Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Wrz 20, 2019 3:16 Zobacz posty bez odpowiedzi
W.G-FINAŁY
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
gulgot

WysłanyWysłany: Sob Wrz 07, 2019 6:33
PostTemat postu : W.G-FINAŁY
Odpowiedz z cytatem

I ten rok okazał się ciężki dla młodych gołębi na wspólnych gołębnikach.
Loty dnia 06.09.2019-z kierunku zachodniego
WG ROGOWO-LOT 480 KM ZGŁOSZONYCH-1800szt
415-JEST-116
WG KOZIEGŁÓWKI-LOT 230 KM ZGŁOSZONYCH-3500szt
1147-JEST-541
WG-MISTRZÓW LOT-215 KM ZGŁOSZONYCH-770szt
336 JEST-234
WG OSTSEFLUG USEDOM LOT 500 KM zgłoszonych 2427
1787-JEST-1500
W procentach jest bardzo marnie .
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
gregor4616

WysłanyWysłany: Sob Wrz 07, 2019 7:21
PostTemat postu : Re: W.G-FINAŁY
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol gulgot jest marnie z wyjatkem Usedom , jest tam procentualnie najlepiej , mysle ze ma to cos wspölnego z jakoscio Ptaköw , i z profesionalnym prowadzeniem tego Wg . dobry lot Gregor
Yaro32

WysłanyWysłany: Sob Wrz 07, 2019 8:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregor czytałem Ciebie cierpliwie ale powoli załamuje ręce. Kolego u Ciebie wszystko "co niemieckie" jest najlepsze. Sezon jest ciężki. Wszystkie gołębniki poniosły dotkliwe straty. Ty lecisz tylko na Kaszuby bo moim zdaniem, i pewnie nie tylko moim lecisz na założony sukces i wierzyłeś , ze na Kaszubach możesz coś osiągnąć. Twój gołębie nie sprawdziły się ani na Warmii ani na Mazurach. Chwalisz się Kaszubami ale tam poziom jest niższy i taki jest twój cel. Poza tym jaki jest sens płacić 400 za gołębia i walczyć o małe stawki a zapłacić podobną lub taką samą kasę na innych WG i walczyć i znacznie wyższe kwoty. No ale tam jest większa konkurencja, której się przestraszyłeś. Proszę Cie zakończ polemikę z naszymi hodowcami, bo to jest polskie forum i jeśli i trzeba się zachować w gościach, a nie stale się kłócić i wychwalać. Pozdrawiam.
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Pon Wrz 16, 2019 6:56
PostTemat postu : LEKARSKA DIAGNOZA TO ZWYKŁE PRZEPOWIEDNIE
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy....Pan rudy52 napisał........Ostatnio robiłem badania lekarskie wyniki wyszły super lekarz stwierdził że jeszcze pożyję.......A lekarz wie tyle,że ma w tyle......Kiedyś już tu na forum pisałem,ale przypomnę.Mając 25 lat ni z tego,ni z owego zabolał mnie kręgosłup,i ciężko mi było szyją ruszać.Poszedłem do bardzo znanego i cenionego w naszym mieście lekarza.Tam były u niego stale duże kolejki.Po odczekaniu swojego przyjął mnie,nastawił po swojemu kręgosłup,ruszył karkiem i .....poczułem się wyśmienicie.Serdecznie podziękowałem,a on tak jakoś dziwnie na mnie patrzył i .......wypalił......przyszedłeś tu by dowiedzieć się o swoim zdrowiu,więc .....wziął mnie za rękę,popatrzył na nią i odpalił w moją stronę......prawdziwą buławę,bombę o niewyobrażalnych rażeniach,i skutkach......masz bardzo krótką linię życia,tu pomyłki być nie może.Z bólem stwierdzam,że do 30-stki nie dożyjesz.Wyszedłem podłamany,i idąc pieszo do domu (5 km)w pewnym momencie doznałem olśnienia....Nie doktorze,ty nie możesz tego wiedzieć kiedy z tego świata zejdę.Takiej wiedzy nigdy nie posiądziesz.Stwórca dał mi życie i On kiedy uzna,że dosyć na świecie pożyłem i nic dobrego już dla nikogo nie zrobię,a mogę tylko robić żle i ludziom dokuczać to mnie zabierze.Tę przerażającą diagnozę całkowicie odrzuciłem,do dzisiaj mam ją głęboko,nie wierzę w żadne przepowiednie i żyję już ponad 69 lat.O ile lat ten szanowany,niestety już zmarły pan doktor się pomylił.Pozdrawiam chorych i zdrowych Kolegów.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.....BRAVO PANIE MODERATOR,,,tak ma być czyścić ,i blokować do oporu.To ma być nasze porządne forum,a nie......DZIĘKUJĘ.
rudy52

WysłanyWysłany: Pon Wrz 16, 2019 13:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

I gdzie są teraz ci co najmocniej tu krzyczeli. Ze strachu na dupie przysiedli,a przecież to gwałt na demokracji.
siwy7

WysłanyWysłany: Pon Wrz 16, 2019 15:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A może po bananie dostali?
Chodowca442

WysłanyWysłany: Pon Wrz 16, 2019 16:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nie mineła doba.
A wy już tęsknicie.?
Każdy ignoruje snoba.
A ten wciąż o zgrzycie.
Dajcie sobie na wstrzymanie.
I nie prowokujcie.
Wiec zakończcie użalanie.
Czasu nie zajmujcie.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Pon Wrz 16, 2019 16:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Psy szczekaja a karawana idzie dalej.
ARTURO

WysłanyWysłany: Pon Wrz 16, 2019 18:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rudy52 napisał:
I gdzie są teraz ci co najmocniej tu krzyczeli. Ze strachu na dupie przysiedli,a przecież to gwałt na demokracji.

WYSZLI NA TARAS I WRÓCĄ ZARAZ- TYLKO ZOSTAŁ JEDEN PAJACYK, KTÓRY SOBIE POSKAKA.
siwy7

WysłanyWysłany: Sro Wrz 18, 2019 10:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

W sobotę finał na wg Gregora. W tych dniach będzie można go spotkać na trasie z Niemiec do Czerska. Będzie latwo go rozpoznać, ponieważ będzie podróżował kijanka i ciągnął za sobą przyczepę z gołębiami. Choć w tym roku krążą plotki że się nie zjawi bo nie ma chętnych na jego czempiomy i policzył że nie zarobi na paliwo. Jak będzie przekonamy się już niedługo.
kslom

WysłanyWysłany: Sro Wrz 18, 2019 11:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7 napisał:
W sobotę finał na wg Gregora. W tych dniach będzie można go spotkać na trasie z Niemiec do Czerska. Będzie latwo go rozpoznać, ponieważ będzie podróżował kijanka i ciągnął za sobą przyczepę z gołębiami. Choć w tym roku krążą plotki że się nie zjawi bo nie ma chętnych na jego czempiomy i policzył że nie zarobi na paliwo. Jak będzie przekonamy się już niedługo.

Siwy7
Nie wiem czy twoja skromność czy też głupota nie pozwoliła na zamieszczenie informacji bardziej tobie drogiej czyli zakończeniu bytności jednego z twoich koków na wg. To wg ma zacny wyraz w nazwie ale jak widać tacy mistrzowie jak ty, splendoru mu nie przynieśli.
Udało się tobie dowieść koka do finału / i tu moje gratulacje bo obstawiałem , ze polegnie przed finałem ale chyba finał nie jest przeprowadzony na tym wg zgodnie z regulaminem....????/ . Tak mocno się chwaliłeś o on zrobi na tym wg wiec proszę wstaw te rewelacyjne wyniki!!!
Robisz sobie osobiste wycieczki , dokuczasz czy wręcz drwisz z innych hodowców a sam co pokazałeś kiedy trzeba było się sprawdzić w lotach/ i mam tu na myśli loty nie za stodoły/? Całe ZERO!!! Potwierdziłeś tylko ze twói tzw szczep to jedno wielkie zero.

WysłanyWysłany: Sro Wrz 18, 2019 11:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ksiom specyfika szczepu WW777 nie miała za zadanie wygrywania lecz zamykanie odwodów.Jesteś żołnierzem więc nie muszę Ci tłumaczyć ,unicestwianie sokołów i takie tam :) Przedstawiciel szczepu jak myśliwiec chronił eskadrę bombowców przed atakiem nieprzyjaciela,w związku z tym nie mógł być pierwszym :wink:
siwy7

WysłanyWysłany: Sro Wrz 18, 2019 11:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kslom
Na wg Mistrzów wszystko przebiega zgodnie z regulaminem. Ja obiecałem że dam jednego i on dotrwa do finału a o wynikach nic nie mówiłem. Ten gołąb będzie robił wyniki ale jak będzie miał 3 lata. A i tak już pokonał 500 gołębi, ktorych już brak na wg. Jeśli przyleci z finału i będzie do sprzedania , to warto będzie go nabyć za każde pieniądze.
kslom

WysłanyWysłany: Sro Wrz 18, 2019 11:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Ksiom specyfika szczepu WW777 nie miała za zadanie wygrywania lecz zamykanie odwodów.Jesteś żołnierzem więc nie muszę Ci tłumaczyć ,unicestwianie sokołów i takie tam :) Przedstawiciel szczepu jak myśliwiec chronił eskadrę bombowców przed atakiem nieprzyjaciela,w związku z tym nie mógł być pierwszym :wink:

Rozbawiłeś mnie i to bardzo....zapominałem o Force Protection, to było jego zadanie na WG....

WysłanyWysłany: Sro Wrz 18, 2019 11:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7 napisał:
Kslom
Na wg Mistrzów wszystko przebiega zgodnie z regulaminem. Ja obiecałem że dam jednego i on dotrwa do finału a o wynikach nic nie mówiłem. Ten gołąb będzie robił wyniki ale jak będzie miał 3 lata. A i tak już pokonał 500 gołębi, ktorych już brak na wg. Jeśli przyleci z finału i będzie do sprzedania , to warto będzie go nabyć za każde pieniądze.

Siwy7 znowu palisz głupa...Jak zwykle posługujesz się niedopowiedzeniami...
Pokaż mi w którym miejscu pisałeś ze zadaniem tego gołębia będzie przetrwanie na wg??? Po cholerkę pisałeś bzdury o typowaniu miejsca twego koka z finału sugerując, że będzie to nr 1!!
Teraz odwracasz kota ogonem i zmieniasz zdanie??
Nie chce mi się szukać twoich wpisów ale jak zwykle mijasz się z prawdą.
PS Wiesz może z ilu kilometrów będzie finał na tym śmiesznym wg w niedzielę??? Jakoś nie mogę znaleźć na stronie wg.

Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: