym poście więc lepiej małpeczko idź do norki i nie wystawiaj ogonka bo ci go ktoś przytnie .
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: