Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Lis 18, 2019 18:56 Zobacz posty bez odpowiedzi
Kupię szymla lub szpaka.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
grześ

WysłanyWysłany: Czw Wrz 12, 2019 13:25
PostTemat postu : Kupię szymla lub szpaka.
Odpowiedz z cytatem

Witam. Chętnie kupię szymla lub szpaka,samca lub samice. Gołąb tylko lotowany z udokumentowanymi konkursami,mile widziany dyplom.informacje.tel.608 572 005 Pozdrawiam.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
wkic

WysłanyWysłany: Czw Wrz 12, 2019 17:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Slabo tyle hodowcow w Polsce a nikt sie nie zglasza.
grześ

WysłanyWysłany: Czw Wrz 12, 2019 18:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wkic napisał:
Slabo tyle hodowcow w Polsce a nikt sie nie zglasza.
Już od jakiegoś czasu takie ogłoszenie daję na stronie naszegolebie.pl i praktycznie cisza.Owszem są tel.ale ptaki z super rodowodami ale niestety bez jednego konkursu.🤧😑 A to dowodzi jedno,nikt dobrego ptaka co robi konkursy nie jest chętny odstąpić,sprzedać.
wkic

WysłanyWysłany: Czw Wrz 12, 2019 18:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kupic mlode po takich golebiach i zaczac trenowac.
pzhgp272

WysłanyWysłany: Czw Wrz 12, 2019 18:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

.

Ostatnio zmieniony przez pzhgp272 dnia Pią Wrz 13, 2019 18:45, w całości zmieniany 1 raz
grześ

WysłanyWysłany: Czw Wrz 12, 2019 19:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

pzhgp272 napisał:
to wszystko zalezy ile jestes sklonny zaplacic
samczyk czerwony szpak 6 letni w tym roku po sezonie przeszedl na emerytura
jako mlody na 5 wkladan 4 konk
roczny na 12 wkladan 11 konk wlacznie z maratonami najlepszy roczny oddzialu
dwuletni na 14 wkladan12 konk trzeci lotnik oddzialu w kat b
trzyletni 6 konk zawiesil sie na siodmym locie wrocil jesienia
czteroletni 14 wkladan 10 konk
piecioletni 12 wkladan 9 konk
szescioletni ostatni jego sezon 12 wkladan 7 konk w tym sezonie lecial tylko loty w c i m
razem zdobyl 59 konkursow w tym ponad 10 w pierwszej piatce oddzialu puchar i dyplomy wraz z ptakiem ptak bardzo szybki

Ojciec i matka moja stara linia radwanow z domieszka louis van loon ptak z pokrewienstwa

moje wyniki w skrocie kilkanascie razy mistrz oddzialu okregu rejonu w swojej karierze lotowej mistrzostwo zdobylem ponad 25 razy w roznych kategoriach moje ptaki zdobyly 174 puchary 4 medale i ponad 500 dyplomow w silnej slaskiej konkurecji jak cie interesuje kupno to zapraszam na pw zaznaczam na wstepie ptak nie kosztuje 500 zl
Czerwony szpak?🙄🤔 jaka to będzie barwa? A dużo do tych 500zł.dołożyć trzeba? Napisz na pw.
ABCandrzej

WysłanyWysłany: Czw Wrz 12, 2019 20:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dla mnie sprzedaż takiego wybitnego lotnika oznacza jedno- nie przekazuje on swoich wybitnych cech na potomstwo lub drugie cena za tego ptaka będzie co najmniej z jednym zerem więcej. Gratuluję hodowcy takich sukcesów. Wielkie brawa.
wkic

WysłanyWysłany: Czw Wrz 12, 2019 20:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie wiedzialem ze golebie piora takie drogie.
Chodowca442

WysłanyWysłany: Czw Wrz 12, 2019 22:37
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wkic napisał:
Nie wiedzialem ze golebie piora takie drogie.

Co jest wortne to i kosztuje.
A gołąbek się nieźle spisuje.
Jeśli cena jest zawysoka.
To trza szukać tańszego ptoka.
wkic

WysłanyWysłany: Czw Wrz 12, 2019 23:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Chodowca442 powiem ci prawde ja jak kupuje golebia to sie zastanawiam
czy mnie stac stracic te pieniadze czy nie. Daje ci przyklad kupuje ptaka
za 500.00 zl ma byc zdrowy i wszystko w porzadku na drugi dzien przychodze do golebnika i widze martwego golebia i co ty nato.
500.00 zlotych poszlo w piasek.
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Pią Wrz 13, 2019 3:03
PostTemat postu : ZAKUPY
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy.......Szanowny Kolego ABCandrzej...uważam,że Szanowny Kolega pzhgp272 ma po tym ptaku dość dużą rozhodowaną rodzinę i po prostu widząc prośbę Szanownego Kolegi grześ zdecydował się ją spełnić.Ja tylko tak to rozumiem.Szanowni Koledzy,,,zawsze będą wątpliwośći i jakieś DUŻE ALE.Gdyby Kolega proponował starszego gołębia uważano by,że sprzedaje gruchota bezpłodnego,i zawsze będzie jakieś ALE.Szanowny Kolego wkic...w dzisiejszych czasach zawsze może mieć miejsce taki przypadek jak opisujesz.Różnego rodzaju choroby w tym roku dziesiątkowały stada.Podam tylko jeden mój przypadek...ptak wesoły,gruchający,skaczący z siodełka na siodełko nagle sfrunął na podłogę,po chwili zmarkotniał,i już na siodełko nie podfrunął,a po dwóch godzinach sztywny,i nic nie poradzimy,W takich sytuacjach jesteśmy całkowicie bezradni.Życzę Szanownym Kolegom wiele radośći z naszych ukochanych ulubieńców i pomyślnego i udanego bez strat zakończenia lotów.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
Chodowca442

WysłanyWysłany: Pią Wrz 13, 2019 7:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wkic napisał:
za 500.00 zl ma byc zdrowy i wszystko w porzadku na drugi dzien przychodze do golebnika i widze martwego golebia i co ty nato.

Ja bym nigy nie podejrzewał Kolegi pzhgp272 o to że sprzeda chorego ptaka. Jest tak jak pisze Szanowny Kolega Wiesław też tak myśle. Kolega grześ miał życzenie by goląb był szpak, szxmel z wynikami, dyplomami zapomniał podać do jakiej ceny. Gdyby podał cene być może nie było by odzewu. A może kto wie transakcja już zaklepana. Nie należy wrzucać każdego do jednego worka...
Gdy zaczynałem hodowac zakupiłem młode do rozpłodu i nie dość że padły to musiałem wybić swoje bo przywlekły dziadostwo. Miałem sie zrazić do wszystkich bo jedn zrobił mnie w konia. Ostatnio zakupiłęm samczyka płowego do samiczki od Kolegi Wiesława i jego wadą jest to że jest uparty ale piękny jak i samiczka. Pozdro.
kslom

WysłanyWysłany: Pią Wrz 13, 2019 8:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wkic napisał:

Mam taką propozycję. Pisz po angielsku to wtedy będziesz bardziej zrozumiały.
Masz ciekawe podejście do zakupu gołębi. Możesz pójść dalej i wprowadzić w życie zasadę, że gołębie to strata pieniędzy!
Ja wyobrażałem sobie ze w Kanadzie nie ma problemów z chorobami (mrozy) o tu się okazuje że są....

WysłanyWysłany: Pią Wrz 13, 2019 11:16
PostTemat postu : Re: ZAKUPY
Odpowiedz z cytatem

wieslaw.puchalski napisał:
Szanowni Koledzy.......Szanowny Kolego ABCandrzej...uważam,że Szanowny Kolega pzhgp272 ma po tym ptaku dość dużą rozhodowaną rodzinę i po prostu widząc prośbę Szanownego Kolegi grześ zdecydował się ją spełnić.Ja tylko tak to rozumiem.Szanowni Koledzy,,,zawsze będą wątpliwośći i jakieś DUŻE ALE.Gdyby Kolega proponował starszego gołębia uważano by,że sprzedaje gruchota bezpłodnego,i zawsze będzie jakieś ALE.Szanowny Kolego wkic...w dzisiejszych czasach zawsze może mieć miejsce taki przypadek jak opisujesz.Różnego rodzaju choroby w tym roku dziesiątkowały stada.Podam tylko jeden mój przypadek...ptak wesoły,gruchający,skaczący z siodełka na siodełko nagle sfrunął na podłogę,po chwili zmarkotniał,i już na siodełko nie podfrunął,a po dwóch godzinach sztywny,i nic nie poradzimy,W takich sytuacjach jesteśmy całkowicie bezradni.Życzę Szanownym Kolegom wiele radośći z naszych ukochanych ulubieńców i pomyślnego i udanego bez strat zakończenia lotów.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.

na wstepie pozdrawiam serdecznie kolego wieslaw jak rowniez kolegow kolego wieslawie handlarzem nie jestem i niemam powodu cos klamac
nie jest tak do konca jak kolega pisze ten ptak byl lotowany metoda suchego wdowienstwa i on mi byl potrzebny do druzyny nie do plodzenia ja z tej rodziny mam wiele ptakow w druzynie lotowej moje ptaki sa trzymane w pokrewienstwie kolega ktory oglosil chec kupna nie pytal o ptaka rozplodowego sprawdzonego w lotach i rozplodzie tylko ptaka lotowanego z udokumentowanymi konkursami a to jest kolosalna roznica
po tym ptaku mam dwa samczyki 2-3 letni ktore radza sobie super ale ten samczyk wcale nie musi u kogos wydac cos konkretnego polonczony diabel raczy wiedziec z czym ten ptak dobiero teraz zostanie testowany gdyz zasluzyl sobie na golebnik hodowlany kolega ktory oglosil chec kupna nic nie odpisal wiec sprzedaz tego samczyka jest juz nie aktualna pozdrawiam wszystkich naszym hasłem dobry lot
kslom

WysłanyWysłany: Pią Wrz 13, 2019 11:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ja ma takie wrażenie ze ten Kolega to sobie jaja robił lub myślał , że dostanie ptaka o którym pisał czyli stawiał wymagania za "czapkę śliwek".

Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: