Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Paź 15, 2019 13:51 Zobacz posty bez odpowiedzi
W.G-FINAŁY
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
mirek2001

WysłanyWysłany: Nie Paź 06, 2019 20:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

OD dawna uważam że on wciąga nas tylko po to w te głupawą dyskusję aby była o nim i tych wg mowa ,....... nie ważne jak się mówi dobrze czy zle ważne aby dużo a on dostanie większy upust za reklamę :))
ps może nawet darmową drużynę

WysłanyWysłany: Nie Paź 06, 2019 20:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor4616 napisał:
Hallo kol hamajuma ja sprubuje ci wytlumaczyc tego czego ty nie rozumiesz wiem ze to nadarmo , ale jednak spröbuje , czy ty uwarzasz ze ilosc ptaköw na danym WG ,swiadczy automatycznie , o klasie golebi ?? ja uwarzam , ze warzniejsze jest kto bierze tam udzial na temat jakosci moich golebi , tego nie musze udowadniac , ja zaliczam , sie od ponad 30 lat , do czolowych hodowcöw w oddziele tz w 4 oddzialach , do dobrych hodowcöw w okregu , w latch 1990-95 ponad 1050 hodowcöw jak röwnierz do dobrych hodowcöw w Niemczech , do tego dochodzi 2 krotny uczestnik na olimpiadzie , Srebrny Medal w kat Standart =Druzyna , na WG miedzy innymi Derby Mallorka , gdzie uczestniczy czolöwka hodowcöw z Niemiec - Holandi od 2015 - 2018 czolowe nagrody miedzy innymy 2 konkurs z lotu finalowego , jednoczesnie 2 lotnik As , na MWG Mazury 2018 , 20 najleprzy lotnik As i bardzo dobra wydajnosc lotowa , na WG Czersk- Kaszyby , bardzo dobre konkursy , duzo wygranych pucharöw i dyplomöw , w duzej konkurecji , , kol Oleksiak , Burek , Orlowski , Rogalo , Duda R Mühl bardzo dobry Niemiecki Hodowca , ktöry posiada , bardzo dobre ptaki rozplodowe , dalej Kol G:P.S to holenderski hodowca ktöry w tamtym roku robil rewelacyjny wynik ja tych podsycajacych , nie uwarzam za oponentöw , przecierz zaden z nich , nie chce udowodnic ich klase , ps poza tym , ja mam ograniczono mozliwosc wychodowania mlodych , ja nie posiadam rozplodowych , wiec te dwa WG mi starczy . Hallo Siwy / Jesli ja jestem cierzko ranny , po zdobyciu 2 Pucharöw 1 Statuetki , i 7/ dyplomöw , do tego 5 Konkurs z lotu finalowego , w ktörym pokonuje duzo dobrych Polskich Hodowcöw to ty raczej NIE ZYJESZ , co ty wygrales , ty na zadnym locie nic nie pokazales twöj ptak wracal z kilka godzinnym opuznieniem , z lotu finalowego jeszcze leci , w dodatku , obraziles Polskich Hodowcöw wyzywajac ich od lapaczy i ty chcesz dyskutowac na temat WG ps ja sie tych wilczköw nie boje , jak oni mogo mnie rozszarpac , przecierz oni unikajo rywalizacja , aby pokazac ich wielkosc , wiec nie musisz mnie straszyc , na wg Kozakowo juz 2 druzyny zameldowane , na MWG Kaszuby , niedlugo . Gregor

GREGOR ZADANIE MATEMATYKI - NA WESOŁO- https://www.youtube.com/watch?v=p8b1v8to7ps
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
wiarus

WysłanyWysłany: Nie Paź 06, 2019 20:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Koledzy dajcie sobie z nim spokój ,ponieważ celowo prowokuje kłótnie aby móc
wstawiać te swoje wyliczanki marketingowe .Ten Gość handluje w Polsce już kupę lat lecz rynek się ograniczył brakiem efektów z nabytków,poprzez te forum
postanowił więc szukać nabywców w szerszym gronie jak Warmińsko -Mazurskie
gregor4616

WysłanyWysłany: Nie Paź 06, 2019 20:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Yaro32 i tutaj sie z tobo calkowicie zgadzam Final Wieczy Dzielo i na tym finale ktöry byl bardzo cierzki dla karzdego möj ptak pokonal 135 innych ptaköw i miedzy innymy waszych 6 , wiec o co chodzi , do tego dochodzi möj drögi ptak ktöry pokonal 119 innych wiec masz naprawde racje FINAL WIECZY DZIELO i tu jestem od wielu z was leprzy ps na WG nie chodzi o to ile kto ma tu chodzi gdzie je ma ps zerknij na najleprze lotniki , jak ci sie to podoba . Gregor czy ty tak na powarznie myslisz , ze ten lot nalerzal do normalnych ?? w takim razie gdzie klasa waszych Polskich Asöw przy tak cierzkim locie powinniscie znokaltowac te Niemiecke szmaty , jset jednak inaczej w pierwszej 10 , 6 Niemieckich , tyle na temat tego lotu . Gregor
gregor4616

WysłanyWysłany: Nie Paź 06, 2019 21:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

HEj wielki mistrzu Planowania , co ty piszesz to bezszczelne klamstwo ja nigdy w Polsce nie handlowalemja tego nie potrzebuje ,jesli wogöle to oddawalem moje stare ptaki za darmo , a mlode przywozilem do Polski drögi raz i to tylko na zamöwienie , wiec prosze nie pisz nieprawdy co do efektöw , tych nabytköw to jest tak tylko jeden przyklad kol Szmaglinski , robi ptakami po moich golebiach wicemistrza okregu w kat A , jest wielu innych ktörzy osiagajo b. dobre wyniki , ja w Czersku nie spotkalem zadnego hodowcy ktöry nie byl zadowolony z moich ptaköw i dlatego juz teraz mam zamöwienia na przyszly rok ja mam nabywcöw nawet z Radomska i Kielc wiec nie tylko Warmia i Mazury , ale masz racje tam so terz hodowcy ktörzy lotujo moim materialem i so zadowoleni . ty tak na powarznie mislisz ze ja prowokuje klutnie , przecierz wy karzdym waszym wpisem Prowokujecie . Gregor
Szpak65

WysłanyWysłany: Pon Paź 07, 2019 5:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A finał był taki ze z 23 zostały 2 ptaki .I jak byś Pietia Goras nie liczył to nic tego nie zmieni . TO TYMCZASEM .
tedy

WysłanyWysłany: Pon Paź 07, 2019 7:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kod:
 ja nigdy w Polsce nie handlowalem

a czymże jest sprzedaż gołębi za pieniądze? pewnie jakąś formą filantropi. ha ha ha.

Kod:
mam zamöwienia na przyszly rok

no właśnie. Normalni hodowcy z Niemiec którzy sprzedają swoje gołębie w Polsce, przyjeżdżają do Sosnowca, wystawiają ekspozycję i prezentują swoje ptaki i swój dorobek. Ty widać wstydzisz się i swego dorobku i swoich gołębi i uprawiasz marketing szeptany, no bo przecież Ty ani nie sprzedajesz ani nie musisz sprzedawać. To po kiego uja to dziadostwo zwozisz w kobiałkach do Polski? na chleb Ci brakuje?

pozdrawiam DL
gregor4616

WysłanyWysłany: Pon Paź 07, 2019 8:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tedy i Szpak 65 wy mozecie jeszcze kilka razy to samo powtarzac to nie zmieni mojego wyniku tz 5 konkurs z lotu finalowego pokonuje 135 innych ptaköw , miedzy innymy , kolegöwktörzy so w Polsce znani u uzyskujo dobre wyniki , wiec jest dobrze czy wy mislicie ze inni , nie pogubili , te wg zaczelo z 334 ptakami , na lot finalowy koszowanych 140 , wiec pytanie gdzie jest 195 ptaköw , czy to wszystkie moje ?? co jest na WG Mistrzöw z 281 koszowanych na Final , jest 114 w domu , gdzie reszta tz 167 ptaköw , czy wy tak na powarznie möwicie , ze te wszystkie ptaki to szrot , co jest na innych WG , oni pogubili ponad 60% , ale to wszystko jest normalne tylko moje straty nie . Tedy , ja nie musze jezdzic do Sosnowca , placic za stanowisko , ja nie handluje dla mnie handel to wychandlowanie cen , ja odstepuje moje ptaki za ustalono kwote ja nie targuje sie z hodowcami oni wiedzo ile kosztuje ptak , wiec to nie handel ty moze to inaczej interpretujesz , wiadomo ze otrzymuje ustalono sume ja napewno nie wstydze sie moich ptaköw , co one w tych ponad 30 latach osiagnely , o tym mozesz tylko pomarzyc , one tyle osiagnely ze reprezentowaly Niemcy na Olimpiadach i zdobywaly Medale ps ja je przyworze w wygodnich koszach , i na chleb tez mi nie brakuje ps ja mam naprawde b. dobro emeryture , wiec od ciebie nie musze pozyczac . Gregor
hamajuma

WysłanyWysłany: Pon Paź 07, 2019 10:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregor, to mój ostatni wpis na tym forum do Ciebie. Sugerujesz coś o niezadowoleniu moich kolegów z forum, gdybym napisał coś pozytywnego o Tobie. Zdradzę Ci tajemnicę, ale tylko Tobie: nie znam żadnego z tu piszących! Bardziej udzielam się na Forum Dobry Lot, i tam znam kilku osobiście. I jeszcze jedno, uważam, że niemieckie gołębie za bardzo dobre (w większości), co można zaobserwować m.in. w RPA. Życzę zdrowia i udanych powrotów Twoich ptaków.
tedy

WysłanyWysłany: Pon Paź 07, 2019 16:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregor, ja nie dyskutuję o Twoim wyniku bo mnie on ani trochę nie interesuje. W najmniejszym stopniu nie interesują mnie wyniki osiągane na WG więc nie musisz mi niczego w związku z tym tłumaczyć. Mi chodzi tylko o Twoje pokrętne nazewnictwo sprzedaży którą prowadzisz. Zgodnie z definicją sprzedaż to "przez sprzedaż rozumie się odpłatną dostawę towarów" i Ty takową stosujesz. Po co w takim razie kręcisz że nie sprzedajesz gołębi jak sprzedajesz. A komu i za ile nic mi do tego. Ja nie mam zamiaru nikomu odradzać kupna Twoich gołębi, mamy wolny rynek, chce ktoś kupować niech kupuje. To sprawa między Tobą a kupującym i mnie nic do tego. Tylko przestań przeinaczać coś co jest oczywiste dla każdego.

pozdrawiam DL
gregor4616

WysłanyWysłany: Pon Paź 07, 2019 16:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo kol hamajuma , dziekuje ci za zyczenia ja mam tez nadzieje ze jeszcze cos doleci wiesz to jest dobrze , ze nie znasz nikogo z tego Forum , jest na tyle dobrze , ty nie musisz sie takich ( kolegöw ) wstydzic czesc z nich to niepowarzni ludzie , oni szukajo ciagle czegos co nie istnieje oni myslo ze ,mi dokopujo , wiesz ja sie z tego smieje , ja wiem kim jestem i jake wyniki osiagajo moje ptaki , oni mogo to tysiac razy podwarzac , ale fakt , jest faktem , ja nie ukrywam sie za Nikami , ja podaje moje nazwisko , podaje röwnierz adres mojego Rachmistrza m oje wyniki so do sprawdzenia , wiesz , oni ale tego nie chco , dla nich to tylko lesni dziadkowie bardzo slaba konkurecja my liczymy z 33% itd ze my mamy loty na ktöre koszujemy ponad 11000 tys ptaköw , ze mamy 7 lotöw okregowych na ktörych wypuszcza caly okreg z jednej miejscowosci , ze tylkota lista liczy sie do mistrzostwa , ze u nas liczy sie tylko najleprza 5 tz ptaki muszo powtarzac konkursy , ze u nas nie ma seri , ze my koszujemy tylko ptaki ktöre so w stanie zrobic konkurs , wszystko to jest nie warzne , masz .racje Niemiecke ptaki so dobre , wiadomo , ze nie wszystkie , jest tak jak i u was wy macie tez dobre , procentualnie ale wiecej przecietnych my przeprowadzamy inno selekcje np u mnie stary ptak musi miec z 12 lotöw , 7 konkursöw , zeby przezimowac , u rocznych musi robic z 12 , 6 konkursöw wiec tylko ptaki ktöre cos pokazaly , to jest dobra baza na przyszly rok ps moze zmienisz jednak twojo dezyzje i sie odezwiesz , dobry lot Gregor .
tedy

WysłanyWysłany: Pon Paź 07, 2019 19:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

jak już tak się rozpisałeś wielki Mistrzu z BRD to zdradź tajemnicę jak wy jesteście w stanie wytypować gołębie które :

Kod:
ze my koszujemy tylko ptaki ktöre so w stanie zrobic konkur

te leśne dziadki których w każdym RV ale na pęczki lotują wyłącznie z przyzwyczajenia, coś takiego jak wytypowanie gołębia który jest w stanie zrobić konkurs jest poza ich możliwościami więc te bajki to możesz opowiadać komuś kto nigdy nie widział jak to w praktyce wygląda na miejscu w BRD.

Po drugie nie ma czegoś takiego jak :

Kod:
 I jeszcze jedno, uważam, że niemieckie gołębie

bo patrząc dokładnie na rodowody tych tzw NIEMIECKICH GOŁĘBI to już od 2,3,4 pokolenia to Niemieckich gołębi tam nie ma, więc po co to pitolenie. Po co jeździć do Niemiec jak można spokojnie pojechać do Belgii czy Holandii i przywieźć sobie samemu ich wyjściowych przodków?

pozdrawiam DL
ARTURO

WysłanyWysłany: Pon Paź 07, 2019 20:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

tedy napisał:
jak już tak się rozpisałeś wielki Mistrzu z BRD to zdradź tajemnicę jak wy jesteście w stanie wytypować gołębie które :

Kod:

te leśne dziadki których w każdym RV ale na pęczki lotują wyłącznie z przyzwyczajenia, coś takiego jak wytypowanie gołębia który jest w stanie zrobić konkurs jest poza ich możliwościami więc te bajki to możesz opowiadać komuś kto nigdy nie widział jak to w praktyce wygląda na miejscu w BRD.

Kod:

bo patrząc dokładnie na rodowody tych tzw NIEMIECKICH GOŁĘBI to już od 2,3,4 pokolenia to Niemieckich gołębi tam nie ma, więc po co to pitolenie. Po co jeździć do Niemiec jak można spokojnie pojechać do Belgii czy Holandii i przywieźć sobie samemu ich wyjściowych przodków?

pozdrawiam DL

Kolego Tedy nie ma co wkurzać Gregora.
A to, że on gołębi nie sprzedaje to powiedzmy, że prawda- bo by Go Urząd Skarbowy dojechał.
I od dzisiaj dziwne to ale niech to będzie prawda???
To taki bezdomny Stanisław,który dwie fury do Torunia sprezentował.
ARTURO

WysłanyWysłany: Pon Paź 07, 2019 20:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ARTURO napisał:
tedy napisał:

Kod:

Kod:

pozdrawiam DL

Kolego Tedy nie ma co wkurzać Gregora.
A to, że on gołębi nie sprzedaje to powiedzmy, że prawda- bo by Go Urząd Skarbowy dojechał.
I od dzisiaj dziwne to ale niech to będzie prawda???
To taki bezdomny Stanisław,który dwie fury do Torunia sprezentował.

A poza tym Gregor zarzucił gajer i trenuje chyba przed kolejnym finałem?/?

https://www.youtube.com/watch?v=qMglBwfhsN4
mirek2001

WysłanyWysłany: Wto Paź 08, 2019 6:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor4616 napisał:
HEj wielki mistrzu Planowania , co ty piszesz to bezszczelne klamstwo ja nigdy w Polsce nie handlowalemja tego nie potrzebuje ,jesli wogöle to oddawalem moje stare ptaki za darmo , a mlode przywozilem do Polski drögi raz i to tylko na zamöwienie , wiec prosze nie pisz nieprawdy co do efektöw , tych nabytköw to jest tak tylko jeden przyklad kol Szmaglinski , robi ptakami po moich golebiach wicemistrza okregu w kat A , jest wielu innych ktörzy osiagajo b. dobre wyniki , ja w Czersku nie spotkalem zadnego hodowcy ktöry nie byl zadowolony z moich ptaköw i dlatego juz teraz mam zamöwienia na przyszly rok ja mam nabywcöw nawet z Radomska i Kielc wiec nie tylko Warmia i Mazury , ale masz racje tam so terz hodowcy ktörzy lotujo moim materialem i so zadowoleni . ty tak na powarznie mislisz ze ja prowokuje klutnie , przecierz wy karzdym waszym wpisem Prowokujecie . Gregor

Kolego WIARUS z przykrością musze potwierdzić to co pisze gregor to prawda on nigdy nie handlował on tylko dostarczał a w jego imieniu robił interesy Sebastian i pieniądze brał on ale z dopiskiem DLA LORKOWSKIEGO . Czyli on tylko zlecał handel..........
gdzieś już z historii to słyszałem .... ale tam było że oni tylko wykonywali rozkazy !!!!
aby czyimiś rękoma ,a ja nie winowaty ;)))

Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: