Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Paź 15, 2019 14:23 Zobacz posty bez odpowiedzi
W.G-FINAŁY
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
tedy

WysłanyWysłany: Wto Paź 08, 2019 7:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiesz co Arturo? jeśli Gregor takiego rock and rolla zatańczył to jestem pełen podziwu i szacunku dla jego umiejętności tanecznych. Nie wiem czy mi by się to udało. Brawo

pozdrawiam DL
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
gregor4616

WysłanyWysłany: Wto Paź 08, 2019 8:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Niewielki mistrzu z Polski ty sie bardzo cofasz , BRD , nie istnieje od 30 lat , wiec nie BRD tylko Niemcy , co do twoich prymitywnych uwag , my w Niemczech lotujemy wszystkie mistrzostwa Niemiec , na typowane Ptaki tz 6/3 i tylko te ptaki robio wynik i dlatego karzdy z nas typuje swoje najleprze , i karzdy z tych ptaköw jest w stanie zrobic konkurs twoja druga uwaga to jest tak : wiadomo ze Belgia i Holandia to kolebka Golebiarki , i wiadomo ze wiekszosc dobrych ptaköw wywodzi sie z tych krajöw , tu istnieje , jedna röznica my to znaczy Niemieccy Hodowcy , nie majo z tym problemu , mi möwimy jak jest , wy ale zaklamujecie pochodzenie tych ptaköw i piszecie - twierdzicie ze to Polske ptaki - Polska Rasa i to jest nieprawda wiec ty cos wiesz ale nic dokladnego , ty tylko przypuszczasz Hallo ty durny rolniku , o co ty posadzasz kol Ostoje , czy ty wiesz co ty wogule piszesz ?? ja wiem , gdzie ty juz to slyszales ty i kilku innych ten historyczny czas , juz niejednokrotnie tu przerabiano tz morderca , hitlerowiec , folks deutscher zlodziej i kilka innych komplimentöw , wiec nic nowego nie napisales , wiesz zajmij sie twoimy krowami , i nie pisz tu takich bzdur ps ja jestem w 1953 urodzony i z to historio nie mam nic do czynienia . Gregor .
tedy

WysłanyWysłany: Wto Paź 08, 2019 9:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Halo Gregor

Gregor, Ty możesz zaklinać rzeczywistość ale jak jest każdy wie. U nas też hodowcy typują różne serie więc cóż to za odkrywczość? tylko to wcale nie znaczy że do kosza idą gołębie które są w stanie zrobić konkurs bo to bujda na resorach. Poziom w jakim Ty lotujesz nie dorównuje wielu oddziałom w Polsce więc te bajki możesz opowiadać tylko niezorientowanym którzy nie wiedzą jak to wygląda w rzeczywistości. U nas hodowcy tak samo jak u Was niektórzy twierdzą tak a niektórzy inaczej więc nie generalizuj tu z tym zakłamywaniem pochodzenia ptaków bo bywa z tym różnie. Prawda jest jednak taka że w chwili obecnej wszystkie gołębie pochodzeniem sięgają Belgii i Holandii.

pozdrawiam DL
gregor4616

WysłanyWysłany: Wto Paź 08, 2019 10:01
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tedy ja nie zaklinam rzeczywistosc , morze napiszesz jaka ona jest ? ja ci teraz napisze jaka jest RZECZYWISTOSC u Nas : 7 Lotöw okregowych 1 lot : 11056 ptaköw = 349 hodowcöw =14 oddzialöw 2 lot 10057 ptaköw , 3 lot 8723 ptaki , 4 lot 8219 ptaköw , 5 lot 6717 ptaköw 6 lot 5562 ptaköw 7 lot lot okregowy - Narodowy z 636 km 7344 ptaköw 407 hodowcöw , to jest rzeczywistosc i z tych list liczy sie mistrzostwo w Oddziele , wiec raczej nie mala konkurecja , no ale dla was , to nic wy jestescie we wszystkim lepsi , ja tu na tym forum nie widzialem zadnego hodowcy ktöry nie twierdzi , ze to Polskie ptaki , i ze te ptaki so lepsze od Belgijskich - Holederskich - Niemieckich ps jesli tak jest to dlaczego spokojnie jedziecie do Belgi Holandi - Niemiec i kupujecie tu Ptaki ???????? ps zerknij na wasze Aukcje ile jest tam Niemieckich ptaköw i jake ceny one osiagajo . Gregor
Yaro32

WysłanyWysłany: Wto Paź 08, 2019 11:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor4616 napisał:
Tedy ja nie zaklinam rzeczywistosc , morze napiszesz jaka ona jest ? ja ci teraz napisze jaka jest RZECZYWISTOSC u Nas : 7 Lotöw okregowych 1 lot : 11056 ptaköw = 349 hodowcöw =14 oddzialöw 2 lot 10057 ptaköw , 3 lot 8723 ptaki , 4 lot 8219 ptaköw , 5 lot 6717 ptaköw 6 lot 5562 ptaköw 7 lot lot okregowy - Narodowy z 636 km 7344 ptaköw 407 hodowcöw , to jest rzeczywistosc i z tych list liczy sie mistrzostwo w Oddziele , wiec raczej nie mala konkurecja , no ale dla was , to nic wy jestescie we wszystkim lepsi , ja tu na tym forum nie widzialem zadnego hodowcy ktöry nie twierdzi , ze to Polskie ptaki , i ze te ptaki so lepsze od Belgijskich - Holederskich - Niemieckich ps jesli tak jest to dlaczego spokojnie jedziecie do Belgi Holandi - Niemiec i kupujecie tu Ptaki ???????? ps zerknij na wasze Aukcje ile jest tam Niemieckich ptaköw i jake ceny one osiagajo . Gregor

1 lot okręgowy - 11056 ptaköw = 349 hodowcöw
5 lot - 6717 ptaköw

Gregor a gdzie reszta gołębi? Jak widać u was też są spore straty, czy ludzie po prostu lecą sobie 2 loty i się wycofuje. Jeśli tak to poziom niski. W Polsce pomimo trudnego kalendarza nawet średni hodowcy potrafią oblecieć cały program. Poza tym sam piszesz, ze listy oddziałowe liczy się z tej dużej listy. U nas też liczy się wyniki z list okręgowych i najczęściej hodowcy poprzez to mają poprawione wyniki, gdyż coeficjenty oddziałowe są prawie zawsze słabsze. Podsumowując łatwiej trafić serie 3/6 z 10 000 gołebie. Niż 3/6 z oddziałowego wkładania np. 1200 sztuk. Przyznasz mi rację, czy jednak musi być po twojemu. Poza tym ilu hodowców liczą niemieckie oddziały?
rudy52

WysłanyWysłany: Wto Paź 08, 2019 13:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Czy przez te 23/2 nie posraliście się jeszcze wszyscy w galoty.Bo z tego co widać sraczkę macie okrutną.
Waldii79

WysłanyWysłany: Wto Paź 08, 2019 14:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Złapał Kozak Tatarzyna a Tatarzyn za łeb trzyma i nadal 23-21=2 lepiej grzesiu sprawdź swoje galoty bo już dawno są pełne !
tedy

WysłanyWysłany: Wto Paź 08, 2019 16:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wszyscy to znaczy kto? już Ci raz pisałem jak piszesz liczbę mnogą to sprecyzuj kogo masz na myśli bo Ci ktoś jeszcze przez przypadek nasra na ten rudy łep i będziesz farbowany łaził.

We wszystkim to może przesada ale na pewno w leceniu gołębiami, Wy Niemcy możecie pomarzyć już tylko o takich wynikach. Pochwal się tylko jeszcze jakież to miałeś serie z tych ilości o których napisałeś w tych lotach to może jednak zmienię zdanie co do Ciebie.

Kod:
 ja tu na tym forum nie widzialem żadnego hodowcy ktöry nie twierdzi , ze to Polskie ptaki

możesz mi wytłumaczyć co Ty masz na myśli? jako doświadczony hodowca wiesz że aby trzymać poziom to trzeba cały czas zaopatrywać się w materiał więc po co pytasz o sprawy oczywiste. Ja tylko zauważyłem że po co kupować z drugiej ręki w Niemczech jak można bezpośrednio u źródła w Belgii lub Holandii.

pozdrawiam DL
kkscy

WysłanyWysłany: Wto Paź 08, 2019 16:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

349 hodowców to 14 oddziałów w Niemczech????
To oddział liczy nie całe 25 hodowców?????

U mnie sekcja to 32 chłopa :)

Nie no to w Niemczech oddzial byłby mój !,:)
gregor4616

WysłanyWysłany: Wto Paź 08, 2019 16:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Yaro32 nie moge ci przyznac racji ty nie jestes dobrze poinformowany o naszym systemie u nas jet tak , i dlatego zmiejsza sie suma koszowanych one nie gino , so tylko wycofywane z druzyny , np. ptak ktöry ma po 7 lotach ,tylko 3 konkursy nie moze mi pomöc on moze teoretycznie zrobic 5 konkursöw , ale to jest za malo , zaden ptak z 8 konkursami , nie zmiesci sie w pierwszej 5 tz on nie moze mi pomöc , i te ptaki so wycofywane , u nas nie liczy sie przypadek , u nas ptak musi powtarzac konkurs , do tego dochodzi , ze duzo oddzialöw nie liczy lotu z ponad 600 km , do mistrzostwa rocznych , wiec te ptaki automatycznie nie so koszowane , wiadomo , ze i my gubimy ptaki ale nie tyle , jak sugerujesz co do ilosci czlonköw w oddziele to nie ma zadnego znaczenia tu liczy sie ilosc hodowcöw w okregu poza tym mi nie liczymy koficjetöw wiec liczba koszowanych , nie odgrywa tak warznej roli ps dla uzupelnienia ilosci koszowanych : pierwsze 4 loty to loty polaczonych oddzialöw tz 5 oddzialöw i ta lista sie liczy , 3541,3822,3647,3554 , zerknij ile ptaköw zginelo na tych lotach ???????????????. Gregor
ARTURO

WysłanyWysłany: Wto Paź 08, 2019 16:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mirek2001 napisał:
gregor4616 napisał:
HEj wielki mistrzu Planowania , co ty piszesz to bezszczelne klamstwo ja nigdy w Polsce nie handlowalemja tego nie potrzebuje ,jesli wogöle to oddawalem moje stare ptaki za darmo , a mlode przywozilem do Polski drögi raz i to tylko na zamöwienie , wiec prosze nie pisz nieprawdy co do efektöw , tych nabytköw to jest tak tylko jeden przyklad kol Szmaglinski , robi ptakami po moich golebiach wicemistrza okregu w kat A , jest wielu innych ktörzy osiagajo b. dobre wyniki , ja w Czersku nie spotkalem zadnego hodowcy ktöry nie byl zadowolony z moich ptaköw i dlatego juz teraz mam zamöwienia na przyszly rok ja mam nabywcöw nawet z Radomska i Kielc wiec nie tylko Warmia i Mazury , ale masz racje tam so terz hodowcy ktörzy lotujo moim materialem i so zadowoleni . ty tak na powarznie mislisz ze ja prowokuje klutnie , przecierz wy karzdym waszym wpisem Prowokujecie . Gregor

Kolego WIARUS z przykrością musze potwierdzić to co pisze gregor to prawda on nigdy nie handlował on tylko dostarczał a w jego imieniu robił interesy Sebastian i pieniądze brał on ale z dopiskiem DLA LORKOWSKIEGO . Czyli on tylko zlecał handel..........
gdzieś już z historii to słyszałem .... ale tam było że oni tylko wykonywali rozkazy !!!!
aby czyimiś rękoma ,a ja nie winowaty ;)))

Czyli do Kodżaka skarbowy zapuka za Gregora asiory????
Ładna szajka???
Ja osobiscie w to nie wierzę, ale licho nie śpi............................
gregor4616

WysłanyWysłany: Wto Paź 08, 2019 16:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Tedy dziejo sie Cuda na tym Forum , ty uwarzasz mnie za Doswiadczonego Hodowce ?? , tego bym sie po tobie nie spodziewal z tym masz racje , ja terz co 3 rok wprowadzam nowe ptaki , i zeby sprawdzic ich wartosc ich potomstwo jest testowane na WG tu jest tylko tak , ja wiem ze przodkowie tych ptaköw wywodzo sie z B i H , ale ja i wszyscy inni Niemieccy hodowcy tego nie zaprzeczajo , u was jest inaczej , u was to polska rasa , przez was wychodowana , wy wystawiacie na Olimpiadach ptaki na Niemieckich obraczkach , möwicie ale ze to wasze Polskie i tu istnieje duza röznica . Gregor
Waldii79

WysłanyWysłany: Wto Paź 08, 2019 16:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Gregor a co się dzieje z tymi teoretycznie wycofywanymi ptakami ? Niemieccy hodowcy co rok dostawiają nowe gołębniki czy może wspaniałomyślnie odstępują Polskim hodowcom ten wybitny materiał tak jak pan ?
gregor4616

WysłanyWysłany: Wto Paź 08, 2019 16:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

WAldi79 ty naprawde dobrze oceniasz to sytuacje tz my budujemy nowe golebniki ale tak na powarznie wiesz co sie dzieje z tymy ptakami one so sprzedawane w Kassel , W Dortmundzie i u was w Gdansku , i Sosnowcu wy bardzo chetnie kupujecie te Ptaki ,ja obserwuje Polskich Hodowcöw i ich zachowanie , przy kupnie tam zawsze istnieje duza euforia , ja robie inaczej , ja nie jade do Sosnowca , Gdanska , czy KASSEL ja te ptaki ktöre wycofuje , oddaje Polskim Hodowcom , Kolegom za Darmo , takie jest rozwiazanie twojej zagadki . Gregor
mirek2001

WysłanyWysłany: Sro Paź 09, 2019 6:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor4616 napisał:
Hallo Niewielki mistrzu z Polski ty sie bardzo cofasz , BRD , nie istnieje od 30 lat , wiec nie BRD tylko Niemcy , co do twoich prymitywnych uwag , my w Niemczech lotujemy wszystkie mistrzostwa Niemiec , na typowane Ptaki tz 6/3 i tylko te ptaki robio wynik i dlatego karzdy z nas typuje swoje najleprze , i karzdy z tych ptaköw jest w stanie zrobic konkurs twoja druga uwaga to jest tak : wiadomo ze Belgia i Holandia to kolebka Golebiarki , i wiadomo ze wiekszosc dobrych ptaköw wywodzi sie z tych krajöw , tu istnieje , jedna röznica my to znaczy Niemieccy Hodowcy , nie majo z tym problemu , mi möwimy jak jest , wy ale zaklamujecie pochodzenie tych ptaköw i piszecie - twierdzicie ze to Polske ptaki - Polska Rasa i to jest nieprawda wiec ty cos wiesz ale nic dokladnego , ty tylko przypuszczasz Hallo ty durny rolniku , o co ty posadzasz kol Ostoje , czy ty wiesz co ty wogule piszesz ?? ja wiem , gdzie ty juz to slyszales ty i kilku innych ten historyczny czas , juz niejednokrotnie tu przerabiano tz morderca , hitlerowiec , folks deutscher zlodziej i kilka innych komplimentöw , wiec nic nowego nie napisales , wiesz zajmij sie twoimy krowami , i nie pisz tu takich bzdur ps ja jestem w 1953 urodzony i z to historio nie mam nic do czynienia . Gregor .

Ty Panie Lorkowski PISZESZ DO MNIE JĘZYKIEM NIENAWIŚCI ,Ty ciągle mnie przezywasz ..... wiesz po chrześcijańsku nie żywię do ciebie urazy ani ,,nienawiści nadstawiając drugi policzek ,, po prostu ci wybaczam bo nasze korzenie wywodzą się od jednej małpy . No chyba że twoja miała błękitną krew ...... Pisząc historii miałem na myśli POLSKĄ LAT 1956-90 ONI TEŻ WYKONYWQLI TYLKO ROZKAZY ..... A YT ZARAZ BIERZESZ DO SIEBIOE I DO SWOJEGO NARODU . Ale jak już zacząłeś faktycznie RASA PANÓW MIAŁA wszystkich w dup..... i tak ty wszystkich traktujesz . Co się można innego spodziewać . Cieszy mnie fakt że w końcu przyznałeś pośrednio i mni rację że wsze gołębie pochodzą od Belgów i Holendrów ,CHOC SWOIM SPOSOBEM MIEJSZYŁEŚ TEN FAKT PISZĄC TYLKO ,,B H'' ALE BĘDO Z CIEBIE JESZCZE LUDZIE !!!!! DOBRY LOT

Ostatnio zmieniony przez mirek2001 dnia Sro Paź 09, 2019 8:12, w całości zmieniany 1 raz

Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: